Výsledky

 

1. kolo  06-07.11.2010  - 14:00   2. kolo  14-15.8.2010 - 17:00
Staré Ždánice : Rybitví 3 : 2   Rybitví : Starý Mateřov 1 : 1
Lipoltice : Srch "B" 3 : 0   Zdechovice : Staré Čívice 1 : 2
Kolesa : Lány na Důlku 2 : 0   Choltice "B" : Semín 3 : 1
Křičeň : Rohovl. Bělá 0 : 2   Rohovl. Bělá : Přelouč "B" 1 : 0
Přelouč "B" : Choltice "B" 4 : 0   Lány na Důlku : Křičeň 3 : 2
Semín : Zdechovice 3 : 0   Srch "B" : Kolesa 6 : 3
Staré Čívice : Starý Mateřov 3 : 2   Staré Ždánice : Lipoltice 0 : 5
                 
3. kolo  21-22.8.2010 - 17:00   4. kolo  28-29.8.2010 - 17:00
Lipoltice : Rybitví 1 : 2
  Rybitví : Zdechovice 10 : 0
Kolesa : Staré Ždánice 3 : 0
  Choltice "B" : Starý Mateřov 1 : 2
Křičeň : Srch "B" 0 : 3
  Rohovl. Bělá : Staré Čívice 5 : 1
Přelouč "B" : Lány na Důlku 2 : 1
  Lány na Důlku : Semín 2 : 0
Semín : Rohovl. Bělá 1 : 2
  Srch "B" : Přelouč "B" 0 : 1
Staré Čívice : Choltice "B" 4 : 2
  Staré Ždánice : Křičeň 1 : 0
Starý Mateřov : Zdechovice 9 : 1
  Lipoltice : Kolesa 4 : 1
                 
5. kolo  04-05.9.2010 - 17:00   6. kolo  11-12.9.2010 - 17:00
Kolesa :  Rybitví 2 : 1
   Rybitví : Choltice "B" 2 : 0
Křičeň

:

Lipoltice 3 : 2
  Rohovl. Bělá : Zdechovice 4 : 0
Přelouč "B" : Staré Ždánice 4 : 0
  Lány na Důlku : Starý Mateřov 2 : 0
Semín : Srch "B" 5 : 2
  Srch "B" : Staré Čívice 5 : 0
Staré Čívice : Lány na Důlku 0 : 3
  Staré Ždánice : Semín 1 : 0
Starý Mateřov : Rohovl. Bělá 1 : 1
  Lipoltice : Přelouč "B" 3 : 1
Zdechovice : Choltice "B" 0 : 0
  Kolesa : Křičeň 5 : 4
                 
7. kolo  18-19.9.2010 - 16:30   8. kolo  25-26.9.2010 - 16:30
Křičeň :  Rybitví 0 : 1
   Rybitví : Rohovl. Bělá 0 : 2
Přelouč "B" : Kolesa 1 : 1
  Lány na Důlku : Choltice "B" 3 : 1
Semín : Lipoltice 1 : 3
  Srch "B" : Zdechovice 5 : 1
Staré Čívice : Staré Ždánice 2 : 1
  Staré Ždánice : Starý Mateřov 0 : 3
Starý Mateřov : Srch "B" 5 : 3
  Lipoltice : Staré Čívice 4 : 4
Zdechovice : Lány na Důlku 0 : 7
  Kolesa : Semín 1 : 1
Choltice "B" : Rohovl. Bělá 0 : 1
  Křičeň : Přelouč "B" 3 : 2
                 
9. kolo  02-03.10.2010 - 16:00   10. kolo  09-10.10.2010 - 16:00
Přelouč "B" :  Rybitví 3 : 0    Rybitví : Lány na Důlku 0 : 2
Semín : Křičeň 0 : 1   Srch "B" : Rohovl. Bělá 2 : 0
Staré Čívice : Kolesa 4 : 2   Staré Ždánice : Choltice "B" 4 : 1
Starý Mateřov : Lipoltice 2 : 2   Lipoltice : Zdechovice 5 : 0
Zdechovice : Staré Ždánice 3 : 1   Kolesa : Starý Mateřov 1 : 1
Choltice "B" : Srch "B" 0 : 3   Křičeň : Staré Čívice 2 : 1
Rohovl. Bělá : Lány na Důlku 1 : 1   Přelouč "B" : Semín 3 : 0
                 
11. kolo  16-17.10.2010 - 15:30   12. kolo  23-24.10.2010 - 14:30
Semín :  Rybitví 1 : 1
   Rybitví : Srch "B" 1 : 1
Staré Čívice : Přelouč "B" 2 : 0
  Staré Ždánice : Lány na Důlku 0 : 2
Starý Mateřov : Křičeň 5 : 1
  Lipoltice : Rohovl. Bělá 2 : 0
Zdechovice : Kolesa 0 : 5
  Kolesa : Choltice "B" 5 : 1
Choltice "B" : Lipoltice 1 : 5
  Křičeň : Zdechovice 6 : 0
Rohovl. Bělá : Staré Ždánice 1 : 0
  Přelouč "B" : Starý Mateřov 6 : 1
Lány na Důlku : Srch "B" 2 : 1
  Semín : Staré Čívice 0 : 0
                 
13. kolo  30-31.10.2010 - 14:00    
Staré Čívice
:  Rybitví 3 : 1
         
Starý Mateřov : Semín 1 : 5
         
Zdechovice : Přelouč "B" 0 : 6
         
Choltice "B" : Křičeň 3 : 5
         
Rohovl. Bělá : Kolesa 2 : 2
         
Lány na Důlku : Lipoltice 2 : 5
         
Srch "B" : Staré Ždánice 4 : 0
         
                 
14. kolo  26-27.03.2011  - 15:00   15. kolo  02-03.04.2011 - 16:30
 Rybitví : Staré Ždánice 1 : 2   Starý Mateřov :  Rybitví 1 : 2
Srch "B" : Lipoltice 3 : 0
  Staré Čívice : Zdechovice 2 : 1
Lány na Důlku : Kolesa 1 : 2
  Semín : Choltice "B" 1 : 1
Rohovl. Bělá : Křičeň 1 : 1   Přelouč "B" : Rohovl. Bělá 0 : 0
Choltice "B" : Přelouč "B" 2 : 7
  Křičeň : Lány na Důlku 2 : 1
Zdechovice : Semín 0 : 5
  Kolesa : Srch "B" 1 : 2
Starý Mateřov : Staré Čívice 0 : 1
  Lipoltice : Staré Ždánice 4 : 0
                 
16. kolo  09-10.04.2011- 16:30   17. kolo  16-17.04.2011 - 16:30
 Rybitví : Lipoltice 2 : 4   Zdechovice :  Rybitví 1 : 2
Staré Ždánice : Kolesa 2 : 2
  Starý Mateřov : Choltice "B" 2 : 0
Srch "B" : Křičeň 1 : 1   Staré Čívice : Rohovl. Bělá 0 : 2
Lány na Důlku : Přelouč "B" 0 : 2
  Semín : Lány na Důlku 2 : 1
Rohovl. Bělá : Semín 0 : 1   Přelouč "B" : Srch "B" 6 : 2
Choltice "B" : Staré Čívice 1 : 2   Křičeň : Staré Ždánice 0 : 0
Zdechovice : Starý Mateřov 1 : 5
  Kolesa : Lipoltice 2 : 5
                 
18. kolo  23-24.04.2011 - 17:00   19. kolo  30.04-01.05.2011 - 17:00
 Rybitví : Kolesa 1 : 1   Choltice "B" :  Rybitví 1 : 1
Lipoltice : Křičeň 1 : 2
  Zdechovice : Rohovl. Bělá 1 : 3
Staré Ždánice : Přelouč "B" 1 : 2
  Starý Mateřov : Lány na Důlku 1 : 1
Srch "B" : Semín 0 : 2
  Staré Čívice : Srch "B" 4 : 1
Lány na Důlku : Staré Čívice 1 : 2
  Semín : Staré Ždánice 5 : 0
Rohovl. Bělá : Starý Mateřov 2 : 1   Přelouč "B" : Lipoltice 6 : 1
Choltice "B" : Zdechovice 3 : 1
  Křičeň : Kolesa 4 : 3
                 
20. kolo  07-08.05.2011 - 17:00   21. kolo  14-15.05.2011 - 17:00
 Rybitví : Křičeň 0 : 1
  Rohovl. Bělá :  Rybitví 3 : 0
Kolesa : Přelouč "B" 1 : 3
  Choltice "B" : Lány na Důlku 1 : 4
Lipoltice : Semín 3 : 1
  Zdechovice : Srch "B" 1 : 7
Staré Ždánice : Staré Čívice 2 : 1
  Starý Mateřov : Staré Ždánice 5 : 1
Srch "B" : Starý Mateřov 4 : 1
  Staré Čívice : Lipoltice 1 : 2
Lány na Důlku : Zdechovice 5 : 1
  Semín : Kolesa 2 : 4
Rohovl. Bělá : Choltice "B" 2 : 0
  Přelouč "B" : Křičeň 4 : 1
                 
22. kolo  21-22.05.2011 - 17:00   23. kolo  28-29.05.2011 - 17:00
 Rybitví : Přelouč "B" 2 : 5
  Lány na Důlku :  Rybitví 4 : 1
Křičeň : Semín 2 : 1
  Rohovl. Bělá : Srch "B" 1 : 2
Kolesa : Staré Čívice 4 : 4
  Choltice "B" : Staré Ždánice 5 : 0
Lipoltice : Starý Mateřov 3 : 1
  Zdechovice : Lipoltice 3 : 9
Staré Ždánice : Zdechovice 1 : 1
  Starý Mateřov : Kolesa 6 : 0
Srch "B" : Choltice "B" 3 : 3
  Staré Čívice : Křičeň 3 : 1
Lány na Důlku : Rohovl. Bělá 0 : 8
  Semín : Přelouč "B" 0 : 0
                 
24. kolo  04-05.06.2011 - 17:00   25. kolo  11-12.06.2011 - 17:00
 Rybitví : Semín 0 : 1   Srch "B" :  Rybitví 5 : 2
Přelouč "B" : Staré Čívice 4 : 1
  Lány na Důlku : Staré Ždánice 6 : 1
Křičeň : Starý Mateřov 0 : 2
  Rohovl. Bělá : Lipoltice 1 : 1
Kolesa : Zdechovice 7 : 2
  Choltice "B" : Kolesa 2 : 3
Lipoltice : Choltice "B" 1 : 0
  Zdechovice : Křičeň 0 : 4
Staré Ždánice : Rohovl. Bělá 0 : 4
  Starý Mateřov : Přelouč "B" 1 : 0
Srch "B" : Lány na Důlku 0 : 4
  Staré Čívice : Semín 1 : 1
                 
26. kolo  18-19.06.2011 - 17:00          
 Rybitví : Staré Čívice 2 : 1
         
Semín : Starý Mateřov 3 : 0
         
Přelouč "B" :
Zdechovice 9 : 0
         
Křičeň : Choltice "B" 6 : 0
         
Kolesa : Rohovl. Bělá 3 : 2
         
Lipoltice : Lány na Důlku 1 : 1
         
Staré Ždánice : Srch "B" 3 : 3
         
                 

 

 

 

1.kolo

Ždánice : Rybitví    3:2 (1:0)    120   
Branky: Ehl Tomáš, Vaníček Martin, Valenta Michal - Bořil Tomáš, Čada Martin; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: Valenta Michal - Čada Martin, Merkl Jiří, Klečka Jakub

Lipoltice : Srch "B"    3:0 (1:0)    60   
Branky: Oliva Petr, Švejda Pavel, Flégr Josef; Rozhodčí: Šindler Josef

Kolesa : Lány    2:0 (2:0)    20   
Branky: Musil Pavel, Zářecký Lukáš; Rozhodčí: Strnad Karel; ČK: 0 - Miřejovský Michal

Křičeň : Bělá    0:2 (0:0)    37   
Branky: Schejbal Jiří, Postl Jiří; Rozhodčí: Ziegler Vratislav

Přelouč "B" : Choltice "B"    4:0 (3:0)    30   
Branky: Štainer Martin 2, Kocourek Jiří, Hanuš Jan; Rozhodčí: Triandafilu Spiros

Semín "A" : Zdechovice    3:0 (2:0)    50   
Branky: Kosina Radek, Tichý Tomáš, Vosáhlo Šimon; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: 0 - Krajíček Michal, Krupička Jaroslav

Čívice : Mateřov "A"    3:2 (2:2)    40   
Branky: Horáček Petr, Málek Jan, Vojtíšek Radek - Tomiška Radim 2; Rozhodčí: Kučera Luboš; ŽK: Svoboda, ing. Marcel - Mach Michal, Jonáš David, Křížek Jiří; ČK: Horáček Petr - 0

 

 

2.kolo

Rybitví : Mateřov "A"    1:1 (0:0)    80   
Branky: Gašpar Jiří - Mach Michal; ŽK: Řehák Jindřich - Meduna Martin, Zach Tomáš, Fenyk Tomáš, Tomiška Radim; ČK: 0 - Tomiška Radim

Zdechovice : Čívice    1:2 (1:1)    70   
Branky: Mazal Daniel - Čihák Jiří, Zeman Milan; Rozhodčí: Strnad Karel; ŽK: 0 - Zeman Milan

Choltice "B" : Semín "A"    3:1 (1:0)    50   
Branky: Indra Tomáš, Cvejn Marek, Korbež Peter - Kosina Radek; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Indra Tomáš - Vosáhlo Miloš

Bělá : Přelouč "B"    1:0 (1:0)    60   
Branky: Kruliš Jan; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: 0 - Kuře Jiří

Lány : Křičeň    3:2 (2:1)    30   
Branky: Šrám Jakub 2, Horák Daniel - Kopáč Petr, Biath Daniel; Rozhodčí: Novák Tomáš; ŽK: Trnečka Tomáš, Bárta Tomáš - Kopáč Petr

Srch "B" : Kolesa    6:3 (5:2)    70   
Branky: Bárta Tomáš 3, Bárta ing. Tomáš, Biško Jaroslav, Holešínský Jan - Strnad Pavel, Blažek Martin, Zářecký Lukáš; Rozhodčí: Pražák František; ŽK: Topolský Pavel - Kolařík Martin, Beránek Milan, Sůra Václav

Ždánice : Lipoltice    0:5 (0:4)    60   
Branky: Kotraš Jan 3, Tamchyna Josef, Švejda Pavel; ŽK: Vodička Jiří, Kněžour Aleš - 0

 


3.kolo

Lipoltice : Rybitví    1:2 (0:0)    100   
Branky: Doležílek Jakub - Levai Jan 2; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Kotraš Jan - Tichý Petr

Kolesa : Ždánice    3:0 (1:0)    20   
Branky: Strnad Pavel, Blažek Martin, Zářecký Lukáš; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Kolařík Martin, Havlas Aleš - Svejštil Jakub, Knížek Pavel

Křičeň : Srch "B"    0:3 (0:1)    40   
Branky: Mareš Radim, Bárta Tomáš, Vladyka Lukáš; Rozhodčí: Říha Václav

Přelouč "B" : Lány    2:1 (0:1)    50   
Branky: Slabý Jakub, Volejník Petr - Marek Pavel; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Novotný Jaroslav, Kocourek Jiří - Trnečka Tomáš, Šedivý Petr, Štěpán Radek

Semín "A" : Bělá    1:2 (0:1)    100   
Branky: Tichý Štěpán - Wohlhöfner Jaroslav, Kruliš Jan; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Žáček Pavel, Vosáhlo Miloš - Strejček Roman, Vobořil David

Čívice : Choltice "B"    4:2 (2:1)    40   
Branky: Málek Jan 2, Suchánek Marcel 2 - Stárek Václav, Korbež Peter; Rozhodčí: Řezníček Jan; ŽK: Motyčka Michal, Kopa Vít - Korbež Peter, Brožek Jan; ČK: 0 - Korbež Peter

Mateřov "A" : Zdechovice    9:1 (5:0)    40   
Branky: Křížek Jiří 4, Holek Tomáš 2, Fenyk Tomáš 2, Vašíček Milan - Volný Václav; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Zach Tomáš - Novák Michal

 

 

4.kolo

Rybitví : Zdechovice    10:0 (7:0)    100   
Branky: Levai Jan 3, Bořil Tomáš 2, Hunka Dušan 2, Vlk Ondřej, Bok Petr, Szikora Lukáš; Rozhodčí: Preclík Martin; ŽK: 0 - Smetana Marek

Bělá : Čívice    5:1 (3:0)    60   
Branky: Morávek Ivan 3, Wohlhöfner Jaroslav, Postl Jiří - Suchánek Marcel; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: 0 - Málek Jan

Choltice "B" : Mateřov "A"    1:2 (0:2)    80   
Branky: Kohoutek Jan - Křížek Jiří, Vašíček Milan; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Vidičan Josef - Křížek Jiří, Spěvák Jiří, Zach Tomáš, Holek Daniel

Lány : Semín "A"    2:0 (0:0)    46   
Branky: Beneš Ondřej, Bárta Tomáš; ŽK: Šrám Jakub, Horák Zbyněk - Tichý Štěpán, Kosina Radek

Srch "B" : Přelouč "B"    0:1 (0:1)    60   
Branky: vlastní; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Kvirenc Patrik - Slabý Lukáš, Pilný David

Ždánice : Křičeň    1:0 (0:0)    80   
Branky: Pleskot René; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Púlpán Jiří, Valenta Tomáš, Kněžour Aleš- 0

Lipoltice : Kolesa    4:1 (0:1)    80   
Branky: Kotraš Jan 2, Švejda Pavel 2 - Beránek Milan; Rozhodčí: Preclík Martin; ŽK: Doležílek Jakub - Havlas Aleš, Kolařík Martin, Zářecký Lukáš, Musil Pavel

 

 

5.kolo

Kolesa : Rybitví    2:1 (2:1)    40   
Branky: Beránek Milan 2 - Merkl Jiří; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: Havlas Aleš- 0

Křičeň : Lipoltice    3:2 (2:0)    50   
Branky: Tichý Josef, Kolín Jan, Biath Daniel - Rokyta Václav, Švejda Pavel; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: 0 - Švejda Pavel, Kožený Radek; ČK: 0 - Doležílek Jakub

Mateřov "A" : Bělá    1:1 (1:1)    50   
Branky: Křížek Jiří - Wohlhöfner Jaroslav; Rozhodčí: Kučera Luboš; ŽK: 0 - Strejček Roman

Přelouč "B" : Ždánice    4:0 (1:0)    60   
Branky: Kocourek Jiří, Štainer Martin, Beránek Martin, Volejník Petr; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Volejník Petr, Štainer Martin - Kněžour Aleš

Semín "A" : Srch "B"    5:2 (3:2)    90   
Branky: Kalousek Michal 2, Vosáhlo Šimon 2, Tichý Tomáš - Novotný Lukáš, Hausner Milan; ŽK: Tichý Tomáš - Hausner Milan, Křemenák Luboš; ČK: Vosáhlo Miloš - 0

Čívice : Lány    0:3 (0:1)    80   
Branky: Šedivý Petr, Brodňan Václav, Horák Zbyněk; Rozhodčí: Laksar Petr; ŽK: Zeman Milan - Šedivý Petr, Marek Pavel

Zdechovice : Choltice "B"    0:0 (0:0)    70   
ŽK: 0 - Zářecký Radek

 

 

6.kolo

Rybitví : Choltice "B"    2:0 (1:0)    80   
Branky: Levai Jan, Gašpar Jiří ; Rozhodčí: Hamrník Miroslav

Bělá : Zdechovice    4:0 (0:0)    50   
Branky: Kosinka Ondřej, Wohlhöfner Jaroslav, Strejček Roman, Vobořil David; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: 0 - Krupička Jaroslav, Volný Václav

Kolesa : Křičeň    5:4 (1:2)    20   
Branky: Zářecký Lukáš 2, Strnad Pavel, Svoboda Lukáš, vlastní - Malý Petr, Pilc Marek, Karela Tomáš, Biath Daniel; Rozhodčí: Jelínek; ŽK: Kurka Jan - Karela Tomáš

Lány : Mateřov "A"    2:0 (1:0)    40   
Branky: Kožený Aleš, Šrám Jakub; Rozhodčí: Řezníček Jan; ŽK: Kožený Aleš, Brodňan Václav, Kaplan Martin - Křížek Jiří, Škrha Jiří

Srch "B" : Čívice    5:0 (3:0)    70   
Branky: Bárta ing. Tomáš, Kusý Milan, Mareš Radim, Hanáček Dag, Holešínský Jan; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: 0 - Kopa Vít, Plíšek Pavel, Málek Jan

Ždánice : Semín "A"    1:0 (0:0)    80   
Branky: Vaníček Martin; Rozhodčí: Fojtík Martin; ŽK: Knížek Pavel, Púlpán Jiří, Pleskot René, Pleskot Ondřej - Vencl Martin

Lipoltice : Přelouč "B"    3:1 (2:1)    100   
Branky: Kotraš Jan 2, Oliva Petr - Hanuš Jan; Rozhodčí: Klempíř; ŽK: 0 - Kuře Jiří

 

 

7.kolo

Křičeň : Rybitví    0:1 (0:0)    130   
Branky: Fořt Michal; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Malý Petr - Merkl Jiří

Přelouč "B" : Kolesa    1:1 (0:1)    70   
Branky: Kocourek Jiří - Beránek Milan; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Novotný Jaroslav - Kolařík Martin, Sůra Václav, Musil Pavel; ČK: Novotný Jaroslav - 0

Semín "A" : Lipoltice    1:3 (0:0)    80   
Branky: Kalousek Michal - Hladík Milan, Oliva Petr, Vlasák Milan; Rozhodčí: Strnad Karel

Čívice : Ždánice    2:1 (2:0)    60   
Branky: Svoboda, ing. Marcel, Horáček Petr - Kněžour Aleš; ŽK: Horáček Petr - Kněžour Aleš, Bartoš Kamil, Svejštil Jakub, Zdichynec Tomáš

Mateřov "A" : Srch "B"    5:3 (1:3)    50   
Branky: Křížek Jiří 2, Fenyk Tomáš 2, Jonáš David - Biško Jaroslav, Mareš Radim, Novotný Lukáš; Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Křížek Jiří, Meduna Martin, Zach Tomáš, Mach Michal, Holek Daniel - Novotný Lukáš

Zdechovice : Lány    0:7 (0:4)    70   
Branky: Lintner Jakub 2, Šedivý Petr, Beneš Ondřej, Marek Pavel, Horák Zbyněk, Šrám Jakub; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Rambousek Josef - Beneš Ondřej

Choltice "B" :Bělá    0:1 (0:0)    80   
Branky: Strejček Roman; Rozhodčí: Jelínek; ŽK: Kohoutek Jan, Cvejn Marek - Kruliš Jan, Kuře Jiří

 

 

8.kolo

Rybitví : Bělá    0:2 (0:1)    70   
Branky: Wohlhöfner Jaroslav, Kruliš Jan; Rozhodčí: Rambousek Miloš

Lány : Choltice "B"    3:1 (0:1)    40   
Branky: Zezulka Pavel 2, Tomiška Milan - Novotný Miloslav; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Tomiška Milan - Korbež Peter, Kohoutek Jiří, Mrkvička Radek, Kohoutek Miroslav

Srch "B" : Zdechovice    5:1 (5:0)    30   
Branky: Mareš Radim, Levínský Jiří, Bárta Tomáš, Vágner Martin, Holešínský Jan - Veselý Petr; ŽK: 0 - Krajíček Michal

Lipoltice : Čívice    4:4 (2:3)    50   
Branky: Oliva Petr 2, Švejda Pavel 2 - Suchánek Marcel 2, Dávid Julius, Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Kotraš Jan, Tamchyna Josef - Zeman Milan, Plíšek Pavel, Málek Jan

Kolesa : Semín "A"    1:1 (0:1)    100   
Branky: Strnad Pavel - Kalousek Michal; Rozhodčí: Rokyta; ŽK: 0 - Vokál Tomáš, Vokál Ondřej, Panchártek Michal; ČK: 0 - Panchártek Michal

Křičeň : Přelouč "B"    3:2 (2:1)    40   
Branky: Pilc Marek, Biath Daniel, Hanzl Lukáš - Pilný David, Volejník Petr; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Kopáč Petr, Karela Tomáš - Volejník Petr, Tesák Luděk; ČK: Biath Daniel - 0

 

 

9.kolo

Přelouč "B" : Rybitví    3:0 (0:0)    50   
Branky: Kocourek Jiří, Tamchyna Leoš, Tesák Luděk; Rozhodčí: Ziegler Vratislav !!!!! ; ŽK: Kocourek Jiří, Beránek Martin, Volejník Petr, Kalinin Aljoša - Řehák Jindřich, Chládek Pavel, Szikora Lukáš, Levai Jan, Klečka Jakub; ČK: 0 - Čada Martin

Semín "A" : Křičeň    0:1 (0:1)    60   
Branky: Nosek Jiří; Rozhodčí: Strnad Karel; ŽK: Vosáhlo Šimon - 0

Čívice : Kolesa    4:2 (0:2)    40   
Branky: Horáček Petr 2, Kvapil Martin, Málek Jan - Beránek Milan, Musil Pavel; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Zeman Milan - Zářecký Lukáš, Zářecký Michal, Sůra Václav, Svoboda Lukáš; ČK: 0 - Strnad Stanislav

Mateřov "A" : Lipoltice    2:2 (2:1)    70   
Branky: Zach Tomáš, Fenyk Tomáš - Hladík Milan, Oliva Petr; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Holek Tomáš - Petik Roman, Kotraš Jan, Kožený Radek, Vlasák Milan

Zdechovice : Ždánice    3:1 (0:1)    50   
Branky: Volný Václav, Mazal Daniel, vlastní - Pleskot René; Rozhodčí: Rokyta; ŽK: Veselý Petr, Kautský Kamil - Hak Ondřej

Choltice "B" : Srch "B"    0:3 (0:0)    62   
Branky: Chocholouš Martin, Špryňar Jiří, Holešínský Jan; Rozhodčí: Školout František

Bělá : Lány    1:1 (0:0)    60   
Branky: Kunt Jiří - Tomiška Milan; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: 0 - Šedivý Petr

 

 

10.kolo

Rybitví : Lány    0:2 (0:1)    80   
Branky: Bárta Tomáš 2; Rozhodčí: Vávra Petr; ŽK: Levai Jan - Marek Pavel, Šedivý Petr

Srch "B" : Bělá    2:0 (2:0)    80   
Branky: Špryňar Jiří, Vágner Martin; Rozhodčí: Strnad David; ŽK: 0 - Strejček Roman, Kolmaš Pavel

Ždánice : Choltice "B"    4:1 (1:0)    50   
Branky: Zdichynec Tomáš 2, Hak Ondřej, Kněžour Aleš - Cvejn Marek; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Voženílek Jan - Brožek Jan, Kohoutek Jiří

Lipoltice : Zdechovice    5:0 (2:0)    52   
Branky: Vlasák Milan 2, Kasal Jan, Oliva Petr, Švejda Pavel; Rozhodčí: Ziegler Vratislav

Kolesa : Mateřov "A"    1:1 (0:1)    40   
Branky: Strnad Pavel - Mzyk Jiří; Rozhodčí: Jelínek Petr; ŽK: Strnad Pavel, Beránek Milan - Zach Tomáš

Křičeň : Čívice    2:1 (1:0)    60   
Branky: Tichý Josef, Gloza David - Suchánek Marcel; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Nosek Jiří, Kopáč Petr - Zeman Milan, Plíšek Pavel, Horáček Petr

Přelouč "B" : Semín "A"    3:0 (2:0)    40   
Branky: Volejník Petr, Hanuš Jan, vlastní; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Novotný Jaroslav - Vencl Martin

 

 

11.kolo

Semín "A" : Rybitví    1:1 (0:0)    50   
Branky: Vosáhlo Šimon - Merkl Jiří; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Vosáhlo Miloš, Vokál Ondřej - Bok Petr, Levai Jan, Píša Jaroslav

Čívice : Přelouč "B"    2:0 (2:0)    60   
Branky: Svoboda, ing. Marcel, Málek Jan; Rozhodčí: Jelínek; ŽK: Svoboda, ing. Marcel, Horáček Petr - Pilný David, Hataš Jan

Mateřov "A" : Křičeň    5:1 (1:0)    50   
Branky: Fenyk Tomáš 2, Tomiška Radim, Meduna Martin, Jonáš David - Karela Tomáš; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Mach Michal - Karela Tomáš

Zdechovice : Kolesa    0:5 (0:2)    50   
Branky: Strnad Pavel 2, Svoboda Lukáš, Blažek Martin, Kolařík Martin; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Krajíček Michal, Volný Václav - Strnad Pavel

Choltice "B" : Lipoltice    1:5 (0:2)    70   
Branky: Korbež Peter - Kotraš Jan 4, Švejda Pavel; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: 0 - Tamchyna Josef

Bělá : Ždánice    1:0 (0:0)    60   
Branky: Záruba David; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Kuře Jiří - Svejštil Jakub, Zdichynec Tomáš, Vodička Jiří

Lány : Srch "B"    2:1 (0:1)    50   
Branky: Kaplan Martin, Horák Daniel - Dolejský Radek; Rozhodčí: Vávra Petr; ŽK: 0 - Křemenák Luboš

 

 

12.kolo

Rybitví : Srch "B"    1:1 (0:1)    60   
Branky: Dušek Miloš - Mužík Lukáš; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Dušek Miloš, Merkl Jiří, Klečka Jakub - Levínský Jiří

Lipoltice : Bělá    2:0 (0:0)    50   
Branky: Švejda Pavel 2; Rozhodčí: Strnad Karel; ŽK: Rokyta Václav - Vobořil David

Kolesa : Choltice "B"    5:1 (3:0)    27   
Branky: Zářecký Lukáš 2, Blažek Martin, Musil Pavel, Zářecký Michal - Kadlec Václav; Rozhodčí: Školout František; ŽK: 0 - Vidičan Josef

Křičeň : Zdechovice    6:0 (3:0)    40   
Branky: Karela Tomáš 2, Urban Peter 2, Biath Daniel 2; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: 0 - Volný Václav

Přelouč "B" : Mateřov "A"    6:1 (1:1)    30   
Branky: Pilný David, Slabý Jakub, Školník Martin, Volejník Petr, Hanuš Jan, Kalinin Aljoša - Tomiška Radim; Rozhodčí: Řezníček Jan; ŽK: Beránek Martin - 0

Semín "A" : Čívice    0:0 (0:0)    50   
Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Živný René - Horáček Petr, Vrtáček Luboš

Ždánice : Lány    0:2 (0:2)    90   
Branky: Beneš Ondřej, Šrám Jakub; Rozhodčí: Svoboda Aleš, Jelínek Petr, Hamrník Miroslav; ŽK: Púlpán Jiří, Knížek Pavel- 0

 

 

13.kolo

Čívice : Rybitví    3:1 (2:0)    40   
Branky: Horáček Petr, Vojtíšek Radek, Suchánek Marcel - Čada Martin; Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Horáček Petr, Málek Jan - 0

Mateřov "A" : Semín "A"    1:5 (1:3)    50   
Branky: Tomiška Radim - Vosáhlo Miloš 2, Panchártek Michal, Doležal David, Vokál Tomáš; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Hromádko Petr, Škrha Jiří, Zach Tomáš, Fenyk Tomáš, Ročňák Petr - Doležal David, Černý Václav

Zdechovice : Přelouč "B"    0:6 (0:3)    50   
Branky: Školník Martin 2, Strnad Michal, Pilný David, Tamchyna Leoš, Kalinin Aljoša; Rozhodčí: Řezníček Jan; ŽK: 0 - Minařík Petr

Choltice "B" : Křičeň    3:5 (2:0)    70   
Branky: Svoboda Bohuslav, Kohoutek Jan, Šmerda Oldřich - Biath Daniel 2, Kopáč Petr, Karela Tomáš, Nosek Jiří; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: 0 - Gloza David, Hanzl Lukáš

Bělá : Kolesa    2:2 (2:1)    50   
Branky: Kosinka Ondřej, Kunt Jiří - Blažek Martin, Kolařík Martin; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: 0 - Samšiňák Ivo

Lány : Lipoltice    2:5 (0:4)    69   
Branky: Krpata Lukáš, Tomiška Milan - Oliva Petr 2, Petik Roman, Kotraš Jan, Švejda Pavel; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Kožený Aleš, Horák Zbyněk - 0

Srch "B" : Ždánice    4:0 (1:0)    100   
Branky: Mareš Radim 2, Vágner Martin, Pitterle Tomáš; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: Mareš Radim, Hanáček Dag - 0

 

 

14.kolo

Rybitví : Ždánice    1:2 (0:2)    60   
Branky: Vlk Ondřej - Bartoš Kamil, Zdichynec Tomáš; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: 0 - Pleskot René, Svejštil Jakub, Vosyka Jan; ČK: 0 - Knížek Pavel, Vosyka Jan

Bělá : Křičeň    1:1 (1:0)    50   
Branky: Kuře Jiří - Nosek Jiří; Rozhodčí: Čapek B.; ŽK: Havelka Ondřej, Němeček Lukáš - Nosek Jiří

Mateřov "A" : Čívice    0:1 (0:0)    60   
Branky: Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Holek Tomáš, Ročňák Petr, Meduna Martin, Fenyk Tomáš, Tomiška Radim - Suchánek Marcel, Ptáček Martin; ČK: 0 - Suchánek Marcel

Srch "B" : Lipoltice    3:0 (1:0)    70   
Branky: Chocholouš Martin 2, Hataš Jan; Rozhodčí: Vávra Petr; ŽK: Holešínský Jan, Mareš Radim - Hladík Milan, Vlasák Milan, Oliva Petr, Kožený Radek; ČK: 0 - Petik Roman

Lány : Kolesa    1:2 (0:1)    40   
Branky: Zezulka Pavel - Zářecký Lukáš, Kolařík Martin; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Kožený Aleš- 0

Choltice "B" : Přelouč "B"    2:7 (1:4)    100   
Branky: Peml Richard 2 - Hanuš Jan 4, Pilný David 2, Štainer Martin; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: Horyna Jiří - Beránek Martin, Volejník Petr

Zdechovice : Semín "A"    0:5 (0:2)    47   
Branky: Panchártek Michal 3, Tichý Štěpán, Kosina Radek; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Novák Radek - Tichý Štěpán

 

 

15.kolo

Mateřov "A" : Rybitví    1:2 (0:0)    50   
Branky: Holek Tomáš - Tichý Petr, Bořil Tomáš; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Tomiška Radim - Merkl Jiří, Ťopek Pavel

Čívice : Zdechovice    2:1 (1:1)    40   
Branky: Křivka Libor, Málek Jan - Stohr Pavel; Rozhodčí: Vávra Petr; ŽK: 0 - Krupička Jaroslav, Volný Václav

Semín "A" : Choltice "B"    1:1 (0:1)    100   
Branky: Panchártek Michal - Koláčný Pavel; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Kosina Radek - Indra Tomáš

Přelouč "B" : Bělá    0:0 (0:0)    67   
Rozhodčí: Jireš Erik; ŽK: Volejník Petr, Slabý Jakub - Němeček Lukáš, Postl Jiří, Vohralík Martin

Křičeň : Lány    2:1 (0:1)    52   
Branky: Malý Petr, Biath Daniel - Horák Zbyněk; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Kopáč Petr, Hynek Tomáš - Tomiška Milan

Kolesa : Srch "B"    1:2 (1:1)    30   
Branky: Zářecký Lukáš - Novotný Lukáš, Pecháček Radek; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: 0 - Novotný Lukáš

Lipoltice : Ždánice    4:0 (1:0)    60   
Branky: Kotraš Jan 2, Vlasák Milan, Tichý Martin; Rozhodčí: Havlík Jaroslav

 

 

16.kolo

Rybitví : Lipoltice    2:4 (1:3)    70   
Branky: Bořil Tomáš, Ťopek Pavel - Oliva Petr, Kotraš Jan, Tichý Martin, Švejda Pavel; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: 0 - Oliva Petr

Ždánice : Kolesa    2:2 (1:1)    60   
Branky: Pleskot René, Šmíd Denis - Strnad Pavel 2; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Šmíd Denis, Púlpán Jiří, Zdichynec Tomáš - Strnad Pavel, Samšiňák Ivo

Srch "B" : Křičeň    1:1 (0:0)    50   
Branky: Novotný Lukáš - Gloza Filip; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Chocholouš Martin, Dolejský Radek, Hurta Michal - 0

Lány : Přelouč "B"    0:2 (0:1)    60   
Branky: Pištora Miroslav 2; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: 0 - Školník Martin

Bělá : Semín "A"    0:1 (0:1)    60   
Branky: Tichý Štěpán; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ČK: 0 - Panchártek Michal

Choltice "B" : Čívice    1:2 (1:1)    60   
Branky: Koláčný Pavel - Kulhánek Stanislav 2; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Kohoutek Jiří - Kulhánek Stanislav

Zdechovice : Mateřov "A"    1:5 (0:4)    60   
Branky: Krupička Jaroslav - Tomiška Radim 3, Holek Tomáš, Mzyk Jiří; Rozhodčí: Kučera Luboš; ŽK: 0 - Zach Tomáš

 

 

17.kolo

Mateřov "A" : Choltice "B"    2:0 (2:0)    60   
Branky: Meduna Martin, Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Novák Tomáš; ŽK: Zach Tomáš - Kohoutek Jiří, Indra Tomáš

Kolesa : Lipoltice    2:5 (2:0)    40   
Branky: Strnad Pavel, Blažek Martin - Švejda Pavel 2, Hladík Milan, Kotraš Jan, Tichý Martin; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Strnad Pavel - Kožený Radek, Doležílek Jakub

Zdechovice : Rybitví    1:2 (1:1)    80   
Branky: Mazal Daniel - Bořil Tomáš, Ťopek Pavel; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: 0 - Fiala Martin, Merkl Jiří, Čada Martin, Joska Petr

Čívice : Bělá    0:2 (0:0)    80   
Branky: Sejkora Zbyněk, Postl Jiří; Rozhodčí: Dučák Peter; ŽK: Málek Jan - Havelka Ondřej, Tomič Aleksandar

Semín "A" : Lány    2:1 (2:0)    40   
Branky: Hrůša Lukáš, Tichý Tomáš - Horák Zbyněk; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: 0 - Horák Zbyněk

Přelouč "B" : Srch "B"    6:2 (3:1)    40   
Branky: Hanuš Jan 3, Volejník Petr 2, Slabý Jakub - Novotný Lukáš, Pecháček Radek; Rozhodčí: Májek Antonín

Křičeň : Ždánice    0:0 (0:0)    80   
Rozhodčí: Hrdý Pavel

 

 

18.kolo

Rybitví : Kolesa    1:1 (0:1)    80   
Branky: Ťopek Tomáš - Zářecký Lukáš; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: 0 - Samšiňák Ivo, Kolařík Martin; ČK: 0 - Havlas Aleš, Samšiňák Ivo

Lipoltice : Křičeň    1:2 (1:1)    80   
Branky: Rokyta Václav - Nosek Jiří, Biath Daniel; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Kotraš Pavel - Biath Daniel

Ždánice : Přelouč "B"    1:2 (0:1)    80   
Branky: Pleskot René - Štainer Martin, Hanuš Jan; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Zdichynec Tomáš - Tamchyna Leoš, Volejník Petr

Srch "B" : Semín "A"    0:2 (0:0)    60   
Branky: Živný René, Kosina Radek; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: Doležal Tomáš - Kosina Radek, Vokál Ondřej

Lány : Čívice    1:2 (0:2)    60   
Branky: Bárta Tomáš - Málek Jan, Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Řezníček Jan

Bělá : Mateřov "A"    2:1 (1:1)    50   
Branky: Kuře Jiří 2 - Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Němeček Lukáš, Havelka Ondřej - Jonáš David, Forman Martin

Choltice "B" : Zdechovice    3:1 (0:0)    60   
Branky: Korbež Peter, Šmerda Oldřich, Karlík Michal - Talácko Jan; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Šmerda Oldřich - 0

 

 

19.kolo

Choltice "B" : Rybitví    1:1 (1:0)    70   
Branky: Bravenec Jiří - Řehák Jindřich; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Peml Richard, Šmerda Oldřich - Čada Martin, Ťopek Pavel, Klečka Jakub

Zdechovice : Bělá    1:3 (0:1)    30   
Branky: Krajíček Michal - Kuře Jiří, Tomič Aleksandar, Langr Vojtěch; Rozhodčí: Čížek Miloslav

Mateřov "A" : Lány    1:1 (1:0)    80   
Branky: Fenyk Tomáš - Beneš Ondřej; Rozhodčí: Rambousek Miloš

Čívice : Srch "B"    4:1 (3:1)    50   
Branky: Horáček Petr 2, Křivka Libor, Kulhánek Stanislav - Holešínský Jan; Rozhodčí: Laksar Petr; ŽK: Zeman Milan - Bárta Tomáš

Semín "A" : Ždánice    5:0 (3:0)    60   
Branky: Hrůša Lukáš 2, Šurkala Petr, Vencl Martin, Tichý Tomáš; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Minařík Tomáš - Púlpán Jiří, Valenta Tomáš

Přelouč "B" : Lipoltice    6:1 (4:1)    75   
Branky: Štainer Martin 2, Hanuš Jan 2, Slabý Jakub, Novák Jakub - Tichý Martin; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Musil Luboš, Kocourek Jiří - Tichý Martin, Oliva Petr, Kotraš Jan, Flégr Josef

Křičeň : Kolesa    4:3 (2:1)    40   
Branky: Hackenberg Petr 2, Malý Petr, Ryšavý Tadeáš - Strnad Stanislav 2, Zářecký Michal; Rozhodčí: Čapek Bohuslav

 

 

20.kolo

Rybitví : Křičeň    0:1 (0:0)    60   
Branky: Malý Petr; Rozhodčí: Novák Tomáš; ŽK: Ťopek Tomáš, Bok Petr - 0

Kolesa : Přelouč "B"    1:3 (0:2)    40   
Branky: Zářecký Lukáš - Slabý Jakub, Koch Filip, Hanuš Jan; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: 0 - Konvalina Radim, Kocourek Jiří

Lipoltice : Semín "A"    3:1 (1:0)    50   
Branky: Kotraš Jan, Vlasák Milan, Flégr Josef - Šurkala Petr; Rozhodčí: Říha Václav

Ždánice : Čívice    2:1 (1:0)    60   
Branky: Ptáček Roman, Pleskot Ondřej - Plíšek Pavel; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Pleskot Ondřej, Svejštil Jakub, Púlpán Jiří, Knížek Pavel, Pleskot René, Turanský Tomáš - Svoboda, ing. Marcel; ČK: Svejštil Jakub, Knížek Pavel - 0

Srch "B" : Mateřov "A"    4:1 (1:0)    50   
Branky: Dolejský Radek, Víšek Martin, Bárta Tomáš, Vladyka Lukáš - Tomiška Radim; Rozhodčí: Jakoubek Jiří

Lány : Zdechovice    5:1 (3:1)    30   
Branky: Beneš Ondřej, Bárta Tomáš, Krpata Lukáš, Tomiška Milan, Šrám Jakub - Stohr Pavel; Rozhodčí: Ledajaks Josef

Bělá : Choltice "B"    2:0 (1:0)    60   
Branky: Tomič Aleksandar, Rejfek Tomáš; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Tomič Aleksandar - Korbež Peter, Kadlec Václav

 

 

21.kolo

Bělá : Rybitví    3:0 (1:0)    60   
Branky: Kuře Jiří, Tomič Aleksandar, Bakule Jakub; Rozhodčí: Rambousek Miloš

Choltice "B" : Lány    1:4 (1:2)    50   
Branky: Šmerda Oldřich - Tomiška Milan 2, Beneš Ondřej, Šrám Jakub; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Indra Tomáš - 0

Zdechovice : Srch "B"    1:7 (0:4)    20   
Branky: Volný Václav - Mareš Radim 2, Pecháček Radek 2, Bárta Tomáš, Holešínský Jan, Nikl Vít; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: Forman Robert - 0

Mateřov "A" : Ždánice    5:1 (2:0)    60   
Branky: Zach Tomáš, Janeček Vlastimil, Holek Tomáš, Fenyk Tomáš, Hloušek Martin - Ivanov Vassil; Rozhodčí: Laksar Petr

Čívice : Lipoltice    1:2 (0:2)    60   
Branky: Kulhánek Stanislav - Petik Roman, Tichý Martin; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Horáček Petr, Málek Jan - Vlasák Milan, Tamchyna Josef, Kopa David

Semín "A" : Kolesa    2:4 (1:2)    30   
Branky: Kosina Radek, Tichý Tomáš - Sůra Václav, Strnad Pavel, Musil Pavel, Kurka Jan; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Tichý Tomáš, Šurkala Petr - Musil Pavel, Strnad Pavel

Přelouč "B" : Křičeň    4:1 (3:0)    27   
Branky: Koch Filip 2, Kocourek Jiří, Volejník Petr - Ryšavý Tadeáš; Rozhodčí: Řezníček Jan

 

 

22.kolo

Rybitví : Přelouč "B"    2:5 (0:2)    60   
Branky: Klusáček Luděk, Čada Martin - Volejník Petr 2, Štainer Martin, Koch Filip, Hanuš Jan; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Čada Martin, Merkl Jiří, Tichý Petr, Klečka Jakub - Štainer Martin

Křičeň : Semín "A"    2:1 (0:0)    70   
Branky: Malý Petr, Hackenberg Petr - Kalousek Michal; Rozhodčí: Dučák Peter; ŽK: Hynek Tomáš, Hanzl Lukáš - Šurkala Petr

Kolesa : Čívice    4:4 (2:0)    20   
Branky: Strnad Pavel 2, Sůra Václav, Musil Pavel - Plíšek Pavel, Horáček Petr, Kulhánek Stanislav, Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: Samšiňák Ivo - Zeman Milan

Lipoltice : Mateřov "A"    3:1 (1:0)    60   
Branky: Tichý Martin, Švejda Pavel, Flégr Josef - Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Doležílek Jakub, Petik Roman - Meduna Martin

Ždánice : Zdechovice    1:1 (1:1)    50   
Branky: Valenta Tomáš - Henc Jakub; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Svejštil Jakub - Volný Václav

Srch "B" : Choltice "B"    3:3 (0:2)    41   
Branky: Nikl Vít 2, Holešínský Jan - Svoboda Bohuslav, Cvejn Marek, Šmerda Oldřich; Rozhodčí: Školout František

Lány : Bělá    0:8 (0:3)    50   
Branky: Wohlhöfner Jaroslav 3, Bakule Jakub 2, Kuře Jiří, Němeček Lukáš, Langr Vojtěch; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Bárta Tomáš, Horák Zbyněk - Němeček Lukáš, Havelka Ondřej, Rejfek Tomáš, Kolmaš Pavel; ČK: Šedivý Petr, Bárta Tomáš - 0

 

 

23.kolo

Bělá : Srch "B"    1:2 (0:0)    50   
Branky: Wohlhöfner Jaroslav - Jahl Michal, Biško Jaroslav; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Kunt Jiří - Jahl Michal, Chocholouš Martin, Staš Igor

Lány : Rybitví    4:1 (0:0)    60   
Branky: Beneš Ondřej, Krpata Lukáš, Horák Zbyněk, Šrám Jakub - Šaravec Václav; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: 0 - Čada Martin

Choltice "B" : Ždánice    5:0 (1:0)    60   
Branky: Svoboda Bohuslav 2, Cvejn Marek 2, Knapík Jan; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Knapík Jan- 0

Zdechovice : Lipoltice    3:9 (1:5)    50   
Branky: Mazal Daniel 2, Henc Jakub - Vlasák Milan 3, Švejda Pavel 3, Rokyta Václav, Oliva Petr, Kotraš Jan; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Forman Robert, Vrána Vladimír - Tichý Martin, Flégr Josef

Mateřov "A" : Kolesa    6:0 (4:0)    75   
Branky: Tomiška Radim 4, Fenyk Tomáš 2; Rozhodčí: Novák Tomáš; ŽK: 0 - Samšiňák Ivo

Čívice : Křičeň    3:1 (1:1)    60   
Branky: Horáček Petr 2, Čihák Jiří - Pilc Marek; Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Málek Jan - Hanzl Lukáš, Ryšavý Tadeáš

Semín "A" : Přelouč "B"    0:0 (0:0)    110   
Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Vencl Martin, Vencl Jiří - Váša Jiří

 

 

24.kolo

Rybitví : Semín "A"    0:1 (0:1)    60   
Branky: Vosáhlo Šimon; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: 0 - Kosina Radek

Přelouč "B" : Čívice    4:1 (4:0)    60   
Branky: Novák Jakub 2, Štainer Martin, Hanuš Jan - Málek Jan; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: 0 - Kopa Vít, Horáček Petr

Křičeň : Mateřov "A"    0:2 (0:1)    50   
Branky: Tomiška Radim, Mynka Evgen; Rozhodčí: Ledajaks Josef

Kolesa : Zdechovice    7:2 (2:1)    20   
Branky: Zářecký Lukáš 4, Strnad Pavel 2, Blažek Martin - Volný Václav, Talácko Jan; Rozhodčí: Bém Zdeněk

Lipoltice : Choltice "B"    1:0 (0:0)    120   
Branky: Švejda Pavel; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Kotraš Pavel, Oliva Petr - Korbež Peter, Kohoutek Jan, Peml Richard

Ždánice : Bělá    0:4 (0:2)    70   
Branky: Kosinka Ondřej, Kuře Jiří, Štěpánek Marcel, Němeček Lukáš; Rozhodčí: Říha Václav

Srch "B" : Lány    0:4 (0:2)    50   
Branky: Beneš Ondřej, Marek Pavel, Tomiška Milan, Šrám Jakub; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Mužík Lukáš - Beneš Ondřej, Štěpán Radek, Kožený Aleš

 

 

25.kolo

Srch "B" : Rybitví    5:2 (2:1)    50   
Branky: Dušek Zdeněk 3, Levínský Jiří, Mužík Lukáš - Ťopek Pavel, Šaravec Václav; Rozhodčí: Laksar Petr

Lány : Ždánice    6:1 (2:1)    40   
Branky: Beneš Ondřej 2, Vančura Roman, Krpata Lukáš, Tomiška Milan, Horák Zbyněk - Púlpán Jiří; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Šrám Jakub - Svejštil Jakub, Ptáček Roman, Vaníček Martin, Šmíd Denis, Korunka Martin

Bělá : Lipoltice    1:1 (1:0)    117   
Branky: Wohlhöfner Jaroslav - Vlasák Milan; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Němeček Lukáš - Kotraš Pavel, Kopa David

Choltice "B" : Kolesa    2:3 (0:1)    40   
Branky: Mrkvička Radek, Zářecký Radek - Strnad Pavel 3; Rozhodčí: Říha Václav

Zdechovice : Křičeň    0:4 (0:3)    30   
Branky: Biath Daniel 2, Tichý Josef, Kolín Jan; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Volný Václav - Kopáč Petr

Mateřov "A" : Přelouč "B"    1:0 (0:0)    90   
Branky: Žďárský Petr; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Zach Tomáš - Školník Martin, Volejník Petr, Musil Luboš

Čívice : Semín "A"    1:1 (1:1)    60   
Branky: Horáček Petr - vlastní; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Horáček Petr - Žáček Pavel; ČK: Horáček Petr - 0

 

 

26.kolo

Rybitví : Čívice    2:1 (1:0)    60   
Branky: Bořil Tomáš, Šaravec Václav - Suchánek Marcel; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Šaravec Václav, Merkl Jiří, Tichý Petr - Kopa Vít, Ptáček Martin, Suchý Jan

Křičeň : Choltice "B"    6:0 (3:0)    60   
Branky: Malý Petr 2, Pilc Marek, Kolín Jan, Biath Daniel, Hanzl Lukáš; Rozhodčí: Binka Erik

Kolesa : Bělá    3:2 (2:0)    25   
Branky: Strnad Stanislav 2, Havlas Aleš - Sejkora Zbyněk, Wohlhöfner Jaroslav; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Tesák Luděk - Tomič Aleksandar

Lipoltice : Lány    1:1 (0:0)    60   
Branky: Rokyta Václav - Tomiška Milan; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: 0 - Krpata Lukáš, Beneš Ondřej

Ždánice : Srch "B"    3:3 (1:1)    50   
Branky: Šmíd Denis 2, Zdichynec Tomáš - Chocholouš Martin 2, Nikl Vít; Rozhodčí: Říha Václav

Semín "A" : Mateřov "A"    3:0 (1:0)    40   
Branky: Hrůša Lukáš 2, Tichý Tomáš; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Hrůša Lukáš, Šurkala Petr - Forman Martin, Mach Michal

Přelouč "B" : Zdechovice    9:0 (8:0)    100   
Branky: Hanuš Jan 4, Volejník Petr 3, Strnad Michal, Štainer Martin; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 04.10.2020  -  16:00
 Staré Ždánice
 vs
       Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 17
   Výhry 10
   Remízy 3
   Prohry 4
   Skóre 39 : 26
   Žluté karty 32 : 41
   Červené karty 1 : 6

 

Rozlosování  -  Podzim 2020

  Datum Zápas Čas
So 29.08.   Rybitví : Jankovice 5 : 1
So 05.09.   Kojice : Rybitví 2 : 0
So 12.09.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 20.09.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 3
So 26.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 16:00
Ne 04.10.   Staré Ždánice: Rybitví 16:00
So 10.10.   Rybitví : Semín 15:30
Ne 18.10.   Srch "B" : Rybitví 15:30
Ne 25.10.   Újezd "B" : Rybitví 14:30
St 28.10.   Přelouč "C" : Rybitví 14:30
So 31.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:00
Ne 08.11.   Tetov "B : Rybitví 14:00
So 14.11.   Rybitví : Staré Čivice "B" 14:00

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.09.20 Semín
16:15   Řečany nad Labem 2 : 5
17:00   Semín "B" 2 : 2
  Turnaj č.2
16.01.21 UMT Ohrazenice
10:45   Starý Mateřov  
12:15   Křičeň  
13:00   Semín "A"  
Turnaj č.3
  Sportovní hala Lázně Bohdaneč
     
      

 

Tabulka  2020 / 2021

   Tabulka po 4.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 12
2.    TJ SK Tetov "B" 10
3.    FK Přelouč "C" 9
4.    Sokol Semín 7
5.    TJ Jiskra Rybitví 7
6.    TJ Sokol Kojice 7
7.    TJ Sokol Zdechovice 6
8.    FC Titanic Srch B 6
9.    TJ Přelovice "B" 4
10.    TJ Sokol Újezd "B" 4
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 4
12.    TJ Jankovice 3
13.    TJ Sokol Staré Čívice 0
14.    TJ Slavoj Choltice "B" 0

 

Střelci  2020 / 2021

     Jméno  Góly
   Pruhlo Konstiantin 3
   Válek Vít 2
   Jarmar Jiří 1
   Kakrda Martin 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
 
     Celkem 9

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
   Bořil Tomáš 1
   Joska Petr 1
   Kakrda Martin 1
   Peterka Radek 1
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2020 / 2021

     Jméno ŽK
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
   Zelinka Jan 1
    
      Celkem 3

 

Červené karty  2020 / 2021

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři