Střelci   Počet minut na 1 gól   Odehrané minuty
 Levai Jan  21  Šaravec Václav ml.  88  Vlk Ondřej 2230
 Šaravec Václav ml.  6  Levai Jan  103  Levai Jan  2155
 Bořil Tomáš 5  Fořt Michal 276  Čada Martin 2125
 Peterka Radek 5  Straka Jaroslav 293  Peterka Radek 1935
 Vlk Ondřej 5  Němec Karel 315  Řehák Jindřich 1765
 Fořt Michal 4  Pitthard Leoš 315  Dušek Miloš 1755
 Čada Martin 3  Bořil Tomáš 334  Szikora Lukáš  1690
 Němec Karel 3  Peterka Radek 387  Bořil Tomáš 1670
 Straka Jaroslav 3  Vlk Ondřej 446  Steklý Roman 1295
 Pitthard Leoš 2  Kopsa Petr  625  Fořt Michal 1105
 Kopsa Petr  1  Merkl Jiří  650  Bok Petr 985
 Merkl Jiří  1  Čada Martin 708  Němec Karel 945
 Szikora Lukáš  1  Tichý Petr  900  Tichý Petr  900
 Tichý Petr  1  Szikora Lukáš  1690  Straka Jaroslav 880
 Bok Petr 0  Bok Petr x  Merkl Jiří  650
 Čada Roman 0  Čada Roman x  Fistr Martin 630
 Dušek Miloš 0  Dušek Miloš x  Pitthard Leoš 630
 Felcman Tomáš 0  Felcman Tomáš x  Kopsa Petr  625
 Fistr Martin 0  Fistr Martin x  Šaravec Václav ml.  530
 Joska Petr 0  Joska Petr x  Felcman Tomáš 495
 Pejřimovský Aleš  0  Pejřimovský Aleš  x  Píša Jaroslav  485
 Píša Jaroslav  0  Píša Jaroslav  x  Pejřimovský Aleš  75
 Posledník Milan  0  Posledník Milan  x  Posledník Milan  75
 Řehák Jindřich 0  Řehák Jindřich x  Čada Roman 55
 Steklý Roman 0  Steklý Roman x  Joska Petr 45
 Šaravec Václav st.  0    Šaravec Václav st.  x    Šaravec Václav st.  0
 
Odehrané utkání - celé   Střídání   Odehrané zápasy
 Vlk Ondřej 24  Němec Karel 11  Levai Jan  25
 Čada Martin 23  Kopsa Petr  10  Vlk Ondřej 25
 Peterka Radek 21  Merkl Jiří  10  Čada Martin 24
 Dušek Miloš 19  Píša Jaroslav  10  Peterka Radek 22
 Levai Jan  19  Šaravec Václav ml.  10  Řehák Jindřich 21
 Bořil Tomáš 18  Bok Petr 9  Bořil Tomáš 20
 Řehák Jindřich 18  Steklý Roman 9  Dušek Miloš 20
 Szikora Lukáš  17  Fistr Martin 6  Szikora Lukáš  20
 Fořt Michal 11  Levai Jan  6  Steklý Roman 19
 Steklý Roman 10  Joska Petr 5  Němec Karel 16
 Straka Jaroslav 9  Tichý Petr  5  Bok Petr 14
 Pitthard Leoš 7  Čada Roman 3  Fořt Michal 13
 Tichý Petr  7  Posledník Milan  3  Merkl Jiří  13
 Bok Petr 5  Řehák Jindřich 3  Píša Jaroslav  12
 Felcman Tomáš 5  Szikora Lukáš  3  Šaravec Václav ml.  12
 Němec Karel 5  Bořil Tomáš 2  Tichý Petr  12
 Fistr Martin 4  Fořt Michal 2  Kopsa Petr  11
 Merkl Jiří  3  Pejřimovský Aleš  2  Fistr Martin 10
 Píša Jaroslav  2  Čada Martin 1  Straka Jaroslav 10
 Šaravec Václav ml.  2  Dušek Miloš 1  Pitthard Leoš 7
 Kopsa Petr  1  Felcman Tomáš 1  Felcman Tomáš 6
 Čada Roman 0  Peterka Radek 1  Joska Petr 5
 Joska Petr 0  Straka Jaroslav 1  Čada Roman 3
 Pejřimovský Aleš  0  Vlk Ondřej 1  Posledník Milan  3
 Posledník Milan  0  Pitthard Leoš 0  Pejřimovský Aleš  2
 Šaravec Václav st.  0    Šaravec Václav st.  0    Šaravec Václav st.  0
 
Žluté karty   Červené karty      
 Peterka Radek 11  Bok Petr 0    
 Čada Martin 8  Bořil Tomáš 0    
 Levai Jan  7  Čada Martin 0    
 Merkl Jiří  5  Čada Roman 0    
 Fořt Michal 4  Dušek Miloš 0    
 Fistr Martin 2  Felcman Tomáš 0    
 Píša Jaroslav  2  Fistr Martin 0    
 Pitthard Leoš 2  Fořt Michal 0    
 Řehák Jindřich 2  Joska Petr 0    
 Tichý Petr  2  Kopsa Petr  0    
 Bořil Tomáš 1  Levai Jan  0    
 Dušek Miloš 1  Merkl Jiří  0    
 Němec Karel 1  Němec Karel 0    
 Šaravec Václav ml.  1  Pejřimovský Aleš  0    
 Bok Petr 0  Peterka Radek 0    
 Čada Roman 0  Píša Jaroslav  0    
 Felcman Tomáš 0  Pitthard Leoš 0    
 Joska Petr 0  Posledník Milan  0    
 Kopsa Petr  0  Řehák Jindřich 0    
 Pejřimovský Aleš  0  Steklý Roman 0    
 Posledník Milan  0  Straka Jaroslav 0    
 Steklý Roman 0  Szikora Lukáš  0    
 Straka Jaroslav 0  Šaravec Václav ml.  0    
 Szikora Lukáš  0  Šaravec Václav st.  0    
 Šaravec Václav st.  0  Tichý Petr  0    
 Vlk Ondřej 0    Vlk Ondřej 0      

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Neděle  -  21.10.2018  -  15:00
  Lázně Bohdaneč "B"
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 0
   Výhry 0
   Remízy 0
   Prohry 0
   Skóre 0 : 0
   Žluté karty 0 : 0
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 17:00
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 17:00
Út  11.09.   Rybitví : Semín 16:30
Út  18.09.   Srch : Rybitví 17:00
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 16:00
So  06.10.   Újezd : Rybitví 16:00
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 17:00
Út  16.10.   Rybitví : Živanice 15:30
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 09:30

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po 10.kole 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 25
2.    SK Selmice 23
3.    TJ Sokol Kojice 21
4.    Sokol Semín 20
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 18
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 15
7.    SK Řečany nad Labem "B" 15
8.    TJ Sokol Újezd "B" 12
9.    TJ Jiskra Rybitví 9
10.    TJ Přelovice "B" 9
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 8
12.    TJ Lipoltice 8
13.    TJ Jankovice 7
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Válek Vít 5
    Levai Jan 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Linek Matěj    2
    Jarmar Jiří 1
 
     Celkem 16

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 2
     
      
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři