Mistrovská utkání  -  Sezóna 2008 / 2009

    15.kolo - 16.5.2009
    SK Řečany nad Labem : TJ JIskra Rybitví    13 : 0    ( 6 : 0 )

    Lupínek ( Válek ) - Linek, Hošek, Válek ( Lupínek ), Šimek - Podolínský, Pecha, Levai, Ždíral

                                Černá, Horváth

 

    Zápas jsme prohráli rozdílem dvou tříd, když jsme si za celý zápas vytvořili jedinou šanci při samostatném úniku dvojice Lévai, Horváth, kterou druhý jmenovaný trestuhodně zahodil. Nutno říct, že soupeř hrál výborně. To že se dostaneme tak čtyřikrát!!! za utkání na polovinu soupeře, je bohužel fakt který proti takovým týmům jako jsou Řečany nebo Sezemice nezměníme. Věkový rozdíl je opravdu markantní. Vždyť Řečany mají kostru mužstva ročník 96 a my 98-99 a to se bohužel musí na hřišti patřičně projevit. 

    Poslední dva zápasy sehrajeme se soupeři ze spodní části tabulky. Chvaletice i Choltice jsou týmy, které jsme schopni porazit a tak doufejme, že se dáme do kupy a vybojujeme první jarní body.

 

    14.kolo - 10.5.2009
    Spartak Dašice : TJ JIskra Rybitví    4 : 2    ( 2 : 0 )

    Góly Jiskry :  Lupínek Petr, Ždíral Michal

    Sestava :   Lupínek ( Pecha ) - Linek, Hošek, Válek, Šimek - Horváth, Pecha ( Lupínek ), Levai, Ždíral

                     Černá, Fabiánek

    Střídali : Brtek

 

    V souboji dvou sousedů z tabulky se hrálo v prvním poločase zcela podle not domácích a naši borci si kromě jedné standardky Michala Ždírala, která skončila na břevně nevypracovali žádnou kloudnou šanci. Druhý poločas se hrál naopak v naší režii a moc nechybělo abychom si odvezlize hřiště soupeře cenný bod. Bohužel jsme opět, jako již několikrát, inkasovali zbytečné góly po hrubých chybách obrany a tak body zůstaly v Dašicích. Dobře zahráli a pochvalu od trenéra si tentokrát nejvíce zaslouží Petr Lupínek ( za 1.poločas v bráně a za 2.poločas v záloze ) a dále pak Michal Ždíral, Petr Levai, Vít Válek a Dominika Černá.

 

    13.kolo - 2.5.2009
    TJ Jiskra Rybitví : TJ Sokol Újezd    1 : 6   ( 0 : 1 )

    Gól Jiskry : Pecha Nikolas

    Sestava : Lupínek - Šimek, Kinzl, Ždíral, Linek - Podolinský, Válek, Lévai, Pecha, Černá - Horváth

    Střídali : Fabiánek

    

    Zápas, jehož výsledek je bohužel až moc krutý. Po většinu zápasu jsme byli hráčům Újezda vyrovnaným soupeřem. Bohužel fotbal se hraje na góly a ty jsme nebyli schopni dát ani z těch nejvyloženějších šancí. Z minimálně pěti tutovek jsme dali pouze jeden gól a ještě k tomu neproměnili penaltu. To soupeř si s nabídnutými šancemi poradil téměř beze zbytku a tak se bohužel konal další export bodů z našeho hřiště.

 
    11.kolo - 18.4.2009
    TJ Jiskra Rybitví : Spartak Sezemice    0 : 12    ( 0 : 7 )

    Sestava : Hošek - Lupínek, Ždíral, Válek, Šimek - Černá, Lévai, Podolinský, Pecha - Fabiánek, Horváth

 

    V prvním jarním domácím zápase jsme přivítali lídra soutěže ze Sezemic, který většinu soupeřů " kosí " dvouciferným výsledkem. Bohužel ani na našem trávníku se nekonalo žádné překvapení a soupeř byl od začátku zápasu jasně lepší ve všech herních činnostech. Naši borci se prakticky nedostali za půlku a brankář hostí se dotknul balónu snad jen při 2 - 3 malých domů. Z tohoto zápasu však není potřeba dělat žádné ukvapené závěry a je potřeba se soustředit na příští zápas, který sehrajeme opět doma se Sokolem Újezd.

 

    10.kolo - 11.4.2009
    Sokol Litětiny : TJ JIskra Rybitví    5 : 2    ( 4 : 1 )

    Góly Jiskry : Ždíral Michal, Válek Vít

    Sestava : Hošek - Lupínek, Ždíral, Válek, Šimek - Černá, Lévai, Podolinský, Pecha - Fabiánek, Horváth

 

    Vstup do jarní části sezóny se našim hráčům moc nevydařil. Zvláště pak první půlka po které byl stav 4:1 a to nás ještě několikrát podržel dobře chytající Josef Hošek. Ve druhé půli byl zápas již vyrovnaný a pokud by pan rozhodčí nepřehlédl evidentní ruku v pokutovém území mohli jsme dát i o branku více. Pochvalu od trenéra zaslouží Hošek, Ždíral, Válek, Černá a za druhý poločas také Podolinský a Lévai.

 

    9.kolo - 2.11.2008
    Slavoj Choltice : TJ Jiskra Rybitví    0 : 4    (  0 : 1  )

    Góly Jiskry : 2x Válek Vít, Podolinský Vladimír, Horváth Lukáš

    Sestava : Brtek - Pecha, Kinzl, Linek - Podolinský, Válek, Horváth, Martinovský, Černá - Levai, Hošek

 

 

    V posledním zápase podzimní části sezóny jsme zajížděli do Choltic. Soupeř byl sice před zápasem beznadějně poslední, nám však ze sestavy vypadnul nejproduktivnější hráč David Ramon. Jeho roli tvůrce hry převzal Vít Válek a zhostil se jí na jedničku. Dobře rozdával balóny a přidal i 2 hezké branky. Dále si pochvalu zaslouží Nikolas Pecha, který hrál výborně v obraně a také Robin Kinzl, který se vrátil po zranění a zápasová pauza na něm nebyla vůbec znát. No a nakonec pochval ještě jedna a to opakovaně pro Dominiku Černou, která má v posledních zápasech opravdu famózní formu.

    V samotném zápase jsme byli mnohem fotbalovější a pro branku soupeře stále nebezpeční. Ze strany soupeře vyčníval snad jen pan rozhodčí, který kdyby to snad jen trochu šlo, tak by nám dal gól sám. Neodpískal zcela jasnou penaltu na Domču, vůbec neviděl fauly domácích a ke konci zápasu nechal naše hráče nesmyslně střídat kvůli různým nedostatkům ( náušnice, nezastrčený dres atd... ). Naštěstí to naši borci ustáli a odvezli si domů všechny body.

 

 

    8.kolo - 25.10.2008
    TJ Jiskra Rybitví : FK Baník Chvaletice    13 : 0    (  8 : 0  )

    Góly Jiskry : 6x Ramon David, 3x Hošek Josef, Linek Matěj, Černá Dominika, Pecha Nikolas

                       Levai Petr

    Sestava : Brtek - Pecha, Válek, Kinzl, Linek - Podolinský, Ramon, Horváth, Černá - Levai, Hošek

    Střídali : Fabiánek

 

    O výsledku dnešního zápasu nebylo od začátku pochyb. Naši borci zamkli soupeře na jeho polovině a bylo jen otázkou času, kdy padne první gól a kolik jich nakonec bude. Soupeř se sice snažil a bojoval, ale kvalita byla jednoznačně na naší straně. Perfektním výkonem se blýskla jediná dívka v tomto utkaní - Dominika Černá. Srdnatě bojovala o každý míč, do všech soubojů šla naplno a v mnohém kluky převyšovala. A nutno podotknout, že hráči soupeře jí vůbec nešetřili a za některé zákroky, které předvedli by se nemusel stydět ani Tomáš Řepka. Sladkou odměnou byl pro Dominiku krásný gól, který vstřelila po individuální akci.

 

    6.kolo - 11.10.2008
    TJ Jiskra Rybitví : SK Řečany nad Labem   1 : 2    (  :  )

    Gól Jiskry : Ramon David

    Sestava : Brtek - Horváth, Válek, Podolinský, Linek - Martinovský, Ramon, Lupínek, Černá - Levai

                   Hošek

    Střídali : Fabiánek

 

    Tento zápas byl spíše o bojovnosti, s velkým počtem faulů na obou stranách. Jelikož se mužstva potkala již potřetí, dobře se znají a mají se vzájemně přečtnené nevytvořilo si ani jedno mužstvo za celý zápas prakticky žádné vyložené šance. Bohužel nakonec přece jen soupeř svoje 2 šance proměnil a odvezl si do Řečan všechny body. Zápasu by však asi více slušela remíza.

 

    5.kolo - 4.10.2008
    TJ Jisra Rybitví : SK Sparta Dašice    4 : 3   (  :  )

    Góly Jiskry : 3x Ramon David, Levai Petr

    Sestava : Brtek - Válek, Hošek, Horváth, Linek - Podolinský, Ramon, Pecha, Černá - Levai

                   Martinovský

 

    Před tímto soupeřem jsme měli velký respekt, neboť do tohoto zápasu vyhrál všechny zápasy a má výborně propracovanou obranu o čemž jasně hovořilo skore 19:0. Ve vyrovnaném zápase jsme byli v 1.poločase o trochu lepší my, ve 2.poločase zase soupeř. Naštěstí se nám dařilo využívat šance a tak nakonec slavili vítězství, které bylo sice nečekané, ale o to radostnější.

 

    4.kolo - 28.9.2008
    TJ Sokol Újezd : TJ Jiskra Rybitví    1 : 3   ( 0 : 2 )

    Góly Jiskry : 3xRamon David

    Sestava : Brtek - Válek, Hošek, Pecha, Linek - Podolinský, Ramon, Horváth, Černá - Levai, Lupínek

    Střídali : Fabiánek

 

    Po dvouch neodehraných zápasech a tudíž více než třítýdenní pauze se naši borci dočkali opět soutěžního utkání. V neděli dopoledne zavítali na půdu doposud beznadějně posledního týmu z Újezda. Mohlo by se tedy zdát, že nás bude čekat lehký zápas s jednoznačným výsledkem. Opak byl však pravdou. Soupeř byl po většinu hrací doby lepší a hrálo se převážně na naší polovině. Naše obrana však fungovala perfektně a eliminovala většinu šancí soupeře. Naštěstí hráči Újezda vůbec nemohli trefit bránu a pokud ji už trefili, tak si s tím hravě poradil náš brankář. Naši hráči se do útoku dostávali prakticky jen z rychlých breaků. Ty však vycházeli na jedničku. Proměnili jsme 3 z 5-ti a to rozhodlo o konečném výsledku. Jediný gól Újezda padl z velmi sporně nařízené penalty.

Na závěr nutno ještě dodat, že ke konci zápasu se sílícím tlakem soupeře, nejspíš rozhodčí vycítil šanci a vypadalo to, že budeme hrát až do večera. Až po urgenci našich trenérů pískl konec po více jak 6-ti minutách nastavení  !!!

 
    3.kolo - 20.9.2008
    TJ Jiskra Rybitví : Tesla Pardubice "C"

    Tesla Pardubice "C" se odhlásil ze soutěže. Jelikož neodehrál žádný zápas, nikomu se nebudou

    případné body odečítat.

 
    2.kolo - 13.9.2008
    Spartak Sezemice : TJ Jiskra Rybitví    3 : 0

    Zápas komtumován pro nedostatečný počet hráčů Jiskry.

 
    1.kolo - 6.9.2008

    TJ Jiskra Rybitví : Sokol Litětiny    4 : 3    ( 3 : 1 )

    Góly Jiskry : 3xRamon David, Válek Vít

    Sestava : Brtek - Válek, Hošek, Kinzl, Linek - Podolinský, Ramon, Pecha, Černá - Levai, Martinovský

    Střídali : Fabiánek, Horváth

 

    V sobotu 6.9. za krásného letního počasí nastoupili naši borci k prvnímu zápasu nové sezóny. Tentokrát však již jako mladší žáci hrající na celé hřiště. Proto před zápasem byla patrná jistá nervozita, jak se s touto razantní změnou dokáží vypořádat. První poločas jsme sehráli parádně a ač jsme inkasovali první gól do konce poločasu se nám podařilo zápas zcela otočit a do kabin jsme odcházeli s dvoubrankovým vedením. Všechny góly vstřelil Ramon David, který jak vidno nic neztratil ze své střelecké potence z minulé sezóny. Po přestávce už se hrál o poznání vyrovnanější match a to především proto, že nám začali rychle ubývat síly. Ještě jsem stačili zvýšit náskok, když proměnil penaltu Vít Válek, nařízenou za likvidační faul na Ramona. Poté však převzali otěže zápasu hosté. Bohudík však stačili jen zkorigovat skore a tak si naši hráči připsali první 3 body do tabulky. Pochvala za předvedený výkon patří tentokrát všem aktérům zápasu. 

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2023  -  xx:xx
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       FK Přelouč "C"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 4
   Výhry 1
   Remízy 0
   Prohry 3
   Skóre 8 : 14
   Žluté karty 5 : 4
   Červené karty 0 : 0

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Kakrda Martin 4
   Sup Jiří 4
   Zelinka Jan 4
Góly    Musil Jan 2
ŽK    Linek Matěj 1
   Lysoněk Enrique 1
   Musil Jan 1
   Rež Martin 1
   Zelinka Jan 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 3 : 0
Ne 09.10.   Semín : Rybitví 0 : 1
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 1
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 4 : 0
So 29.10.   Přelouč "C" : Rybitví 4 : 0

 

Rozlosování  -  Jaro 2023

  Datum Zápas Čas
So 01.04.   Rybitví : Přelouč "C" 15:30
So 08.04.   Rybitví : Kojice 16:00
So 15.04.   Řečany n/L "B": Rybitví 16:00
So 22.04.   Rybitví : Jankovice 16:30
Ne 30.04.   Staré Čivice : Rybitví 16:30
So 06.05.   Rybitví : Zdechovice 17:00
Ne 14.05.   Choltice "B" : Rybitví 17:00
So 20.05.   Rybitví : Selmice 17:00
So 27.05.   Dolany : Rybitví 17:00
So 03.06.   Rybitví : Semín 17:00
So 10.06.   Újezd "B" : Rybitví 17:00


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
28.10.22 Přelouč
10:30   Řečany nad Labem 0 : 8
11:20   Přelouč 3 : 4 p
 Turnaj č.3
27.11.22 UMT Ohrazenice
09:15   Křičeň 0 : 4
10:45   Semín 1 : 4
12:15   Přelouč 2 : 5

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po podzimní části sezóny
1.    SK Řečany nad Labem "B" 31
2.    FK Přelouč "C" 22
3.    TJ Jiskra Rybitví 22
4.    TJ Sokol Újezd "B" 21
5.    Sokol Semín 19
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 19
7.    TJ Sokol Kojice 13
8.    SK Dolany 13
9.    SK Selmice 10
10.    TJ Sokol Staré Čivice 9
11.    TJ Jankovice 6
12.    TJ Sokol Zdechovice 3

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 7
  Drapák Petr 5
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 3
  Linek Matěj 1
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 21

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Joska Petr 2
  Kakrda Martin 2
  Klečka Jakub 1
  Müller Jakub 1
  Pětioký Martin 1
  Píša Jaroslav 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 9

 

Žluté karty  2022 / 2023

     Jméno ŽK
  Jenka Václav 3
  Linek Matěj 2
  Lysoněk Enrique 2
  Rež Martin 2
  Musil Jan 2
  Levai Jan 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
    
      Celkem 14

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Sobota 14:30