1.kolo

Újezd : Sezemice    0:13 (0:6)    30   
Branky: Lát David 3, Rudolf Jan 2, Ehl Petr 2, Papšík Lukáš, Metelka Pavel, Vondrouš Jiří, Papšík Jakub, Kmetík Pavel, Černohorský Vít

Rybitví : Litětiny    4:3 (3:1)    20   
Branky: Ramon David 3, Válek Vít - Shejbal Jan 3

Řečany : Choltice    13:0 (6:0)    30   
Branky: Ludvíček Filip 5, Šlajs Ondřej 3, Kalousek Lukáš 2, Rajnet Jan 2, Samek Štěpán

2.kolo

Dašice : Chvaletice    5:0 (0:0)    60   
Branky: Hegar Ladislav, Buchtele Michal, Vinař Aleš, Endr Jan, Štěpánek Petr

Litětiny : Řečany    7:0 (3:0) 
   20   
Branky: Komárek Filip 4, Zamastil Michal 2, Komárek Roman


Sezemice : Rybitví    3:0 (3:0) 
   10

3.kolo

Újezd : Dašice    0:8 (0:5)    20   
Branky: Jeřábek Jan 3, Buchtele Michal 2, Vinař Aleš, Vlasák Pavel, Endr Jan

Řečany : Sezemice    1:3 (0:1)    30   
Branky: Ludvíček Filip - Tomášek Adam, Vondrouš Jiří, Černohorský Vít

Chvaletice : Choltice    3:1 (2:1)    20   
Branky: Svoboda Jan 3 - Munzar David

4.kolo

Dašice : Choltice    6:0 (2:0)    50   
Branky: Buchtele Michal 2, Štěpánek Petr 2, Vinař Aleš, Jeřábek Jan

Litětiny : Chvaletice    6:0 (4:0)    20   
Branky: Komárek Filip 4, Bareš Tomáš, Rulíšek Lukáš

Újezd : Rybitví    1:3 (0:2)    20   
Branky: Šebek Robert - Ramon David 3

5.kolo

Rybitví : Dašice    4:3 (2:0)    55    
Branky: Ramon David 3, Levai Petr - Buchtele Michal 3

Řečany : Újezd    9:0 (1:0)    25    
Branky: Rosůlek Jindřich 3, Ludvíček Filip 3, Šlajs Ondřej, Novák Pavel, Valášek Ondřej

Chvaletice : Sezemice    0:22 (0:11)    20    
Branky: Kmetík Pavel 5, Papšík Lukáš 4, Tláskal Jakub 3, Lát David 3, Ehl Petr 2, Tomášek Adam, Rudolf Jan, Solčanský Stanislav, Freiberk Aleš, Papšík Jakub

Choltice : Litětiny    1:6 (0:3)    20    
Branky: Mňuk Ondřej - Zeman Lukáš 3, Johanides Lukáš 2, Kopecký Daniel

6.kolo

Dašice : Litětiny    2:4 (1:3)    30    
Branky: Vinař Aleš, Endr Jan - Zeman Lukáš 2, Jelínek Tomáš, Komárek Filip

Sezemice  : Choltice    12:0 (7:0)    50    
Branky: Kmetík Pavel 6, Solčanský Stanislav 2, Budina Tomáš, Tomášek Adam, Krupička Jiří, Lát David

Rybitví : Řečany    1:2 (0:0)    40    
Branky: Ramon David - Ludvíček Filip 2

7.kolo

Řečany : Dašice    5:0 (2:0)    20   
Branky: Rosůlek Jindřich 3, Ludvíček Filip 2

Chvaletice : Újezd    0:13 (0:6)    10   
Branky: Seibert Jakub 4, Šebek Robert 4, Strnad David, Kasal Leoš, Boura Tomáš, Bouška René, Zeman Patrik

Litětiny : Sezemice    1:8 (0:2)    40   
Branky: Johanides Lukáš - Tomášek Adam 3, Lát David 2, Kment Radim, Ehl Petr, Kmetík Pavel

8.kolo

Újezd : Choltice    2:0 (0:0)    20    
Branky: Bouška René, Zeman Patrik

Rybitví : Chvaletice    13:0 (8:0)    40    
Branky: Ramon David 6, Hošek Josef 3, Pecha Nikolas, Černá Dominika, Linek Matěj, Levai Petr

 

Dašice : Sezemice    2:6 (2:1)    50    
Branky: Buchtele Michal, Špulák Patrik - Lát David 2, Tláskal Jakub, Metelka Pavel, Rudolf Jan, Tláskal Vít

9.kolo

Chvaletice : Řečany    1:17 (1:7)    20    
Branky: Svoboda Jan - Rosůlek Jindřich 3, Ludvíček Filip 3, Krejčík Roman 3, Kalousek Lukáš 2, Novák Pavel 2, Svoboda Vít, Rajnet Jan, Sotona Dominik, Brunclík Josef

Choltice : Rybitví    0:4 (0:1)    30    
Branky: Válek Vít 2, Horváth Lukáš, Podolinský Vladimír

Litětiny : Újezd    3:1 (1:1)    20    
Branky: Johanides Lukáš, Zamastil Michal, Shejbal Radek - Kasal Leoš

10.kolo

Sezemice : Újezd 5:0 (2:0)    50 
Branky: Lát David 2, Tláskal Jakub, Budina Tomáš, Tomášek Adam

 

Litětiny : Rybitví 5:2 (4:1)  


Choltice : Řečany 0:13 (0:6)    20 
Branky: Ludvíček Filip 4, Novák Pavel 3, Krejčík Roman 2, Kalousek Lukáš, Šlajs Ondřej, Rajnet Jan, Sotona Dominik

11.kolo

Chvaletice : Dašice 1:1 (0:1)    30 
Branky: Moravec Radek - Buchtele Michal

 

Řečany : Litětiny 5:0 (1:0)    30 
Branky: Ludvíček Filip 2, Novák Pavel, Krejčík Roman, Sotona Dominik


Rybitví : Sezemice 0:12 (0:7)    20 
Branky: Lát David 3, Papšík Lukáš 2, Rolc Filip 2, Solčanský Stanislav 2, Kmetík Pavel 2, Tichý Petr

12.kolo

Choltice : Chvaletice 2:8 (1:2)    40 
Branky: Kmoníček Petr, Hutla Jaroslav - Svoboda Jan 3, Moravec Radek 2, Hrečín Jonáš, Kuvar Lukáš, Bulánek Martin

 

Dašice : Újezd 1:1 (1:0)    25 
Branky: Vinař Aleš - Kasal Leoš

 

Sezemice : Řečany 4:1 (4:0)    70 
Branky: Papšík Lukáš, Krupička Jiří, Rudolf Jan, Ehl Petr - Šlajs Ondřej

13.kolo

Choltice : Dašice 0:3 (0:1)    15

Branky: Endr Jan 2, Vinař Aleš

 

Rybitví : Újezd 1:6 (0:1)   20
Branky: Pecha Nikolas - Boura Tomáš 2, Horyna Ondřej 2, Kasal Leoš, Šebek Robert
 

Chvaletice : Litětiny 5:2 (1:1)   30

Branky: Svoboda Jan 3, Moravec Radek 2 - Johanides Lukáš, Zamastil Michal

14.kolo

Dašice : Rybitví 4:2 (2:1)

Branky: Špulák Patrik 2, Endr Jan, Pátková Nikola - Ždíral Michal, Lupínek Petr


Újezd : Řečany 0:2 (0:0)  

Branky: Šlajs Ondřej, Ludvíček Filip

 

Sezemice : Chvaletice 6:1 (2:1)    65 
Branky: Tomášek Adam 3, Budina Tomáš, Rudolf Jan, Ehl Petr - Moravec Radek


Litětiny : Choltice 13:0 (4:0)    30 
Branky: Puhlovský Lukáš 3, Zamastil Michal 3, Jelínek Tomáš 2, Šeda Jaroslav 2, Johanides Lukáš 2, Macháček Marek

15.kolo

Litětiny : Dašice    3:3 (1:1)    31
Branky: Šeda Jaroslav, Cibrik Jakub, Zamastil Michal - Špulák Patrik 2, Kohler Pavel

Choltice : Sezemice    0:12 (0:9)    20
Branky: Lát David 6, Tomášek Adam 2, Tláskal Jakub, Papšík Lukáš, Papšík Jakub, Černohorský Vít

Řečany : Rybitví    13:0 (6:0)    30
Branky: Ludvíček Filip 5, Kalousek Lukáš 3, Krejčík Roman 2, Šlajs Ondřej, Polák Filip, Rajnet Jan

16.kolo

Dašice : Řečany    0:3 (0:1)    30   
Branky: Rajnet Jan, Ruml Tomáš, vlastní

Újezd : Chvaletice    1:4 (0:0)    30   
Branky: Boura Tomáš - Moravec Radek 2, Kuvar Lukáš 2

 

Sezemice : Litětiny    12:1 (1:1)    70   
Branky: Tláskal Jakub 5, Lát David 4, Budina Tomáš, Tomášek Adam, Papšík

17.kolo

Sezemice : Dašice    12:0 (4:0)    45
Branky: Solčanský Stanislav 4, Tomášek Adam 3, Papšík Jakub 3, Lát David 2

 

Choltice : Újezd    1:2 (0:2)    30   
Branky: Kmoníček Petr - Kasal Leoš 2

Chvaletice : Rybitví    3:2 (2:0)    20   
Branky: Moravec Radek, Kuvar Lukáš, vlastní - Ždíral Michal, Černá Dominika

18.kolo

Řečany : Chvaletice    6:2 (2:1)    50   
Branky: Ludvíček Filip 2, Krejčík Roman 2, Polák Filip, Rajnet Jan - Moravec Radek, Bukovič Michal

Rybitví : Choltice    5:0 (2:0)    30   
Branky: Ždíral Michal 5

Újezd : Litětiny    3:3 (1:2)  
  20   
Branky: Boura Tomáš 3 - Zeman Lukáš 2, Zamastil Michal

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

06.04.2024  -  16:00
  Sokol Zdechovice
vs
       TTJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 13
   Výhry 8
   Remízy 2
   Prohry 3
   Skóre 46 : 17
   Žluté karty 13 : 19
   Červené karty 1 : 0
   Shutout 3x
   Nevstřelený gól 2x

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy   Bořil Tomáš 12
Góly   Levai Jan 7
ŽK   12 hráčů 1
ČK   Fiala Martin 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2023

  Datum Zápas Čas
Ne 20.08.   Semín : Rybitví 1 : 2
So 26.08.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 2
Ne 03.09.   Lipoltice: Rybitví 4 : 1
So 09.09.   Rybitví : Rohovlád. Bělá 4 : 0
So 16.09.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 1
So 23.09.   Rybitví : Jankovice   6 : 1
Ne 01.10.   Staré Čivice : Rybitví 4 : 1
So 07.10.   Tetov : Rybitví 2 : 4
So 14.10.   Rybitví : Kojice 2 : 0
So 21.10.   Rybitví : Zdechoivice 5 : 1
So 28.10.   Selmice : Rybitví 1 : 9

 

Rozlosování  -  Jaro 2024

  Datum Zápas Čas
So 30.03.   Rybitví : Selmice 5 : 1
So 06.04.   Zdechoivice : Rybitví 16:00
So 13.04.   Rybitví : Semín 16:00
So 20.04.   Újezd "B" : Rybitví 16:30
So 27.04.   Rybitví : Lipoltice 16:30
So 04.05.   Rohovlád. Bělá : Rybitví 17:00
So 18.05.   Jankovice : Rybitví 17:00
So 25.05.   Rybitví : Staré Čivice 17:00
So 01.06.   Rybitví : Tetov 17:00
So 08.06.   Kojice : Rybitví 14:30

 

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.08.23 Řečany nad Labem
17:40   Řečany nad Labem 0 : 3
19:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
01.09.23 Lázně Bohdaneč
17:00   Semín 0 : 7
17:40   Třemošnice 0 : 3
18:20   Lázně Bohdaneč 0 : 9
 Turnaj č.3
15.09.23 Křičeň
17:00   Křičeň 0 : 2
18:20   Přelouč 1 : 0
Turnaj č.4
14.01.24 UMT Ohrazenice
10:50   Semín 1 : 7
11:30   Třemošnice 0 : 2
12:10   Lázně Bohdaneč 0 : 9
Turnaj č.5
23.03.24 Rybitví
10:00   Starý Mateřov 2 : 0
10:40   Řečany nad Labem 0 : 2
Turnaj č.6
12.04.24 Přelouč
17:00   Křičeň  
17:40   Přelouč  

 

Tabulka  2023 / 2024

Tabulka po 12.kole
1.    TJ Jiskra Rybitví 27
2.    Sokol Semín 24
3.    TJ Sokol Zdechovice 19
4.    TJ Lipoltice 19
5.    Sokol Rohovládova Bělá 18
6.    TJ Sokol Kojice 14
7.    TJ Sokol Staré Čivice 14
8.    TJ Sokol Újezd "B" 13
9.    SK Selmice 13
10.    TJ SK Tetov 7
11.    TJ Jankovice 4
12.    - -

 

Střelci  2023 / 2024

     Jméno  Góly
  Čureja Petr 11
  Válek Vít 10
  Linek Matěj 5
  Císař Jakub 3
  Vlk Patrik 3
  Jenka Václav 2
  Lysoněk Enrique 2
  Slavík Daniel 2
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Musil Jan 1
  Píša Jaroslav 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 44

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Klečka Jakub 2
  Kembický Tomáš 1
  Zelinka Jan 1
   
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2023 / 2024

     Jméno ŽK
  Rež Martin 4
  Zelinka Jan 3
  Císař Jakub 1
  Čureja Petr 1
  Hotsa Vasil 1
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Lysoněk Enrique 1
  Musil Jan 1
  Slavík Daniel 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 16

 

Červené karty  2023 / 2024

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30