12. kolo 13.04.2008 Výsledek
Rybitví : Býšť 12.04. 14:30 SO 5 : 0
Řečany : Holice "B" 13.04. 12:30 NE 5 : 1
Srch : Paramo 10.04. 17:00 ČT 1 : 3
Tesla Pce "B" : Sezemice 08.04. 16:30 ÚT 3 : 4
Roveň : Pardubičky 10.04. 16:00 ČT 1 : 7
               
13. kolo 20.04.2008 Výsledek
Roveň : Rybitví 17.04. 16:00 ČT 1 : 6
Sezemice : Pardubičky 17.04. 16:00 ČT 3 : 1
Tesla Pce "B" : Srch 14.04. 16:00 PO 8 : 0
Moravany : Řečany 20.04. 10:00 NE 6 : 0
Holice "B" : Býšť 15.04. 16:00 ÚT 2 : 9
               
14. kolo 27.04.2008 Výsledek
Rybitví : Holice "B" 26.04. 15:00 SO 4 : 6
Býšť : Moravany 24.04. 16:00 ČT 1 : 5
Řečany : Paramo 27.04. 13:00 NE 8 : 0
Srch : Pardubičky 24.04. 17:00 ČT  1 : 10
Sezemice : Roveň 22.04. 16:30 ÚT 5 : 0
               
15. kolo 04.05.2008 Výsledek
Sezemice : Rybitví 29.04. 16:30 ÚT 10 : 1 
Roveň : Srch 01.05. 16:00 ČT 8 : 3
Tesla Pce "B" : Řečany 28.04. 16:00 PO 3 : 0
Paramo : Býšť 29.04. 16:15 ÚT 2 : 6
Moravany : Holice "B" 04.05. 10:00 NE 6 : 0
               
16. kolo 11.05.2008 Výsledek
Rybitví : Moravany 10.05. 15:00 SO 0 : 5
Holice "B" : Paramo 06.05. 16:00 ÚT 9 : 0
Býšť : Tesla Pce "B" 08.05. 16:00 ČT 1 : 3
Řečany : Pardubičky 11.05. 13:00 NE 1 : 3
Srch : Sezemice 08.05. 17:00 ČT   0 : 11
               
17. kolo 18.05.2008 Výsledek
Srch : Rybitví 15.05. 17:00 ČT   2 : 11
Roveň : Řečany 15.05. 16:00 ČT 1 : 2
Pardubičky : Býšť 15.05. 16:00 ČT 7 : 4
Tesla Pce "B" : Holice "B" 12.05. 16:00 PO 5 : 2
Paramo : Moravany 13.05. 16:15 ÚT 0 : 8
               
18. kolo 25.05.2008 Výsledek
Rybitví : Paramo 24.05. 15:00 SO 3 : 0
Moravany : Tesla Pce "B" 25.05. 10:00 NE 4 : 1
Holice "B" : Pardubičky 20.05. 16:00 ÚT 0 : 5
Býšť : Roveň 22.05. 16:00 ČT 4 : 0
Řečany : Sezemice 25.05. 13:00 NE 1 : 6
               
19. kolo 01.06.2008 Výsledek
Srch : Řečany 29.05. 17:00 ČT 2 : 4
Sezemice : Býšť 27.05. 16:30 ÚT 3 : 2
Roveň : Holice "B" 29.05. 16:00 ČT 1 : 2
Pardubičky : Moravany 29.05. 16:00 ČT 4 : 2
Tesla Pce "B" : Paramo 26.05. 16:00 PO 5 : 2
               
20. kolo 08.06.2008 Výsledek
Rybitví : Tesla Pce "B" 07.06. 15:00 SO 8 : 3
Paramo : Pardubičky 03.06. 16:15 ÚT 0 : 8
Moravany : Roveň 08.06. 10:00 NE 6 : 0
Holice "B" : Sezemice 03.06. 16:00 ÚT 1 : 7
Býšť : Srch 05.06. 16:00 ČT 0 : 2
               
21. kolo 15.06.2008 Výsledek
Řečany : Rybitví 15.06. 13:00 NE 0 : 4
Srch : Holice "B" 12.06. 17:00 ČT 0 : 4
Sezemice : Moravany 10.06. 16:30 ÚT 1 : 1
Roveň : Paramo 12.06. 16:00 ČT 6 : 1
Pardubičky : Tesla Pce "B" 12.06. 16:00 ČT 2 : 3
               
22. kolo 22.06.2008 Výsledek
Rybitví : Pardubičky 21.06. 15:00 SO 4 : 0
Tesla Pce "B" : Roveň 16.06. 16:00 PO 2 : 2
Paramo : Sezemice 17.06. 16:15 ÚT   0 : 14
Moravany : Srch 22.06. 10:00 NE 5 : 0
Býšť : Řečany 19.06. 16:00 ČT 6 : 0

 

1.kolo

Býšť : Rybitví 5:2 (4:0)
Branky: Říha Filip 2, Nechvíle Dominik 2, Matuška Lukáš - Válek Vít, Ramon David


Holice "B" : Řečany 7:5 (4:3)
Branky: Solil Tomáš 3, Dušek Petr 2, Langr Dominik, Prešek Pavel - Ludvíček Filip 2, Novák Pavel 2, Rajnet Jan

 

Paramo : Srch 2:0 (1:0)
Branky: Doležal Jiří, Truhlář Antonín


Sezemice : Tesla Pce "B" 5:1 (2:0)
Branky: Ehl Petr 2, Kmetík Pavel 2, Lát David - Jančura Lukáš


Pardubičky : Roveň 6:0 (3:0)
Branky: Musil Filip 3, Faltýnek Rudolf, Jiráček Tomáš, vlastní

 

2.kolo

Rybitví : Roveň 5:2 (2:1)
Branky: Ramon David 4, Válek Vít - Šándor Marek 2


Pardubičky : Sezemice 2:5 (1:3)
Branky: Faltýnek Rudolf, Veleba Jiří - Ehl Petr 2, Kmetík Pavel 2, Lát David


Srch : Tesla Pce "B" 0:9 (0:4)
Branky: Jindra Jan 3, Bartoš Jan 2, Kysilka Martin 2, Jančura, Netuka Tomáš

 

Řečany Moravany 1:3 (0:3)
Branky: Ludvíček Filip - Špaček Michael 2, Hlaváček Jan


Býšť Holice "B" 1:0 (0:0)
Branky: Jirásek Jakub

 

 

3.kolo

Holice "B" Rybitví 3:8 (1:5)
Branky: Kroutil Ondřej, Stárek Jiří, Černý Vojtěch - Ramon David 5, Levai Petr, Pilař Daniel, Válek Vít


Moravany : Býšť 5:0 (2:0)
Branky: Horák Michal 2, Lukas Marek, Hlaváček Jan, Hynek Richard


Paramo : Řečany 2:5 (1:3)
Branky: Truhlář Antonín, Vonšovský Matyáš - Polák Filip 2, Ludvíček Filip 2, Novák Pavel

 

Pardubičky : Srch 14:0 (6:0)
Branky: Vltavský Petr 4, Faltýnek Rudolf 3, Jiráček Tomáš 3, Musil Filip 2, Růžička Vojtěch, Kroulík Jan


Roveň : Sezemice 3:4 (3:2)

 

 

4.kolo

Rybitví : Sezemice 1:4 (1:1)
Branky: Ramon David - Kmetík Pavel 2, Rudolf Jan, Papšík Jakub


Srch : Roveň 0:6 (0:1)
Branky: Šándor Marek 4, Bareš Tomáš, Cabicar Martin

 

Řečany : Tesla Pce "B" 2:0 (1:0)
Branky: Polák Filip, Sotona Dominik


Býšť : Paramo 9:2 (4:2)
Branky: Říha Filip 4, Nechvíle Dominik 2, Jirásek Jakub 2, Tobiášek David - Doležal Jiří, Pelikán Ondřej


Holice "B" Moravany 1:8 (0:6)
Branky: vlastní - Bulva František 4, Komárek Filip 2, Lukas Marek, Hynek Richard

 

 

5.kolo

Moravany : Rybitví 7:0 (3:0)
Branky: Lukas Marek 3, Komárek Filip 2, Bulva František, Hynek Richard


Paramo : Holice "B" 0:5 (0:3)
Branky: Černý Vojtěch 2, Langr Dominik, Stárek Jiří, Kulhavý Tomáš


Tesla Pce "B" : Býšť 4:1 (1:0)
Branky: Panchártek Filip, Bartaloš Dan, Jindra Jan, Jančura Lukáš - Nechvíle Dominik


Pardubičky : Řečany 4:3 (1:1)
Branky: Musil Filip 2, Faltýnek Rudolf, Veleba Jiří - Polák Filip, Ludvíček Filip, Novák Pavel

 

Sezemice : Srch 21:0 (10:0)
Branky: Lát David 6, Ehl Petr 4, Papšík Jakub 4, Kmetík Pavel 3, Černohorský Vít 2, Tichý Petr 2

 

 

6.kolo

Rybitví : Srch 16:0 (8:0)
Branky: Ramon David 5, Válek Vít 4, Kinzl Robin 2, Pilař Daniel 2, Levai Petr 2, Podolinský Vladimír

 

Řečany : Roveň 4:1 (1:1)
Branky: Novák Pavel 2, Rajnet Jan, Sotona Dominik - Kaplan Lukáš

 

Býšť : Pardubičky    1:4 (1:1) 
Branky: Říha Filip - Faltýnek Rudolf 2, Kroulík Jan

 

Holice "B" : Tesla Pce "B" 1:6 (1:4)
Branky: Stárek Jiří - Panchártek Filip 2, Jančura Lukáš 2, Kysilka Martin, Jindra Jan

 

Moravany : Paramo    3:0 (3:0)  

 


7.kolo

Paramo : Rybitví 3:2 (2:0)
Branky: Doležal Jiří 2, Melichar Štěpán - Ramon David 2


Tesla Pce "B" : Moravany 2:3 (1:1)
Branky: Hruška Jiří, Jančura Lukáš - Komárek Filip, Lukas Marek, Hynek Richard


Pardubičky : Holice "B" 8:2 (2:1)
Branky: Vltavský Petr 4, Svoboda Lukáš 2, Jiráček Tomáš 2 - Stárek Jiří 2


Roveň : Býšť 2:4 (1:1)
Branky: Šándor Marek, Kaplan Lukáš - Říha Filip, Nechvíle Dominik, Jirásek Jakub, Matuška Lukáš


Sezemice : Řečany 9:0 (2:0)
Branky: Frajberk Aleš 3, Lát David 3, Ehl Petr, Kmetík Pavel, Černohorský Vít

 

 


8.kolo

Řečany : Srch    18:0 (10:0)
Branky: Novák Pavel 5, Rajnet Jan 5, Ludvíček Filip 4, Polák Filip 2, Krejčík Roman, Sotona Dominik

 

Býšť Sezemice 1:10 (0:3)
Branky: Jirásek Jakub - Kmetík Pavel 4, Ehl Petr 2, Rudolf Jan, Lát David, Černohorský Vít, Trávníček Tomáš


Holice "B" : Roveň 0:2 (0:0)
Branky: Cabicar Martin 2


Moravany : Pardubičky 1:0 (0:0)
Branky: Komárek Filip


Paramo : Tesla Pce "B" 0:3 (0:0)
Branky: Kysilka Martin, Panchártek Filip, Jančura Lukáš

 

 

9.kolo

Tesla Pce "B" : Rybitví 3:3 (2:2)
Branky: Hanzal Vojtěch, Louvar Jakub, Kysilka Martin - Válek Vít, Podolinský Vladimír, Levai Petr


Pardubičky : Paramo 9:0 (4:0)
Branky: Faltýnek Rudolf 4, Musil Filip 2, Vltavský Petr, Růžička Vojtěch, Jiráček Tomáš


Roveň : Moravany 0:8 (0:5)
Branky: Špaček Michael 2, Bulva František 2, Hlaváček Jan 2, Janatka Martin, Komárek Filip


Sezemice : Holice "B" 7:0 (3:0)
Branky: Kmetík Pavel 2, Lát David 2, Ehl Petr, Černohorský Vít, Hlaváček Jiří

 

Srch : Býšť    3:4 (2:2)
Branky: Benadík Jan, Sklenář David, Černohorský Ondřej - Říha Filip 2, Hromádková Ivana, Zahradníček Jan

 

 

10.kolo

Rybitví : Řečany  4:5 ( 2:2)

Branky: Levai Petr, Ramon David, Pecha Nikolas, Černá Dominika


Holice "B" : Srch   4:0 (2:0)

Branky: Welsch Marek 2, Křtěn Filip, Černý Vojtěch

 

 

Moravany : Sezemice    2:2 (2:0)   
Branky: Lukas Marek, Horák Michal - Kmetík Pavel, Lát David

 

Paramo : Roveň    0:4 (0:3)
Branky: Šándor Marek 2, Filípek Václav, Shejbal Jakub

 

Tesla Pce "B" : Pardubičky 0:3 (0:0)

Branky: Hruška Jiří - Faltýnek Rudolf 2, Jiráček Tomáš

 

11.kolo

Pardubičky : Rybitví  3:0 (2:0)

Branky: Faltýnek Rudolf, Svoboda Lukáš, Jiráček Tomáš

 
Roveň : Tesla Pce "B"    1:4 (0:1)
Branky: Filípek Václav - Panchártek Filip 2, Gašpar Ludvík, Krajhanzl Miroslav

 
Sezemice : Paramo 5:0 (2:0)
Branky: Ehl Petr 2, Papšík Jakub, Kmetík Pavel, Lát David

 
Srch : Moravany    1:25 (0:12)  
Branky: Musil Matěj - Komárek Filip 4, Bulva František 4, Lukas Marek 4, Horák Michal 4, Hynek Richard 3, Blažej Daniel, Hájek Jakub, Jelínek Tomáš, Kašpar Karel, Plžík Tomáš, Špaček Michael


Řečany : Býšť    5:1 (2:0)
Branky: Novák Pavel 4, Ludvíček Filip - Kroupa Adam

 

12.kolo

Rybitví : Býšť    5:0 (0:0) 
Branky: Ramon David 2, Pecha Nikolas, Válek Vít, Levai Petr

Řečany : Holice    5:1 (3:0)
Branky: Rajnet Jan 2, Ludvíček Filip, Novák Pavel, Ruml Tomáš - Dudek Tomáš

Srch : Paramo    1:3 (0:1)
Branky: Bendík Jan - Kopecký Roman 2, Pelikán Ondřej

Tesla Pce "B" : Sezemice    3:4 (1:1)
Branky: Kysilka Martin, Panchártek Filip, Jančura Lukáš - vlastní 4

Roveň : Pardubičky    1:7 (1:1)
Branky: Bareš Tomáš - Faltýnek Rudolf 4, Vltavský Petr 2, Černý Matěj

 

13.kolo

Roveň : Rybitví    1:6 (0:2)
Branky: Vojtíšek Martin - Ramon David 3, Levai Petr 2, Válek Vít

Sezemice : Pardubičky    3:1 (1:1)
Branky: Lát David 3 - Svoboda Lukáš

Tesla Pce "B" : Srch    8:0 (1:0)
Branky: Krajhanzl Mirek 3, Panchártek Filip 3, Vančura Lukáš, Hruška Jiří

Moravany : Řečany    6:0 (3:0) 
Branky: Komárek Filip 2, Blažej Danniel, Špaček Michael, Lukas Marek, Horák

 

Holice : Býšť    2:9 (1:5)
Branky: Horák Daniel, Cabicar Martin - Hromádko Jan 3, Nechvíle Dominik 2, Tobiášek David, Šanderová Kristýna, Zahradníček Jan, Matuška Lukáš

 

 

14.kolo

Rybitví : Holice    4:6 (3:2)
Branky: Levai Petr 2, Pecha Nikolas, Ramon David - Welsch Marek 4, Dušek Petr, Cabicar Martin


Býšť    Moravany    1:5 (1:3)    20   
Branky: Matuška Lukáš - Komárek Filip 2, Jelínek Tomáš, Špaček Michal, Hynek Richard


Řečany : Paramo    8:0 (4:0)
Branky: Rajnet Jan 4, Ludvíček Filip 2, Svoboda Vít, Sotona Dominik


Srch : Pardubičky    1:10 (0:5)
Branky: Petric Alexander - Jiráček Tomáš 4, Faltýnek Rudolf 3, Klein Michal, Vanžura Marek, Vltavský Petr

 

Sezemice : Roveň    5:0 (1:0)
Branky: Ehl Petr 3, Rudolf Jan, Solčanský Stanislav

 

15.kolo

Sezemice : Rybitví   10:1 (5:1)

Branky : Ramon David


Roveň : Srch    8:3 (2:0)
Branky: Šándor Marek 6, Vojtíšek Martin, Filípek Václav - Panchártek Jiří 2, Benadík Jan


Paramo : Býšť    2:6 (1:3)
Branky: Žouželka Štěpán 2 - Říha Filip 3, Blažek Filip, Šanderová Kristýna, Matuška Lukáš

 
Tesla Pce "B" : Řečany    3:0 (0:0) 
Branky: Panchártek Filip, Jindra Jan, Jančura Lukáš

Moravany : Holice    6:0 (3:0)
Branky: Komárek Filip 3, Špaček Michael, Horák Michal, Hynek Richard

 

16.kolo

Rybitví : Moravany    0:5 (0:3)
Branky: Komárek Filip 3, Špaček Michael, Lukas Marek

Holice : Paramo    9:0 (2:0)
Branky: Solil Tomáš 3, Cabicar Martin 3, Horák Daniel, Černý Vojtěch, Welsch Marek

Býšť : Tesla Pce "B"    1:3 (0:1)
Branky: Matuška Lukáš - Jančura Lukáš 2, Gašpar Jakub

Řečany : Pardubičky    1:3 (0:2)
Branky: Krejčík Roman - Kroulík Jan 2, Jiráček Tomáš

Srch : Sezemice    0:11 (0:5)
Branky: Ehl Petr 2, Lát David 2, Fous Petr 2, Šnorbert Karel, Papšík Jakub, Trávníček Tomáš, Tichý Petr, Horák Jakub

 

 

17.kolo

Srch : Rybitví    2:11 (1:4)
Branky: Petric Filip, Černohorský Ondřej - Ramon David 6, Levai Petr 4, Pecha Nikolas

Roveň : Řečany    1:2 (0:0)
Branky: vlastní - Ludvíček Filip 2

Pardubičky : Býšť    7:4 (3:1)
Branky: Faltýnek Rudolf 4, Svoboda Lukáš, Jiráček Tomáš, Svoboda Tomáš - Říha Filip 2, Jirásek Jakub 2

Tesla Pce "B" : Holice    5:2 (5:0)
Branky: Kysilka Martin 2, Jančura Lukáš 2, Krejcar Adam - Solil Tomáš 2

Paramo : Moravany    0:8 (0:4)
Branky: Komárek Filip 3, Bulva František 2, Kašpar Karel, Laksar Petr, Lukas Marek

 

18.kolo

Moravany : Tesla Pce "B"    4:1 (1:1)
Branky: Komárek Filip 3, Plžík Tomáš - Gašpar Ludvík

Holice : Pardubičky    0:5 (0:2)
Branky: Svoboda Lukáš 2, Kroulík Jan, Jiráček Tomáš, Klein Michal

Býšť : Roveň    4:0 (1:0)
Branky: Jirásek Jakub 2, Nechvíle Dominik, Matuška Lukáš

Řečany : Sezemice    1:6 (0:2)
Branky: Krejčík Roman - Lát David 4, Ehl Petr 2

 

Rybitví : Paramo   3:0

Zápas kontumován ve prospěch Rybitví z důvodu nedostavení se hráčů Parama k zápasu.

 

19.kolo

Srch : Řečany    2:4 (1:3)
Branky: Petric Alexandr, Pithart Martin - Novák Pavel 3, Ludvíček Filip

 

Sezemice : Býšť    3:2 (2:0)
Branky: Rudolf Jan, Solčanský Stanislav, Ehl Petr - Jirásek Jakub 2

Roveň : Holice    1:2 (0:0)
Branky: Šándor Marek - Welsch Marek 2

Pardubičky : Moravany    4:2 (2:1)
Branky: Faltýnek Rudolf 2, Jiráček Tomáš, Svoboda Tomáš - Komárek Filip, Hynek Richard

Tesla Pce "B" : Paramo    5:2 (2:1)
Branky: Panchártek Filip 3, Gašpar Ludvík, Kysilka Martin - Doležal Jiří 2

 

20.kolo

Rybitví : Tesla Pce "B"    8:3 (5:1)
Branky: Ramon David 5, Levai Petr 2, Pecha Nikolas - Panchártek Filip 2, Vančura Lukáš

Paramo : Pardubičky    0:8 (0:2)
Branky: Faltýnek Rudolf 6, Jiráček Tomáš, Musil Filip

Moravany : Roveň    6:0 (3:0)
Branky: Lukas Marek 3, Blažej Daniel, Komárek Filip, Hynek Richard

 

Holice : Sezemice    1:7 (0:4)
Branky: Welsch Marek - Kmetík Pavel 5, Ehl Petr, Černohorský Vít

Býšť : Srch    0:2 (0:1)
Branky: Sklenář David 2

 

21.kolo

Sezemice : Moravany    1:1 (0:1)
Branky: Kmetík Pavel - Kříčenský Matěj

Pardubičky : Tesla Pce "B"    2:3 (1:2)
Branky: Musil Filip 2 - Gašpar Jiří, Gašpar Ludvík, Jindra Jan

 

Řečany : Rybitví   0:4 (0:1)

Branky : Levai Petr 2, Ramon David, Lupínek Petr

 

Srch : Holice    0:4 (0:2)
Branky: Welsch Marek 2, Křtěn Filip, Černý Vojtěch

 

 

Roveň : Paramo    6:1 (1:0)
Branky: Šándor Marek 3, Bareš Tomáš 2, Vojtíšek Martin - Vonšovský Matyáš

 

22.kolo

Moravany : Srch    5:0 (4:0)
Branky: Komárek Filip 3, Hynek Richard, vlastní

 

Rybitví : Pardubičky   4:0 (2:0)

Branky: Ramon David 2, Levai Petr, Hošek Josef

 

Tesla Pce "B" : Roveň    2:2 (2:1)
Branky: Krejcar Adam, Jindra Jan - Bareš Tomáš 2

Paramo : Sezemice    0:14 (0:6)
Branky: Kmetík Pavel 3, Lát David 3, Rudolf Jan 2, Papšík Jakub 2, Hlaváček Jiří 2, Horák Jakub 2

Býšť : Řečany    6:0 (2:0)
Branky: Jirásek Jakub 3, Říha Filip, Nechvíle Dominik, Zahradníček Jan

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 16 - 17.03.2019  -  14:30
  Řečany nad Labem "B"
 vs
     Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 7
   Výhry 4
   Remízy 1
   Prohry 2
   Skóre 17 : 15
   Žluté karty 7 : 12
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 5 : 1
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 6 : 1
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 2 : 0
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 2
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 3 : 3

 

Rozlosování  -  Jaro 2019

  Datum Zápas Čas
Hl. xx.03.   Řečany n/L "B" : Rybitví 14:30
Hl. xx.03.   Újezd "B" : Rybitví 15:00
So 30.03.   Rybitví : Dolany 15:30
Ne 07.04.   Selmice : Rybitví 15:30
So 13.04.   Rybitví : Jankovice 16:00
Hl. xx.04.   Choltice "B" : Rybitví 16:00
So 27.04.   Rybitví : Staré Ždánice 16:30
St 08.05.   Rybitví : Kojice 17:00
Ne 12.05.   Semín : Rybitví 17:00
So 18.05.   Rybitví : Přelovice "B" 17:00
Ne 26.05.   Lipoltice : Rybitví 17:00
So 01.06.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 17:00
Ne 09.06.   Zdechovice : Rybitví 17:00
So 15.06.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 10 : 2
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 0 : 21
Út  11.09.   Rybitví : Semín 12 : 4
Út  18.09.   Srch : Rybitví 12 : 2
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 1 : 25
So  06.10.   Újezd : Rybitví 6 : 3
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 5 : 11
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 10 : 6

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po podzimní části soutěže 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 38
2.    SK Selmice 30
3.    TJ Sokol Kojice 28
4.    SK Řečany nad Labem "B" 28
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 28
6.    Sokol Semín 27
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 21
8.    TJ Sokol Újezd "B" 21
9.    TJ Sokol Staré Ždánice 17
10.    TJ Přelovice "B" 16
11.    TJ Jiskra Rybitví 13
12.    TJ Lipoltice 13
13.    TJ Jankovice 10
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Levai Jan 6
    Válek Vít 5
    Stehlík Petr 4
    Pruhlo Konstiantyn 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Jarmar Jiří 2
    Linek Matěj 2
 
     Celkem 27

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 4
    Zelinka Jan 2
    Jarmar Jiří 1
    Pruhlo Konstiantyn 1
    
      Celkem 8

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Sobota 10:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři