Střelci   ŽK   Odehrané zápasy
Válek Vít 15   Kovář Libor 8   Zelinka Jan 21
Jarmar Jiří 5   Klečka Jakub 5   Kovář Libor 20
Levai Jan  4   Hemerka Petr 4   Fiala Martin 19
Klečka Jakub 2   Jarmar Jiří 4   Klečka Jakub 19
Linek Matěj 2   Levai Jan  4   Hemerka Petr 18
Šaravec Václav ml.  2   Zelinka Jan 3   Jarmar Jiří 18
Bořil Tomáš 1   Linek Matěj 2   Linek Matěj 17
Hemerka Petr 1   Válek Vít 2   Stehlík Petr 16
Stehlík Petr 1   Bořil Tomáš 1   Sup Jiří 16
Sup Jiří 1   Fiala Martin 1   Levai Jan  14
Zelinka Jan 1   Stehlík Petr 1   Šaravec Václav ml.  14
Bláha Vojtěch 0   Šaravec Václav ml.  1   Válek Vít 14
Bok Petr 0   Bláha Vojtěch 0   Vlk Ondřej 14
Černík Tomáš 0   Bok Petr 0   Bořil Tomáš 12
Feil Miroslav 0   Černík Tomáš 0   Jadrný Petr 6
Fiala Martin 0   Feil Miroslav 0   Joska Petr 6
Fistr Martin 0   Fistr Martin 0   Píša Jaroslav 6
Hunka Dušan 0   Hunka Dušan 0   Bok Petr 5
Jadrný Petr 0   Jadrný Petr 0   Pecha Nikolas 4
Joska Petr 0   Joska Petr 0   Černík Tomáš 3
Kakrda Martin 0   Kakrda Martin 0   Fistr Martin 3
Klusáček Luděk 0   Klusáček Luděk 0   Hunka Dušan 3
Kovář Libor 0   Pecha Nikolas 0   Kakrda Martin 3
Pecha Nikolas 0   Píša Jaroslav 0   Bláha Vojtěch 2
Píša Jaroslav 0   Řezníček David 0   Řezníček David 2
Řezníček David 0   Sup Jiří 0   Feil Miroslav 1
Vlk Ondřej 0   Vlk Ondřej 0   Klusáček Luděk 1

 

Odehrané minuty
Zelinka Jan 1 890
Klečka Jakub 1 650
Jarmar Jiří 1 620
Fiala Martin 1 590
Kovář Libor 1 530
Hemerka Petr 1 470
Stehlík Petr 1 380
Linek Matěj 1 330
Válek Vít 1 185
Levai Jan  1 160
Sup Jiří 1 060
Bořil Tomáš 1 040
Vlk Ondřej 1 000
Šaravec Václav ml.  845
Jadrný Petr 330
Bok Petr 300
Černík Tomáš 270
Píša Jaroslav 200
Hunka Dušan 175
Fistr Martin 160
Pecha Nikolas 150
Kakrda Martin 140
Řezníček David 75
Joska Petr 60
Feil Miroslav 30
Klusáček Luděk 30
Bláha Vojtěch 15

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Neděle  -  21.10.2018  -  15:00
  Lázně Bohdaneč "B"
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 0
   Výhry 0
   Remízy 0
   Prohry 0
   Skóre 0 : 0
   Žluté karty 0 : 0
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 17:00
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 17:00
Út  11.09.   Rybitví : Semín 16:30
Út  18.09.   Srch : Rybitví 17:00
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 16:00
So  06.10.   Újezd : Rybitví 16:00
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 17:00
Út  16.10.   Rybitví : Živanice 15:30
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 09:30

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po 10.kole 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 25
2.    SK Selmice 23
3.    TJ Sokol Kojice 21
4.    Sokol Semín 20
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 18
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 15
7.    SK Řečany nad Labem "B" 15
8.    TJ Sokol Újezd "B" 12
9.    TJ Jiskra Rybitví 9
10.    TJ Přelovice "B" 9
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 8
12.    TJ Lipoltice 8
13.    TJ Jankovice 7
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Válek Vít 5
    Levai Jan 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Linek Matěj    2
    Jarmar Jiří 1
 
     Celkem 16

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 2
     
      
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři