Sezóna 2008 / 2009  -  Podzim

Kolo

Datum

Zápas

Výsledek

1  09.08.2008       Rybitví : Chvaletice
1 : 1
2  17.08.2008       Rohovládova Bělá : Rybitví
0 : 4
3  23.08.2008       Rybitví : Přelouč B
1 : 0
4  31.08.2008       Valy B : Rybitví
4 : 2
5   06.09.2008       Rybitví : Zdechovice
0 : 1
6  14.09.2008       Lány na Důlku : Rybitví
2 : 0
7  20.09.2008       Rybitví : Staré Ždánice
2 : 1
8  28.09.2008       Přelovice : Rybitví
2 : 1
9  04.10.2008       Rybitví : Popkovice
5 : 1
10  11.10.2008       Rybitví : Semín
0 : 1
11  18.10.2008       Kolesa : Rybitví
3 : 1
12  25.10.2008       Rybitví : Starý Mateřov
4 : 0
13  02.11.2008       Dolany : Rybitví
5 : 0

 

Sezóna 2008 / 2009  -  Jaro

Kolo

Datum

Zápas

Výsledek

14  28.03.2009       Chvaletice : Rybitví
3 : 3
15  04.04.2009       Rybitví : Rohovládova Bělá
0 : 0
16  12.04.2009       Přelouč B : Rybitví
5 : 2
17  18.04.2009       Rybitví : Valy B
0 : 1
18   26.04.2009       Zdechovice : Rybitví
5 : 0
19  02.05.2009       Rybitví : Lány na Důlku
2 : 4
20  10.05.2009       Staré Ždánice : Rybitví
0 : 3
21  16.05.2009       Rybitví : Přelovice
0 : 0
22  24.05.2009       Popkovice : Rybitví
0 : 3
23  31.05.2009       Semín : Rybitví
1 : 1
24  06.06.2009       Rybitví : Kolesa

2 : 4

25  13.06.2009       Starý Mateřov : Rybitví
1 : 3
26  20.06.2009       Rybitví : Dolany
1 : 3

 

Rybitví  :  Chvaletice  1 : 1   ( 0 : 1 )
9.8.2008   1.kolo   17:00
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 150      
Žluté karty : 0 : 0
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Kopsa Petr - Fencl Josef
   
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Bok Petr, Steklý Roman, Pejřimovský Aleš, Merkl Jiří
  Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Levai Jan, Kopsa Petr
Střídali : Řehák Jindřich, Čada Roman

 

Rohovládova Bělá  :  Rybitví   0 : 4    ( 0 : 2 )
17.8.2008   2.kolo   17:00
Rozhodčí : Čermák Jiří Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 80      
Žluté karty : 1 : 3
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Levai Jan, Fořt Michal, Bořil Tomáš
   
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Řehák Jindřich, Steklý Roman, Pejřimovský Aleš
  Merkl Jiří, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Levai Jan, Bok Petr
Střídali : Černík Tomáš, Čada Roman, Joska Petr

 

Rybitví  :  Přelouč  "B"     1 : 0    ( 1 : 0  )
23.8.2008   3.kolo   17:00
Rozhodčí : Čížek Miloslav Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 100      
Žluté karty : 1 : 1 
Červené karty 0 : 0 
         
Střelci : Levai Jan
   
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Černík Tomáš, Pejřimovský Aleš
  Bok Petr, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Čada Roman, Szikora Lukáš
  Levai Jan, Kopsa Petr
Střídali : Joska Petr
Valy "B  :  Rybitví   4 : 2   ( 1 : 1 )
31.8.2008   4.kolo   17:00
Rozhodčí : Pavlas Jan Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 150      
Žluté karty : 2 : 2 
Červené karty 0 : 0 
         
Střelci : Krutský Martin, Kolman Roman, Doležal Aleš, Kutílek Jan -
  Bořil Tomáš, Fořt Michal
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Řehák Jindřich, Steklý Roman
  Pejřimovský Aleš, Píša Jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš
  Fořt Michal, Černík Tomáš, Levai Jan, Kopsa Petr
Střídali : Merkl Jiří, Bok Petr, Posledník Milan
Rybitví  :  Zdechovice     0 : 1    ( 0 : 0 )
6.9.2008   5.kolo   17:00
Rozhodčí : Dobrovolný Miroslav Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 120      
Žluté karty : 3 : 2 
Červené karty 0 : 0 
         
Střelci : Monaghan Ncolas
   
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Steklý Roman
  Pejřimovský Aleš, Píša Jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš
  Fořt Michal, Szikora Lukáš, Fistr Martin, Kopsa Petr
Střídali : Šaravec Václav ml., Merkl Jiří, Levai Jan

 

Lány na Důlku  :  Rybitví   2 : 0   ( 0 : 0 )
14.9.2008   6.kolo   17:00
Rozhodčí : Kopač Petr Asistent : Čada Roman  
Diváci : 90      
Žluté karty : 1 : 1
Červené karty 0 : 0 
         
Střelci : Miřejovský Michal, Beneš Ondřej
   
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Tichý Petr, Steklý Roman, Pejřimovský Aleš
  Píša Jaroslav, Fistr Martin, Bořil Tomáš, Fořt Michal,  Szikora Lukáš
  Levai Jan, Šaravec Václav ml.
Střídali : Kopsa Petr, Řehák Jindřich
Rybitví  :  Staré Ždánice     2 : 1    ( 2 : 1 )
20.9.2008   7.kolo   16:30
Rozhodčí : Říha Václav Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 120      
Žluté karty : 1 : 3
Červené karty 0 : 0 
         
Střelci : Fořt Michal, Fistr Martin - Turanský Tomáš
   
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Merkl Jiří, Steklý Roman, Pejřimovský Aleš
  Píša Jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Fistr Martin, Kopsa Petr
Střídali : Bok Petr, Joska Petr, Posledník Milan
Přelovice  :  Rybitví   2 : 1   ( 1 : 0 )
28.9.2008   8.kolo   16:30
Rozhodčí : Sklenář Václav Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 100      
Žluté karty : 4 : 2
Červené karty 0 : 0 
         
Střelci : Hladík Ladislav, Vrba Tomáš - Fořt Michal
   
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Szikora Lukáš, Steklý Roman, Pejřimovský Aleš
  Píša Jaroslav, Černík Tomáš, Bořil Tomáš, Fořt Michal,  Vlk Ondřej
  Levai Jan, Fistr Martin
Střídali : Tichý Petr, Řehák Jindřich, Šaravec Václav ml.
Rybitví  :  Popkovice    5 : 1    ( 2 : 1 )
4.10.2008   9.kolo   16:00
Rozhodčí : Oulický Václav Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 80      
Žluté karty : 0 : 2 
Červené karty 0 : 1
         
Střelci : 2x Levai Jan, 2x Bořil Tomáš, Steklý Roman - Bahník Filip
   
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Merkl Jiří, Černík Tomáš, Steklý Roman
  Bok Petr, Levai Jan, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Fistr Martin, Vlk Ondřej
Střídali : Posledník Milan, Kopsa Petr, Šaravec Václav ml.
Rybitví  :  Semín    0 : 1    ( 0 : 0 )
11.10.2008   10.kolo   16:00
Rozhodčí : Říha Václav Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 120      
Žluté karty : 2 : 2 
Červené karty 0 : 1
         
Střelci : Vosáhlo Miloš
   
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Fistr Martin, Steklý Roman, Pejřimovský Aleš,  
  Píša Jaroslav, Szikora Lukáš, Levai Jan, Bořil Tomáš,  Vlk Ondřej
  Šaravec Václav ml. , Kopsa Petr
Střídali : Řehák Jindřich, Bok Petr
Kolesa  :  Rybitví   3 : 1   ( 2 : 0 )
18.10.2008   11.kolo   15:30
Rozhodčí : Klempíř Jiří Asistent : Bok Petr  
Diváci :  60      
Žluté karty : 2 : 3
Červené karty 0 : 0 
         
Střelci : 2x Strnad Martin, Zářecký Lukáš - Fistr Martin
   
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Fistr Martin, Steklý Roman, Pejřimovský Aleš
  Szikora Lukáš, Vlk Ondřej, Černík Tomáš, Fořt Michal, Bořil Tomáš
  Merkl Jiří, Šaravec Václav ml.
Střídali : Kopsa Petr, Řehák Jindřich, Joska Petr
Rybitví  :  Starý Máteřov    4 : 0    ( 1 : 0 )
25.10.2008   12.kolo   14:30
Rozhodčí : Ledajaks Josef Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 120      
Žluté karty : 0 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Bořil Tomáš, 2x Fistr Martin
   
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Řehák Jindřich, Steklý Roman, Černík Tomáš,  
  Pejřimovský Aleš, Szikora Lukáš, Fořt Michal, Bořil Tomáš,  Vlk Ondřej
  Fistr Martin, Levai Jan
Střídali : Posledník Milan, Merkl Jiří, Kopsa Petr
Dolany  :  Rybitví   5 : 0   ( 0 : 0 )
1.11.2008   13.kolo   14:00
Rozhodčí : Čížek Miloslav Asistent : Bobal František  
Diváci :        
Žluté karty :   : 2
Červené karty 1 : 1 
         
Střelci :  
   
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Szikora Lukáš, Černík Tomáš, Pejřimovský Aleš
  Merkl Jiří, Vlk Ondřej, Čada Roman, Bořil Tomáš, Kopsa Petr
  Fistr Martin, Levai Jan
Střídali : Černý David, Joska Petr, Posledník Milan

 

Chvaletice : Rybitví   3 : 3   ( 1 : 2 )

28.3.2009   14.kolo   15:00
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 100      
Žluté karty : 4 : 3
Červené karty 1 : 0 
         
Střelci : P. Kuch, Sajdl, Král - Šaravec Václav ml., Vlk Ondřej , Bořil Tomáš
   
         
Sestava : Felcman Tomáš , Fistr Martin, Steklý Roman, Tichý Petr
  Čada Martin, Vlk Ondřej, Peterka Radek, Bořil Tomáš, Szikora Lukáš
  Fořt Michal, Šaravec Václav ml.
Střídali : Řehák Jindřich, Levai Jan

Rybitví : Rohovládova Bělá   0 : 0    ( 0 : 0 )

4.4.2009   15.kolo   16:30
Rozhodčí : Přibyl Vlatimil Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 100      
Žluté karty : 2 : 4
Červené karty 0 : 0
         
Střelci :  
   
         
Sestava : Felcman Tomáš , Fistr Martin, Steklý Roman, Tichý Petr,  
  Čada Martin, Vlk Ondřej, Peterka Radek, Bořil Tomáš, Szikora Lukáš
  Fořt Michal, Šaravec Václav ml.
Střídali : Černík Tomáš, Řehák Jindřich, Pejřimovský Aleš
Přelouč "B"  :  Rybitví    5 : 2   ( 0 : 1 )
12.4.2009   16.kolo   16:30
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent : Bobal František  
Diváci : 65      
Žluté karty : 1 : 3
Červené karty 0 : 1
         
Střelci : 3x Kuře Jiří, Pištora Miroslav, Koch Filip - Fořt Michal, Šaravec Václav
   
         
Sestava : Felcman Tomáš , Fistr Martin, Steklý Roman, Tichý Petr
  Čada Martin, Černík Tomáš, Peterka Radek, Bořil Tomáš, Szikora Lukáš
  Fořt Michal, Šaravec Václav ml.
Střídali : Pejřimovský Aleš, Řehák Jindřich, Kopsa Petr

 

Rybitví : Valy "B"   0 : 1    ( 0 : 1 )
18.4.2009   17.kolo   17:00
Rozhodčí : Syrůček Oldřich Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 100      
Žluté karty : 3 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci :  Čapský David
   
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Fistr Martin, Steklý Roman, Pejřimovský Aleš,  
  Čada Martin, Černík Tomáš, Tichý Petr, Peterka Radek, Szikora Lukáš
  Fořt Michal, Levai Jan
Střídali : Řehák Jindřich, Merkl Jiří, Kopsa Petr
Zdechovice : Rybitví   5 : 0   ( 3 : 0 )
26.4.2009   18.kolo   17:00
Rozhodčí : Čížek Miloslav Asistent : Čada Roman  
Diváci : 100      
Žluté karty : 2 : 0 
Červené karty 0 : 0
         
Střelci :  Pankin Pavel 2, Kolín Josef, Monaghan Niki, Rogovik Dima
   
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Merkl Jiří, Steklý Roman, Tichý Petr
  Čada Martin,Vlk Ondřej Černík Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Levai Jan, Kopsa Petr
Střídali : Řehák Jindřich, Fistr Martin, Němec Karel

Rybitví : Lány na Důlku   2 : 4    ( 0 : 1 )

2.5.2009   19.kolo   17:00
Rozhodčí :  Triandafilu Spiros Asistent : Bobal František  
Diváci : 60      
Žluté karty : 5 : 3
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Peterka Radek, Fořt Michal - Baranj Miroslav 2, Beneš Ondřej, Šrám Jakub
   
         
Sestava : Felcman Tomáš, Fistr Martin, Steklý Roman, Bořil Tomáš
  Čada Martin, Vlk Ondřej, Peterka Radek, Fořt Michal, Tichý Petr
  Šaravec Václav ml., Levai Jan
Střídali : Černík Tomáš, Merkl Jiří, Řehák Jindřich

Staré Ždánice : Rybitví   0 : 3   ( 0 : 2 )

10.5.2009   20.kolo   17:00
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent : Čada Roman  
Diváci : 100      
Žluté karty : 4 : 3 
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Šaravec Václav, Levai Jan
   
         
Sestava : Felcman Tomáš, Merkl Jiří, Peterka Radek, Steklý Roman, 
  Čada Martin,Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Černík Tomáš
  Levai Jan, Šaravec Václav ml.
Střídali : Fistr Martin, Řehák Jindřich, Joska Petr

Rybitví : Přelovice   0 : 0    ( 0 : 0 )

16.5.2009   21.kolo   17:00
Rozhodčí : Budínský Petr Asistent : Bobal František  
Diváci : 100      
Žluté karty : 1 : 1
Červené karty 0 : 0
         
Střelci :  
   
         
Sestava : Felcman Tomáš, Řehák Jindřich, Peterka Radek, Steklý Roman,
  Čada Martin, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Levai Jan
  Šaravec Václav ml., Fistr Martin
Střídali : Kopsa Petr, Merkl Jiří

Popkovice :  Rybitví   0 : 3   ( 0 : 2 )

24.5.2009   22.kolo   17:00
Rozhodčí : Strnad Karel Asistent : Čada Roman  
Diváci : 80      
Žluté karty : 1 : 4 
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Vlk Ondřej, Šaravec Václav, Čada Martin
   
         
Sestava : Felcman Tomáš, Řehák Jindřich, Peterka Radek, Steklý Roman, 
  Čada Martin,Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Fistr Martin
  Levai Jan, Šaravec Václav ml.
Střídali : Píša Jaroslav, Černík Tomáš, Merkl Jiří

Semín :  Rybitví   1 : 1   ( 1 : 1 )

31.5.2009   23.kolo   17:00
Rozhodčí : Halas Josef Asistent : Bobal František  
Diváci :        
Žluté karty :  : 
Červené karty 0 : 1
         
Střelci : Peterka Radek
   
         
Sestava : Felcman Tomáš, Merkl Jiří, Peterka Radek, Steklý Roman, 
  Čada Martin,Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Fistr Martin
  Levai Jan, Šaravec Václav ml.
Střídali : Černík Tomáš, Řehák Jindřich

 

Rybitví  :  Kolesa  2 : 4    ( 1 : 3 )
6.6.2009   24.kolo   17:00
Rozhodčí : Budínský Petr Asistent : Bobal František  
Diváci : 100      
Žluté karty : 0 : 0
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Šaravec Václav ml. , vlastní - Němec 2, M. Strnad, Fábera
   
         
Sestava : Felcman Tomáš, Merkl Jiří, Peterka Radek, Steklý Roman,
  Píša Jaroslav, Vlk Ondřej, Tichý Petr, Fořt Michal, Černík Tomáš
  Šaravec Václav ml., Levai Jan
Střídali : Fistr Martin, Kopsa Petr, Posledník Milan

Starý Máteřov :  Rybitví   1 : 3   ( 1 : 2 )

13.6.2009   25.kolo   17:00
Rozhodčí : Kváša Jan Asistent : Bobal František  
Diváci :        
Žluté karty : 0 : 1
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : - 2x Čada Martin, Vlk Onřej
   
         
Sestava : Felcman Tomáš, Merkl Jiří, Peterka Radek, Černík Tomáš
  Píša Jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Posledník Milan, Čada Martin
  Kopsa Petr, Šaravec Václav ml.
Střídali : Fistr Martin, Bláha Vojta
Rybitví  :  Dolany  1 : 3    ( 0 : 1 )
17.6.2009   26.kolo   17:30
Rozhodčí : Ledajaks Josef Asistent : Posledník Milan  
Diváci : 150      
Žluté karty : 1 : 0
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Kopsa Petr - 
   
         
Sestava : Felcman Tomáš, Merkl Jiří, Peterka Radek, Steklý Roman,
  Čada Martin, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Čada Roman, Černík Tomáš
  Fistr Martin, Kopsa Petr
Střídali : Pejřimovský Aleš, Joska Petr, Němec Karel

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 22.09.2019  -  16:30
 Srch "B"
 vs
       Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 10
   Výhry 3
   Remízy 3
   Prohry 4
   Skóre 26 : 27
   Žluté karty 14 : 18
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2019

  Datum Zápas Čas
So 17.08.   Rybitví : Přelovice "B" 0 : 2
So 24.08.   Řečany n/L "B" : Rybitví 2 : 1
St 28.08.   Rybitví : St. Mateřov "B" 2 : 0
Ne 01.09.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 0 : 1
Ne 08.09.   St. Ždánice : Rybitví 1 : 2
So 14.09.   Rybitví : Přelouč "C" 2 : 4
Ne 22.09.   Srch "B" : Rybitví 16:30
Ne 29.09.   Lány na Důlku : Rybitví 16:00
So 05.10.   Rybitví : Zdechovice 16:00
So 12.10.   Dolany : Rybitví 15:30
So 19.10.   Rybitví : Jankovice 15:30
So 26.10.   Semín : Rybitví 14:30
So 02.11.   Rybitví : Choltice "B" 14:00
So 09.11.   Kojice : Rybitví 13:30
So 16.11.   Újezd "B" : Rybitví 13:30

 

Tabulka  2019 / 2020

   Tabulka po 5.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 15
2.    SK Lázně Bohdaneč "B" 15
3.    Sokol Semín 13
4.    TJ Slavoj Choltice "B" 10
5.    TJ Jankovice 9
6.    TJ Sokol Kojice 8
7.    TJ Přelovice "B" 7
8.    FK Přelouč "C" 7
9.    TJ Sokol Újezd "B" 6
10.    TJ Jiskra Rybitví 6
11.    Sokol Lány na Důlku 6
12.    SK Dolany 6
13.    SK Starý Mateřov "B" 4
14.    TJ Sokol Staré Ždánice 1
15.    FC Titanic Srch B 1
16.    TJ Sokol Zdechovice 1

 

Střelci  2019 / 2020

     Jméno  Góly
   Válek Vít 3
   Linek Matěj 2
   Kakrda Martin 1
   Jarmar Jiří 1
     
     
 
     Celkem 7

 

Žluté karty  2019 / 2020

     Jméno ŽK
   Szadvári Vitálij 1
   Zelinka Jan 1
     
     
     
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2019 / 2020

     Jméno ČK
     
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři