Střelci   Počet minut na 1 gól   Odehrané minuty
  Bořil Tomáš 7   Levai Jan  262   Vlk Ondřej 2 060
  Fořt Michal 6   Bořil Tomáš 271   Steklý Roman 2 035
  Levai Jan  6   Šaravec Václav ml.  276   Bořil Tomáš 1 900
  Šaravec Václav ml.  6   Fořt Michal 311   Fořt Michal 1 865
  Fistr Martin 4   Čada Martin 360   Šaravec Václav ml.  1 655
  Čada Martin 3   Fistr Martin 360   Levai Jan  1 570
  Vlk Ondřej 3   Kopsa Petr  513   Fistr Martin 1 440
  Kopsa Petr  2   Peterka Radek 535   Szikora Lukáš  1 375
  Peterka Radek 2   Vlk Ondřej 687   Černík Tomáš 1 350
  Steklý Roman 1   Steklý Roman 2 035   Pejřimovský Aleš  1 160
  Bok Petr 0   Bok Petr x   Čada Martin 1 080
  Čada Roman 0   Čada Roman x   Peterka Radek 1 070
  Černík Tomáš 0   Černík Tomáš x   Řehák Jindřich 1 070
  Černý David  0   Černý David  x   Kopsa Petr  1 025
  Felcman Tomáš 0   Felcman Tomáš x   Felcman Tomáš 990
  Joska Petr 0   Joska Petr x   Merkl Jiří  855
  Merkl Jiří  0   Merkl Jiří  x   Šaravec Václav st.  810
  Němec Karel 0   Němec Karel x   Tichý Petr  720
  Pejřimovský Aleš  0   Pejřimovský Aleš  x   Píša Jaroslav  600
  Píša Jaroslav  0   Píša Jaroslav  x   Bok Petr 370
  Posledník Milan  0   Posledník Milan  x   Čada Roman 245
  Řehák Jindřich 0   Řehák Jindřich x   Posledník Milan  215
  Szikora Lukáš  0   Szikora Lukáš  x   Joska Petr 120
  Šaravec Václav st.  0   Šaravec Václav st.  x   Němec Karel 45
  Tichý Petr  0   Tichý Petr  x   Černý David  35
 
Odehrané utkání - celé   Střídání   Odehrané zápasy
  Steklý Roman 22   Merkl Jiří  17   Bořil Tomáš 23
  Vlk Ondřej 21   Fistr Martin 16   Steklý Roman 23
  Fořt Michal 20   Kopsa Petr  15   Vlk Ondřej 23
  Bořil Tomáš 19   Řehák Jindřich 14   Fistr Martin 22
  Levai Jan  14   Šaravec Václav ml.  11   Šaravec Václav ml.  22
  Szikora Lukáš  14   Černík Tomáš 9   Fořt Michal 21
  Čada Martin 12   Joska Petr 7   Levai Jan  20
  Felcman Tomáš 11   Levai Jan  6   Řehák Jindřich 20
  Peterka Radek 11   Pejřimovský Aleš  6   Černík Tomáš 19
  Šaravec Václav ml.  11   Posledník Milan  6   Merkl Jiří  19
  Černík Tomáš 10   Bok Petr 5   Kopsa Petr  18
  Pejřimovský Aleš  10   Píša Jaroslav  5   Szikora Lukáš  17
  Šaravec Václav st.  9   Bořil Tomáš 4   Pejřimovský Aleš  16
  Fistr Martin 6   Tichý Petr  4   Čada Martin 12
  Řehák Jindřich 6   Čada Roman 3   Peterka Radek 12
  Tichý Petr  5   Szikora Lukáš  3   Felcman Tomáš 11
  Píša Jaroslav  4   Němec Karel 2   Píša Jaroslav  9
  Kopsa Petr  3   Vlk Ondřej 2   Šaravec Václav st.  9
  Bok Petr 2   Černý David  1   Tichý Petr  9
  Čada Roman 2   Fořt Michal 1   Bok Petr 7
  Merkl Jiří  2   Peterka Radek 1   Joska Petr 7
  Posledník Milan  1   Steklý Roman 1   Posledník Milan  7
  Černý David  0   Čada Martin 0   Čada Roman 5
  Joska Petr 0   Felcman Tomáš 0   Němec Karel 2
  Němec Karel 0   Šaravec Václav st.  0   Černý David  1

  

Žluté karty   Červené karty      
  Fistr Martin 6   Fistr Martin 1                      
  Fořt Michal 5   Steklý Roman 1    
  Levai Jan  5   Šaravec Václav ml.  1    
  Peterka Radek 5   Bok Petr 0    
  Čada Martin 4   Bořil Tomáš 0    
  Tichý Petr  4   Čada Martin 0    
  Šaravec Václav ml.  3   Čada Roman 0    
  Vlk Ondřej 3   Černík Tomáš 0    
  Bořil Tomáš 2   Černý David  0    
  Merkl Jiří  2   Felcman Tomáš 0    
  Pejřimovský Aleš  2   Fořt Michal 0    
  Steklý Roman 2   Joska Petr 0    
  Bok Petr 1   Kopsa Petr  0    
  Černý David  1   Levai Jan  0    
  Posledník Milan  1   Merkl Jiří  0    
  Řehák Jindřich 1   Němec Karel 0    
  Szikora Lukáš  1   Pejřimovský Aleš  0    
  Čada Roman 0   Peterka Radek 0    
  Černík Tomáš 0   Píša Jaroslav  0    
  Felcman Tomáš 0   Posledník Milan  0    
  Joska Petr 0   Řehák Jindřich 0    
  Kopsa Petr  0   Szikora Lukáš  0    
  Němec Karel 0   Šaravec Václav st.  0    
  Píša Jaroslav  0   Tichý Petr  0    
  Šaravec Václav st.  0   Vlk Ondřej 0    

 

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Neděle  -  21.10.2018  -  15:00
  Lázně Bohdaneč "B"
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 0
   Výhry 0
   Remízy 0
   Prohry 0
   Skóre 0 : 0
   Žluté karty 0 : 0
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 17:00
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 17:00
Út  11.09.   Rybitví : Semín 16:30
Út  18.09.   Srch : Rybitví 17:00
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 16:00
So  06.10.   Újezd : Rybitví 16:00
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 17:00
Út  16.10.   Rybitví : Živanice 15:30
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 09:30

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po 10.kole 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 25
2.    SK Selmice 23
3.    TJ Sokol Kojice 21
4.    Sokol Semín 20
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 18
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 15
7.    SK Řečany nad Labem "B" 15
8.    TJ Sokol Újezd "B" 12
9.    TJ Jiskra Rybitví 9
10.    TJ Přelovice "B" 9
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 8
12.    TJ Lipoltice 8
13.    TJ Jankovice 7
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Válek Vít 5
    Levai Jan 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Linek Matěj    2
    Jarmar Jiří 1
 
     Celkem 16

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 2
     
      
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři