2. kolo  19.08.2017   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
19.8.2017 17:00 Bukovka  Semín  2 : 3 zápis uzavřen
19.8.2017 17:00 Rohovládova Bělá B  Řečany n. L. B  1 : 5 zápis uzavřen
19.8.2017 17:00 Lány na Důlku  Chvaletice  3 : 2 zápis uzavřen
19.8.2017 17:00 Valy  Rybitví  4 : 0 zápis uzavřen
20.8.2017 17:00 Staré Čívice  Rohoznice  4 : 1 zápis uzavřen
20.8.2017 17:00 Lipoltice  Selmice  4 : 2 zápis uzavřen
3. kolo  26.08.2017   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
26.8.2017 17:00 Chvaletice  Lipoltice  2 : 0 zápis uzavřen
26.8.2017 17:00 Rybitví  Lány na Důlku  0 : 4 zápis uzavřen
26.8.2017 17:00 Řečany n. L. B  Staré Čívice  2 : 3 zápis uzavřen
26.8.2017 17:00 Semín  Rohovládova Bělá B  4 : 0 zápis uzavřen
27.8.2017 17:00 Selmice  Bukovka  1 : 5 zápis uzavřen
27.8.2017 17:00 Rohoznice  Valy  0 : 1 zápis uzavřen
4. kolo  02.09.2017   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
2.9.2017 17:00 Rohovládova Bělá B  Staré Čívice  0 : 0 zápis uzavřen
2.9.2017 17:00 Bukovka  Chvaletice  3 : 0 zápis uzavřen
2.9.2017 17:00 Semín  Selmice  0 : 0 zápis uzavřen
2.9.2017 17:00 Valy  Řečany n. L. B  2 : 0 zápis uzavřen
3.9.2017 17:00 Lipoltice  Rybitví  1 : 4 zápis uzavřen
11.11.2017 14:00 Lány na Důlku  Rohoznice  1 : 1 zápis uzavřen
5. kolo  09.09.2017   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
9.9.2017 17:00 Bukovka  Rybitví  2 : 3 zápis uzavřen
9.9.2017 17:00 Chvaletice  Semín  3 : 1 zápis uzavřen
9.9.2017 17:00 Řečany n. L. B  Lány na Důlku  0 : 5 zápis uzavřen
10.9.2017 17:00 Rohoznice  Lipoltice  2 : 0 zápis uzavřen
10.9.2017 17:00 Staré Čívice  Valy  4 : 2 zápis uzavřen
10.9.2017 17:00 Selmice  Rohovládova Bělá B  5 : 1 zápis uzavřen
6. kolo  16.09.2017   16:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
16.9.2017 16:30 Semín  Rybitví  2 : 3 zápis uzavřen
16.9.2017 16:30 Rohovládova Bělá B  Valy  4 : 0 zápis uzavřen
16.9.2017 16:30 Bukovka  Rohoznice  2 : 3 zápis uzavřen
16.9.2017 16:30 Lány na Důlku  Staré Čívice  3 : 2 zápis uzavřen
17.9.2017 16:30 Lipoltice  Řečany n. L. B  6 : 0 zápis uzavřen
17.9.2017 16:30 Selmice  Chvaletice  2 : 2 zápis uzavřen
7. kolo  23.09.2017   16:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
23.9.2017 16:30 Valy  Lány na Důlku  0 : 0 zápis uzavřen
23.9.2017 16:30 Chvaletice  Rohovládova Bělá B  2 : 6 zápis uzavřen
23.9.2017 16:30 Řečany n. L. B  Bukovka  0 : 6 zápis uzavřen
23.9.2017 16:30 Rybitví  Selmice  4 : 1 zápis uzavřen
24.9.2017 16:30 Rohoznice  Semín  4 : 2 zápis uzavřen
24.9.2017 16:30 Staré Čívice  Lipoltice  5 : 2 zápis uzavřen
8. kolo  30.09.2017   16:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
30.9.2017 16:00 Semín  Řečany n. L. B  8 : 2 zápis uzavřen
30.9.2017 16:00 Rohovládova Bělá B  Lány na Důlku  7 : 1 zápis uzavřen
30.9.2017 16:00 Chvaletice  Rybitví  0 : 3 zápis uzavřen
30.9.2017 16:00 Bukovka  Staré Čívice  6 : 0 zápis uzavřen
1.10.2017 16:00 Lipoltice  Valy  1 : 6 zápis uzavřen
1.10.2017 16:00 Selmice  Rohoznice  0 : 6 zápis uzavřen
9. kolo  07.10.2017   16:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
7.10.2017 16:00 Valy  Bukovka  5 : 0 zápis uzavřen
7.10.2017 16:00 Lány na Důlku  Lipoltice  10 : 0 zápis uzavřen
7.10.2017 16:00 Rybitví  Rohovládova Bělá B  4 : 2 zápis uzavřen
7.10.2017 16:00 Řečany n. L. B  Selmice  1 : 3 zápis uzavřen
8.10.2017 16:00 Rohoznice  Chvaletice  2 : 2 zápis uzavřen
8.10.2017 16:00 Staré Čívice  Semín  3 : 5 zápis uzavřen
10. kolo  14.10.2017    15:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
14.10.2017 15:30 Semín  Valy  0 : 2 zápis uzavřen
14.10.2017 15:30 Rohovládova Bělá B  Lipoltice  7 : 1 zápis uzavřen
14.10.2017 15:30 Rybitví  Rohoznice  1 : 3 zápis uzavřen
14.10.2017 15:30 Bukovka  Lány na Důlku  2 : 3 zápis uzavřen
14.10.2017 15:30 Chvaletice  Řečany n. L. B  3 : 1 zápis uzavřen
15.10.2017 15:30 Selmice  Staré Čívice  2 : 2 zápis uzavřen
11. kolo  21.10.2017   15:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
21.10.2017 15:30 Valy  Selmice  2 : 7 zápis uzavřen
21.10.2017 15:30 Lány na Důlku  Semín  3 : 6 zápis uzavřen
21.10.2017 15:30 Řečany n. L. B  Rybitví  1 : 3 zápis uzavřen
22.10.2017 15:30 Rohoznice  Rohovládova Bělá B  3 : 0 zápis uzavřen
22.10.2017 15:30 Lipoltice  Bukovka  0 : 0 zápis uzavřen
22.10.2017 15:30 Staré Čívice  Chvaletice  2 : 0 zápis uzavřen
1. kolo  28.10.2017   14:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
28.10.2017 14:30 Bukovka  Rohovládova Bělá B  4 : 2 zápis uzavřen
28.10.2017 14:30 Chvaletice  Valy  1 : 2 zápis uzavřen
28.10.2017 14:30 Rybitví  Staré Čívice  0 : 0 zápis uzavřen
28.10.2017 14:30 Selmice  Lány na Důlku  4 : 0 zápis uzavřen
28.10.2017 14:30 Semín  Lipoltice  3 : 0 zápis uzavřen
5.11.2017 10:15 Rohoznice  Řečany n. L. B  10 : 1 zápis uzavřen
12. kolo  07.04.2018   15:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
7.4.2018 15:30 Valy  Chvaletice  2 : 1 zápis uzavřen
7.4.2018 15:30 Lány na Důlku  Selmice  4 : 0 zápis uzavřen
7.4.2018 15:30 Řečany n. L. B  Rohoznice  0 : 4 zápis uzavřen
8.4.2018 15:30 Rohovládova Bělá B  Bukovka  3 : 6 zápis uzavřen
8.4.2018 15:30 Lipoltice  Semín  2 : 1 zápis uzavřen
8.4.2018 15:30 Staré Čívice  Rybitví  0 : 0 zápis uzavřen
13. kolo  14.04.2018   16:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
14.4.2018 16:00 Semín  Bukovka  0 : 3 zápis uzavřen
14.4.2018 16:00 Chvaletice  Lány na Důlku  3 : 4 zápis uzavřen
14.4.2018 16:00 Řečany n. L. B  Rohovládova Bělá B  8 : 2 zápis uzavřen
14.4.2018 16:00 Rybitví  Valy  1 : 0 zápis uzavřen
15.4.2018 16:00 Rohoznice  Staré Čívice  1 : 2 zápis uzavřen
15.4.2018 16:00 Selmice  Lipoltice  5 : 2 zápis uzavřen
14. kolo  21.04.2018   16:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
21.4.2018 16:00 Valy  Rohoznice  4 : 0 zápis uzavřen
21.4.2018 16:00 Bukovka  Selmice  0 : 1 zápis uzavřen
21.4.2018 16:00 Lány na Důlku  Rybitví  4 : 0 zápis uzavřen
22.4.2018 16:00 Lipoltice  Chvaletice  1 : 0 zápis uzavřen
22.4.2018 16:00 Rohovládova Bělá B  Semín  2 : 1 zápis uzavřen
22.4.2018 16:00 Staré Čívice  Řečany n. L. B  4 : 1 zápis uzavřen
15. kolo  28.04.2018   16:30
datum a čas
domácí hosté skóre akce
28.4.2018 16:30 Rybitví  Lipoltice  2 : 3 zápis uzavřen
28.4.2018 16:30 Řečany n. L. B  Valy  0 : 6 zápis uzavřen
28.4.2018 16:30 Chvaletice  Bukovka  0 : 6 zápis uzavřen
29.4.2018 16:30 Rohoznice  Lány na Důlku  2 : 1 zápis uzavřen
29.4.2018 16:30 Staré Čívice  Rohovládova Bělá B  2 : 3 zápis uzavřen
29.4.2018 16:30 Selmice  Semín  0 : 1 zápis uzavřen
16. kolo  05.05.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
5.5.2018 17:00 Semín  Chvaletice  0 : 3 zápis uzavřen
5.5.2018 17:00 Valy  Staré Čívice  1 : 2 zápis uzavřen
5.5.2018 17:00 Rybitví  Bukovka  1 : 2 zápis uzavřen
5.5.2018 17:00 Lány na Důlku  Řečany n. L. B  4 : 0 zápis uzavřen
6.5.2018 17:00 Lipoltice  Rohoznice  1 : 3 zápis uzavřen
6.5.2018 17:00 Rohovládova Bělá B  Selmice  5 : 3 zápis uzavřen
17. kolo  12.05.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
12.5.2018 17:00 Rybitví  Semín  1 : 1 zápis uzavřen
12.5.2018 17:00 Řečany n. L. B  Lipoltice  4 : 3 zápis uzavřen
12.5.2018 17:00 Chvaletice  Selmice  1 : 3 zápis uzavřen
12.5.2018 17:00 Valy  Rohovládova Bělá B  3 : 3 zápis uzavřen
13.5.2018 17:00 Staré Čívice  Lány na Důlku  0 : 1 zápis uzavřen
13.5.2018 17:00 Rohoznice  Bukovka  1 : 1 zápis uzavřen
18. kolo  19.05.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
19.5.2018 17:00 Bukovka  Řečany n. L. B  1 : 0 zápis uzavřen
19.5.2018 17:00 Lány na Důlku  Valy  1 : 1 zápis uzavřen
19.5.2018 17:00 Semín  Rohoznice  2 : 2 zápis uzavřen
20.5.2018 17:00 Selmice  Rybitví  2 : 4 zápis uzavřen
20.5.2018 17:00 Lipoltice  Staré Čívice  2 : 4 zápis uzavřen
20.5.2018 17:00 Rohovládova Bělá B  Chvaletice  10 : 0 zápis uzavřen
19. kolo  26.05.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
26.5.2018 10:00 Řečany n. L. B  Semín  2 : 4 zápis uzavřen
26.5.2018 17:00 Rybitví  Chvaletice  3 : 0 (K) zápis uzavřen
26.5.2018 17:00 Lány na Důlku  Rohovládova Bělá B  3 : 2 zápis uzavřen
26.5.2018 17:00 Valy  Lipoltice  5 : 0 zápis uzavřen
27.5.2018 17:00 Staré Čívice  Bukovka  1 : 4 zápis uzavřen
27.5.2018 17:00 Rohoznice  Selmice  5 : 2 zápis uzavřen
20. kolo  02.06.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
2.6.2018 17:00 Bukovka  Valy  1 : 2 zápis uzavřen
2.6.2018 17:00 Chvaletice  Rohoznice  1 : 5 zápis uzavřen
2.6.2018 17:00 Semín  Staré Čívice  2 : 2 zápis uzavřen
3.6.2018 17:00 Selmice  Řečany n. L. B  5 : 1 zápis uzavřen
3.6.2018 17:00 Lipoltice  Lány na Důlku  1 : 2 zápis uzavřen
3.6.2018 17:00 Rohovládova Bělá B  Rybitví  4 : 0 zápis uzavřen
21. kolo  09.06.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
9.6.2018 17:00 Řečany n. L. B  Chvaletice  1 : 1 zápis uzavřen
9.6.2018 17:00 Lány na Důlku  Bukovka  4 : 4 zápis uzavřen
9.6.2018 17:00 Valy  Semín  1 : 3 zápis uzavřen
10.6.2018 17:00 Staré Čívice  Selmice  2 : 1 zápis uzavřen
10.6.2018 17:00 Lipoltice  Rohovládova Bělá B  1 : 7 zápis uzavřen
10.6.2018 17:00 Rohoznice  Rybitví  2 : 0 zápis uzavřen
22. kolo  16.06.2018   17:00
datum a čas
domácí hosté skóre akce
16.6.2018 14:00 Selmice  Valy  0 : 7 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Semín  Lány na Důlku  2 : 7 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Rohovládova Bělá B  Rohoznice  4 : 7 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Rybitví  Řečany n. L. B  1 : 7 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Chvaletice  Staré Čívice  0 : 4 zápis uzavřen
16.6.2018 17:00 Bukovka  Lipoltice  3 : 1 zápis uzavřen

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 24.08.2019  -  17:00
 Řečany nad Labem "B"
 vs
     Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 8
   Výhry 4
   Remízy 1
   Prohry 3
   Skóre 17 : 18
   Žluté karty 9 : 12
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2019

  Datum Zápas Čas
So 17.08.   Rybitví : Přelovice "B" 0 : 2
So 24.08.   Řečany n/L "B" : Rybitví 17:00
St 28.08.   Rybitví : St. Mateřov "B" 18:00
So 31.08.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 17:00
Ne 08.09.   St. Ždánice : Rybitví 17:00
So 14.09.   Rybitví : Přelouč "C" 16:30
Ne 22.09.   Srch "B" : Rybitví 16:30
Ne 29.09.   Lány na Důlku : Rybitví 16:00
So 05.10.   Rybitví : Zdechovice 16:00
So 12.10.   Dolany : Rybitví 15:30
So 19.10.   Rybitví : Jankovice 15:30
So 26.10.   Semín : Rybitví 14:30
So 02.11.   Rybitví : Choltice "B" 14:00
So 09.11.   Kojice : Rybitví 13:30
So 16.11.   Újezd "B" : Rybitví 13:30

 

Tabulka  2019 / 2020

   Tabulka po --.kole
1.    SK Starý Mateřov "B"  
2.    FC Titanic Srch B  
3.    SK Řečany nad Labem "B"  
4.    TJ Sokol Kojice  
5.    Sokol Semín  
6.    SK Lázně Bohdaneč "B"  
7.    TJ Slavoj Choltice "B"  
8.    TJ Přelovice "B"  
9.    TJ Sokol Újezd "B"  
10.    TJ Jankovice  
11.    TJ Jiskra Rybitví  
12.    TJ Sokol Staré Ždánice  
13.    SK Dolany  
14.    FK Přelouč "C"  
15.    TJ Sokol Zdechovice  
16.    Sokol Lány na Důlku  

 

Střelci  2019 / 2020

     Jméno  Góly
     
     
     
     
     
 
     Celkem  

 

Žluté karty  2019 / 2020

     Jméno ŽK
     
     
     
     
     
    
      Celkem  

 

Červené karty  2019 / 2020

     Jméno ČK
     
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři