Střelci   Počet minut na 1 gól   Odehrané minuty
 Bořil Tomáš 7  Šaravec Václav ml.  103  Bořil Tomáš 2 295
 Levai Jan  6  Levai Jan  166  Tichý Petr  2 260
 Čada Martin 3  Fořt Michal 180  Szikora Lukáš  1 885
 Šaravec Václav ml.  3  Gašpar Jiří 190  Řehák Jindřich 1 845
 Ťopek Pavel 3  Dušek Miloš 265  Klečka Jakub 1 800
 Gašpar Jiří 2  Bořil Tomáš 328  Čada Martin 1 620
 Hunka Dušan 2  Ťopek Pavel 345  Fiala Martin 1 575
 Merkl Jiří  2  Ťopek Tomáš 345  Merkl Jiří  1 555
 Vlk Ondřej 2  Hunka Dušan 350  Němec Karel 1 210
 Bok Petr 1  Klusáček Luděk 455  Bok Petr 1 045
 Dušek Miloš 1  Vlk Ondřej 495  Ťopek Pavel 1 035
 Fořt Michal 1  Čada Martin 540  Levai Jan  995
 Klusáček Luděk 1  Merkl Jiří  778  Vlk Ondřej 990
 Řehák Jindřich 1  Bok Petr 1 045  Hunka Dušan 700
 Szikora Lukáš  1  Řehák Jindřich 1 845  Musil Evžen 675
 Tichý Petr  1  Szikora Lukáš  1 885  Steklý Roman 670
 Ťopek Tomáš 1  Tichý Petr  2 260  Píša Jaroslav  510
 Čada Roman 0  Čada Roman x  Klusáček Luděk 455
 Fiala Martin 0  Fiala Martin x  Gašpar Jiří 380
 Fistr Martin 0  Fistr Martin x  Chládek Pavel 360
 Chládek Pavel 0  Chládek Pavel x  Ťopek Tomáš 345
 Joska Petr 0  Joska Petr x  Šaravec Václav ml.  310
 Klečka Jakub 0  Klečka Jakub x  Posledník Milan  280
 Kopsa Petr  0  Kopsa Petr  x  Dušek Miloš 265
 Musil Evžen 0  Musil Evžen x  Joska Petr 215
 Němec Karel 0  Němec Karel x  Fořt Michal 180
 Píša Jaroslav  0  Píša Jaroslav  x  Sup Jiří 110
 Posledník Milan  0  Posledník Milan  x  Čada Roman 90
 Steklý Roman 0  Steklý Roman x  Fistr Martin 45
 Sup Jiří 0    Sup Jiří x    Kopsa Petr  0
 
Odehrané utkání - celé   Střídání   Odehrané zápasy
 Bořil Tomáš 25  Bok Petr 17  Bořil Tomáš 26
 Tichý Petr  22  Merkl Jiří  14  Tichý Petr  26
 Klečka Jakub 20  Němec Karel 12  Merkl Jiří  23
 Řehák Jindřich 20  Joska Petr 10  Szikora Lukáš  22
 Szikora Lukáš  20  Posledník Milan  9  Bok Petr 21
 Fiala Martin 17  Dušek Miloš 8  Řehák Jindřich 21
 Čada Martin 16  Čada Roman 6  Klečka Jakub 20
 Vlk Ondřej 11  Hunka Dušan 6  Čada Martin 19
 Ťopek Pavel 10  Píša Jaroslav  6  Fiala Martin 18
 Levai Jan  9  Steklý Roman 6  Němec Karel 17
 Merkl Jiří  9  Gašpar Jiří 4  Levai Jan  12
 Musil Evžen 7  Klusáček Luděk 4  Ťopek Pavel 12
 Hunka Dušan 5  Sup Jiří 4  Hunka Dušan 11
 Němec Karel 5  Tichý Petr  4  Vlk Ondřej 11
 Bok Petr 4  Čada Martin 3  Joska Petr 10
 Chládek Pavel 4  Levai Jan  3  Steklý Roman 10
 Steklý Roman 4  Ťopek Tomáš 3  Píša Jaroslav  9
 Píša Jaroslav  3  Szikora Lukáš  2  Posledník Milan  9
 Fořt Michal 2  Šaravec Václav ml.  2  Dušek Miloš 8
 Klusáček Luděk 2  Ťopek Pavel 2  Musil Evžen 8
 Šaravec Václav ml.  2  Bořil Tomáš 1  Čada Roman 6
 Ťopek Tomáš 2  Fiala Martin 1  Klusáček Luděk 6
 Gašpar Jiří 1  Fistr Martin 1  Gašpar Jiří 5
 Čada Roman 0  Musil Evžen 1  Ťopek Tomáš 5
 Dušek Miloš 0  Řehák Jindřich 1  Chládek Pavel 4
 Fistr Martin 0  Fořt Michal 0  Sup Jiří 4
 Joska Petr 0  Chládek Pavel 0  Šaravec Václav ml.  4
 Kopsa Petr  0  Klečka Jakub 0  Fořt Michal 2
 Posledník Milan  0  Kopsa Petr  0  Fistr Martin 1
 Sup Jiří 0    Vlk Ondřej 0    Kopsa Petr  0
 
Žluté karty   Červené karty      
 Merkl Jiří  6  Čada Martin 1    
 Čada Martin 5  Fiala Martin 1    
 Klečka Jakub 5  Bok Petr 0    
 Tichý Petr  4  Bořil Tomáš 0    
 Levai Jan  3  Čada Roman 0    
 Bok Petr 2  Dušek Miloš 0    
 Řehák Jindřich 2  Fistr Martin 0    
 Ťopek Pavel 2  Fořt Michal 0    
 Dušek Miloš 1  Gašpar Jiří 0    
 Fiala Martin 1  Hunka Dušan 0    
 Chládek Pavel 1  Chládek Pavel 0    
 Joska Petr 1  Joska Petr 0    
 Píša Jaroslav  1  Klečka Jakub 0    
 Szikora Lukáš  1  Klusáček Luděk 0    
 Šaravec Václav ml.  1  Kopsa Petr  0    
 Ťopek Tomáš 1  Levai Jan  0    
 Bořil Tomáš 0  Merkl Jiří  0    
 Čada Roman 0  Musil Evžen 0    
 Fistr Martin 0  Němec Karel 0    
 Fořt Michal 0  Píša Jaroslav  0    
 Gašpar Jiří 0  Posledník Milan  0    
 Hunka Dušan 0  Řehák Jindřich 0    
 Klusáček Luděk 0  Steklý Roman 0    
 Kopsa Petr  0  Sup Jiří 0    
 Musil Evžen 0  Szikora Lukáš  0    
 Němec Karel 0  Šaravec Václav ml.  0    
 Posledník Milan  0  Tichý Petr  0    
 Steklý Roman 0  Ťopek Pavel 0    
 Sup Jiří 0  Ťopek Tomáš 0    
 Vlk Ondřej 0    Vlk Ondřej 0      

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 16 - 17.03.2019  -  14:30
  Řečany nad Labem "B"
 vs
     Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 7
   Výhry 4
   Remízy 1
   Prohry 2
   Skóre 17 : 15
   Žluté karty 7 : 12
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 5 : 1
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 6 : 1
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 2 : 0
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 2
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 3 : 3

 

Rozlosování  -  Jaro 2019

  Datum Zápas Čas
Hl. xx.03.   Řečany n/L "B" : Rybitví 14:30
Hl. xx.03.   Újezd "B" : Rybitví 15:00
So 30.03.   Rybitví : Dolany 15:30
Ne 07.04.   Selmice : Rybitví 15:30
So 13.04.   Rybitví : Jankovice 16:00
Hl. xx.04.   Choltice "B" : Rybitví 16:00
So 27.04.   Rybitví : Staré Ždánice 16:30
St 08.05.   Rybitví : Kojice 17:00
Ne 12.05.   Semín : Rybitví 17:00
So 18.05.   Rybitví : Přelovice "B" 17:00
Ne 26.05.   Lipoltice : Rybitví 17:00
So 01.06.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 17:00
Ne 09.06.   Zdechovice : Rybitví 17:00
So 15.06.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 10 : 2
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 0 : 21
Út  11.09.   Rybitví : Semín 12 : 4
Út  18.09.   Srch : Rybitví 12 : 2
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 1 : 25
So  06.10.   Újezd : Rybitví 6 : 3
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 5 : 11
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 10 : 6

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po podzimní části soutěže 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 38
2.    SK Selmice 30
3.    TJ Sokol Kojice 28
4.    SK Řečany nad Labem "B" 28
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 28
6.    Sokol Semín 27
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 21
8.    TJ Sokol Újezd "B" 21
9.    TJ Sokol Staré Ždánice 17
10.    TJ Přelovice "B" 16
11.    TJ Jiskra Rybitví 13
12.    TJ Lipoltice 13
13.    TJ Jankovice 10
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Levai Jan 6
    Válek Vít 5
    Stehlík Petr 4
    Pruhlo Konstiantyn 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Jarmar Jiří 2
    Linek Matěj 2
 
     Celkem 27

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 4
    Zelinka Jan 2
    Jarmar Jiří 1
    Pruhlo Konstiantyn 1
    
      Celkem 8

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Sobota 10:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři