Střelci   ŽK   Odehrané zápasy
Válek Vít 11   Zelinka Jan 6   Vlk Ondřej 25
Levai Jan  9   Jarmar Jiří 5   Šaravec Václav ml.  24
Šaravec Václav ml.  7   Šaravec Václav ml.  5   Zelinka Jan 24
Linek Matěj 5   Levai Jan  2   Bořil Tomáš 23
Jarmar Jiří 4   Antonenko Andrii 1   Fiala Martin 23
Klečka Jakub 4   Bystroň Jiří 1   Kakrda Martin 21
Papšík Jakub 4   Fistr Martin 1   Linek Matěj 20
Ihnatenko Yevhenii 3   Joska Petr 1   Szadvári Vitálij 20
Kantur Anton 3   Kantur Anton 1   Válek Vít 17
Pruhlo Konstiantyn 3   Klečka Jakub 1   Jarmar Jiří 16
Antonenko Andrii 2   Linek Matěj 1   Antonenko Andrii 14
Sup Jiří 1   Pruhlo Konstiantyn 1   Levai Jan  14
Szadvári Vitálij 1   Sup Jiří 1   Sup Jiří 14
Balog Josef 0   Válek Vít 1   Klečka Jakub 13
Bláha Vojtěch 0   Balog Josef 0   Bok Petr 11
Bok Petr 0   Bláha Vojtěch 0   Pruhlo Konstiantyn 10
Bořil Tomáš 0   Bok Petr 0   Vondráček Jakub 9
Bystroň Jiří 0   Bořil Tomáš 0   Kovář Libor 8
Černík Tomáš 0   Černík Tomáš 0   Bláha Vojtěch 7
Feil Miroslav 0   Feil Miroslav 0   Kantur Anton 7
Fiala Martin 0   Fiala Martin 0   Ihnatenko Yevhenii 6
Fistr Martin 0   Hunka Dušan 0   Jadrný Petr 6
Hunka Dušan 0   Ihnatenko Yevhenii 0   Merkl Jiří 6
Jadrný Petr 0   Jadrný Petr 0   Joska Petr 5
Joska Petr 0   Kakrda Martin 0   Papšík Jakub 5
Kakrda Martin 0   Klusáček Luděk 0   Fistr Martin 4
Klusáček Luděk 0   Kovář Libor 0   Balog Josef 3
Kovář Libor 0   Merkl Jiří 0   Bystroň Jiří 3
Merkl Jiří 0   Papšík Jakub 0   Feil Miroslav 2
Peterka Radek 0   Peterka Radek 0   Stehlík Petr 2
Píša Jaroslav 0   Píša Jaroslav 0   Tichý Petr  2
Posledník Milan  0   Posledník Milan  0   Černík Tomáš 1
Řehák Jindřich 0   Řehák Jindřich 0   Hunka Dušan 1
Stehlík Petr 0   Stehlík Petr 0   Peterka Radek 1
Tichý Petr  0   Szadvári Vitálij 0   Píša Jaroslav 1
Vlk Ondřej 0   Tichý Petr  0   Wagner Gabriel 1
Vondráček Jakub 0   Vlk Ondřej 0   Klusáček Luděk 0
Wagner Gabriel 0   Vondráček Jakub 0   Posledník Milan  0
Zelinka Jan 0   Wagner Gabriel 0   Řehák Jindřich 0

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.08.2022  -  17:00
   
vs
      

 

Histrorická bilance
   Zápasy  
   Výhry  
   Remízy  
   Prohry  
   Skóre  
   Žluté karty  
   Červené karty  

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   1 : 3
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 0 : 1
Ne 03.10.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 3 : 2
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 0 : 4
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 1 : 3
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 2 : 0
So 30.10.   Rybitví : Selmice 1 : 9
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 5 : 1

 

Rozlosování  -  Jaro 2022

  Datum Zápas Čas
Ne 03.04.   Selmice : Rybitví 4 : 2
So 09.04.   Rybitví : Kojice 1 : 2
So 16.04.   Zdechovice : Rybitví 2 : 1
So 23.04.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
So 30.04.   Řečany n/L "B" : Rybitví 2 : 2
So 07.05.   Rybitví : Semín 2 : 1
Ne 15.05.   Srch "B" : Rybitví 2 : 1
So 21.05.   Rybitví : Jankovice 6 : 0
So 28.05.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 0
Ne 05.06.   Lipoltice : Rybitví 4 : 3
So 11.06.   Rybitví : Tetov "B" 4 : 0
So 18.06.   Přelovice "B" : Rybitví 6 : 0


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
09:20   Semín 0 : 14
10:10   Řečany nad Labem 0 : 6

 

Tabulka  2021 / 2022

  Konečná tabulka sezóny 2021/2022
1.    TJ Přelovice "B" 59
2.    SK Řečany nad Labem "B" 58
3.    TJ Sokol Kojice 56
4.    SK Selmice 51
5.    Sokol Semín 47
6.    FC Titanic Srch B 41
7.    TJ Sokol Újezd "B" 37
8.    FK Přelouč "C" 36
9.    TJ Jiskra Rybitví 34
10.    TJ Sokol Zdechovice 33
11.    TJ Slavoj Choltice "B" 25
12.    TJ Jankovice 19
13.    TJ Sokol Staré Čivice 18
14.    TJ SK Tetov "B" 13
  TJ Sokol Újezd "B"  

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Válek Vít 9
  Čureja Petr 6
  Drapák Petr 6
  Musil Jan 5
  Klečka Jakub 4
  Růžička Vojtěch 4
  Lazar Vyacheslav 3
  Šáravec Václav ml. 3
  Zelinka Jan 3
  Jarmar Jiří 2
  Kreml Tomáš 2
  Bořil Tomáš 1
  Levai Jan 1
  Linek Matěj 1
  Lysoněk Enrique 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 53

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 6
  Zelinka Jan 5
  Drapák Petr 3
  Císař Jakub 2
  Klečka Jakub 2
  Musil Jan 2
  Čureja Petr 1
  Feil Miroslav 1
  Jarmar Jiří 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 27

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
  Zelinka Jan 1
     
     
    
     Celkem 1

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30