Sezóna 2016 / 2017  -  Podzim

Kolo

Den

Datum

Čas

Zápas

Výsledek

1 28.10.2016 15:00      Rybitví : FK Pardubice a.s. "B"
:
2 02.09.2016 17:00      Rybitví : TJ Paramo Pardubice
 4 : 8 
3 Čt 08.09.2016 17:00      SK DFO Pardubice z.s. : Rybitví
13 : 1
4 16.09.2016 16:30      Rybitví : TJ Přelovice "B"
0 : 15
5 Út 20.09.2016 17:00      SK Řečany n/L 1920 : Rybitví
6 : 1
6 30.09.2016 16:30      Rybitví : SK-1.FC Mikulovice
:
7 Čt 06.10.2016 16:30      FK Pardubice 1899 : Rybitví
:
8 14.10.2016 16:00      Rybitví : FK Baník Chvaletice
:
9 21.10.2016 17:00      TJ Slavoj Choltice : Rybitví
:

 

Sezóna 2016 / 2017  -  Jaro

Kolo

Den

Datum

Čas

Zápas

Výsledek

10 St xx.xx.2017        FK Pardubice a.s. "B" : Rybitví
:
11 Út xx.xx.2017        TJ Paramo Pardubice : Rybitví
:
12 xx.xx.2017        Rybitví : SK DFO Pardubice z.s.
:
13 Út xx.xx.2017        TJ Přelovice "B" : Rybitví
:
14 xx.xx.2017        Rybitví : SK Řečany n/L 1920
:
15 xx.xx.2017        SK-1.FC Mikulovice : Rybitví
:
16 xx.xx.2017        Rybitví : FK Pardubice 1899
:
17 So xx.xx.2017        FK Baník Chvaletice : Rybitví
:
18 xx.xx.2017        Rybitví : TJ Slavoj Choltice
:

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2023  -  xx:xx
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       FK Přelouč "C"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 4
   Výhry 1
   Remízy 0
   Prohry 3
   Skóre 8 : 14
   Žluté karty 5 : 4
   Červené karty 0 : 0

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Kakrda Martin 4
   Sup Jiří 4
   Zelinka Jan 4
Góly    Musil Jan 2
ŽK    Linek Matěj 1
   Lysoněk Enrique 1
   Musil Jan 1
   Rež Martin 1
   Zelinka Jan 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 3 : 0
Ne 09.10.   Semín : Rybitví 0 : 1
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 1
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 4 : 0
So 29.10.   Přelouč "C" : Rybitví 4 : 0

 


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
28.10.22 Přelouč
10:30   Řečany nad Labem 0 : 8
11:20   Přelouč 3 : 4 p
 Turnaj č.3
27.11.22 UMT Ohrazenice
09:15   Křičeň 0 : 4
10:45   Semín 1 : 4
12:15   Přelouč 2 : 5

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po podzimní části sezóny
1.    SK Řečany nad Labem "B" 31
2.    FK Přelouč "C" 22
3.    TJ Jiskra Rybitví 22
4.    TJ Sokol Újezd "B" 21
5.    Sokol Semín 19
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 19
7.    TJ Sokol Kojice 13
8.    SK Dolany 13
9.    SK Selmice 10
10.    TJ Sokol Staré Čivice 9
11.    TJ Jankovice 6
12.    TJ Sokol Zdechovice 3

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 7
  Drapák Petr 5
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 3
  Linek Matěj 1
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 21

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Joska Petr 2
  Kakrda Martin 2
  Klečka Jakub 1
  Müller Jakub 1
  Pětioký Martin 1
  Píša Jaroslav 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 9

 

Žluté karty  2022 / 2023

     Jméno ŽK
  Jenka Václav 3
  Linek Matěj 2
  Lysoněk Enrique 2
  Rež Martin 2
  Musil Jan 2
  Levai Jan 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
    
      Celkem 14

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Sobota 14:30