Střelci   ŽK   Odehrané zápasy
Válek Vít 11   Zelinka Jan 6   Vlk Ondřej 25
Levai Jan  9   Jarmar Jiří 5   Šaravec Václav ml.  24
Šaravec Václav ml.  7   Šaravec Václav ml.  5   Zelinka Jan 24
Linek Matěj 5   Levai Jan  2   Bořil Tomáš 23
Jarmar Jiří 4   Antonenko Andrii 1   Fiala Martin 23
Klečka Jakub 4   Bystroň Jiří 1   Kakrda Martin 21
Papšík Jakub 4   Fistr Martin 1   Linek Matěj 20
Ihnatenko Yevhenii 3   Joska Petr 1   Szadvári Vitálij 20
Kantur Anton 3   Kantur Anton 1   Válek Vít 17
Pruhlo Konstiantyn 3   Klečka Jakub 1   Jarmar Jiří 16
Antonenko Andrii 2   Linek Matěj 1   Antonenko Andrii 14
Sup Jiří 1   Pruhlo Konstiantyn 1   Levai Jan  14
Szadvári Vitálij 1   Sup Jiří 1   Sup Jiří 14
Balog Josef 0   Válek Vít 1   Klečka Jakub 13
Bláha Vojtěch 0   Balog Josef 0   Bok Petr 11
Bok Petr 0   Bláha Vojtěch 0   Pruhlo Konstiantyn 10
Bořil Tomáš 0   Bok Petr 0   Vondráček Jakub 9
Bystroň Jiří 0   Bořil Tomáš 0   Kovář Libor 8
Černík Tomáš 0   Černík Tomáš 0   Bláha Vojtěch 7
Feil Miroslav 0   Feil Miroslav 0   Kantur Anton 7
Fiala Martin 0   Fiala Martin 0   Ihnatenko Yevhenii 6
Fistr Martin 0   Hunka Dušan 0   Jadrný Petr 6
Hunka Dušan 0   Ihnatenko Yevhenii 0   Merkl Jiří 6
Jadrný Petr 0   Jadrný Petr 0   Joska Petr 5
Joska Petr 0   Kakrda Martin 0   Papšík Jakub 5
Kakrda Martin 0   Klusáček Luděk 0   Fistr Martin 4
Klusáček Luděk 0   Kovář Libor 0   Balog Josef 3
Kovář Libor 0   Merkl Jiří 0   Bystroň Jiří 3
Merkl Jiří 0   Papšík Jakub 0   Feil Miroslav 2
Peterka Radek 0   Peterka Radek 0   Stehlík Petr 2
Píša Jaroslav 0   Píša Jaroslav 0   Tichý Petr  2
Posledník Milan  0   Posledník Milan  0   Černík Tomáš 1
Řehák Jindřich 0   Řehák Jindřich 0   Hunka Dušan 1
Stehlík Petr 0   Stehlík Petr 0   Peterka Radek 1
Tichý Petr  0   Szadvári Vitálij 0   Píša Jaroslav 1
Vlk Ondřej 0   Tichý Petr  0   Wagner Gabriel 1
Vondráček Jakub 0   Vlk Ondřej 0   Klusáček Luděk 0
Wagner Gabriel 0   Vondráček Jakub 0   Posledník Milan  0
Zelinka Jan 0   Wagner Gabriel 0   Řehák Jindřich 0

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

08.06.2024  -  17:00
  Sokol Kojice
vs
       TTJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 13
   Výhry 4
   Remízy 4
   Prohry 5
   Skóre 21 : 25
   Žluté karty 20 : 21
   Červené karty 3 : 0
   Shutout 3x
   Nevstřelený gól 3x

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy   Bořil Tomáš 11
Góly   Bořil Tomáš 4
  Šáravec Václav ml.
  Válek Vít
ŽK   Jarmar Jiří 2
  Merkl Jiří
  Šáravec Václav ml.
ČK   Kantur Anton 1
  Šáravec Václav ml.
  Válek Vít

 

Rozlosování  -  Podzim 2023

  Datum Zápas Čas
Ne 20.08.   Semín : Rybitví 1 : 2
So 26.08.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 2
Ne 03.09.   Lipoltice : Rybitví 4 : 1
So 09.09.   Rybitví : Rohovlád. Bělá 4 : 0
So 16.09.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 1
So 23.09.   Rybitví : Jankovice   6 : 1
Ne 01.10.   Staré Čivice : Rybitví 4 : 1
So 07.10.   Tetov : Rybitví 2 : 4
So 14.10.   Rybitví : Kojice 2 : 0
So 21.10.   Rybitví : Zdechoivice 5 : 1
So 28.10.   Selmice : Rybitví 1 : 9

 

Rozlosování  -  Jaro 2024

  Datum Zápas Čas
So 30.03.   Rybitví : Selmice 5 : 1
So 06.04.   Zdechoivice : Rybitví 3 : 0
So 13.04.   Rybitví : Semín 1 : 4
So 20.04.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 3
So 27.04.   Rybitví : Lipoltice 4 : 2
So 04.05.   Rohovlád. Bělá : Rybitví 4 : 0
So 18.05.   Jankovice : Rybitví 0 : 3
So 25.05.   Rybitví : Staré Čivice 0 : 0
So 01.06.   Rybitví : Tetov 6 : 0
So 08.06.   Kojice : Rybitví 14:30

 

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.08.23 Řečany nad Labem
17:40   Řečany nad Labem 0 : 3
19:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
01.09.23 Lázně Bohdaneč
17:00   Semín 0 : 7
17:40   Třemošnice 0 : 3
18:20   Lázně Bohdaneč 0 : 9
 Turnaj č.3
15.09.23 Křičeň
17:00   Křičeň 0 : 2
18:20   Přelouč 1 : 0
Turnaj č.4
14.01.24 UMT Ohrazenice
10:50   Semín 1 : 7
11:30   Třemošnice 0 : 2
12:10   Lázně Bohdaneč 0 : 9
Turnaj č.5
23.03.24 Rybitví
10:00   Starý Mateřov 2 : 0
10:40   Řečany nad Labem 0 : 2
Turnaj č.6
12.04.24 Přelouč
17:00   Křičeň 0 : 5
17:40   Přelouč 0 : 2

 

Tabulka  2023 / 2024

Tabulka po 17.kole
1.    Sokol Semín 34
2.    TJ Jiskra Rybitví 33
3.    Sokol Rohovládova Bělá 30
4.    TJ Sokol Kojice 29
5.    TJ Lipoltice 25
6.    TJ Sokol Zdechovice 23
7.    SK Selmice 21
8.    TJ Sokol Újezd "B" 19
9.    TJ Sokol Staré Čivice 14
10.    TJ SK Tetov 11
11.    TJ Jankovice 5
12.    - -

 

Střelci  2023 / 2024

     Jméno  Góly
  Válek Vít 15
  Čureja Petr 13
  Jenka Václav 7
  Linek Matěj 5
  Císař Jakub 3
  Vlk Patrik 3
  Klečka Jakub 2
  Lysoněk Enrique 2
  Nyč Filip 2
  Slavík Daniel 2
  Jarmar Jiří 1
  Joska Petr 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Musil Jan 1
  Píša Jaroslav 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 61

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Klečka Jakub 2
  Kembický Tomáš 1
  Zelinka Jan 1
   
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2023 / 2024

     Jméno ŽK
  Rež Martin 5
  Zelinka Jan 3
  Musil Jan 3
  Císař Jakub 2
  Čureja Petr 2
  Jarmar Jiří 2
  Klečka Jakub 2
  Lysoněk Enrique 2
  Vlk Patrik 2
  Bořil Tomáš 1
  Hotsa Vasil 1
  Jenka Václav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Slavík Daniel 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 29

 

Červené karty  2023 / 2024

     Jméno ČK
  Zelinka Jan 1
     
     
    
     Celkem 1

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30