Střelci   Počet minut na 1 gól   Odehrané minuty
 Levai Jan  21  Šaravec Václav ml.  88  Vlk Ondřej 2230
 Šaravec Václav ml.  6  Levai Jan  103  Levai Jan  2155
 Bořil Tomáš 5  Fořt Michal 276  Čada Martin 2125
 Peterka Radek 5  Straka Jaroslav 293  Peterka Radek 1935
 Vlk Ondřej 5  Němec Karel 315  Řehák Jindřich 1765
 Fořt Michal 4  Pitthard Leoš 315  Dušek Miloš 1755
 Čada Martin 3  Bořil Tomáš 334  Szikora Lukáš  1690
 Němec Karel 3  Peterka Radek 387  Bořil Tomáš 1670
 Straka Jaroslav 3  Vlk Ondřej 446  Steklý Roman 1295
 Pitthard Leoš 2  Kopsa Petr  625  Fořt Michal 1105
 Kopsa Petr  1  Merkl Jiří  650  Bok Petr 985
 Merkl Jiří  1  Čada Martin 708  Němec Karel 945
 Szikora Lukáš  1  Tichý Petr  900  Tichý Petr  900
 Tichý Petr  1  Szikora Lukáš  1690  Straka Jaroslav 880
 Bok Petr 0  Bok Petr x  Merkl Jiří  650
 Čada Roman 0  Čada Roman x  Fistr Martin 630
 Dušek Miloš 0  Dušek Miloš x  Pitthard Leoš 630
 Felcman Tomáš 0  Felcman Tomáš x  Kopsa Petr  625
 Fistr Martin 0  Fistr Martin x  Šaravec Václav ml.  530
 Joska Petr 0  Joska Petr x  Felcman Tomáš 495
 Pejřimovský Aleš  0  Pejřimovský Aleš  x  Píša Jaroslav  485
 Píša Jaroslav  0  Píša Jaroslav  x  Pejřimovský Aleš  75
 Posledník Milan  0  Posledník Milan  x  Posledník Milan  75
 Řehák Jindřich 0  Řehák Jindřich x  Čada Roman 55
 Steklý Roman 0  Steklý Roman x  Joska Petr 45
 Šaravec Václav st.  0    Šaravec Václav st.  x    Šaravec Václav st.  0
 
Odehrané utkání - celé   Střídání   Odehrané zápasy
 Vlk Ondřej 24  Němec Karel 11  Levai Jan  25
 Čada Martin 23  Kopsa Petr  10  Vlk Ondřej 25
 Peterka Radek 21  Merkl Jiří  10  Čada Martin 24
 Dušek Miloš 19  Píša Jaroslav  10  Peterka Radek 22
 Levai Jan  19  Šaravec Václav ml.  10  Řehák Jindřich 21
 Bořil Tomáš 18  Bok Petr 9  Bořil Tomáš 20
 Řehák Jindřich 18  Steklý Roman 9  Dušek Miloš 20
 Szikora Lukáš  17  Fistr Martin 6  Szikora Lukáš  20
 Fořt Michal 11  Levai Jan  6  Steklý Roman 19
 Steklý Roman 10  Joska Petr 5  Němec Karel 16
 Straka Jaroslav 9  Tichý Petr  5  Bok Petr 14
 Pitthard Leoš 7  Čada Roman 3  Fořt Michal 13
 Tichý Petr  7  Posledník Milan  3  Merkl Jiří  13
 Bok Petr 5  Řehák Jindřich 3  Píša Jaroslav  12
 Felcman Tomáš 5  Szikora Lukáš  3  Šaravec Václav ml.  12
 Němec Karel 5  Bořil Tomáš 2  Tichý Petr  12
 Fistr Martin 4  Fořt Michal 2  Kopsa Petr  11
 Merkl Jiří  3  Pejřimovský Aleš  2  Fistr Martin 10
 Píša Jaroslav  2  Čada Martin 1  Straka Jaroslav 10
 Šaravec Václav ml.  2  Dušek Miloš 1  Pitthard Leoš 7
 Kopsa Petr  1  Felcman Tomáš 1  Felcman Tomáš 6
 Čada Roman 0  Peterka Radek 1  Joska Petr 5
 Joska Petr 0  Straka Jaroslav 1  Čada Roman 3
 Pejřimovský Aleš  0  Vlk Ondřej 1  Posledník Milan  3
 Posledník Milan  0  Pitthard Leoš 0  Pejřimovský Aleš  2
 Šaravec Václav st.  0    Šaravec Václav st.  0    Šaravec Václav st.  0
 
Žluté karty   Červené karty      
 Peterka Radek 11  Bok Petr 0    
 Čada Martin 8  Bořil Tomáš 0    
 Levai Jan  7  Čada Martin 0    
 Merkl Jiří  5  Čada Roman 0    
 Fořt Michal 4  Dušek Miloš 0    
 Fistr Martin 2  Felcman Tomáš 0    
 Píša Jaroslav  2  Fistr Martin 0    
 Pitthard Leoš 2  Fořt Michal 0    
 Řehák Jindřich 2  Joska Petr 0    
 Tichý Petr  2  Kopsa Petr  0    
 Bořil Tomáš 1  Levai Jan  0    
 Dušek Miloš 1  Merkl Jiří  0    
 Němec Karel 1  Němec Karel 0    
 Šaravec Václav ml.  1  Pejřimovský Aleš  0    
 Bok Petr 0  Peterka Radek 0    
 Čada Roman 0  Píša Jaroslav  0    
 Felcman Tomáš 0  Pitthard Leoš 0    
 Joska Petr 0  Posledník Milan  0    
 Kopsa Petr  0  Řehák Jindřich 0    
 Pejřimovský Aleš  0  Steklý Roman 0    
 Posledník Milan  0  Straka Jaroslav 0    
 Steklý Roman 0  Szikora Lukáš  0    
 Straka Jaroslav 0  Šaravec Václav ml.  0    
 Szikora Lukáš  0  Šaravec Václav st.  0    
 Šaravec Václav st.  0  Tichý Petr  0    
 Vlk Ondřej 0    Vlk Ondřej 0      

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Sobota -  16.06.2018  -  17:00
  Rybitví
 vs
  Řečany nad Labem "B"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 5
   Výhry 4
   Remízy 0
   Prohry 1
   Skóre 13 : 5
   Žluté karty 7 : 10
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2017

Datum Zápas Čas
So  28.10.   Rybitví  :  St. Čívice 0 : 0
So  19.08.   Valy : Rybitví 4 : 0
So  26.08.   Rybitví : Lány na Důlku 0 : 4
Ne  03.09.   Lipoltice : Rybitví 1 : 4
So  09.09.   Bukovka : Rybitví 2 : 3
So  16.09.   Semín : Rybitví 2 : 3
So  23.09.   Rybitví : Selmice 4 : 1
So  30.09.   Chvaletice : Rybitví 0 : 3
So  07.10.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 4 : 2
So  14.10.   Rybitví : Rohoznice 1 : 3
So  21.10.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 3


Rozlosování  -  Jaro 2018

Datum Zápas Čas
Ne  08.04.   St. Čívice : Rybitví 0 : 0
So  14.04.   Rybitví : Valy 1 : 0
So  21.04.   Lány na Důlku : Rybitví 4 : 0
So  28.04.   Rybitví : Lipoltice 2 : 3
So  05.05.   Rybitví : Bukovka 1 : 2
So  12.05.   Rybitví : Semín 1 : 1
Ne  20.05.   Selmice : Rybitví 2 : 4
So  26.05.   Rybitví : Chvaletice 3 : 0
Ne  03.06.   Roh. Bělá "B": Rybitví 4 : 0
Ne  10.06.   Rohoznice : Rybitví 2 : 0
So  16.06.   Rybitví : Řečany n/L "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Jaro 2018

Datum Zápas Čas
 27.04.   Choltice : Rybitví 2 : 1
Ne  29.04.   Rybitví : Semín 5 : 6
Út  01.05.   Rybitví : Přelovice 5 : 7
 11.05.   Junior Pce : Rybitví 22 : 2
 08.06.   Rybitví : Srch 1 : 13
 25.05.   Újezd : Rybitví 10 : 1
Út  29.05.   Rybitví : Chvaletice 7 : 10
Út  05.06.   Rybitví : Paramo Pce 1 : 13
St  13.06.   Živanice : Rybitví 17:00

 

Tabulka  2017 / 2018

   Tabulka po 21.kole 
1.    Sokol Rohoznice 43
2.    Sokol Lány na Důlku 43
3.    TJ Valy 39
4.    1.FC Body Bukovka 36
5.    Sokol Staré Čívice 35
6.    TJ Jiskra Rybitví 33
7.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 32
8.    Sokol Semín 31
9.    SK Selmice 27
10.    TJ Lipoltice 16
11.    FK Baník Chvaletice 15
12.    SK Řečany nad Labem "B" 10

 

Střelci  2017 / 2018

     Jméno  Góly
     Válek Vít 14
     Jarmar Jiří 5
     Levai Jan 4
     Klečka Jakub 2
     Linek Matěj 2
     Šáravec Václav ml. 2
     Bořil Tomáš 1
     Hemerka Petr 1
     Stehlík Petr 1
     Sup Jiří 1
     Zelinka Jan 1
     Kontumace 3
 
     Celkem 37

 

Žluté karty  2017 / 2018

     Jméno ŽK
     Kovář Libor 8
     Klečka Jakub 5
     Hemerka Petr 4
     Jarmar Jiří 4
     Levai Jan 4
     Zelinka Jan 3
     Linek Matěj 2
     Válek Vít 2
     Bořil Tomáš 1
     Fiala Martin 1
     Stehlík Petr 1
     Šáravec Václav ml. 1
    
      Celkem 36

 

Červené karty  2017 / 2018

     Jméno ČK
     Fiala Martin 1
     Levai Jan 1
     Šáravec Václav ml. 1
    
     Celkem 3

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 17:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři