IV. třída  Přeloučsko  -  sezóna 2007 / 2008 


Kolo

Datum

Zápas

Výsledek

1

21.10.2007

   Rohoznice : Rybitví

0 : 2

2

28.10.2007

   Semín : Rybitví

0 : 1

3 18.8.2007

   Rybitví : Tetov

7 : 2

4 25.8.2007

   Jankovice : Rybitví

0 : 2

5 1.9.2007

   Volno

-------
6 8.9.2007

   Bukovka : Rybitví

0 : 2

7
15.9.2007

   Rybitví : Křičeň

3 : 1

8 22.9.2007

   Kojice : Rybitví

0 : 2

9 29.9.2007

   Rybitví : Sopřeč

6 : 0

10 7.10.2007

   Labské Chrčice : Rybitví

0 : 3

11 13.10.2007

   Rybitví : Chvaletice

4 : 0

 

Kolo

Datum

Zápas

Výsledek

12

 12.4.2008

   Rybitví : Rohoznice

5 : 1

13

19.4.2008

   Rybitví : Semín

1 : 0

14 26.4.2008

   Tetov : Rybitví

1 : 3

15 3.5.2008

   Rybitví : Jankovice

4 : 0

16 -

   Volno

-------
17 17.5.2008

   Rybitví : Bukovka

6 : 0

18
24.5.2008

   Křičeň : Rybitví

2 : 4

19 31.5.2008

   Rybitví : Kojice

4 : 1

20 8.6.2008

   Sopřeč : Rybitví

1 : 2

21 14.6.2008

   Rybitví : Labské Chrčice

4 : 2

22 21.6.2008

   Chvaletice : Rybitví

1 : 7

 

Rohoznice :  Rybitví    0 : 2   ( 0 : 0 )
21.10.2007   1.kolo   15:30
Rozhodčí : Pagáč Ladislav Asistent :    
Diváci : 60      
Žluté karty : 0 : 4
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Vlk Ondřej, Posledník Milan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Szikora Lukáš, Bok Petr, Fořt Michal,  Bořil Tomáš, Černík Tomáš
  Vlk Ondřej , Levai Jan
Střídali : Posledník Milan

 

Semín :  Rybitví    0 : 1   ( 0 : 1 )
28.10.2007   2.kolo   14:30
Rozhodčí : Machala Jaroslav Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 100      
Žluté karty : 2 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Levai Jan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Szikora Lukáš, Bok Petr, Fořt Michal,  Bořil Tomáš, Vlk Ondřej
  Černý David , Levai Jan
Střídali :  

 

Rybitví  :  Tetov  7 : 2   ( 4 : 1 )
18.8.2007   3.kolo   16:30
Rozhodčí : Rambousek Miloš Asistent :    
Diváci : 150      
Žluté karty : 0 : 0
Červené karty 1 : 0
         
Střelci : 2x Bořil Tomáš, 2x Fořt Michal, Nečil Miroslav, Pejhřimovský Aleš, 
  Szikora Lukáš - Benjač Miroslav, Dostál Aleš
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Bok Petr, Tichý Petr, Černík Tomáš, Píša jaroslav
  Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Pejřimovský Aleš, Levai Jan
Střídali : Felcman Tomáš, Nečil Miroslav, Posledník Milan

 

Jankovice  :  Rybitví    0 : 2   ( 0 : 0 )
25.8.2007   4.kolo   17:00
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent :    
Diváci : 40      
Žluté karty : 0 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Szikora Lukáš, Šaravec Václav ml.
         
Sestava : Felcman Tomáš, Merkl Jiří, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš, Bok Petr
  Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Szikora Lukáš, Černík Tomáš
  Nečil Miroslav, Levai Jan
Střídali : Kopsa Petr, Horváth Miloš, Šaravec Václav ml.

 

Bukovka  :  Rybitví    1 : 2   ( 0 : 1 )
8.9.2007   6.kolo   17:00
Rozhodčí : Májek Antonín Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 60      
Žluté karty : 2 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Dolejský Petr - 2x Levai Jan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Merkl Jiří, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš, Řehák Jindřich
  Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Kopsa Petr, Levai Jan
Střídali : Šaravec Václav ml. , Bok Petr

 

Rybitví  :  Křičeň  3 : 1   ( 2 : 0 )
15.9.2007   7.kolo   16:30
Rozhodčí : Syrůček Oldřich Asistent :    
Diváci : 100      
Žluté karty : 0 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Vlk Ondřej, Levai Jan, Šaravec Václav ml. - Biath Daniel
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Bok Petr, Tichý Petr, Píša jaroslav
  Szikora Lukáš, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Černík Tomáš
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan, Vlk Ondřej
Střídali : Řehák Jindřich, Merkl Jiří, Kopsa Petr

 

Kojice  :  Rybitví    0 : 2   ( 0 : 0 )
22.9.2007   8.kolo   16:30
Rozhodčí : Machala Jaroslav Asistent :    
Diváci : 80      
Žluté karty : 1 : 0
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Bořil Tomáš
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Posledník Milan, Tichý Petr, Černík Tomáš, Merkl Jiří
  Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali :  

 

Rybitví  :  Sopřeč  6 : 0   ( 3 : 0 )
29.9.2007   9.kolo   16:30
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent :    
Diváci : 30      
Žluté karty : 0 : 3
Červené karty 0 : 0
         
Střelci :  2x Fořt Michal, 2x Levai Jan, Kopsa Petr, Šaravec Václav ml.
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš,
  Szikora Lukáš, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Černík Tomáš
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali : Bok Petr, Posledník Milan, Kopsa Petr

 

Labské Chrčice  :  Rybitví    0 : 3   ( 0 : 0 )
7.10.2007   10.kolo   15:00
Rozhodčí : Preclík Martin Asistent :    
Diváci : 60      
Žluté karty : 1 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Šaravec Václav, Vlk Ondřej
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Bok Petr, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš, Píša Jaroslav
  Řehák Jindřich, Bořil Tomáš, Szikora Lukáš, Vlk Ondřej
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali : Kopsa Petr, Posledník Milan, Bláha Vojta

 

Rybitví  :  Chvaletice "B"    4 : 0   ( 2 : 0 )
13.10.2007   11.kolo   16:00
Rozhodčí : Sponner Ludvík Asistent :    
Diváci : 100      
Žluté karty : 1 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Bořil Tomáš, Kopsa Petr, Levai Jan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš, Merkl Jiří
  Bok Petr, Szikora Lukáš, Bořil Tomáš, Vlk Ondřej
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali : Kopsa Petr

Rybitví  :  Rohoznice   5 : 1   ( 1 : 0 )

12.4.2008   12.kolo   16:30
Rozhodčí : Syrůček Oldřich Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 80      
Žluté karty : 0 : 1
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Fořt Michal, 2x Levai Jan, Šaravec Václav ml.  -  Bauer Jan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Szikora Lukáš, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Posledník Milan, Řehák Jindřich, Bořil Tomáš, Fořt Michal
  Vlk Ondřej, Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali : Fistr Martin, Merkl Jiří, Kopsa Petr

 

Rybitví  :  Semín   1 : 0   ( 0 : 0 )

19.4.2008   13.kolo   17:00
Rozhodčí : Školout František Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 150      
Žluté karty : 2 : 3
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Tichý Štěpán ( vlastní )
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Szikora Lukáš, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Píša jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal
  Černík Tomáš, Fistr Martin , Levai Jan
Střídali : Kopsa Petr, Řehák Jindřich, Bok Petr

 

Tetov  :  Rybitví     1 : 3   ( 1 : 1 )

26.4.2008   14.kolo   17:00
Rozhodčí : Čapek Bohuslav Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 200      
Žluté karty : 1 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Jaborský Aleš - 2x Fořt Michal, Fistr Martin
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Szikora Lukáš, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Píša jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal,  Fistr Martin 
  Kopsa Petr, Levai Jan
Střídali : Joska Petr, Bok Petr, Merkl Jiří

 

Rybitví  :  Jankovice    4 : 0   ( 3 : 0 )
3.5.2008   15.kolo   17:00
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 100      
Žluté karty : 0 : 0 
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Merkl Jiří, Fistr Martin, Joska Petr
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Posledník Milan,Szikora Lukáš, Pejřimovský Aleš
  Píša jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Merkl Jiří,  Fistr Martin 
  Kopsa Petr, Levai Jan
Střídali : Joska Petr, Bok Petr, Řehák Jindřich

 

Rybitví  :  Bukovka    6 : 0   ( 3 : 0 )
17.5.2008   17.kolo   17:00
Rozhodčí : Ledajaks Josef Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 100      
Žluté karty : 1 : 1
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 3x Levai Jan, Píša Jaroslav, Fistr Martin, Kopsa Petr, vlastní
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Píša jaroslav, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Černík Tomáš, Szikora Lukáš, Fořt Michal, Merkl Jiří, Bok Petr
  Fistr Martin, Levai Jan
Střídali : Posledník Milan, Kopsa Petr, Šaravec Václav ml.

 

Křičeň  :  Rybitví     2 : 4   ( 0 : 3 )
24.5.2008   18.kolo   17:00
Rozhodčí : Dobrovolný Miroslav Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 100      
Žluté karty : 2 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Řehák Jindřich, Bořil Tomáš, Levai Jan, Šaravec Václav ml.
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Szikora Lukáš, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Řehák Jindřich, Levai Jan, Černík Tomáš, Bořil Tomáš, ,  Fistr Martin 
  Kopsa Petr, Šaravec Václav ml.
Střídali : Čada Roman

 

Rybitví  :  Kojice    4 : 1   ( 2 : 0 )
31.5.2008   19.kolo   17:00
Rozhodčí : Syrůček Oldřich Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 80      
Žluté karty : 1 : 1 
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Levai Jan, Bořil Tomáš, Šaravec Václav ml.
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Píša jaroslav, Szikora Lukáš, Pejřimovský Aleš
  Řehák Jindřich, Fistr Martin, Černík Tomáš, Fořt Michal, Vlk Ondřej
  Levai Jan, Šaravec Václav ml.
Střídali : Bořil Tomáš, Merkl Jiří, Posledník Milan

 

Sopřeč  :  Rybitví    1 : 2  ( 0 : 1 )
8.6.2008   20.kolo   15:00
Rozhodčí : Kopač Petr Asistent : Tichý Martin  
Diváci :        
Žluté karty :  : 
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Bořil Tomáš, Joska Petr
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Bok Petr, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Řehák Jindřich,Szikora Lukáš, Bořil Tomáš, Fořt Michal , Vlk Ondřej 
  Fistr Martin, Levai Jan
Střídali : Merkl Jiří, Joska Petr, Posledník Milan

 

Rybitví  :  Labské Chrčice    4 : 2   ( 3 : 1 )
14.6.2008   21.kolo   17:00
Rozhodčí :  Čermák Jiří Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 60      
Žluté karty : 1 : 0
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Fořt Michal, Černík Tomáš, Fistr Martin
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Píša jaroslav, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Řehák Jindřich, Szikora Lukáš, Černík Tomáš, Fořt Michal, Vlk Ondřej
  Fistr Martin, Kopsa Petr
Střídali : Bok Petr, Merkl Jiří, Joska Petr 

 

Chvaletice "B" :  Rybitví     1 : 7   ( 1 : 3 )
21.6.2008   22.kolo   17:00
Rozhodčí : Dobrovolný Miroslav Asistent : Bobal František  
Diváci :        
Žluté karty : 3 : 0
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Fořt Michal, 2x Levai Jan, Bořil Tomáš, Bok Petr, Řehák Jindřich
         
Sestava : Pejřimovský Aleš, Píša Jaroslav, Čada Roman, Tichý Petr, Szikora Lukáš
  Bok Petr, Bořil Tomáš, Fořt Michal , Vlk Ondřej 
  Merkl Jiří, Levai Jan
Střídali : Řehák Jindřich, Joska Petr, Posledním Milan,

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 22.09.2019  -  16:30
 Srch "B"
 vs
       Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 10
   Výhry 3
   Remízy 3
   Prohry 4
   Skóre 26 : 27
   Žluté karty 14 : 18
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2019

  Datum Zápas Čas
So 17.08.   Rybitví : Přelovice "B" 0 : 2
So 24.08.   Řečany n/L "B" : Rybitví 2 : 1
St 28.08.   Rybitví : St. Mateřov "B" 2 : 0
Ne 01.09.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 0 : 1
Ne 08.09.   St. Ždánice : Rybitví 1 : 2
So 14.09.   Rybitví : Přelouč "C" 2 : 4
Ne 22.09.   Srch "B" : Rybitví 16:30
Ne 29.09.   Lány na Důlku : Rybitví 16:00
So 05.10.   Rybitví : Zdechovice 16:00
So 12.10.   Dolany : Rybitví 15:30
So 19.10.   Rybitví : Jankovice 15:30
So 26.10.   Semín : Rybitví 14:30
So 02.11.   Rybitví : Choltice "B" 14:00
So 09.11.   Kojice : Rybitví 13:30
So 16.11.   Újezd "B" : Rybitví 13:30

 

Tabulka  2019 / 2020

   Tabulka po 5.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 15
2.    SK Lázně Bohdaneč "B" 15
3.    Sokol Semín 13
4.    TJ Slavoj Choltice "B" 10
5.    TJ Jankovice 9
6.    TJ Sokol Kojice 8
7.    TJ Přelovice "B" 7
8.    FK Přelouč "C" 7
9.    TJ Sokol Újezd "B" 6
10.    TJ Jiskra Rybitví 6
11.    Sokol Lány na Důlku 6
12.    SK Dolany 6
13.    SK Starý Mateřov "B" 4
14.    TJ Sokol Staré Ždánice 1
15.    FC Titanic Srch B 1
16.    TJ Sokol Zdechovice 1

 

Střelci  2019 / 2020

     Jméno  Góly
   Válek Vít 3
   Linek Matěj 2
   Kakrda Martin 1
   Jarmar Jiří 1
     
     
 
     Celkem 7

 

Žluté karty  2019 / 2020

     Jméno ŽK
   Szadvári Vitálij 1
   Zelinka Jan 1
     
     
     
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2019 / 2020

     Jméno ČK
     
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři