IV. třída  Přeloučsko  -  sezóna 2007 / 2008 


Kolo

Datum

Zápas

Výsledek

1

21.10.2007

   Rohoznice : Rybitví

0 : 2

2

28.10.2007

   Semín : Rybitví

0 : 1

3 18.8.2007

   Rybitví : Tetov

7 : 2

4 25.8.2007

   Jankovice : Rybitví

0 : 2

5 1.9.2007

   Volno

-------
6 8.9.2007

   Bukovka : Rybitví

0 : 2

7
15.9.2007

   Rybitví : Křičeň

3 : 1

8 22.9.2007

   Kojice : Rybitví

0 : 2

9 29.9.2007

   Rybitví : Sopřeč

6 : 0

10 7.10.2007

   Labské Chrčice : Rybitví

0 : 3

11 13.10.2007

   Rybitví : Chvaletice

4 : 0

 

Kolo

Datum

Zápas

Výsledek

12

 12.4.2008

   Rybitví : Rohoznice

5 : 1

13

19.4.2008

   Rybitví : Semín

1 : 0

14 26.4.2008

   Tetov : Rybitví

1 : 3

15 3.5.2008

   Rybitví : Jankovice

4 : 0

16 -

   Volno

-------
17 17.5.2008

   Rybitví : Bukovka

6 : 0

18
24.5.2008

   Křičeň : Rybitví

2 : 4

19 31.5.2008

   Rybitví : Kojice

4 : 1

20 8.6.2008

   Sopřeč : Rybitví

1 : 2

21 14.6.2008

   Rybitví : Labské Chrčice

4 : 2

22 21.6.2008

   Chvaletice : Rybitví

1 : 7

 

Rohoznice :  Rybitví    0 : 2   ( 0 : 0 )
21.10.2007   1.kolo   15:30
Rozhodčí : Pagáč Ladislav Asistent :    
Diváci : 60      
Žluté karty : 0 : 4
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Vlk Ondřej, Posledník Milan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Szikora Lukáš, Bok Petr, Fořt Michal,  Bořil Tomáš, Černík Tomáš
  Vlk Ondřej , Levai Jan
Střídali : Posledník Milan

 

Semín :  Rybitví    0 : 1   ( 0 : 1 )
28.10.2007   2.kolo   14:30
Rozhodčí : Machala Jaroslav Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 100      
Žluté karty : 2 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Levai Jan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Szikora Lukáš, Bok Petr, Fořt Michal,  Bořil Tomáš, Vlk Ondřej
  Černý David , Levai Jan
Střídali :  

 

Rybitví  :  Tetov  7 : 2   ( 4 : 1 )
18.8.2007   3.kolo   16:30
Rozhodčí : Rambousek Miloš Asistent :    
Diváci : 150      
Žluté karty : 0 : 0
Červené karty 1 : 0
         
Střelci : 2x Bořil Tomáš, 2x Fořt Michal, Nečil Miroslav, Pejhřimovský Aleš, 
  Szikora Lukáš - Benjač Miroslav, Dostál Aleš
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Bok Petr, Tichý Petr, Černík Tomáš, Píša jaroslav
  Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Pejřimovský Aleš, Levai Jan
Střídali : Felcman Tomáš, Nečil Miroslav, Posledník Milan

 

Jankovice  :  Rybitví    0 : 2   ( 0 : 0 )
25.8.2007   4.kolo   17:00
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent :    
Diváci : 40      
Žluté karty : 0 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Szikora Lukáš, Šaravec Václav ml.
         
Sestava : Felcman Tomáš, Merkl Jiří, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš, Bok Petr
  Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Szikora Lukáš, Černík Tomáš
  Nečil Miroslav, Levai Jan
Střídali : Kopsa Petr, Horváth Miloš, Šaravec Václav ml.

 

Bukovka  :  Rybitví    1 : 2   ( 0 : 1 )
8.9.2007   6.kolo   17:00
Rozhodčí : Májek Antonín Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 60      
Žluté karty : 2 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Dolejský Petr - 2x Levai Jan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Merkl Jiří, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš, Řehák Jindřich
  Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Kopsa Petr, Levai Jan
Střídali : Šaravec Václav ml. , Bok Petr

 

Rybitví  :  Křičeň  3 : 1   ( 2 : 0 )
15.9.2007   7.kolo   16:30
Rozhodčí : Syrůček Oldřich Asistent :    
Diváci : 100      
Žluté karty : 0 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Vlk Ondřej, Levai Jan, Šaravec Václav ml. - Biath Daniel
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Bok Petr, Tichý Petr, Píša jaroslav
  Szikora Lukáš, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Černík Tomáš
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan, Vlk Ondřej
Střídali : Řehák Jindřich, Merkl Jiří, Kopsa Petr

 

Kojice  :  Rybitví    0 : 2   ( 0 : 0 )
22.9.2007   8.kolo   16:30
Rozhodčí : Machala Jaroslav Asistent :    
Diváci : 80      
Žluté karty : 1 : 0
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Bořil Tomáš
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Posledník Milan, Tichý Petr, Černík Tomáš, Merkl Jiří
  Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Szikora Lukáš
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali :  

 

Rybitví  :  Sopřeč  6 : 0   ( 3 : 0 )
29.9.2007   9.kolo   16:30
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent :    
Diváci : 30      
Žluté karty : 0 : 3
Červené karty 0 : 0
         
Střelci :  2x Fořt Michal, 2x Levai Jan, Kopsa Petr, Šaravec Václav ml.
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš,
  Szikora Lukáš, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal, Černík Tomáš
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali : Bok Petr, Posledník Milan, Kopsa Petr

 

Labské Chrčice  :  Rybitví    0 : 3   ( 0 : 0 )
7.10.2007   10.kolo   15:00
Rozhodčí : Preclík Martin Asistent :    
Diváci : 60      
Žluté karty : 1 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Šaravec Václav, Vlk Ondřej
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Bok Petr, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš, Píša Jaroslav
  Řehák Jindřich, Bořil Tomáš, Szikora Lukáš, Vlk Ondřej
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali : Kopsa Petr, Posledník Milan, Bláha Vojta

 

Rybitví  :  Chvaletice "B"    4 : 0   ( 2 : 0 )
13.10.2007   11.kolo   16:00
Rozhodčí : Sponner Ludvík Asistent :    
Diváci : 100      
Žluté karty : 1 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Bořil Tomáš, Kopsa Petr, Levai Jan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Řehák Jindřich, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš, Merkl Jiří
  Bok Petr, Szikora Lukáš, Bořil Tomáš, Vlk Ondřej
  Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali : Kopsa Petr

Rybitví  :  Rohoznice   5 : 1   ( 1 : 0 )

12.4.2008   12.kolo   16:30
Rozhodčí : Syrůček Oldřich Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 80      
Žluté karty : 0 : 1
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Fořt Michal, 2x Levai Jan, Šaravec Václav ml.  -  Bauer Jan
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Szikora Lukáš, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Posledník Milan, Řehák Jindřich, Bořil Tomáš, Fořt Michal
  Vlk Ondřej, Šaravec Václav ml. , Levai Jan
Střídali : Fistr Martin, Merkl Jiří, Kopsa Petr

 

Rybitví  :  Semín   1 : 0   ( 0 : 0 )

19.4.2008   13.kolo   17:00
Rozhodčí : Školout František Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 150      
Žluté karty : 2 : 3
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Tichý Štěpán ( vlastní )
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Szikora Lukáš, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Píša jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal
  Černík Tomáš, Fistr Martin , Levai Jan
Střídali : Kopsa Petr, Řehák Jindřich, Bok Petr

 

Tetov  :  Rybitví     1 : 3   ( 1 : 1 )

26.4.2008   14.kolo   17:00
Rozhodčí : Čapek Bohuslav Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 200      
Žluté karty : 1 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Jaborský Aleš - 2x Fořt Michal, Fistr Martin
         
Sestava : Šaravec Václav ml. , Szikora Lukáš, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Píša jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Fořt Michal,  Fistr Martin 
  Kopsa Petr, Levai Jan
Střídali : Joska Petr, Bok Petr, Merkl Jiří

 

Rybitví  :  Jankovice    4 : 0   ( 3 : 0 )
3.5.2008   15.kolo   17:00
Rozhodčí : Rokyta Václav Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 100      
Žluté karty : 0 : 0 
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Merkl Jiří, Fistr Martin, Joska Petr
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Posledník Milan,Szikora Lukáš, Pejřimovský Aleš
  Píša jaroslav, Vlk Ondřej, Bořil Tomáš, Merkl Jiří,  Fistr Martin 
  Kopsa Petr, Levai Jan
Střídali : Joska Petr, Bok Petr, Řehák Jindřich

 

Rybitví  :  Bukovka    6 : 0   ( 3 : 0 )
17.5.2008   17.kolo   17:00
Rozhodčí : Ledajaks Josef Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 100      
Žluté karty : 1 : 1
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 3x Levai Jan, Píša Jaroslav, Fistr Martin, Kopsa Petr, vlastní
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Píša jaroslav, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Černík Tomáš, Szikora Lukáš, Fořt Michal, Merkl Jiří, Bok Petr
  Fistr Martin, Levai Jan
Střídali : Posledník Milan, Kopsa Petr, Šaravec Václav ml.

 

Křičeň  :  Rybitví     2 : 4   ( 0 : 3 )
24.5.2008   18.kolo   17:00
Rozhodčí : Dobrovolný Miroslav Asistent : Tichý Martin  
Diváci : 100      
Žluté karty : 2 : 2
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Řehák Jindřich, Bořil Tomáš, Levai Jan, Šaravec Václav ml.
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Szikora Lukáš, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Řehák Jindřich, Levai Jan, Černík Tomáš, Bořil Tomáš, ,  Fistr Martin 
  Kopsa Petr, Šaravec Václav ml.
Střídali : Čada Roman

 

Rybitví  :  Kojice    4 : 1   ( 2 : 0 )
31.5.2008   19.kolo   17:00
Rozhodčí : Syrůček Oldřich Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 80      
Žluté karty : 1 : 1 
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Levai Jan, Bořil Tomáš, Šaravec Václav ml.
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Píša jaroslav, Szikora Lukáš, Pejřimovský Aleš
  Řehák Jindřich, Fistr Martin, Černík Tomáš, Fořt Michal, Vlk Ondřej
  Levai Jan, Šaravec Václav ml.
Střídali : Bořil Tomáš, Merkl Jiří, Posledník Milan

 

Sopřeč  :  Rybitví    1 : 2  ( 0 : 1 )
8.6.2008   20.kolo   15:00
Rozhodčí : Kopač Petr Asistent : Tichý Martin  
Diváci :        
Žluté karty :  : 
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : Bořil Tomáš, Joska Petr
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Bok Petr, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Řehák Jindřich,Szikora Lukáš, Bořil Tomáš, Fořt Michal , Vlk Ondřej 
  Fistr Martin, Levai Jan
Střídali : Merkl Jiří, Joska Petr, Posledník Milan

 

Rybitví  :  Labské Chrčice    4 : 2   ( 3 : 1 )
14.6.2008   21.kolo   17:00
Rozhodčí :  Čermák Jiří Asistent : Theodor Petr  
Diváci : 60      
Žluté karty : 1 : 0
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Fořt Michal, Černík Tomáš, Fistr Martin
         
Sestava : Šaravec Václav st. , Píša jaroslav, Tichý Petr, Pejřimovský Aleš
  Řehák Jindřich, Szikora Lukáš, Černík Tomáš, Fořt Michal, Vlk Ondřej
  Fistr Martin, Kopsa Petr
Střídali : Bok Petr, Merkl Jiří, Joska Petr 

 

Chvaletice "B" :  Rybitví     1 : 7   ( 1 : 3 )
21.6.2008   22.kolo   17:00
Rozhodčí : Dobrovolný Miroslav Asistent : Bobal František  
Diváci :        
Žluté karty : 3 : 0
Červené karty 0 : 0
         
Střelci : 2x Fořt Michal, 2x Levai Jan, Bořil Tomáš, Bok Petr, Řehák Jindřich
         
Sestava : Pejřimovský Aleš, Píša Jaroslav, Čada Roman, Tichý Petr, Szikora Lukáš
  Bok Petr, Bořil Tomáš, Fořt Michal , Vlk Ondřej 
  Merkl Jiří, Levai Jan
Střídali : Řehák Jindřich, Joska Petr, Posledním Milan,

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Neděle  -  21.10.2018  -  15:00
  Lázně Bohdaneč "B"
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 0
   Výhry 0
   Remízy 0
   Prohry 0
   Skóre 0 : 0
   Žluté karty 0 : 0
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 17:00
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 17:00
Út  11.09.   Rybitví : Semín 16:30
Út  18.09.   Srch : Rybitví 17:00
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 16:00
So  06.10.   Újezd : Rybitví 16:00
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 17:00
Út  16.10.   Rybitví : Živanice 15:30
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 09:30

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po 10.kole 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 25
2.    SK Selmice 23
3.    TJ Sokol Kojice 21
4.    Sokol Semín 20
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 18
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 15
7.    SK Řečany nad Labem "B" 15
8.    TJ Sokol Újezd "B" 12
9.    TJ Jiskra Rybitví 9
10.    TJ Přelovice "B" 9
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 8
12.    TJ Lipoltice 8
13.    TJ Jankovice 7
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Válek Vít 5
    Levai Jan 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Linek Matěj    2
    Jarmar Jiří 1
 
     Celkem 16

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 2
     
      
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři