Výsledky

1. kolo  07-08.11.2009  - 14:00   2. kolo  15-16.8.2009 - 17:00
Chvaletice : Rybitví 2 : 3
  Rybitví : Staré Čívice 3 : 1
Valy "B" : Kolesa 1 : 2
  Přelouč "B" : Křičeň 0 : 1
Přelovice : Lány na Důlku 1 : 0
  Staré Ždánice : Semín 2 : 3
Dolany : Rohovl. Bělá 1 : 1
  Rohovl. Bělá : Starý Máteřov 0 : 1
Starý Máteřov : Staré Ždánice 2 : 1
  Lány na Důlku : Dolany 2 : 0
Semín : Přelouč "B" 0 : 0
  Kolesa : Přelovice 1 : 4
Křičeň : Staré Čívice 0 : 3
  Chvaletice : Valy "B" 4 : 0
                 
3. kolo  22-23.8.2009 - 17:00   4. kolo  29-30.8.2009 - 17:00
Valy "B" : Rybitví 3 : 1   Rybitví : Přelouč "B" 1 : 1
Přelovice : Chvaletice 4 : 2   Staré Ždánice : Staré Čívice 4 : 0
Dolany : Kolesa 0 : 0   Rohovl. Bělá : Křičeň 6 : 3
Starý Máteřov : Lány na Důlku 2 : 1   Lány na Důlku : Semín 2 : 0
Semín : Rohovl. Bělá 1 : 2   Kolesa : Starý Máteřov 2 : 1
Křičeň : Staré Ždánice 1 : 2   Chvaletice : Dolany 5 : 0
Staré Čívice : Přelouč "B" 3 : 1   Valy "B" : Přelovice 0 : 1
                 
5. kolo  5-6.9.2009 - 17:00   6. kolo  12-13.9.2009 - 17:00
Přelovice : Rybitví 5 : 0   Rybitví : Staré Ždánice 3 : 2
Dolany : Valy "B" 0 : 2   Rohovl. Bělá : Přelouč "B" 1 : 2
Starý Máteřov : Chvaletice 2 : 2   Lány na Důlku : Staré Čívice 5 : 2
Semín : Kolesa 0 : 2   Kolesa : Křičeň 1 : 0
Křičeň : Lány na Důlku 4 : 1   Chvaletice : Semín 2 : 1
Staré Čívice : Rohovl. Bělá 5 : 3   Valy "B" : Starý Máteřov 2 : 3
Přelouč "B" : Staré Ždánice 5 : 0   Přelovice : Dolany 2 : 0
                 
7. kolo  19-20.9.2009 - 16:30   8. kolo  26-27.9.2009 - 16:30
Dolany : Rybitví 0 : 3
  Rybitví : Rohovl. Bělá 5 : 2
Starý Máteřov : Přelovice 1 : 1
  Lány na Důlku : Staré Ždánice 4 : 0
Semín : Valy "B" 1 : 1
  Kolesa : Přelouč "B" 2 : 2
Křičeň : Chvaletice 3 : 0
  Chvaletice : Staré Čívice 0 : 1
Staré Čívice : Kolesa 1 : 1
  Valy "B" : Křičeň 3 : 0
Přelouč "B" : Lány na Důlku 3 : 1
  Přelovice : Semín 3 : 0
Staré Ždánice : Rohovl. Bělá 5 : 1
  Dolany : Starý Máteřov 2 : 1
                 
9. kolo  3-4.10.2009 - 16:00   10. kolo  10-11.10.2009 - 16:00
Starý Máteřov : Rybitví 5 : 1   Rybitví : Lány na Důlku 1 : 2
Semín : Dolany 0 : 1   Kolesa : Rohovl. Bělá 1 : 2
Křičeň : Přelovice 1 : 2   Chvaletice : Staré Ždánice 2 : 1
Staré Čívice : Valy "B" 0 : 4
  Valy "B" : Přelouč "B" 5 : 2
Přelouč "B" : Chvaletice 2 : 1   Přelovice : Staré Čívice 5 : 0
Staré Ždánice : Kolesa 0 : 1   Dolany : Křičeň 4 : 3
Rohovl. Bělá : Lány na Důlku 5 : 2   Starý Máteřov : Semín 1 : 1
                 
11. kolo  17-18.10.2009 - 15:30   12. kolo  24-25.10.2009 - 14:30
Semín : Rybitví 0 : 0
  Rybitví : Kolesa 4 : 2
Křičeň : Starý Máteřov 2 : 2
  Chvaletice : Lány na Důlku 1 : 0
Staré Čívice : Dolany 4 : 4
  Valy "B" : Rohovl. Bělá 2 : 1
Přelouč "B" : Přelovice 1 : 1
  Přelovice : Staré Ždánice 3 : 0
Staré Ždánice : Valy "B" 2 : 5
  Dolany : Přelouč "B" 2 : 1
Rohovl. Bělá : Chvaletice 4 : 3
  Starý Máteřov : Staré Čívice 1 : 2
Lány na Důlku : Kolesa 2 : 3
  Semín : Křičeň 1 : 1
                 
13. kolo  31.10-1.11.2009 - 14:00    
Křičeň : Rybitví 2 : 2
         
Staré Čívice : Semín 2 : 0
         
Přelouč "B" : Starý Máteřov 3 : 1
         
Staré Ždánice : Dolany 2 : 2
         
Rohovl. Bělá : Přelovice 0 : 3
         
Lány na Důlku : Valy "B" 0 : 3
         
Kolesa : Chvaletice 1 : 4
         
                 
14. kolo  27-28.03.2010  - 15:00   15. kolo  03-04.04.2010 - 16:30
Rybitví : Chvaletice 2 : 2   Staré Čívice : Rybitví 0 : 2
Kolesa : Valy "B" 2 : 0
  Křičeň : Přelouč "B" 2 : 3
Lány na Důlku : Přelovice 1 : 1
  Semín : Staré Ždánice 0 : 0
Rohovl. Bělá : Dolany 2 : 0   Starý Máteřov : Rohovl. Bělá 2 : 2
Staré Ždánice : Starý Máteřov 4 : 1
  Dolany : Lány na Důlku 0 : 4
Přelouč "B" : Semín 1 : 2
  Přelovice : Kolesa 2 : 0
Staré Čívice : Křičeň 0 : 8
  Valy "B" : Chvaletice 2 : 3
                 
16. kolo  10-11.04.2010- 16:30   17. kolo  17-18.04.2010 - 17:00
Rybitví : Valy "B" 7 : 0   Přelouč "B" : Rybitví 1 : 1
Chvaletice : Přelovice 3 : 2   Staré Čívice : Staré Ždánice 4 : 1
Kolesa : Dolany 7 : 0   Křičeň : Rohovl. Bělá 0 : 0
Lány na Důlku : Starý Máteřov 3 : 2   Semín : Lány na Důlku 0 : 1
Rohovl. Bělá : Semín 0 : 1
  Starý Máteřov : Kolesa 3 : 2
Staré Ždánice : Křičeň 0 : 1   Dolany : Chvaletice 0 : 4
Přelouč "B" : Staré Čívice 0 : 0   Přelovice : Valy "B" 2 : 1
                 
18. kolo  24-25.04.2010 - 17:00   19. kolo  01-02.05.2010 - 17:00
Rybitví

:

Přelovice 2 : 1   Staré Ždánice : Rybitví 1 : 1
Valy "B"

:

Dolany 3 : 1   Přelouč "B" : Rohovl. Bělá 1 : 1
Chvaletice

:

Starý Máteřov 3 : 1   Staré Čívice : Lány na Důlku 1 : 4
Kolesa

:

Semín 0 : 2   Křičeň : Kolesa 1 : 1
Lány na Důlku

:

Křičeň 4 : 1   Semín : Chvaletice 2 : 1
Rohovl. Bělá

:

Staré Čívice 2 : 1   Starý Máteřov : Valy "B" 4 : 1
Staré Ždánice

:

Přelouč "B" 3 : 0   Dolany : Přelovice 0 : 4
                 
20. kolo  08-09.05.2010 - 17:00   21. kolo  15-16.05.2010 - 17:00
Rybitví

:

Dolany 5 : 1   Rohovl. Bělá : Rybitví 1 : 0
Přelovice

:

Starý Máteřov 3 : 0   Staré Ždánice : Lány na Důlku 3 : 5
Valy "B"

:

Semín 3 : 1   Přelouč "B" : Kolesa 3 : 0
Chvaletice

:

Křičeň 3 : 2   Staré Čívice : Chvaletice 1 : 5
Kolesa

:

Staré Čívice 6 : 1   Křičeň : Valy "B" 3 : 1
Lány na Důlku

:

Přelouč "B" 3 : 1   Semín : Přelovice 0 : 2
Rohovl. Bělá

: 

Staré Ždánice 3 : 0   Starý Máteřov : Dolany 3 : 0
                 
22. kolo  22-23.05.2010 - 17:00   23. kolo  29-30.05.2010 - 17:00
Rybitví

:

Starý Máteřov 5 : 1   Lány na Důlku : Rybitví 3 : 1
Dolany

:

Semín 1 : 2
  Rohovl. Bělá : Kolesa 2 : 2
Přelovice

:

Křičeň 5 : 1
  Staré Ždánice : Chvaletice 1 : 3
Valy "B"

:

Staré Čívice 5 : 3
  Přelouč "B" : Valy "B" 3 : 0
Chvaletice

:

Přelouč "B" 1 : 2
  Staré Čívice : Přelovice 1 : 1
Kolesa

:

Staré Ždánice 6 : 0
  Křičeň : Dolany 4 : 1
Lány na Důlku

:

Rohovl. Bělá 7 : 2
  Semín : Starý Máteřov 6 : 0
                 
24. kolo  05-06.06.2010 - 17:00   25. kolo  12-13.06.2010 - 17:00
Rybitví

:

Semín 2 : 1
  Kolesa : Rybitví 2 : 2
Starý Máteřov

:

Křičeň 4 : 0
  Lány na Důlku : Chvaletice 2 : 3
Dolany

:

Staré Čívice 1 : 2
  Rohovl. Bělá : Valy "B" 2 : 1
Přelovice

:

Přelouč "B" 3 : 0
  Staré Ždánice : Přelovice 0 : 5
Valy "B"

:

Staré Ždánice 4 : 2
  Přelouč "B" : Dolany 4 : 0
Chvaletice

:

Rohovl. Bělá 2 : 1
  Staré Čívice : Starý Máteřov 3 : 4
Kolesa

:

Lány na Důlku 0 : 3
  Křičeň : Semín 3 : 4
                 
26. kolo  19-20.06.2010 - 17:00          
Rybitví

:

Křičeň 4 : 1
         
Semín : Staré Čívice 2 : 2
         
Starý Máteřov : Přelouč "B" 1 : 2
         
Dolany : Staré Ždánice 1 : 2
         
Přelovice : Rohovl. Bělá 4 : 0
         
Valy "B" : Lány na Důlku 2 : 2
         
Chvaletice : Kolesa 1 : 4
         

 

1.kolo

Chvaletice : Rybitví    2:3 (2:2)    40   
Branky: Hrbek Zdeněk, Kuch Petr - Peterka Radek, Fořt Michal, Levai Jan; Rozhodčí: Pagáč; ŽK: Filip Daniel, Kredba Ladislav, Sajdl Radek - Fořt Michal, Levai Jan, Peterka Radek

Valy "B" : Kolesa    1:2 (1:2)    30   
Branky: Zetek Jiří - Fábera Jaroslav, Kurka Jan; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Jeřábek Lubomír - Beránek Milan; ČK: Jeřábek Lubomír - 0

Přelovice : Lány    1:0 (1:0)    70   
Branky: Vohralík Pavel; Rozhodčí: Kučera; ŽK: Nykodým Ondřej, Balada Matěj - Šrám Jakub

Mateřov : Ždánice    2:1     40   
Rozhodčí: Strnad K.; ŽK: Zach Tomáš - Vodička Jiří; ČK: 0 - Zdichynec Tomáš

Semín : Přelouč "B"    0:0 (0:0)    30   
Rozhodčí: Budinský P.; ŽK: Vencl Martin, Vokál Ondřej - Havlas Aleš, Váša Jiří, Minařík Petr

Křičeň : Čívice    0:3 (0:1)    40   
Branky: Svoboda, ing. Marcel, Horáček Petr, Málek Jan

Dolany : Bělá    1:1 (0:0)    60   
Branky: Kučera Aleš - Bureš Jan; Rozhodčí: Šindler; ŽK: Kučera Aleš, Exner Vladimír, Sporiš David - Kmoníček Ondřej

 

2.kolo

Rybitví : Čívice    3:1 (0:1)    80   
Branky: Šaravec Václav 2, Peterka Radek - Horáček Petr; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Čada Martin, Levai Jan - Horáček Petr, Vojtíšek Radek, Málek Jan, Zeman Milan; ČK: 0 - Kopa Vít

Přelouč "B" : Křičeň    0:1 (0:0)    50   
Branky: Biath Daniel; Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Havlas Aleš, Školník Martin, Tesák Luděk - Kolín Jan

Ždánice : Semín    2:3 (2:0)    80   
Branky: Bartoš Kamil, Hak Ondřej - Hrůša Lukáš 2, Tichý Štěpán; Rozhodčí: Půlpán Libor; ŽK: Hak Ondřej, Zdichynec Tomáš, Valenta Michal, Valenta Tomáš - Žáček Pavel, Tichý Tomáš

Bělá : Mateřov    2:2 (0:0)    60   
Branky: Tomič Aleksandar 2 - Meduna Martin, vlastní; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Sejkora Zbyněk, Havelka Ondřej, Strejček Roman, Štěpánek Marcel - Zach Tomáš, Holek Tomáš; ČK: Strejček Roman - Vašíček Ladislav

Lány : Dolany    2:0 (1:0)    30   
Branky: Krpata Lukáš, Horák Zbyněk; Rozhodčí: Kučera Luboš; ŽK: 0 - Schejbal Jiří, Novotný Petr

Kolesa : Přelovice    1:4 (0:1)    50   
Branky: Fofoňka Jan - Khun Martin 2, Hladík Ladislav, Trojáček Michal; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Němec Přemysl - 0

Chvaletice : Valy "B"    4:0 (0:0)    30   
Branky: Kašpar Pavel 2, Hrbek Zdeněk, Fencl Josef; Rozhodčí: Rokyta Václav

 

3.kolo

Mateřov : Lány    2:1 (2:1)    48   
Branky: Škrha Jiří, Fenyk Tomáš - Šrám Jakub; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Mzyk Jiří, Shejbal Aleš, Zach Tomáš, Vašíček Milan - Kožený Aleš, Štěpán Radek

Valy "B" : Rybitví    3:1 (1:1)    80   
Branky: Petrlík Miloslav, Kolman Roman, Šrámek Jakub - Bořil Tomáš; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Petrlík Miloslav, Doležal Aleš - Tichý Petr, Levai Jan; ČK: Doležal Aleš - 0

Přelovice : Chvaletice    4:2 (1:2)    80   
Branky: Kaderka Radek, Vohralík Pavel, Balada Matěj, Khun Martin - Kuch Petr, Kašpar Pavel

Dolany : Kolesa    0:0 (0:0)  
  60   
Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Musil Evžen, Král Ondřej - Kolařík Martin

Semín : Bělá    1:2 (0:2)    100   
Branky: Tichý Tomáš - Kmoníček Ondřej, Svoboda Jan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Gabriel Radek, Vencl Martin - Kmoníček Ondřej, Kosinka Ondřej, Führer Josef, Tomič Aleksandar

Křičeň : Ždánice    1:2 (1:0)    90   
Branky: Blažek Bedřich - Bartoš Kamil, Turanský Tomáš; ŽK: Dimov Georgi - Zdichynec Tomáš, Svejštil Jakub, Hák Ondřej

Čívice : Přelouč "B"    3:1 (1:1)    50   
Branky: Horáček Petr 2, Zeman Milan - Havlas Aleš; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Mzyk Daniel - Kalinin Aljoša

 

4.kolo

Rybitví : Přelouč "B"    1:1 (1:0)    90   
Branky: Levai Jan - Volejník Petr; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Čada Martin, Tichý Petr,            Merkl Jiří - Musil Luboš, Tamchyna Leoš

Ždánice : Čívice    4:0 (2:0)    90   
Branky: Zdichynec Tomáš 2, Hak Ondřej, Pleskot Ondřej; ŽK: Zdichynec Tomáš, Valenta Michal, Vodička Jiří - Svoboda, ing. Marcel, Horáček Petr, Málek Jan, Kulhánek Stanislav

Bělá : Křičeň    6:3 (5:1)    60   
Branky: Kolmaš Pavel 2, Jirkovský Petr 2, Kmoníček Ondřej, Šetina Marek - Tichý Josef, Blažek Bedřich, Biath Daniel; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Jirkovský Petr, Kmoníček Ondřej, Tomič Aleksandar, Havelka Ondřej - Biath Daniel

Lány : Semín    2:0 (1:0)    40   
Branky: Šedivý Petr, Šrám Jakub; ŽK: Štěpán Radek - Gabriel Radek, Žáček Pavel

Kolesa : Mateřov    2:1 (2:0)    40   
Branky: Strnad Martin 2 - Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Musil Pavel, Beránek Milan, Samšiňák Ivo, Kurka Jan - Holek Tomáš

Chvaletice : Dolany    5:0 (3:0) 
   40   
Branky: Sajdl Radek 2, Kosprt Pavel, Mařata Filip, Šourek Milan; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Šourek Milan - Musil Evžen, Půlpán Libor, Novák Radek

Valy "B" : Přelovice    0:1 (0:1)    80   
Branky: Vohralík Pavel; Rozhodčí: Ziegler Vrat.

 

5.kolo

Mateřov : Chvaletice    2:2 (2:0)    60   
Branky: Vašíček Ladislav, Zach Tomáš - Sajdl Radek, Šourek Milan; Rozhodčí: Kváša Jan; ŽK: 0 - Brunclík Jan

Čívice : Bělá    5:3 (4:0)    70   
Branky: Vohradník Jaroslav 2, Horáček Petr, Kulhánek Stanislav, Mzyk Daniel - Tomič Aleksandar, Kmoníček Ondřej, Jirkovský Petr; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: Horáček Petr - Jirkovský Petr, Tomič Aleksandar

Přelovice : Rybitví    5:0 (3:0)    120   
Branky: Trojáček Michal 2, Rejduga Antonín, Řehák Vladimír, Vohralík Pavel; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Vohralík Pavel, Čapek Ondřej, Mádr David - Čada Martin, Fořt Michal

Dolany : Valy "B"    0:2 (0:0)    70   
Branky: Vančura Roman, Zetek Jiří; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Slavík Jakub - Novotný Jaroslav

Semín : Kolesa    0:2 (0:0)    80   
Branky: Sůra Václav, Zářecký Lukáš; ŽK: Kosina Radek - Sůra Václav, Fábera Jaroslav, Beránek Milan

Křičeň : Lány    4:1 (1:1)    72   
Branky: Kopáč Petr, Kolín Jan, Blažek Bedřich, Biath Daniel - Šrám Jakub; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Biath Daniel, Dimov Georgi, Pohanka Petr, Hanzl Lukáš- 0; ČK: 0 - Beneš Ondřej

Přelouč "B" : Ždánice    5:0 (2:0) 
   90   
Branky: Volejník Petr 2, Strnad Michal, Tamchyna Leoš, Machačný Luboš; ŽK: Školník Martin, Pilný David - Púlpán Jiří, Pleskot Ondřej

 

6.kolo

Rybitví : Ždánice    3:2 (3:1)    70   
Branky: Straka Jaroslav, Fořt Michal, Čada Martin - Turanský Tomáš, Pleskot Ondřej; Rozhodčí: Buchta Petr; ŽK: Čada Martin, Fořt Michal, Řehák Jindřich - Turanský Tomáš, Hák Ondřej, Voženílek Jan

Bělá : Přelouč "B"    1:2 (1:1)    60   
Branky: Strejček Roman - Slabý Jakub 2; Rozhodčí: Rambousek Mi; ŽK: Jirkovský Petr - Slabý Jakub, Tamchyna Leoš, Školník Martin

Lány : Čívice    5:2 (2:2)    60   
Branky: Krpata Lukáš 2, Baranj Miroslav, Zezulka Pavel, Kožený Aleš - Horáček Petr 2; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: 0 - Horáček Petr

Kolesa : Křičeň    1:0 (1:0)    30   
Branky: Kolařík Martin; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Karela Tomáš, Hanzl Lukáš, Kopáč Petr

Chvaletice : Semín    2:1 (0:0)    60   
Branky: Sajdl Radek, Fencl Josef - Hrůša Lukáš; Rozhodčí: Pulpán Libor; ŽK: Hrbek Zdeněk, Brunclík Jan, Kuch Petr - Vokál Tomáš

Valy "B" : Mateřov    2:3 (0:2)    40   
Branky: Zetek Jiří, Rousek Lukáš - Vašíček Milan 2, Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: Zetek Jiří - Fenyk Tomáš, Vašíček Milan, Zach Tomáš, Mynka Evgen, Holek Tomáš

Přelovice : Dolany    2:0 (0:0)    80   
Branky: Mádr David, Trojáček Michal; ŽK: Khun Martin - Škoda Jan

 

7.kolo

Dolany : Rybitví    0:3 (0:1)    168   
Branky: Straka Jaroslav, Fořt Michal, Vlk Ondřej; Rozhodčí: Školout Fr.; ŽK: Slavík Jakub, Červený Pavel - Levai Jan

Mateřov : Přelovice    1:1 (0:1)    50   
Branky: Holek Tomáš - Mádr David; Rozhodčí: Říha V.; ŽK: 0 - Hrabě Josef, Trojáček Michal, Balada Matěj

Semín    Valy "B"    1:1   (1:0)    50 

Branky: Kalousek Michal - Zetek Jiří; Rozhodčí: Buchta P.; ŽK: Tichý Štěpán, Devera Filip, Hrůša Lukáš - Krutský Martin       

Čívice : Kolesa    1:1 (1:1)    60   
Branky: Rohlík Petr - Beránek Milan; Rozhodčí: Franc David; ŽK: Rohlík Petr, Zeman Milan - Sůra Václav, Kolařík Martin

Přelouč "B" : Lány    3:1 (1:0) 
   60   
Branky: Pilný David, Ulrych Aleš, Beránek Martin - Tomiška Milan; Rozhodčí: Strnad K.; ŽK: Tesák Luděk, Hanuš Marek - 0

Ždánice : Bělá    5:1 (2:0)    90   
Branky: Zdichynec Tomáš 2, Vodička Jiří, Turanský Tomáš, Pleskot Ondřej - Strejček Roman; Rozhodčí: Čížek M.; ŽK: 0 - Bureš Jan, Havelka Ondřej; ČK: 0 - Bureš Jan

 

Křičeň : Chvaletice    1:1

Zápas předčasně ukončen v 62.minutě po inzultaci hlavního rozhodčího hostujícím hráčem. Výsledek bude nejspíš kontumován ve prospěch domácího celku.

 

8.kolo

Rybitví : Bělá    5:2 (2:1)    80   
Branky: Čada Martin, Tichý Petr, Merkl Jiří, Fořt Michal, Levai Jan - Sejkora Zbyněk, Kmoníček Ondřej; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Čada Martin, Peterka Radek - Kmoníček Ondřej, Kolmaš Pavel, Tomič Aleksandar; ČK: 0 - Kunt Jiří

Kolesa : Přelouč "B"    2:2 (0:2)    40   
Branky: Beránek Milan, Zářecký Lukáš - Slabý Jakub 2; Rozhodčí: Sklenář Václav; ŽK: Beránek Milan, Sůra Václav, Samšiňák Ivo, Musil Pavel - Beránek Martin, Kuře Jiří

Chvaletice : Čívice    0:1 (0:1)    50   
Branky: Horáček Petr; Rozhodčí: Franc David; ŽK: 0 - Kopa Vít

Lány : Ždánice    4:0 (3:0)   
50   
Branky: Šedivý Petr, Beneš Ondřej, Krpata Lukáš, Šrám Jakub; Rozhodčí: Ziegler Vrat.

Valy "B" : Křičeň    3:0 (1:0)   
80   
Branky: Veselý Petr, Kolman Roman, Hačko Pavel; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Novotný Jaroslav, Jeřábek Lubomír, Veselý Pavel - Dimov Georgi, Karela Tomáš

Přelovice : Semín    3:0 (2:0)    70   
Branky: Mádr David, Vohralík Pavel, Khun Martin; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: Balada Matěj - Gabriel Radek, Žáček Pavel, Vencl Martin, Kalousek Michal; ČK: Balada Matěj - 0

Dolany : Mateřov    2:1 (0:1) 
   50   
Branky: Hlaváček Jiří, Kučera Aleš - Meduna Martin; Rozhodčí: Buchta Petr; ŽK: Slavík Jakub - Meduna Martin, Spěvák Jiří, Zach Tomáš, Fenyk Tomáš, Škrha Jiří

 

9.kolo

Mateřov : Rybitví    5:1 (2:1)    90   
Branky: Škrha Jiří 2, Zach Tomáš, Fenyk Tomáš, Vašíček Milan - Levai Jan; Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: Hromádko Petr - Levai Jan, Čada Martin, Pitthard Leoš, Merkl Jiří, Peterka Radek, Píša Jaroslav

Bělá : Lány    5:2 (0:1)    60   
Branky: Bureš Jan, Sejkora Zbyněk, Tomič Aleksandar, Šetina Marek, Němeček Lukáš - Baranj Miroslav, Šedivý Petr; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Němeček Lukáš, Heřmánek Jakub, Postl Jiří, Kmoníček Ondřej - Šedivý Petr, Miřejovský Michal, Horák Zbyněk

Semín : Dolany    0:1 (0:1)    50   
Branky: Sobotka Roman; ŽK: 0 - Sobotka Roman, Flégr David

Křičeň : Přelovice    1:2 (1:1)    60   
Branky: Biath Daniel - Kaderka Radek, Vohralík Pavel; Rozhodčí: Buchta Petr; ŽK: Dimov Georgi, Koki Bohuslav- 0

Čívice : Valy "B"    0:4 (0:1)  
  50   
Branky: Kolman Roman 2, Petrlík Miloslav, Zelinka Jan; Rozhodčí: Budínský Jan; ŽK: Zeman Milan, Mzyk Daniel, Horáček Petr, Vasilev Matěj- 0

Přelouč "B" : Chvaletice    2:1 (0:0)   
50   
Branky: Beránek Martin, Volejník Petr - Fencl Josef; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: 0 - Fencl Josef

Ždánice : Kolesa    0:1 (0:0)    60   
Branky: Grande Radek; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Pleskot René- 0

 

10.kolo

Rybitví : Lány    1:2 (0:1)    60   
Branky: Pitthard Leoš - Beneš Ondřej, Šrám Jakub; Rozhodčí: Kučera Luboš; ŽK: Čada Martin, Fistr Martin - Šrám Jakub, Tomiška Milan, Kožený Aleš, Horák Martin, Šedivý Petr

Kolesa : Bělá    1:2 (1:1)    29   
Branky: Zářecký Lukáš - Postl Jiří, Strejček Roman; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Zářecký Lukáš, Beránek Milan, Kolařík Martin - Postl Jiří, Sejkora Zbyněk

Chvaletice : Ždánice    2:1 (1:1)  
  40   
Branky: Kosprt Pavel, Šourek Milan - Turanský Tomáš; Rozhodčí: Budínský Petr; ŽK: 0 - Ptáček Roman, Svejštil Jakub, Nenadál Martin

Valy "B" : Přelouč "B"    5:2 (3:0)    50   
Branky: Vančura Roman, Krutský Martin, Veselý Pavel, Kačírek Michal, Vorel Roman - Tesák Luděk, Kalinin Aljoša; Rozhodčí: Šindler J.

Mateřov : Semín    1:1 (1:1)    30   
Branky: Meduna Martin - Vaněk Jan; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: 0 - Václavek Josef

Přelovice : Čívice    5:0 (4:0)  
  50   
Branky: Trojáček Michal 2, Vohralík Pavel, Šimák Radek, Hladík Martin; Rozhodčí: Strnad K.

Dolany : Křičeň    4:3 (2:2)    30   
Branky: Schejbal Jiří 2, Sobotka Roman, Kučera Aleš - Pohanka Petr, Kolín Jan, Biath Daniel; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Sporiš David - Pohanka Petr, Pilc Marek

 

11.kolo

Semín : Rybitví    0:0 (0:0)    50   
Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Vosáhlo Šimon, Vaněk Jan - Pitthard Leoš, Peterka Radek

Křičeň : Mateřov    2:2 (2:1)    30   
Branky: Blažek Bedřich 2 - Tomiška Radim 2; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Nosek Jiří - Meduna Martin

Čívice : Dolany    4:4 (2:3)    41   
Branky: Kulhánek Stanislav, Mzyk Daniel, Rohlík Petr, vlastní - Kučera Aleš 3, vlastní; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Kulhánek Stanislav, Kopa Vít, Zeman Milan, Horáček Petr - Schejbal Jiří, Slavík Jakub, Novák Radek

Přelouč "B" : Přelovice    1:1 (1:0)    50   
Branky: Pištora Miroslav - Khun Martin; Rozhodčí: Budínský Petr; ŽK: Beránek Martin - Mádr David, Vohralík Pavel

Ždánice : Valy "B"    2:5 (1:4)    60   
Branky: Bartoš Kamil, Pleskot Ondřej - Kolman Roman 2, Hačko Pavel 2, Zetek Jiří; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Pleskot Ondřej, Púlpán Jiří, Vodička Jiří - Doležal Aleš

Bělá : Chvaletice    4:3 (3:1)    60   
Branky: Sejkora Zbyněk, Tomič Aleksandar, Kmoníček Ondřej, Jirkovský Petr - Hrbek Zdeněk, Kosprt Pavel, Šourek Milan; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Jirkovský Petr, Strejček Roman, Havelka Ondřej, Postl Jiří - Hrbek Zdeněk, Král Lukáš

Lány : Kolesa    2:3 (0:1)    40   
Branky: Tomiška Milan, Šrám Jakub - Strnad Martin, Beránek Milan, Zářecký Lukáš; Rozhodčí: Pagáč Ladislav; ŽK: Krpata Lukáš - Strnad Martin, Grande Radek

 

12.kolo

Rybitví : Kolesa    4:2 (0:2)    80   
Branky: Pitthard Leoš, Peterka Radek, Čada Martin, Levai Jan - Strnad Martin 2; ŽK: Peterka Radek, Fořt Michal - Zářecký Lukáš; ČK: 0 - Samšiňák Ivo

Chvaletice : Lány    1:0 (0:0)    40   
Branky: Kosprt Pavel; Rozhodčí: Ziegler Vrat.; ŽK: Kosprt Pavel, Vančura Josef, Filip Daniel, Král Lukáš, Fencl Josef - Beneš Ondřej, Zezulka Pavel

Valy "B" : Bělá    2:1 (1:0)    50   
Branky: Doležal Martin, Šrámek Jakub - Tomič Aleksandar; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Šrámek Jakub, Vorel Roman - Tomič Aleksandar, Sejkora Zbyněk, Kosinka Ondřej, Kmoníček Ondřej, Führer Josef; ČK: 0 - Kosinka Ondřej

Přelovice : Ždánice    3:0 (3:0)    70   
Branky: Khun Martin 2, Vohralík Pavel; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: Khun Martin, Trojáček Michal, Balada Matěj - Púlpán Jiří, Zdichynec Tomáš, Valenta Tomáš, Pleskot Ondřej, Hak Ondřej, Turanský Tomáš

Dolany : Přelouč "B"    2:1 (1:0)    60   
Branky: Schejbal Jiří, Exner Vladimír - Kuře Jiří; Rozhodčí: Valtera Tom; ŽK: Slavík Jakub - 0

Mateřov : Čívice    1:2 (0:1)    50   
Branky: Fenyk Tomáš - Horáček Petr, Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Mzyk Jiří - Horáček Petr, Málek Jan, Mzyk Daniel; ČK: Spěvák Jiří, Vašíček Milan - 0

Semín : Křičeň    1:1 (0:0)    63   
Branky: Tichý Štěpán - Pilc Marek; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Vencl Martin - Nosek Jiří, Ryšavý Tadeáš

 

13.kolo

Křičeň : Rybitví    2:2 (1:1)    60   
Branky: Koki Bohuslav, Biath Daniel - Peterka Radek, Vlk Ondřej; Rozhodčí: Buchta Petr; ŽK: Kolín Jan, Gruna Michal - Dušek Miloš, Merkl JIří, Fistr Martin

Čívice : Semín    2:0 (1:0)    25   
Branky: Horáček Petr 2; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Svoboda, ing. Marcel - Žáček Pavel, Devera Filip; ČK: 0 - Gabriel Radek

Přelouč "B" : Mateřov    3:1 (3:0)    40   
Branky: Koch Filip 2, Volejník Petr - Meduna Martin; Rozhodčí: Budínský Petr; ŽK: Volejník Petr, Pištora Miroslav, Strnad Michal, Kuře Jiří - Fenyk Tomáš

Ždánice : Dolany    2:2 (0:1)    80   
Branky: Zdichynec Tomáš, Nenadál Martin - Kučera Aleš 2; Rozhodčí: Barcz Tomáš; ŽK: Svejštil Jakub, Vodička Jiří - 0; ČK: Hak Ondřej - Novák Radek

Bělá : Přelovice    0:3 (0:0)    60   
Branky: Mádr David, Khun Martin, Hladík Martin; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: Němeček Lukáš, Strejček Roman, Bureš Jan, Tomič Aleksandar, Kmoníček Ondřej - Khun Martin, Šprinc Rostislav; ČK: Führer Josef, Strejček Roman - 0

Lány : Valy "B"    0:3 (0:1)    30   
Branky: Rousek Lukáš 2, Šrámek Jakub; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: 0 - Novotný Jaroslav, Petrlík Miloslav

Kolesa : Chvaletice    1:4 (1:2)  
  55   
Branky: Chyba Martin - Hrbek Zdeněk 2, Kuch Petr, Horváth Robert; Rozhodčí: Jakoubek Jiří

 

14.kolo

Rybitví : Chvaletice    2:2 (1:1)    100   
Branky: Peterka Radek, Bořil Tomáš - Sajdl Radek, Šourek Milan; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Peterka Radek - Zajíc Milan

Kolesa : Valy "B"    2:0 (0:0)    50   
Branky: Zářecký Lukáš, Zářecký Michal; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Krutský Martin

Lány : Přelovice    1:1 (0:1)    40   
Branky: Beneš Ondřej - Vohralík Pavel; Rozhodčí: Buchta Petr

Bělá : Dolany    2:0 (2:0)    50   
Branky: Bureš Jan, Postl Jiří; Rozhodčí: Buchta Petr; ŽK: 0 - Dimov Georgi

Ždánice : Mateřov    4:1 (2:1)    60   
Branky: Pleskot René 4 - Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Nenadál Martin, Pleskot Ondřej - Fenyk Tomáš, Vašíček Ladislav; ČK: 0 - Vašíček Ladislav

Přelouč "B" : Semín    1:2 (0:1)    70   
Branky: Hanuš Marek - Panchártek Michal 2; Rozhodčí: Volný Bohuslav; ŽK: Havlas Aleš, Tesák Luděk, Volejník Petr - Panchártek Michal, Vosáhlo Miloš

Čívice : Křičeň    0:8 (0:3)    50   
Branky: Biath Daniel 3, Koki Bohuslav, Pohanka Petr, Pilc Marek, Gloza David, vlastní; Rozhodčí: Fojtík Martin; ŽK: Kopa Vít, Horáček Petr - 0; ČK: Málek Jan-0

 

15.kolo

Křičeň : Přelouč "B"    2:3 (0:1)    30   
Branky: Karela Tomáš, Nosek Jiří - Kalinin Aljoša 2, Strnad Michal; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Karela Tomáš, Kopáč Petr - Tesák Luděk, Volejník Petr

Mateřov : Bělá    1:0 (1:0)    30   
Branky: Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Halas Josef; ŽK: Holek Tomáš - Bureš Jan

Čívice : Rybitví    0:2 (0:1)    60   
Branky: Šaravec Václav, Levai Jan; Rozhodčí: Strnad David

Semín : Ždánice    0:0 (0:0)    80   
Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Vosáhlo Miloš, Vokál Tomáš, Tichý Tomáš - Voženílek Jan, Vaníček Martin, Svejštil Jakub, Ehl Tomáš, Valenta Michal; ČK: Tichý Tomáš - 0

Dolany : Lány    0:4 (0:1)    80   
Branky: Beneš Ondřej 3, Lintner Jakub; Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Sporiš David - Beneš Ondřej

Přelovice : Kolesa    2:0 (0:0)    60   
Branky: Kaderka Radek 2; Rozhodčí: Buchta Pet; ŽK: Šprinc Rostislav, Trojáček Michal, Bartoš Patrik - Samšiňák Ivo; ČK: 0 - Samšiňák Ivo

Valy "B" : Chvaletice    2:3 (1:1)    70   
Branky: Krutský Martin, Kolman Roman - Kuch Petr, Meško Miroslav, Šourek Milan; Rozhodčí: Vávra Petr; ŽK: Kutílek Jan - Šourek Milan, Kuch Petr, Šlechta Jakub

 

16.kolo

Rybitví : Valy "B"    7:0 (4:0)    60   
Branky: Němec Karel 2, Straka Jaroslav, Bořil Tomáš, Szikora Lukáš, Šaravec Václav, Levai Jan; Rozhodčí: Barcz Tomáš; ŽK: Levai Jan - Veselý Petr

Chvaletice : Přelovice    3:2 (1:2)    60   
Branky: Sajdl Radek, Kuch Petr, Šourek Milan - Mádr David, Vohralík Pavel; Rozhodčí: Kučera Luboš; ŽK: Vondrák Jan, Hrbek Zdeněk - Trojáček Michal

Kolesa : Dolany    7:0 (3:0)    40   
Branky: Beránek Milan 3, Strnad Martin 2, Blažek Martin 2; Rozhodčí: Rokyta Václav

Lány : Mateřov    3:2 (1:1) 
   40   
Branky: Kaplan Martin, Krpata Lukáš, Tomiška Milan - Zach Tomáš, Křížek Jiří; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Tomiška Milan - Meduna Martin, Hromádko Petr

Bělá : Semín    0:1 (0:1)    50   
Branky: Vosáhlo Šimon; Rozhodčí: Rambousek Miloš

Ždánice : Křičeň    0:1 (0:0)    50   
Branky: Biath Daniel; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Nenadál Martin, Valenta Michal - Blažek Bedřich

Přelouč "B" : Čívice    0:0 (0:0)    30   
Rozhodčí: Havlík Jaroslav; ŽK: Slabý Lukáš, Školník Martin, Kuře Jiří, Kalinin Aljoša - Mzyk Daniel, Ptáček Martin, Zeman Milan, Horáček Petr, Suchánek Marcel; ČK: Musil Luboš - Mzyk Daniel

 

17.kolo

Křičeň : Bělá    0:0 (0:0)    80   
Rozhodčí: Koki Bohuslav; ŽK: Hackenberg Petr - Kolmaš Pavel

Mateřov : Kolesa    3:2 (2:1)    50   
Branky: Zach Tomáš, Křížek Jiří, Tomiška Radim - Strnad Martin, Beránek Milan; ŽK: Zach Tomáš - Fofoňka Jan

Přelouč "B" : Rybitví    1:1 (0:1) 
   50   
Branky: Tesák Luděk - Šaravec Václav; Rozhodčí: Šlor Robert; ŽK: Machačný Luboš - Bořil Tomáš

Čívice : Ždánice    4:1 (1:1)    50   
Branky: Horáček Petr, Suchánek Marcel, Štěpánek Jan, Rohlík Petr - Bartoš Kamil; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Štěpánek Jan, Horáček Petr, Málek Lukáš, Moravec Tomáš - Hak Ondřej, Rezler Patrik

Semín : Lány    0:1 (0:0)    70   
Branky: Tomiška Milan; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Samek Josef, Vosáhlo Miloš - Kožený Aleš, Šedivý Petr

Dolany : Chvaletice    0:4 (0:2)    50   
Branky: Kuch Jiří, Kuch Petr, Meško Miroslav, Mařata Filip; Rozhodčí: Gernát Lukáš; ŽK: Slavík Jakub, Novák Radek, Svoboda Radek - Kuch Jiří, Kosprt Pavel; ČK: Dimov Georgi - 0

Přelovice : Valy "B"    2:1 (0:0)    100   
Branky: Hladík Ladislav, Balada Matěj - Jeřábek Lubomír

 

18.kolo

Rybitví : Přelovice    2:1 (1:0)    100   
Branky: Němec Karel, Levai Jan - Vohralík Pavel; Rozhodčí: Oulický Václav; ŽK: Řehák Jindřich, Peterka Radek - Khun Martin, Šimák Radek, Nykodým Ondřej

Valy "B" : Dolany    3:1 (3:1)    50   
Branky: Doležal Martin, Kolman Roman, Veselý Pavel - Schejbal Jiří; Rozhodčí: Fojtík Martin; ŽK: Doležal Martin - Flégr David, Novák Radek

Chvaletice : Mateřov    3:1 (1:1)    60   
Branky: Hrbek Zdeněk, Šourek Milan, vlastní - Křížek Jiří; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: 0 - Křížek Jiří, Fenyk Tomáš, Jirouš Zbyněk, Tomiška Radim

Kolesa : Semín    0:2 (0:1)    50   
Branky: Kalousek Michal 2; ŽK: Beránek Milan, Sůra Václav, Samšiňák Ivo, Grande Radek - Vencl Martin, Panchártek Michal

Lány : Křičeň    4:1 (1:1)    30   
Branky: Tomiška Milan 2, Čumpl Michal, Šrám Jakub - Hladík Vít; Rozhodčí: Gernát Lukáš; ŽK: Kožený Aleš, Marek Pavel, Šedivý Petr - Kopáč Petr

Bělá : Čívice    2:1 (0:0) 
   50   
Branky: Šebek Martin, Rejfek Tomáš - Horáček Petr

Ždánice : Přelouč "B"    3:0 (1:0)    80   
Branky: Pleskot René 2, Voženílek Jan; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Vodička Jiří, Valenta Michal, Pleskot Ondřej - Hanuš Jan, Tamchyna Leoš

 

19.kolo

Mateřov : Valy "B"    4:1 (1:1)    40   
Branky: Procházka Jiří, Křížek Jiří, Holek Tomáš, Fenyk Tomáš - Buňka Jan; Rozhodčí: Strnad K.

Ždánice : Rybitví    1:1 (0:0)  
  100   
Branky: Pleskot René - Levai Jan; Rozhodčí: Říha; ŽK: Voženílek Jan - Peterka Radek

Přelouč "B" : Bělá    1:1 (1:0)    40   
Branky: Tamchyna Leoš - Jirkovský Petr; Rozhodčí: Baracz; ŽK: Tamchyna Leoš, Havlas Aleš- 0

Čívice : Lány    1:4 (0:1)    90   
Branky: Málek Lukáš - Šrám Jakub 3, Tomiška Milan; Rozhodčí: Strnad D.; ŽK: Mzyk Daniel- 0

Křičeň : Kolesa    1:1 (0:1)    50   
Branky: Karela Tomáš - Grande Radek; Rozhodčí: Klempíř; ŽK: 0 - Kolařík Martin, Samšiňák Ivo, Beránek Milan; ČK: 0 - Kolařík Martin

Semín : Chvaletice    2:1 (0:0)    50   
Branky: Tichý Štěpán, Vokál Tomáš - Filip Daniel; Rozhodčí: Gernát Lukáš; ŽK: Gabriel Radek, Vosáhlo Šimon - Kuch Petr, Sajdl Radek

Dolany : Přelovice    0:4 (0:2)    70   
Branky: Doležal Petr, Vohralík Pavel, Čapek Ondřej, Nykodým Ondřej; Rozhodčí: Svoboda; ŽK: Novák Radek, Kněžour Aleš - Bartoš Patrik

 

20.kolo

Rybitví : Dolany    5:1 (3:0)    120    
Branky: Levai Jan 3, Bořil Tomáš, Vlk Ondřej - Kněžour Aleš; Rozhodčí: Rambousek; ŽK: Merkl Jiří - Slavík Jakub, Škoda Jan

Valy "B" : Semín    3:1         
Rozhodčí: Sklenář

Chvaletice : Křičeň    3:2 (3:0)    60    
Branky: Kosprt Pavel, Kuch Petr, Mařata Filip - Karela Tomáš, Nosek Jiří; Rozhodčí: Fojtík; ŽK: 0 - Hackenberg Petr

Kolesa : Čívice    6:1 (1:1)    40    
Branky: Beránek Milan 3, Grande Radek, Zářecký Michal, vlastní - Málek Jan; Rozhodčí: Baracz

Bělá : Ždánice    3:0 (1:0)    50    
Branky: Tišl David, Tocháček Adam, Kolmaš Pavel; ŽK: Tocháček Adam- 0

Přelovice : Mateřov    3:0 (1:0)    80    
Branky: Hladík Ladislav, Mádr David, Khun Martin; Rozhodčí: Šindler; ŽK: Černík Ondřej - Holek Tomáš, Spěvák Jiří, Fenyk Tomáš

Lány : Přelouč "B"    2:1 (1:0) 
   60    
Branky: Beneš Ondřej, Šrám Jakub - Hanuš Jan; Rozhodčí: Strnad K.; ŽK: 0 - Volejník Petr

 

21.kolo

Bělá : Rybitví    1:0 (1:0)    60   
Branky: Kolmaš Pavel; Rozhodčí: Jakoubek; ŽK: Kolmaš Pavel, Postl Jiří, Horyna Tomáš, Štěpánek Marcel - Čada Martin, Levai Jan, Šaravec Václav

Ždánice : Lány    3:5 (1:3)    70   
Branky: Zdichynec Tomáš, Nenadál Martin, Vodička Jiří - Tomiška Milan 2, Šrám Jakub 2, Krpata Lukáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Valenta Michal - Šedivý Petr, Kubát Tomáš; ČK: 0 - Kubát Tomáš

Přelouč "B" : Kolesa    3:0 (1:0)    30   
Branky: Slabý Jakub 2, Beránek Martin; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: 0 - Kolařík Martin

Čívice : Chvaletice    1:5 (0:1)    30   
Branky: Kulhánek Stanislav - Kuch Petr 2, Kosprt Pavel, Mařata Filip, Šourek Milan; Rozhodčí: Havlík Jaroslav; ŽK: Mzyk Daniel - Kuch Jiří, Hrbek Zdeněk

Křičeň : Valy "B"    3:1 (2:0)    40   
Branky: Karela Tomáš 2, Biath Daniel - Doležal Martin; Rozhodčí: Gernát Lukáš; ŽK: 0 - Vorel Roman, Bořek Pavel, Krutský Martin; ČK: 0 - Bořek Pavel

Semín : Přelovice    0:2 (0:0)    40   
Branky: Bartoš Patrik, Šimák Ondřej; Rozhodčí: Strnad Karel; ŽK: Vokál Ondřej - Bartoš Patrik

Mateřov : Dolany    3:0 (3:0)    60   
Branky: Fenyk Tomáš 3; Rozhodčí: Pražák

 

22.kolo

Rybitví : Mateřov    5:1 (0:1)    70   
Branky: Levai Jan 3, Vlk Ondřej, Kopsa Petr - Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Halas Josef; ŽK: 0 - Shejbal Aleš, Zach Tomáš

Dolany : Semín    1:2 (1:0)    70   
Branky: Kněžour Aleš - Kalousek Michal 2; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Škoda Jan - Kosina Radek, Tichý Štěpán

Přelovice : Křičeň    5:1 (0:1)    100   
Branky: Řehák Vladimír 2, Khun Martin 2, Šprinc Rostislav - Pilc Marek; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Čapek Ondřej - Karela Tomáš, Biath Daniel; ČK: Čapek Ondřej - 0

Valy "B" : Čívice    5:3 (3:2)    60   
Branky: Rousek Lukáš 2, Kolman Roman, Veselý Pavel, vlastní - Málek Jan 2, Kulhánek Stanislav; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Novotný Jaroslav, Jeřábek Lubomír, Šrámek Jakub - Ptáček Martin; ČK: Šrámek Jakub - 0

Chvaletice : Přelouč "B"    1:2 (0:1)    50   
Branky: Kosprt Pavel - Kuře Jiří 2; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Kuch Jiří - Volejník Petr, Slabý Lukáš

Kolesa : Ždánice    6:0 (2:0)    30   
Branky: Kurka Jan 3, Strnad Martin, Beránek Milan, Zářecký Lukáš; ŽK: Samšiňák Ivo, Fábera Jaroslav - Vodička Jiří, Pleskot Ondřej

Lány : Bělá    7:2 (3:1)    50   
Branky: Šedivý Petr, Zezulka Pavel, Kožený Aleš, Miřejovský Michal, Tomiška Milan, Lintner Jakub, Šrám Jakub - Postl Jiří 2; Rozhodčí: Strnad Karel

 

23.kolo

Lány : Rybitví    3:1 (2:0)    70   
Branky: Tomiška Milan 2, Beneš Ondřej - Levai Jan; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Kožený Aleš - Peterka Radek

Bělá : Kolesa    2:2 (1:1)    50   
Branky: Kosinka Ondřej, Postl Jiří - Strnad Martin, Beránek Milan; Rozhodčí: Gernát Lukáš; ŽK: Kolmaš Pavel, Rejfek Tomáš, Kohoutek Ladislav - Kolařík Martin

Ždánice : Chvaletice    1:3 (0:2)    60   
Branky: Pleskot René - Kuch Petr 2, Šourek Milan; Rozhodčí: Havlík Jaroslav; ŽK: Pleskot Ondřej - Šourek Milan, Mařata Filip

Přelouč "B" : Valy "B"    3:0 (2:0)    70   
Branky: Slabý Jakub, Kuře Jiří, Hanuš Jan; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Kuře Jiří, Hanuš Marek - Kolman Roman, Čapský David

Čívice : Přelovice    1:1 (0:0)    40   
Branky: Suchánek Marcel - Vohralík Pavel; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: 0 - Dostál Jan

Křičeň : Dolany    4:1 (1:0)    60   
Branky: Karela Tomáš 2, Kolín Jan, Biath Daniel - Hlaváček Jiří; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Sporiš David, Novák Radek

Semín : Mateřov    6:0 (3:0)    80   
Branky: Kalousek Michal 5, Vosáhlo Šimon; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Kalousek Michal, Gabriel Radek, Vokál Ondřej - Škrha Jiří

 

24.kolo

Rybitví : Semín    2:1 (1:0)    90   
Branky: Bořil Tomáš, Levai Jan - Hrůša Lukáš; Rozhodčí: Buchta Petr; ŽK: Němec Karel, Peterka Radek, Merkl Jiří - Vencl Martin

Mateřov : Křičeň    4:0 (0:0) 
   50   
Branky: Vašíček Milan 2, Holek Tomáš, Fenyk Tomáš; ŽK: Zach Václav - Karela Tomáš, Biath Daniel, Hanzl Lukáš

Dolany : Čívice    1:2 (0:2)  
  50   
Branky: Půlpán Pavel - Vojtíšek Radek, Suchánek Marcel; Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Sporiš David, Kněžour Aleš, Novák Radek - 0

Přelovice : Přelouč "B"    3:0 (1:0)    90   
Branky: Balada Matěj 2, Čapek Ondřej; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Balada Matěj - Školník Martin

Valy "B" : Ždánice    4:2 (3:1)    60   
Branky: Kolman Roman 2, Veselý Pavel, Šrámek Jakub - Vodička Jiří, Pleskot Ondřej; Rozhodčí: Gernát Lukáš; ŽK: Doležal Aleš - Pleskot René, Voženílek Jan, Valenta Michal, Púlpán Jiří

Chvaletice : Bělá    2:1 (1:0) 
   50   
Branky: Sajdl Radek, Šourek Milan - Schejbal Jiří; Rozhodčí: Oulický Václav; ŽK: Šourek Milan, Kuch Jiří, Hrbek Zdeněk - Schejbal Jiří, Morávek Ivan

Kolesa : Lány    0:3 (0:2)    50   
Branky: Zezulka Pavel, Kaplan Martin, Tomiška Milan; Rozhodčí: Říha Václav

 

25.kolo

Kolesa : Rybitví    2:2 (1:0)    30   
Branky: Beránek Milan, Fofoňka Jan - Levai Jan 2; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Kolařík Martin, Samšiňák Ivo, Svoboda Lukáš - Píša Jaroslav

Bělá : Valy "B"    2:1 (1:0)    30   
Branky: Kosinka Ondřej, Postl Jiří - Synek Michal; Rozhodčí: Laksar Petr

Přelouč "B" : Dolany    4:0 (0:0)    30   
Branky: Volejník Petr 2, Tesák Luděk, Kalinin Aljoša; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Volejník Petr - Dimov Georgi; ČK: 0 - Novák Radek

Lány : Chvaletice    2:3 (2:2)    40   
Branky: Beneš Ondřej, Tomiška Milan - Mařata Filip 2, Šourek Milan; Rozhodčí: Gernát Lukáš; ŽK: Zezulka Pavel, Trnečka Tomáš, Šedivý Petr - Hrbek Zdeněk

Ždánice : Přelovice    0:5 (0:3)    60   
Branky: Víšek Milan 2, Kaderka Radek, Čapek Ondřej, Khun Martin; Rozhodčí: Čapek Bohuslav

Čívice : Mateřov    3:4        
Rozhodčí: Novák Tomáš

Křičeň : Semín    3:4 (1:1)    80   
Branky: Koki Bohuslav, Karela Tomáš, Ryšavý Tadeáš - Panchártek Michal 3, Tichý Štěpán; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Ryšavý Tadeáš, Nosek Jiří, Koki Bohuslav - Tichý Štěpán, Vokál Tomáš, Hrůša Lukáš

 

26.kolo

Rybitví : Křičeň    4:1 (3:0)    120   
Branky: Levai Jan 3, Vlk Ondřej - Pilc Marek; Rozhodčí: Fojtík Martin; ŽK: Peterka Radek - Hynek Tomáš

Mateřov : Přelouč "B"    1:2 (0:2)    50   
Branky: Fenyk Tomáš - Ulrych Aleš, Školník Martin; Rozhodčí: Strnad David; ŽK: Hromádko Petr- 0

Chvaletice : Kolesa    1:4 (0:2)    64   
Branky: Šourek Milan - Zářecký Lukáš 2, Musil Pavel, Fofoňka Jan; Rozhodčí: Školout František; ŽK: 0 - Musil Pavel

Semín : Čívice    2:2 (0:1)    60   
Branky: Samek Josef, Panchártek Michal - Kulhánek Stanislav, Štěpánek Jan; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Vokál Ondřej - Suchánek Marcel, Horáček Petr

Dolany : Ždánice    1:2 (0:2)    320   
Branky: Půlpán Libor - Púlpán Jiří, Pleskot René; Rozhodčí: Hamrník Miroslav, Syrůček Oldřich, Vávra Petr; ŽK: Sporiš David - Púlpán Jiří

Přelovice : Bělá    4:0 (3:0)    60   
Branky: Rejduga Antonín, Vohralík Pavel, Trojáček Michal, Hladík Martin; Rozhodčí: Májek Antonín

Valy "B" : Lány    2:2 (1:1)    60   
Branky: Rousek Lukáš, Šrámek Jakub - Kaplan Martin, Krpata Lukáš; Rozhodčí: Jakoubek

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 04.10.2020  -  16:00
 Staré Ždánice
 vs
       Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 17
   Výhry 10
   Remízy 3
   Prohry 4
   Skóre 39 : 26
   Žluté karty 32 : 41
   Červené karty 1 : 6

 

Rozlosování  -  Podzim 2020

  Datum Zápas Čas
So 29.08.   Rybitví : Jankovice 5 : 1
So 05.09.   Kojice : Rybitví 2 : 0
So 12.09.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 20.09.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 3
So 26.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 16:00
Ne 04.10.   Staré Ždánice: Rybitví 16:00
So 10.10.   Rybitví : Semín 15:30
Ne 18.10.   Srch "B" : Rybitví 15:30
Ne 25.10.   Újezd "B" : Rybitví 14:30
St 28.10.   Přelouč "C" : Rybitví 14:30
So 31.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:00
Ne 08.11.   Tetov "B : Rybitví 14:00
So 14.11.   Rybitví : Staré Čivice "B" 14:00

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.09.20 Semín
16:15   Řečany nad Labem 2 : 5
17:00   Semín "B" 2 : 2
  Turnaj č.2
16.01.21 UMT Ohrazenice
10:45   Starý Mateřov  
12:15   Křičeň  
13:00   Semín "A"  
Turnaj č.3
  Sportovní hala Lázně Bohdaneč
     
      

 

Tabulka  2020 / 2021

   Tabulka po 4.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 12
2.    TJ SK Tetov "B" 10
3.    FK Přelouč "C" 9
4.    Sokol Semín 7
5.    TJ Jiskra Rybitví 7
6.    TJ Sokol Kojice 7
7.    TJ Sokol Zdechovice 6
8.    FC Titanic Srch B 6
9.    TJ Přelovice "B" 4
10.    TJ Sokol Újezd "B" 4
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 4
12.    TJ Jankovice 3
13.    TJ Sokol Staré Čívice 0
14.    TJ Slavoj Choltice "B" 0

 

Střelci  2020 / 2021

     Jméno  Góly
   Pruhlo Konstiantin 3
   Válek Vít 2
   Jarmar Jiří 1
   Kakrda Martin 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
 
     Celkem 9

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
   Bořil Tomáš 1
   Joska Petr 1
   Kakrda Martin 1
   Peterka Radek 1
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2020 / 2021

     Jméno ŽK
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
   Zelinka Jan 1
    
      Celkem 3

 

Červené karty  2020 / 2021

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři