Střelci   ŽK   Odehrané zápasy
Válek Vít 15   Kovář Libor 8   Zelinka Jan 21
Jarmar Jiří 5   Klečka Jakub 5   Kovář Libor 20
Levai Jan  4   Hemerka Petr 4   Fiala Martin 19
Klečka Jakub 2   Jarmar Jiří 4   Klečka Jakub 19
Linek Matěj 2   Levai Jan  4   Hemerka Petr 18
Šaravec Václav ml.  2   Zelinka Jan 3   Jarmar Jiří 18
Bořil Tomáš 1   Linek Matěj 2   Linek Matěj 17
Hemerka Petr 1   Válek Vít 2   Stehlík Petr 16
Stehlík Petr 1   Bořil Tomáš 1   Sup Jiří 16
Sup Jiří 1   Fiala Martin 1   Levai Jan  14
Zelinka Jan 1   Stehlík Petr 1   Šaravec Václav ml.  14
Bláha Vojtěch 0   Šaravec Václav ml.  1   Válek Vít 14
Bok Petr 0   Bláha Vojtěch 0   Vlk Ondřej 14
Černík Tomáš 0   Bok Petr 0   Bořil Tomáš 12
Feil Miroslav 0   Černík Tomáš 0   Jadrný Petr 6
Fiala Martin 0   Feil Miroslav 0   Joska Petr 6
Fistr Martin 0   Fistr Martin 0   Píša Jaroslav 6
Hunka Dušan 0   Hunka Dušan 0   Bok Petr 5
Jadrný Petr 0   Jadrný Petr 0   Pecha Nikolas 4
Joska Petr 0   Joska Petr 0   Černík Tomáš 3
Kakrda Martin 0   Kakrda Martin 0   Fistr Martin 3
Klusáček Luděk 0   Klusáček Luděk 0   Hunka Dušan 3
Kovář Libor 0   Pecha Nikolas 0   Kakrda Martin 3
Pecha Nikolas 0   Píša Jaroslav 0   Bláha Vojtěch 2
Píša Jaroslav 0   Řezníček David 0   Řezníček David 2
Řezníček David 0   Sup Jiří 0   Feil Miroslav 1
Vlk Ondřej 0   Vlk Ondřej 0   Klusáček Luděk 1

 

Odehrané minuty
Zelinka Jan 1 890
Klečka Jakub 1 650
Jarmar Jiří 1 620
Fiala Martin 1 590
Kovář Libor 1 530
Hemerka Petr 1 470
Stehlík Petr 1 380
Linek Matěj 1 330
Válek Vít 1 185
Levai Jan  1 160
Sup Jiří 1 060
Bořil Tomáš 1 040
Vlk Ondřej 1 000
Šaravec Václav ml.  845
Jadrný Petr 330
Bok Petr 300
Černík Tomáš 270
Píša Jaroslav 200
Hunka Dušan 175
Fistr Martin 160
Pecha Nikolas 150
Kakrda Martin 140
Řezníček David 75
Joska Petr 60
Feil Miroslav 30
Klusáček Luděk 30
Bláha Vojtěch 15

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

08.06.2024  -  17:00
  Sokol Kojice
vs
       TTJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 13
   Výhry 4
   Remízy 4
   Prohry 5
   Skóre 21 : 25
   Žluté karty 20 : 21
   Červené karty 3 : 0
   Shutout 3x
   Nevstřelený gól 3x

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy   Bořil Tomáš 11
Góly   Bořil Tomáš 4
  Šáravec Václav ml.
  Válek Vít
ŽK   Jarmar Jiří 2
  Merkl Jiří
  Šáravec Václav ml.
ČK   Kantur Anton 1
  Šáravec Václav ml.
  Válek Vít

 

Rozlosování  -  Podzim 2023

  Datum Zápas Čas
Ne 20.08.   Semín : Rybitví 1 : 2
So 26.08.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 2
Ne 03.09.   Lipoltice : Rybitví 4 : 1
So 09.09.   Rybitví : Rohovlád. Bělá 4 : 0
So 16.09.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 1
So 23.09.   Rybitví : Jankovice   6 : 1
Ne 01.10.   Staré Čivice : Rybitví 4 : 1
So 07.10.   Tetov : Rybitví 2 : 4
So 14.10.   Rybitví : Kojice 2 : 0
So 21.10.   Rybitví : Zdechoivice 5 : 1
So 28.10.   Selmice : Rybitví 1 : 9

 

Rozlosování  -  Jaro 2024

  Datum Zápas Čas
So 30.03.   Rybitví : Selmice 5 : 1
So 06.04.   Zdechoivice : Rybitví 3 : 0
So 13.04.   Rybitví : Semín 1 : 4
So 20.04.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 3
So 27.04.   Rybitví : Lipoltice 4 : 2
So 04.05.   Rohovlád. Bělá : Rybitví 4 : 0
So 18.05.   Jankovice : Rybitví 0 : 3
So 25.05.   Rybitví : Staré Čivice 0 : 0
So 01.06.   Rybitví : Tetov 6 : 0
So 08.06.   Kojice : Rybitví 14:30

 

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.08.23 Řečany nad Labem
17:40   Řečany nad Labem 0 : 3
19:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
01.09.23 Lázně Bohdaneč
17:00   Semín 0 : 7
17:40   Třemošnice 0 : 3
18:20   Lázně Bohdaneč 0 : 9
 Turnaj č.3
15.09.23 Křičeň
17:00   Křičeň 0 : 2
18:20   Přelouč 1 : 0
Turnaj č.4
14.01.24 UMT Ohrazenice
10:50   Semín 1 : 7
11:30   Třemošnice 0 : 2
12:10   Lázně Bohdaneč 0 : 9
Turnaj č.5
23.03.24 Rybitví
10:00   Starý Mateřov 2 : 0
10:40   Řečany nad Labem 0 : 2
Turnaj č.6
12.04.24 Přelouč
17:00   Křičeň 0 : 5
17:40   Přelouč 0 : 2

 

Tabulka  2023 / 2024

Tabulka po 17.kole
1.    Sokol Semín 34
2.    TJ Jiskra Rybitví 33
3.    Sokol Rohovládova Bělá 30
4.    TJ Sokol Kojice 29
5.    TJ Lipoltice 25
6.    TJ Sokol Zdechovice 23
7.    SK Selmice 21
8.    TJ Sokol Újezd "B" 19
9.    TJ Sokol Staré Čivice 14
10.    TJ SK Tetov 11
11.    TJ Jankovice 5
12.    - -

 

Střelci  2023 / 2024

     Jméno  Góly
  Válek Vít 15
  Čureja Petr 13
  Jenka Václav 7
  Linek Matěj 5
  Císař Jakub 3
  Vlk Patrik 3
  Klečka Jakub 2
  Lysoněk Enrique 2
  Nyč Filip 2
  Slavík Daniel 2
  Jarmar Jiří 1
  Joska Petr 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Musil Jan 1
  Píša Jaroslav 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 61

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Klečka Jakub 2
  Kembický Tomáš 1
  Zelinka Jan 1
   
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2023 / 2024

     Jméno ŽK
  Rež Martin 5
  Zelinka Jan 3
  Musil Jan 3
  Císař Jakub 2
  Čureja Petr 2
  Jarmar Jiří 2
  Klečka Jakub 2
  Lysoněk Enrique 2
  Vlk Patrik 2
  Bořil Tomáš 1
  Hotsa Vasil 1
  Jenka Václav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Slavík Daniel 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 29

 

Červené karty  2023 / 2024

     Jméno ČK
  Zelinka Jan 1
     
     
    
     Celkem 1

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30