Střelci   Počet minut na 1 gól   Odehrané minuty
 Bořil Tomáš 7  Šaravec Václav ml.  103  Bořil Tomáš 2 295
 Levai Jan  6  Levai Jan  166  Tichý Petr  2 260
 Čada Martin 3  Fořt Michal 180  Szikora Lukáš  1 885
 Šaravec Václav ml.  3  Gašpar Jiří 190  Řehák Jindřich 1 845
 Ťopek Pavel 3  Dušek Miloš 265  Klečka Jakub 1 800
 Gašpar Jiří 2  Bořil Tomáš 328  Čada Martin 1 620
 Hunka Dušan 2  Ťopek Pavel 345  Fiala Martin 1 575
 Merkl Jiří  2  Ťopek Tomáš 345  Merkl Jiří  1 555
 Vlk Ondřej 2  Hunka Dušan 350  Němec Karel 1 210
 Bok Petr 1  Klusáček Luděk 455  Bok Petr 1 045
 Dušek Miloš 1  Vlk Ondřej 495  Ťopek Pavel 1 035
 Fořt Michal 1  Čada Martin 540  Levai Jan  995
 Klusáček Luděk 1  Merkl Jiří  778  Vlk Ondřej 990
 Řehák Jindřich 1  Bok Petr 1 045  Hunka Dušan 700
 Szikora Lukáš  1  Řehák Jindřich 1 845  Musil Evžen 675
 Tichý Petr  1  Szikora Lukáš  1 885  Steklý Roman 670
 Ťopek Tomáš 1  Tichý Petr  2 260  Píša Jaroslav  510
 Čada Roman 0  Čada Roman x  Klusáček Luděk 455
 Fiala Martin 0  Fiala Martin x  Gašpar Jiří 380
 Fistr Martin 0  Fistr Martin x  Chládek Pavel 360
 Chládek Pavel 0  Chládek Pavel x  Ťopek Tomáš 345
 Joska Petr 0  Joska Petr x  Šaravec Václav ml.  310
 Klečka Jakub 0  Klečka Jakub x  Posledník Milan  280
 Kopsa Petr  0  Kopsa Petr  x  Dušek Miloš 265
 Musil Evžen 0  Musil Evžen x  Joska Petr 215
 Němec Karel 0  Němec Karel x  Fořt Michal 180
 Píša Jaroslav  0  Píša Jaroslav  x  Sup Jiří 110
 Posledník Milan  0  Posledník Milan  x  Čada Roman 90
 Steklý Roman 0  Steklý Roman x  Fistr Martin 45
 Sup Jiří 0    Sup Jiří x    Kopsa Petr  0
 
Odehrané utkání - celé   Střídání   Odehrané zápasy
 Bořil Tomáš 25  Bok Petr 17  Bořil Tomáš 26
 Tichý Petr  22  Merkl Jiří  14  Tichý Petr  26
 Klečka Jakub 20  Němec Karel 12  Merkl Jiří  23
 Řehák Jindřich 20  Joska Petr 10  Szikora Lukáš  22
 Szikora Lukáš  20  Posledník Milan  9  Bok Petr 21
 Fiala Martin 17  Dušek Miloš 8  Řehák Jindřich 21
 Čada Martin 16  Čada Roman 6  Klečka Jakub 20
 Vlk Ondřej 11  Hunka Dušan 6  Čada Martin 19
 Ťopek Pavel 10  Píša Jaroslav  6  Fiala Martin 18
 Levai Jan  9  Steklý Roman 6  Němec Karel 17
 Merkl Jiří  9  Gašpar Jiří 4  Levai Jan  12
 Musil Evžen 7  Klusáček Luděk 4  Ťopek Pavel 12
 Hunka Dušan 5  Sup Jiří 4  Hunka Dušan 11
 Němec Karel 5  Tichý Petr  4  Vlk Ondřej 11
 Bok Petr 4  Čada Martin 3  Joska Petr 10
 Chládek Pavel 4  Levai Jan  3  Steklý Roman 10
 Steklý Roman 4  Ťopek Tomáš 3  Píša Jaroslav  9
 Píša Jaroslav  3  Szikora Lukáš  2  Posledník Milan  9
 Fořt Michal 2  Šaravec Václav ml.  2  Dušek Miloš 8
 Klusáček Luděk 2  Ťopek Pavel 2  Musil Evžen 8
 Šaravec Václav ml.  2  Bořil Tomáš 1  Čada Roman 6
 Ťopek Tomáš 2  Fiala Martin 1  Klusáček Luděk 6
 Gašpar Jiří 1  Fistr Martin 1  Gašpar Jiří 5
 Čada Roman 0  Musil Evžen 1  Ťopek Tomáš 5
 Dušek Miloš 0  Řehák Jindřich 1  Chládek Pavel 4
 Fistr Martin 0  Fořt Michal 0  Sup Jiří 4
 Joska Petr 0  Chládek Pavel 0  Šaravec Václav ml.  4
 Kopsa Petr  0  Klečka Jakub 0  Fořt Michal 2
 Posledník Milan  0  Kopsa Petr  0  Fistr Martin 1
 Sup Jiří 0    Vlk Ondřej 0    Kopsa Petr  0
 
Žluté karty   Červené karty      
 Merkl Jiří  6  Čada Martin 1    
 Čada Martin 5  Fiala Martin 1    
 Klečka Jakub 5  Bok Petr 0    
 Tichý Petr  4  Bořil Tomáš 0    
 Levai Jan  3  Čada Roman 0    
 Bok Petr 2  Dušek Miloš 0    
 Řehák Jindřich 2  Fistr Martin 0    
 Ťopek Pavel 2  Fořt Michal 0    
 Dušek Miloš 1  Gašpar Jiří 0    
 Fiala Martin 1  Hunka Dušan 0    
 Chládek Pavel 1  Chládek Pavel 0    
 Joska Petr 1  Joska Petr 0    
 Píša Jaroslav  1  Klečka Jakub 0    
 Szikora Lukáš  1  Klusáček Luděk 0    
 Šaravec Václav ml.  1  Kopsa Petr  0    
 Ťopek Tomáš 1  Levai Jan  0    
 Bořil Tomáš 0  Merkl Jiří  0    
 Čada Roman 0  Musil Evžen 0    
 Fistr Martin 0  Němec Karel 0    
 Fořt Michal 0  Píša Jaroslav  0    
 Gašpar Jiří 0  Posledník Milan  0    
 Hunka Dušan 0  Řehák Jindřich 0    
 Klusáček Luděk 0  Steklý Roman 0    
 Kopsa Petr  0  Sup Jiří 0    
 Musil Evžen 0  Szikora Lukáš  0    
 Němec Karel 0  Šaravec Václav ml.  0    
 Posledník Milan  0  Tichý Petr  0    
 Steklý Roman 0  Ťopek Pavel 0    
 Sup Jiří 0  Ťopek Tomáš 0    
 Vlk Ondřej 0    Vlk Ondřej 0      

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2023  -  xx:xx
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       FK Přelouč "C"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 4
   Výhry 1
   Remízy 0
   Prohry 3
   Skóre 8 : 14
   Žluté karty 5 : 4
   Červené karty 0 : 0

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Kakrda Martin 4
   Sup Jiří 4
   Zelinka Jan 4
Góly    Musil Jan 2
ŽK    Linek Matěj 1
   Lysoněk Enrique 1
   Musil Jan 1
   Rež Martin 1
   Zelinka Jan 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 3 : 0
Ne 09.10.   Semín : Rybitví 0 : 1
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 1
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 4 : 0
So 29.10.   Přelouč "C" : Rybitví 4 : 0

 

Rozlosování  -  Jaro 2023

  Datum Zápas Čas
So 01.04.   Rybitví : Přelouč "C" 15:30
So 08.04.   Rybitví : Kojice 16:00
So 15.04.   Řečany n/L "B": Rybitví 16:00
So 22.04.   Rybitví : Jankovice 16:30
Ne 30.04.   Staré Čivice : Rybitví 16:30
So 06.05.   Rybitví : Zdechovice 17:00
Ne 14.05.   Choltice "B" : Rybitví 17:00
So 20.05.   Rybitví : Selmice 17:00
So 27.05.   Dolany : Rybitví 17:00
So 03.06.   Rybitví : Semín 17:00
So 10.06.   Újezd "B" : Rybitví 17:00


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
28.10.22 Přelouč
10:30   Řečany nad Labem 0 : 8
11:20   Přelouč 3 : 4 p
 Turnaj č.3
27.11.22 UMT Ohrazenice
09:15   Křičeň 0 : 4
10:45   Semín 1 : 4
12:15   Přelouč 2 : 5

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po podzimní části sezóny
1.    SK Řečany nad Labem "B" 31
2.    FK Přelouč "C" 22
3.    TJ Jiskra Rybitví 22
4.    TJ Sokol Újezd "B" 21
5.    Sokol Semín 19
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 19
7.    TJ Sokol Kojice 13
8.    SK Dolany 13
9.    SK Selmice 10
10.    TJ Sokol Staré Čivice 9
11.    TJ Jankovice 6
12.    TJ Sokol Zdechovice 3

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 7
  Drapák Petr 5
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 3
  Linek Matěj 1
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 21

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Joska Petr 2
  Kakrda Martin 2
  Klečka Jakub 1
  Müller Jakub 1
  Pětioký Martin 1
  Píša Jaroslav 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 9

 

Žluté karty  2022 / 2023

     Jméno ŽK
  Jenka Václav 3
  Linek Matěj 2
  Lysoněk Enrique 2
  Rež Martin 2
  Musil Jan 2
  Levai Jan 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
    
      Celkem 14

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Sobota 14:30