Dubská Adéla

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 27.04.2019  -  16:30
 RRybitví
 vs
     Staré Ždánice

 

Histrorická bilance
   Zápasy 15
   Výhry 8
   Remízy 3
   Prohry 4
   Skóre 32 : 24
   Žluté karty 30 : 38
   Červené karty 1 : 6

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 5 : 1
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 6 : 1
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 2 : 0
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 2
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 3 : 3

 

Rozlosování  -  Jaro 2019

  Datum Zápas Čas
So 16.03.   Řečany n/L "B" : Rybitví 3 : 0
Ne 24.03.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 30.03.   Rybitví : Dolany 5 : 1
Ne 07.04.   Selmice : Rybitví 6 : 1
So 13.04.   Rybitví : Jankovice 0 : 3
Ne 21.04.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 3
So 27.04.   Rybitví : Staré Ždánice 16:30
St 08.05.   Rybitví : Kojice 17:00
Ne 12.05.   Semín : Rybitví 17:00
So 18.05.   Rybitví : Přelovice "B" 17:00
Ne 26.05.   Lipoltice : Rybitví 17:00
So 01.06.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 17:00
Ne 09.06.   Zdechovice : Rybitví 17:00
So 15.06.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 10 : 2
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 0 : 21
Út  11.09.   Rybitví : Semín 12 : 4
Út  18.09.   Srch : Rybitví 12 : 2
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 1 : 25
So  06.10.   Újezd : Rybitví 6 : 3
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 5 : 11
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 10 : 6

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po 20.kole
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 51
2.    SK Selmice 45
3.    SK Řečany nad Labem "B" 44
4.    TJ Sokol Kojice 42
5.    Sokol Semín 34
6.    SK Lázně Bohdaneč "B" 33
7.    TJ Sokol Újezd "B" 28
8.    TJ Slavoj Choltice "B" 24
9.    TJ Přelovice "B" 23
10.    TJ Jankovice 23
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 23
12.    TJ Jiskra Rybitví 20
13.    TJ Lipoltice 14
14.    SK Dolany 11
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Levai Jan 8
    Válek Vít 6
    Papšík Jakub 4
    Jarmar Jiří 3
    Pruhlo Konstiantyn 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Antonenko Andrii 2
    Ihnatenko Yevhenii 2
    Klečka Jakub 2
    Linek Matěj 2
    Sup Jiří 1
 
     Celkem 36

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 5
    Zelinka Jan 5
    Jarmar Jiří 2
    Antonenko Andrii 1
    Bystroň Jiří 1
    Fistr Martin 1
    Joska Petr 1
    Levai Jan 1
    Linek Matěj 1
    Klečka Jakub 1
    Pruhlo Konstiantyn 1
    
      Celkem 20

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Levai Jan 2
    Šaravec Václav ml. 1
      
    
     Celkem 3

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři