Turnaje  -  sezóna 2007/2008

Moravany  -  22.6.2008

 

22.6.2008 jsme se zúčastnili turnaje v Moravanech, který nám vyšel naprosto parádně. Z pěti zápasů jsme 3 vyhráli a 2 remizovali, což nám vyneslo konečné 2 místo jen o skóre za Teslou Pardubice. Nejlepším hráčem našeho teamu byl vyhlášen Jakub Brtek, který si famózní formu z konce soutěže přinesl i do dnešního turnaje a svými zákroky přiváděl střelce soupeře k zoufalství. Nejlepším střelcem turnaje se stal náš David Ramon s 9-ti přesnými zásahy.

 

    Účastníci turnaje :

    TJ Jiskra Rybitví, Tesla Pardubice A, Sokol Býšť, AFK Horní Jelení, FK Kolín, Sokol Moravany

 

 

  Tesla Býšť  H. Jelení Kolín Moravany Rybitví
  Tesla Pardubice X 7 : 0 8 : 0 1 : 1 1 : 0 1 : 1
  Sokol Býšť 0 : 7 X 1 : 2 0 : 2 0 : 2 1 : 7
  AFK Horní Jelení 0 : 8 2 : 1 X 1 : 0 0 : 0 0 : 1
  FK Kolín 1 : 1 2 : 0 0 : 1 X 3 : 1 1 : 3
  Sokol Moravany 0 : 1 2 : 0 0 : 0 1 : 3 X 0 : 0
  TJ Jiskra Rybitví 1 : 1 7 : 1 1 : 0 3 : 1 0 : 0 X

 

Výsledná tabulka :

 

  Zápasy Výhry Remízy Prohry Skóre Body
  1. Tesla Pardubice 5 3 2 0 18 : 2 11
  2. Jiskra Rybitví 5 3 2 0 12 : 3 11
  3. AFK Horní jelení 5 2 1 2 3 : 10 7
  4. FK Kolín 5 2 1 2 7 : 6 7
  5. Sokol Moravany 5 1 2 2 3 : 4 5
  6. Sokol Býšť 5 0 0 5 2 : 20 0

 

Výsledky Jiskry :

 

    TJ Jiskra Rybitví : Tesla Pardubice       1:1

    Gól Jiskry : Ramon David

 

    TJ Jiskra Rybitví : FK Kolín                    3:1

    Góly Jiskry : 2x Ramon David, Levai Petr

 

    TJ Jiskra Rybitví : Sokol Býšť                7:1

    Góly Jiskry : 5x Ramon David, Levai Petr, Pecha Nikolas

 

    TJ Jiskra Rybitví : AFK Horní jelení       1:0

    Gól Jiskry : Ramon David

 

    TJ Jiskra Rybitví : Sokol Moravany        0:0

 

 

 

Chvaletice  -  24.11.2007

 

24.11.2007 se přípravka zúčastnila turnaje v sálovém fotbale ve Chvaleticích. Turnaj byl velice kvalitně obsazený. Zůčastnili se ho převážně teamy z krajských soutěží a dokonce SK Slavia Praha z ligy. Naši borci si nevedli vůbec špatně a nakonec obsadili 7.místo.

 

    Skupina A :    Velký Osek, Řečany n.L.,Tesla Pce,Baník Chvaletice

    Skupina B :    Jiskra Rybitví, Slavia Praha, FK Přelouč, Sparta Kutná Hora

         

  Skupina B

Přelouč Kutná Hora Rybitví Slavia
  Přelouč x 1:0 2:1 0:0
  Kutná Hora 0:1 x 2:2 0:0
  Rybitví 1:2 2:2 x 1:8
  Slavia 0:0 0:0 8:1 x

 

    Jiskra skončila ve skupině poslední a spolu s hráči Kutné Hory hráli ve skupině útěchy o 5 - 8. místo.

 

Skupina  útěchy
Tesla Chvaletice Rybitví Kutná Hora
  Tesla x 2:0 1:0 0:1
  Chvaletice 0:2 x 1:3 0:3
  Rybitví 0:1 3:1 x 2:2
  Kutná Hora 1:0 3:0 2:2 x

    

 

Výsledky Jiskry :

 

    TJ Jiskra Rybitví : SK Slavia Praha     1:8

    Gól Jiskry : Válek Vít

 

    TJ Jiskra Rybitví : FK Přelouč              1:2

    Gól Jiskry : Válek Vít

 

    TJ Jiskra Rybitví : Kutná Hora             2:2

    Góly Jiskry : Válek Vít, Levai Petr

 

    TJ Jiskra Rybitví : Baník Chvaletice    3:1

    Góly Jiskry : Válek Vít, Podolinský Vladimír, Ramon David

 

    TJ Jiskra Rybitví : Tesla Pardubice     0:1

 

 

 

Horní Jelení  -  červen 2007

 

    Skupina B :    Opočno, Ústí nad Orlicí, TJ Jiskra Rybitví, SK Holice, Sokol Roveň

 

Výsledky Jiskry :

 

    TJ Jiskra Rybitví : Ústí nad Orlicí   3:0

    Góly Jiskry : 2x Ramon David, Martinovský Tibor

 

    TJ Jiskra Rybitví : Sokol Roveň      2:0

    Góly Jiskry : Ramon David, Martinovský Tibor

 

    TJ Jiskra Rybitví : Opočno              1:1

    Gól Jiskry : Ramon David

 

    TJ Jiskra Rybitví : SK Holice           3:0

    Góly Jiskry : 2x Ramon David, Podolinský Vladimír

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2023  -  xx:xx
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       FK Přelouč "C"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 4
   Výhry 1
   Remízy 0
   Prohry 3
   Skóre 8 : 14
   Žluté karty 5 : 4
   Červené karty 0 : 0

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Kakrda Martin 4
   Sup Jiří 4
   Zelinka Jan 4
Góly    Musil Jan 2
ŽK    Linek Matěj 1
   Lysoněk Enrique 1
   Musil Jan 1
   Rež Martin 1
   Zelinka Jan 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 3 : 0
Ne 09.10.   Semín : Rybitví 0 : 1
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 1
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 4 : 0
So 29.10.   Přelouč "C" : Rybitví 4 : 0

 

Rozlosování  -  Jaro 2023

  Datum Zápas Čas
So 01.04.   Rybitví : Přelouč "C" 15:30
So 08.04.   Rybitví : Kojice 16:00
So 15.04.   Řečany n/L "B": Rybitví 16:00
So 22.04.   Rybitví : Jankovice 16:30
Ne 30.04.   Staré Čivice : Rybitví 16:30
So 06.05.   Rybitví : Zdechovice 17:00
Ne 14.05.   Choltice "B" : Rybitví 17:00
So 20.05.   Rybitví : Selmice 17:00
So 27.05.   Dolany : Rybitví 17:00
So 03.06.   Rybitví : Semín 17:00
So 10.06.   Újezd "B" : Rybitví 17:00


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
28.10.22 Přelouč
10:30   Řečany nad Labem 0 : 8
11:20   Přelouč 3 : 4 p
 Turnaj č.3
27.11.22 UMT Ohrazenice
09:15   Křičeň 0 : 4
10:45   Semín 1 : 4
12:15   Přelouč 2 : 5

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po podzimní části sezóny
1.    SK Řečany nad Labem "B" 31
2.    FK Přelouč "C" 22
3.    TJ Jiskra Rybitví 22
4.    TJ Sokol Újezd "B" 21
5.    Sokol Semín 19
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 19
7.    TJ Sokol Kojice 13
8.    SK Dolany 13
9.    SK Selmice 10
10.    TJ Sokol Staré Čivice 9
11.    TJ Jankovice 6
12.    TJ Sokol Zdechovice 3

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 7
  Drapák Petr 5
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 3
  Linek Matěj 1
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 21

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Joska Petr 2
  Kakrda Martin 2
  Klečka Jakub 1
  Müller Jakub 1
  Pětioký Martin 1
  Píša Jaroslav 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 9

 

Žluté karty  2022 / 2023

     Jméno ŽK
  Jenka Václav 3
  Linek Matěj 2
  Lysoněk Enrique 2
  Rež Martin 2
  Musil Jan 2
  Levai Jan 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
    
      Celkem 14

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Sobota 14:30