2. kolo  19.08.2017   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
19.8.2017 17:00 Bukovka  Semín  2 : 3 zápis uzavřen
19.8.2017 17:00 Rohovládova Bělá B  Řečany n. L. B  1 : 5 zápis uzavřen
19.8.2017 17:00 Lány na Důlku  Chvaletice  3 : 2 zápis uzavřen
19.8.2017 17:00 Valy  Rybitví  4 : 0 zápis uzavřen
20.8.2017 17:00 Staré Čívice  Rohoznice  4 : 1 zápis uzavřen
20.8.2017 17:00 Lipoltice  Selmice  4 : 2 zápis uzavřen
3. kolo  26.08.2017   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
26.8.2017 17:00 Chvaletice  Lipoltice  2 : 0 zápis uzavřen
26.8.2017 17:00 Rybitví  Lány na Důlku  0 : 4 zápis uzavřen
26.8.2017 17:00 Řečany n. L. B  Staré Čívice  2 : 3 zápis uzavřen
26.8.2017 17:00 Semín  Rohovládova Bělá B  4 : 0 zápis uzavřen
27.8.2017 17:00 Selmice  Bukovka  1 : 5 zápis uzavřen
27.8.2017 17:00 Rohoznice  Valy  0 : 1 zápis uzavřen
4. kolo  02.09.2017   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
2.9.2017 17:00 Rohovládova Bělá B  Staré Čívice  0 : 0 zápis uzavřen
2.9.2017 17:00 Bukovka  Chvaletice  3 : 0 zápis uzavřen
2.9.2017 17:00 Semín  Selmice  0 : 0 zápis uzavřen
2.9.2017 17:00 Valy  Řečany n. L. B  2 : 0 zápis uzavřen
3.9.2017 17:00 Lipoltice  Rybitví  1 : 4 zápis uzavřen
11.11.2017 14:00 Lány na Důlku  Rohoznice  1 : 1 zápis uzavřen
5. kolo  09.09.2017   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
9.9.2017 17:00 Bukovka  Rybitví  2 : 3 zápis uzavřen
9.9.2017 17:00 Chvaletice  Semín  3 : 1 zápis uzavřen
9.9.2017 17:00 Řečany n. L. B  Lány na Důlku  0 : 5 zápis uzavřen
10.9.2017 17:00 Rohoznice  Lipoltice  2 : 0 zápis uzavřen
10.9.2017 17:00 Staré Čívice  Valy  4 : 2 zápis uzavřen
10.9.2017 17:00 Selmice  Rohovládova Bělá B  5 : 1 zápis uzavřen
6. kolo  16.09.2017   16:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
16.9.2017 16:30 Semín  Rybitví  2 : 3 zápis uzavřen
16.9.2017 16:30 Rohovládova Bělá B  Valy  4 : 0 zápis uzavřen
16.9.2017 16:30 Bukovka  Rohoznice  2 : 3 zápis uzavřen
16.9.2017 16:30 Lány na Důlku  Staré Čívice  3 : 2 zápis uzavřen
17.9.2017 16:30 Lipoltice  Řečany n. L. B  6 : 0 zápis uzavřen
17.9.2017 16:30 Selmice  Chvaletice  2 : 2 zápis uzavřen
7. kolo  23.09.2017   16:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
23.9.2017 16:30 Valy  Lány na Důlku  0 : 0 zápis uzavřen
23.9.2017 16:30 Chvaletice  Rohovládova Bělá B  2 : 6 zápis uzavřen
23.9.2017 16:30 Řečany n. L. B  Bukovka  0 : 6 zápis uzavřen
23.9.2017 16:30 Rybitví  Selmice  4 : 1 zápis uzavřen
24.9.2017 16:30 Rohoznice  Semín  4 : 2 zápis uzavřen
24.9.2017 16:30 Staré Čívice  Lipoltice  5 : 2 zápis uzavřen
8. kolo  30.09.2017   16:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
30.9.2017 16:00 Semín  Řečany n. L. B  8 : 2 zápis uzavřen
30.9.2017 16:00 Rohovládova Bělá B  Lány na Důlku  7 : 1 zápis uzavřen
30.9.2017 16:00 Chvaletice  Rybitví  0 : 3 zápis uzavřen
30.9.2017 16:00 Bukovka  Staré Čívice  6 : 0 zápis uzavřen
1.10.2017 16:00 Lipoltice  Valy  1 : 6 zápis uzavřen
1.10.2017 16:00 Selmice  Rohoznice  0 : 6 zápis uzavřen
9. kolo  07.10.2017   16:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
7.10.2017 16:00 Valy  Bukovka  5 : 0 zápis uzavřen
7.10.2017 16:00 Lány na Důlku  Lipoltice  10 : 0 zápis uzavřen
7.10.2017 16:00 Rybitví  Rohovládova Bělá B  4 : 2 zápis uzavřen
7.10.2017 16:00 Řečany n. L. B  Selmice  1 : 3 zápis uzavřen
8.10.2017 16:00 Rohoznice  Chvaletice  2 : 2 zápis uzavřen
8.10.2017 16:00 Staré Čívice  Semín  3 : 5 zápis uzavřen
10. kolo  14.10.2017    15:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
14.10.2017 15:30 Semín  Valy  0 : 2 zápis uzavřen
14.10.2017 15:30 Rohovládova Bělá B  Lipoltice  7 : 1 zápis uzavřen
14.10.2017 15:30 Rybitví  Rohoznice  1 : 3 zápis uzavřen
14.10.2017 15:30 Bukovka  Lány na Důlku  2 : 3 zápis uzavřen
14.10.2017 15:30 Chvaletice  Řečany n. L. B  3 : 1 zápis uzavřen
15.10.2017 15:30 Selmice  Staré Čívice  2 : 2 zápis uzavřen
11. kolo  21.10.2017   15:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
21.10.2017 15:30 Valy  Selmice  2 : 7 zápis uzavřen
21.10.2017 15:30 Lány na Důlku  Semín  3 : 6 zápis uzavřen
21.10.2017 15:30 Řečany n. L. B  Rybitví  1 : 3 zápis uzavřen
22.10.2017 15:30 Rohoznice  Rohovládova Bělá B  3 : 0 zápis uzavřen
22.10.2017 15:30 Lipoltice  Bukovka  0 : 0 zápis uzavřen
22.10.2017 15:30 Staré Čívice  Chvaletice  2 : 0 zápis uzavřen
1. kolo  28.10.2017   14:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
28.10.2017 14:30 Bukovka  Rohovládova Bělá B  4 : 2 zápis uzavřen
28.10.2017 14:30 Chvaletice  Valy  1 : 2 zápis uzavřen
28.10.2017 14:30 Rybitví  Staré Čívice  0 : 0 zápis uzavřen
28.10.2017 14:30 Selmice  Lány na Důlku  4 : 0 zápis uzavřen
28.10.2017 14:30 Semín  Lipoltice  3 : 0 zápis uzavřen
5.11.2017 10:15 Rohoznice  Řečany n. L. B  10 : 1 zápis uzavřen
12. kolo  07.04.2018   15:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
7.4.2018 15:30 Valy  Chvaletice  2 : 1 zápis uzavřen
7.4.2018 15:30 Lány na Důlku  Selmice  4 : 0 zápis uzavřen
7.4.2018 15:30 Řečany n. L. B  Rohoznice  0 : 4 zápis uzavřen
8.4.2018 15:30 Rohovládova Bělá B  Bukovka  3 : 6 zápis uzavřen
8.4.2018 15:30 Lipoltice  Semín  2 : 1 zápis uzavřen
8.4.2018 15:30 Staré Čívice  Rybitví  0 : 0 zápis uzavřen
13. kolo  14.04.2018   16:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
14.4.2018 16:00 Semín  Bukovka  0 : 3 zápis uzavřen
14.4.2018 16:00 Chvaletice  Lány na Důlku  3 : 4 zápis uzavřen
14.4.2018 16:00 Řečany n. L. B  Rohovládova Bělá B  8 : 2 zápis uzavřen
14.4.2018 16:00 Rybitví  Valy  1 : 0 zápis uzavřen
15.4.2018 16:00 Rohoznice  Staré Čívice  1 : 2 zápis uzavřen
15.4.2018 16:00 Selmice  Lipoltice  5 : 2 zápis uzavřen
14. kolo  21.04.2018   16:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
21.4.2018 16:00 Valy  Rohoznice  4 : 0 zápis uzavřen
21.4.2018 16:00 Bukovka  Selmice  0 : 1 zápis uzavřen
21.4.2018 16:00 Lány na Důlku  Rybitví  4 : 0 zápis uzavřen
22.4.2018 16:00 Lipoltice  Chvaletice  1 : 0 zápis uzavřen
22.4.2018 16:00 Rohovládova Bělá B  Semín  2 : 1 zápis uzavřen
22.4.2018 16:00 Staré Čívice  Řečany n. L. B  4 : 1 zápis uzavřen
15. kolo  28.04.2018   16:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
28.4.2018 16:30 Rybitví  Lipoltice  2 : 3 zápis uzavřen
28.4.2018 16:30 Řečany n. L. B  Valy  0 : 6 zápis uzavřen
28.4.2018 16:30 Chvaletice  Bukovka  0 : 6 zápis uzavřen
29.4.2018 16:30 Rohoznice  Lány na Důlku  2 : 1 zápis uzavřen
29.4.2018 16:30 Staré Čívice  Rohovládova Bělá B  2 : 3 zápis uzavřen
29.4.2018 16:30 Selmice  Semín  0 : 1 zápis uzavřen
16. kolo  05.05.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
5.5.2018 17:00 Semín  Chvaletice  0 : 3 zápis uzavřen
5.5.2018 17:00 Valy  Staré Čívice  1 : 2 zápis uzavřen
5.5.2018 17:00 Rybitví  Bukovka  1 : 2 zápis uzavřen
5.5.2018 17:00 Lány na Důlku  Řečany n. L. B  4 : 0 zápis uzavřen
6.5.2018 17:00 Lipoltice  Rohoznice  1 : 3 zápis uzavřen
6.5.2018 17:00 Rohovládova Bělá B  Selmice  5 : 3 zápis uzavřen
17. kolo  12.05.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
12.5.2018 17:00 Rybitví  Semín  1 : 1 zápis uzavřen
12.5.2018 17:00 Řečany n. L. B  Lipoltice  4 : 3 zápis uzavřen
12.5.2018 17:00 Chvaletice  Selmice  1 : 3 zápis uzavřen
12.5.2018 17:00 Valy  Rohovládova Bělá B  3 : 3 zápis uzavřen
13.5.2018 17:00 Staré Čívice  Lány na Důlku  0 : 1 zápis uzavřen
13.5.2018 17:00 Rohoznice  Bukovka  1 : 1 zápis uzavřen
18. kolo  19.05.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
19.5.2018 17:00 Bukovka  Řečany n. L. B  1 : 0 zápis uzavřen
19.5.2018 17:00 Lány na Důlku  Valy  1 : 1 zápis uzavřen
19.5.2018 17:00 Semín  Rohoznice  2 : 2 zápis uzavřen
20.5.2018 17:00 Selmice  Rybitví  2 : 4 zápis uzavřen
20.5.2018 17:00 Lipoltice  Staré Čívice  2 : 4 zápis uzavřen
20.5.2018 17:00 Rohovládova Bělá B  Chvaletice  10 : 0 zápis uzavřen
19. kolo  26.05.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
26.5.2018 10:00 Řečany n. L. B  Semín  2 : 4 zápis uzavřen
26.5.2018 17:00 Rybitví  Chvaletice  3 : 0 (K) zápis uzavřen
26.5.2018 17:00 Lány na Důlku  Rohovládova Bělá B  3 : 2 zápis uzavřen
26.5.2018 17:00 Valy  Lipoltice  5 : 0 zápis uzavřen
27.5.2018 17:00 Staré Čívice  Bukovka  1 : 4 zápis uzavřen
27.5.2018 17:00 Rohoznice  Selmice  5 : 2 zápis uzavřen
20. kolo  02.06.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
2.6.2018 17:00 Bukovka  Valy  1 : 2 zápis uzavřen
2.6.2018 17:00 Chvaletice  Rohoznice  1 : 5 zápis uzavřen
2.6.2018 17:00 Semín  Staré Čívice  2 : 2 zápis uzavřen
3.6.2018 17:00 Selmice  Řečany n. L. B  5 : 1 zápis uzavřen
3.6.2018 17:00 Lipoltice  Lány na Důlku  1 : 2 zápis uzavřen
3.6.2018 17:00 Rohovládova Bělá B  Rybitví  4 : 0 zápis uzavřen
21. kolo  09.06.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
9.6.2018 17:00 Řečany n. L. B  Chvaletice  1 : 1 zápis uzavřen
9.6.2018 17:00 Lány na Důlku  Bukovka  4 : 4 zápis uzavřen
9.6.2018 17:00 Valy  Semín  1 : 3 zápis uzavřen
10.6.2018 17:00 Staré Čívice  Selmice  2 : 1 zápis uzavřen
10.6.2018 17:00 Lipoltice  Rohovládova Bělá B  1 : 7 zápis uzavřen
10.6.2018 17:00 Rohoznice  Rybitví  2 : 0 zápis uzavřen
22. kolo  16.06.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
16.6.2018 14:00 Selmice  Valy  0 : 7 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Semín  Lány na Důlku  2 : 7 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Rohovládova Bělá B  Rohoznice  4 : 7 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Rybitví  Řečany n. L. B  1 : 7 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Chvaletice  Staré Čívice  0 : 4 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Bukovka  Lipoltice  3 : 1 zápis uzavřen

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 20.09.2020  -  16:30
 Choltice "B"
 vs
       Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 5
   Výhry 3
   Remízy 1
   Prohry 1
   Skóre 11 : 6
   Žluté karty 5 : 6
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2020

  Datum Zápas Čas
So 29.08.   Rybitví : Jankovice 5 : 1
So 05.09.   Kojice : Rybitví 2 : 0
So 12.09.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 20.09.   Choltice "B" : Rybitví 16:30
So 26.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 16:00
Ne 04.10.   Staré Ždánice: Rybitví 16:00
So 10.10.   Rybitví : Semín 15:30
Ne 18.10.   Srch "B" : Rybitví 15:30
Ne 25.10.   Újezd "B" : Rybitví 14:30
St 28.10.   Přelouč "C" : Rybitví 14:30
So 31.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:00
Ne 08.11.   Tetov "B : Rybitví 14:00
So 14.11.   Rybitví : Staré Čivice "B" 14:00

 

Tabulka  2020 / 2021

   Tabulka po 1.kole
1.    TJ Sokol Staré Ždánice 3
2.    TJ Jiskra Rybitví 3
3.    FC Titanic Srch B 3
4.    TJ SK Tetov "B" 3
5.    SK Řečany nad Labem "B" 3
6.    FK Přelouč "C" 3
7.    TJ Sokol Zdechovice 1
8.    Sokol Semín 1
9.    TJ Přelovice "B" 0
10.    TJ Sokol Staré Čívice 0
11.    TJ Sokol Újezd "B" 0
12.    TJ Sokol Kojice 0
13.    TJ Slavoj Choltice "B" 0
14.    TJ Jankovice 0

 

Střelci  2020 / 2021

     Jméno  Góly
   Jarmar Jiří 1
   Kakrda Martin 1
   Pruhlo Konstiantin 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
   Válek Vít 1
 
     Celkem 6

 

Žluté karty  2020 / 2021

     Jméno ŽK
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
     
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2020 / 2021

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři