Výsledky

 

1. kolo 21.10.2007 Výsledek   2. kolo 28.10.2007 Výsledek
Křičeň : Semín 2 : 1   Semín : Rybitví 0 : 1
Kojice : Bukovka 5 : 1   Tetov : Rohoznice 1 : 0
Chrčice : Jankovice 3 : 3   Jankovice : Chvaletice "B" 3 : 3
Chvaletice "B" : Tetov 0 : 2   Křičeň : Kojice 1 : 4
Rohoznice : Rybitví 0 : 2   Bukovka : Sopřeč 3 : 1
                 
3. kolo 19.08.2007 Výsledek   4. kolo 26.08.2007 Výsledek
Kojice : Semín 1 : 3   Semín : Tetov 3 : 1
Sopřeč : Křičeň 2 : 0   Jankovice : Rybitví 0 : 2
Chrčice : Bukovka 4 : 0   Bukovka : Chvaletice "B" 1 : 2
Rohoznice : Jankovice 3 : 0   Křičeň : Chrčice 0 : 4
Rybitví : Tetov 7 : 2   Kojice : Sopřeč 2 : 1
                 
5. kolo 02.09.2007 Výsledek   6. kolo 09.09.2007 Výsledek
Sopřeč : Semín 1 : 2   Semín : Jankovice 2 : 0
Chrčice : Kojice 0 : 2   Bukovka : Rybitví 1 : 2
Chvaletice "B" : Křičeň 3 : 1   Křičeň : Rohoznice 1 : 2
Rohoznice : Bukovka 1 : 3   Kojice : Chvaletice "B" 2 : 3
Tetov : Jankovice 2 : 1   Sopřeč : Chrčice 1 : 0
                 
7. kolo 16.09.2007 Výsledek   8. kolo 23.09.2007 Výsledek
Chrčice : Semín 3 : 4   Bukovka : Jankovice 3 : 4
Chvaletice "B" : Sopřeč 4 : 1   Křičeň : Tetov 2 : 4
Rohoznice : Kojice 1 : 1   Kojice : Rybitví 0 : 2
Rybitví : Křičeň 3 : 1   Sopřeč : Rohoznice 0 : 1
Tetov : Bukovka 2 : 0   Chrčice : Chvaletice "B" 1 : 3
                 
9. kolo 30.09.2007 Výsledek   10. kolo 07.10.2007 Výsledek
Chvaletice "B" : Semín 1 : 2   Semín : Bukovka 4 : 3
Rohoznice : Chrčice 5 : 2   Kojice : Jankovice 0 : 0
Rybitví : Sopřeč 6 : 0   Sopřeč : Tetov 2 : 2
Tetov : Kojice 0 : 0   Chrčice : Rybitví 0 : 3
Jankovice : Křičeň 2 : 1   Chvaletice "B" : Rohoznice 4 : 5
                 
11. kolo 14.10.2007 Výsledek   12. kolo 13.04.2008 Výsledek
Rohoznice : Semín 2 : 2   Semín : Křičeň 5 : 0
Rybitví : Chvaletice "B" 4 : 0   Bukovka : Kojice 3 : 0
Tetov : Chrčice 2 : 1   Jankovice : Chrčice 1 : 1
Jankovice : Sopřeč 1 : 2   Tetov : Chvaletice "B" 3 : 1
Bukovka : Křičeň 2 : 1   Rybitví : Rohoznice 5 : 1
                 
13. kolo 20.04.2008 Výsledek   14. kolo 27.04.2008 Výsledek
Rybitví : Semín 1 : 0   Semín : Kojice 3 : 1
Rohoznice : Tetov 0 : 4   Křičeň : Sopřeč 3 : 0
Chvaletice "B" : Jankovice 0 : 0   Bukovka : Chrčice 2 : 3
Sopřeč : Bukovka 2 : 0   Jankovice : Rohoznice 0 : 0
Kojice : Křičeň 0 : 3   Tetov : Rybitví 1 : 3
                 
15. kolo 04.05.2008 Výsledek   16. kolo 11.05.2008 Výsledek
Tetov : Semín 1 : 3   Semín : Sopřeč 4 : 1
Rybitví : Jankovice 4 : 0   Kojice : Chrčice 2 : 1
Chvaletice "B" : Bukovka 3 : 2   Křičeň : Chvaletice "B" 13 : 1 
Chrčice : Křičeň 2 : 3   Bukovka : Rohoznice 0 : 1
Sopřeč : Kojice 1 : 1   Jankovice : Tetov 1 : 1
                 
17. kolo 18.05.2008 Výsledek   18. kolo 25.05.2008 Výsledek
Jankovice : Semín 0 : 2   Semín : Chrčice 4 : 2
Rybitví : Bukovka 6 : 0   Sopřeč : Chvaletice "B" 3 : 1
Rohoznice : Křičeň 1 : 1   Kojice : Rohoznice 0 : 1
Chvaletice "B" : Kojice 1 : 2   Křičeň : Rybitví 2 : 4
Chrčice : Sopřeč 2 : 0   Bukovka : Tetov 0 : 0
                 
19. kolo 01.06.2008 Výsledek   20. kolo 08.06.2008 Výsledek
Jankovice : Bukovka 2 : 2   Semín : Chvaletice "B" 3 : 0
Tetov : Křičeň 3 : 2   Chrčice : Rohoznice 3 : 3
Rybitví : Kojice 4 : 1   Sopřeč : Rybitví 1 : 2
Rohoznice : Sopřeč 2 : 0   Kojice : Tetov 6 : 0
Chvaletice "B" : Chrčice 0 : 2   Křičeň : Jankovice 2 : 3
                 
21. kolo 15.06.2008 Výsledek   22. kolo 22.06.2008 Výsledek
Bukovka : Semín 1 : 5   Semín : Rohoznice 3 : 1
Jankovice : Kojice 2 : 3   Chvaletice "B" : Rybitví 1 : 7
Tetov : Sopřeč 0 : 2   Chrčice : Tetov 2 : 3
Rybitví : Chrčice 4 : 2   Sopřeč : Jankovice 1 : 3
Rohoznice : Chvaletice "B" 2 : 3   Křičeň : Bukovka 4 : 3

 

1.kolo

Rohoznice : Rybitví 0:2 (0:0)
Branky: Posledník Milan, Vlk Ondřej; Rozhodčí: Pagáč Ladislav; ŽK: Vlk Ondřej, Černík Tomáš, Šaravec Václav st., Pejřimovský Aleš

 
Křičeň : Semín 2:1 (1:1) 
Branky: Kopáč Petr, Biath Daniel - Tichý Štěpán; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Kopáč Petr

Kojice : Bukovka 5:1 (1:0)
Branky: Balán Radek 2, Janák Lukáš 2, Steklý Vladimír - Vrška Petr; Rozhodčí: Machala Jaroslav; ŽK: Janák Lukáš - Vondrouš Martin

Chrčice : Jankovice 3:3 (1:2)
Branky: Mišek Jaroslav 2, Koblížek Aleš - Kubát Tomáš, Mariánus Karel, Hubička Tomáš; Rozhodčí: Říha Václav

Chvaletice "B" : Tetov 0:2 (0:1)
Branky: Ullrich Lukáš, Sabo Štefan; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Kuch Václav, Svoboda Petr, Sekerka Marek

 
 

2.kolo 

Semín : Rybitví 0:1 (0:1)
Branky: Levai Jan; Rozhodčí: Machala Jaroslav; ŽK: Samek Josef, Linhart Jaroslav - Pejřimovský Aleš, Fořt Michal

Tetov : Rohoznice 1:0 (0:0)
Branky: Sabo Štefan; Rozhodčí: Šindler Josef

Jankovice : Chvaletice "B" 3:3 (1:1)
Branky: Šetina Libor, Káňa Milan, Šetina Marek - Kuch Václav, Kredba Ladislav, Doležal Petr; ŽK: Šetina Libor, Linhart Josef - Černý Martin

Bukovka : Sopřeč 3:1 (2:1)
Branky: Dolejský Petr 2, Grešák Marek - Pošepný Milan; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Němý Ladislav

Křičeň : Kojice 1:4 (0:1)
Branky: Biath Daniel - Malý Josef, Sláma Martin, Steklý Vladimír, Janák Lukáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Novotný Tomáš

 

 

3.kolo 

Rybitví : Tetov 7:2 (5:1)
Branky: Bořil Tomáš 2, Fořt Michal 2, Nečil Miroslav, Pejřimovský Aleš, Szikora Lukáš - Benjač Miroslav, Dostál Aleš; Rozhodčí: Rambousek; ČK: Šaravec Václav st.

Kojice : Semín 1:3 (1:1)
Branky: Franta Jan - Panchártek Michal 3; Rozhodčí: Paleček; ŽK: Franta Jan, Munzar Petr, Janák Lukáš - Václavek Josef

Sopřeč : Křičeň 2:0 (1:0)
Branky: Boudyš Jiří, Pošepný Milan; Rozhodčí: Machala; ŽK: Němý Ladislav, Huňáček Miloš

Chrčice : Bukovka 4:0 (1:0)
Branky: Mišek Jaroslav, Kohoutek Petr, Sýkora Dominik, vlastní; Rozhodčí: Rokyta; ŽK: Šebek Martin, Vondrouš Martin

Rohoznice : Jankovice 3:0 (1:0)
Branky: Kazilovský František, Bureš Jiří, Křenek Michal; Rozhodčí: Havlík; ŽK: Jadrný Petr, Bauer Jan, Kašpar Michal - Káňa Milan, Linhart Josef; ČK: Stoček Pavel

 

 

4.kolo 

Jankovice : Rybitví 0:2 (0:0)
Branky: Szikora Lukáš, Šaravec Václav ml.; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Merkl JIří, Pejřimovský Aleš

Semín : Tetov 3:1 (0:0)
Branky: Panchártek Michal 2, Živný René - Kulhánek Jan; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Samek Josef - Odvárka Matěj

Bukovka : Chvaletice "B" 1:2 (0:1)
Branky: Vondrouš Martin - Kuch Jiří, Zajíc Milan; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Tomčala David - Černý Martin, Doležal Petr, Hnilička Lukáš

Křičeň : Chrčice 0:4 (0:0)
Branky: Kohoutek Petr 2, Mišek Jaroslav, Sýkora Dominik; Rozhodčí: Machala Jaroslav

Kojice : Sopřeč 2:1 (1:1)
Branky: Munzar Petr, Franta Jan - Malinský Bedřich; Rozhodčí: Kopač Petr; ŽK: Janák Lukáš - Fikejs Josef, Němý Ladislav

 
 

5.kolo 

Sopřeč : Semín 1:2 (0:1)

Branky: Chlumecký Václav - Živný René, Tichý Štěpán; Rozhodčí: Strnad K.; ŽK: Hančil Jakub - Kosina Radek, Václavek Josef, Vosáhlo Miloš

Chrčice : Kojice 0:2 (0:0)
Branky: Franta Jan, Provazník Milan; Rozhodčí: Školout; ŽK: Štekl Pavel - Balán Radek

Chvaletice "B" : Křičeň 3:1 (1:1)
Branky: Vančura Josef, Šnýdr Josef, Zajíc Milan - Kopáč Petr; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Šlechta Jakub, Černý Martin, Pavliš Pavel; ČK: Pavliš Pavel

Rohoznice : Bukovka 1:3 (0:2)
Branky: Fistr Martin - Hlaváč Ondřej 2, Vrška Petr; Rozhodčí: Říha Václav

Tetov : Jankovice 2:1 (1:0)
Branky: Kratěna Marek, Kulhánek Jan - Hubička Tomáš; Rozhodčí: Dobrovolný; ŽK: Kratěna Marek, Odvárka Matěj - Linhart Josef, Moravec Ivan

 
 

6.kolo

Bukovka : Rybitví 1:2 (0:1)
Branky: Dolejský Petr - Levai Jan 2; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Balšay Petr, Vondrouš Martin - Levai Jan, Šaravec Václav ml.

 
Semín : Jankovice 2:0 (1:0)
Branky: Živný René, Hrůša Lukáš; Rozhodčí: Machala Jaroslav; ŽK: Linhart Jaroslav, Vosáhlo Miloš - Vávra Luboš; ČK: Vávra Luboš

Křičeň : Rohoznice 1:2 (1:1)
Branky: Karela Tomáš - Fistr Martin, Holanec Michal; Rozhodčí: Rokyta Václav

Kojice : Chvaletice "B" 2:3 (2:1)
Branky: Balán Radek 2 - Kuch Václav 2, Vančura Josef; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Žampach Petr - Šnýdr Josef; ČK: Žampach Petr - Kuch Václav, Petržilka Roman

Sopřeč : Chrčice 1:0 (1:0)
Branky: Valášek Karel; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Malinský Bedřich, Pošepný Milan - Kohoutek Petr, Skřivánek Michal

 
 

7.kolo

Rybitví : Křičeň 3:1 (2:0)
Branky: Vlk Ondřej, Šaravec Václav ml., Levai Jan - Biath Daniel; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Szikora Lukáš, Merkl Jiří

Chrčice : Semín 3:4 (1:3)
Branky: Mišek Jaroslav, Koblížek Aleš, Sýkora Dominik - Václavek Josef 2, Panchártek Michal, Tichý Štěpán; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Václavek Josef, Vosáhlo Miloš

Chvaletice "B" : Sopřeč 4:1 (0:0)
Branky: Kredba Ladislav 2, Černý Martin, Hnilička Lukáš - Pošepný Milan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Kuch Jiří - Huňáček Miloš

Rohoznice : Kojice 1:1 (0:1)
Branky: Jadrný Petr - Kašička Petr; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Malý Josef, Janák Lukáš, Záleský Květoslav; ČK: Záleský Květoslav

Tetov : Bukovka 2:0 (1:0)
Branky: Kulhánek Jan, Foršt Jan; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: Odvárka Matěj - Balšay Josef, Vondrouš Martin, Balšay Petr, Pilnáček Michal

 
 

8.kolo

Kojice : Rybitví 0:2 (0:0)
Branky: Bořil Tomáš 2; Rozhodčí: Machala Jaroslav; ŽK: Balán Radek


Bukovka : Jankovice 3:4 (2:2)
Branky: Chocholatý Radek, Urbiš Jan, Dolejský Petr - Hubička Tomáš 2, Kubát Tomáš, Šetina Marek; ŽK: Kubát Tomáš, Šetina Marek

Křičeň : Tetov 2:4 (0:3)
Branky: Koki Bohuslav, Biath Daniel - Rambousek Václav 2, Sabo Štefan, Kout Tomáš; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Koki Bohuslav - Rambousek Václav, Benjač Miroslav

Sopřeč : Rohoznice 0:1 (0:0)
Branky: Bureš Jiří; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Pošepný Milan - Lát Radek

Chrčice : Chvaletice "B" 1:3 (1:1)
Branky: Skřivánek Michal - Vančura Josef, Sajdl Radek, Gabrhel Vladimír; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Kuch Jiří, Zajíc Milan

 
 

9.kolo

Rybitví : Sopřeč 6:0 (3:0)
Branky: Fořt Michal 2, Levai Jan 2, Kopsa Petr, Šaravec Václav ml.; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Panchrátek Pavel, Zeman Jakub, Malinský Bedřich


Chvaletice "B" : Semín 1:2 (1:0)
Branky: Sajdl Radek - Vosáhlo Miloš, Hrůša Lukáš; Rozhodčí: Paleček Martin; ŽK: Kuch Jiří, Šlechta Jakub, Herman Lukáš, Filip Daniel, Koukal Jiří, Hnilička Lukáš - Václavek Josef, Vencl Martin

Rohoznice : Chrčice 5:2 (3:2)
Branky: Kašpar Michal 2, Stix Pavel, Fistr Martin, Hlaváček Aleš - Koblížek Aleš, Kohoutek Petr; Rozhodčí: Jirouš Zbyněk

Tetov : Kojice 0:0 (0:0)
Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Balán Radek, Janák Lukáš

Jankovice : Křičeň 2:1 (2:1)
Branky: Šetina Libor, Šetina Marek - Biath Daniel; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Linhart Josef - Kopáč Petr, Nešetřil Josef, Baracz Tomáš, Kalinin Aljoša

 

 

10.kolo

Chrčice : Rybitví 0:3 (0:0)
Branky: Šaravec Václav ml. 2, Vlk Ondřej; Rozhodčí: Preclík Martin; ŽK: Šplíchal Pavel - Bok Petr, Posledník Milan

Semín : Bukovka 4:3 (3:1)
Branky: Panchártek Michal 2, Živný René, Kosina Radek - Dolejský Petr, Tomčala David, Grešák Marek; Rozhodčí: Šlor Robert; ŽK: Vosáhlo Miloš, Hrůša Lukáš - Tomčala David, Grešák Marek, Vyčítal Ladislav, Cep Jaroslav, Sodomek Tomáš

Kojice : Jankovice 0:0 (0:0)
Rozhodčí: Strnad David; ŽK: Sotona Milan - Doležal Pavel, Hubička Tomáš

Sopřeč : Tetov 2:2 (0:2)
Branky: Zeman Jakub, Pošepný Milan - Rambousek Václav, Podávka Petr; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Kopáč Jan - Ullrich Lukáš

Chvaletice "B" : Rohoznice 4:5 (1:3)
Branky: Hrbek Zdeněk 2, Sajdl Radek, Sekerka Marek - Holanec Michal 2, Stix Pavel, Bureš Jiří, Kašpar Michal; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Bauer Jan

 
 

11.kolo

Rybitví : Chvaletice "B" 4:0 (2:0)
Branky: Bořil Tomáš 2, Kopsa Petr, Levai Jan; Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Šaravec Václav - Nedobitý Jaroslav, Brunclík Josef


Rohoznice : Semín 2:2 (1:2)
Branky: Bureš Jiří, Kašpar Michal - Živný René, Panchártek Michal; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Bauer Jan, Hlaváček Aleš - Živný René, Václavek Josef, Gabriel Radek, Samek Josef; ČK: Samek Josef

Tetov : Chrčice 2:1 (1:1)
Branky: Dostál Aleš, Odvárka Matěj - Koblížek Aleš; Rozhodčí: Machala Jaroslav; ŽK: Šindelář Jiří

Jankovice : Sopřeč 1:2 (1:2)
Branky: Horký David - Fikejs Josef, Pošepný Milan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Stoček Pavel, Hubička Tomáš - Pošepný Milan, Chlumecký Václav, Malinský Bedřich

Bukovka : Křičeň 2:1 (2:1)
Branky: Dolejský Petr, Vondrouš Martin - Biath Daniel; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Vondrouš Martin, Pilnáček Michal - Karela Tomáš, Kopáč Petr

 


12.kolo

Semín : Křičeň    5:0 (1:0)
Branky: Panchártek Michal 3, Živný René 2; ŽK: Šašma Petr

Bukovka : Kojice    3:0 (1:0) 
Branky: Vondrouš Martin 2, Vrška Petr; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Vondrouš Martin, Vrška Petr, Sýkora Radek, Salavec Jan - Novotný Tomáš, Franta Jan

Jankovice : Chrčice    1:1 (0:0)
Branky: Horký David - Kohoutek Petr; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Linhart Josef - Pek Karel

Tetov : Chvaletice "B"    3:1 (1:0) 
Branky: Vlasák Jaroslav, Sabo Štefan, Kout Tomáš - Sekerka Marek; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: Šanda Jan, Benjač Miroslav - Zajíc Milan, Koukal Jiří, Macháček Libor

Rybitví : Rohoznice    5:1 (1:0)
Branky: Fořt Michal 2, Levai Jan 2, Šaravec Václav ml. - Bauer Jan; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Holanec Michal

 

13.kolo

Rybitví : Semín    1:0 (0:0)
Branky: Tíchý Štěpán - vlastní; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Fořt Michal, Levai Jan - Vencl Martin, Václavek Josef, Živný René

Rohoznice : Tetov    0:4 (0:2)
Branky: Jaborský Aleš 3, Rambousek Václav; Rozhodčí: Rokyta Václav

Chvaletice "B" : Jankovice    0:0 (0:0)
Rozhodčí: Vávra Petr; ŽK: Kuch Martin, Kuch Václav, Zajíc Milan - Cuhorka Miroslav

Sopřeč : Bukovka    2:0 (1:0)
Branky: Kopáč Jan, Pošepný Milan; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: Huňáček Miloš - Pilnáček Michal, Balšay Josef, Vrška Petr, Vondrouš Martin; ČK: Huňáček Miloš

Kojice : Křičeň    0:3 (0:0)
Branky: Kolín Jan 2, Biath Daniel; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: Franta Jan - Hanzl Lukáš, Pohanka Petr

 

14.kolo

Semín : Kojice    3:1 (3:1)
Branky: Živný René, Vokál Ondřej, Vokál Tomáš - Janák Lukáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Munzar Petr

Křičeň : Sopřeč    3:0 (2:0) 
Branky: Kopáč Petr, Karela Tomáš, Biath Daniel; ŽK: Chlumecký Václav, Malinský Bedřich; ČK: Pošepný Milan

Bukovka : Chrčice    2:3 (1:1)
Branky: Grešák Marek 2 - Kohoutek Petr, Sýkora Dominik, Pithart Ondřej; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Cep Jaroslav, Pešta Jaroslav, Salavec Jan - Skřivánek Michal

Jankovice : Rohoznice    0:0 (0:0)

Rozhodčí: Šindler Josef

Tetov : Rybitví    1:3 (1:1)
Branky: Jaborský Aleš - Fořt Michal 2, Fistr Martin; ŽK: Odvárka Matěj - Fistr Martin, Tichý Petr

 

15.kolo

Tetov : Semín    1:3 (0:1)
Branky: Černý Michal - Hrůša Lukáš 3; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Odvárka Matěj - Gabriel Radek

Rybitví : Jankovice    4:0 (3:0)
Branky: Merkl JIří 2, Joska Petr, Fistr Martin; Rozhodčí: Rokyta Václav

Chvaletice "B" : Bukovka    3:2 (2:1)
Branky: Veselý Petr 3 - Vrška Petr 2; Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: Kuch Jiří, Šlechta Jakub, Černý Martin, Rýdl Otakar - Salavec Jan, Grešák Marek; ČK: Vrška Petr, Grešák Marek

Chrčice : Křičeň    2:3 (1:0) 
Branky: Bedaník Pavel 2 - Tichý Josef 2, Kolín Jan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Sýkora Dominik - Kopáč Petr, Dimov Georgi

Sopřeč : Kojice    1:1 (0:1)
Branky: Malinský Bedřich - Steklý Vladimír; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Boudyš Jaroslav, Panchrátek Pavel - Balán Radek

 

16.kolo

Kojice : Chrčice    2:1 (1:1)
Branky: Balán Radek, Steklý Vladimír - Sýkora Dominik; ŽK: Balán Radek, Novotný Tomáš - Kohoutek Petr, Morávek Tomáš, Skřivánek Michal

Křičeň : Chvaletice "B"    13:1 (6:0)
Branky: Tichý Josef 4, Pohanka Petr 3, Karela Tomáš 3, Biath Daniel 3 - Novotný Jaroslav; Rozhodčí: Šindler Josef

Bukovka : Rohoznice    0:1 (0:1)
Branky: Jadrný Petr; Rozhodčí: Rambousek Miloš

Jankovice : Tetov    1:1 (0:0)
Branky: Priessnitz Vít - Ullrich Lukáš; Rozhodčí: Gernát Lukáš; ŽK: Vávra Luboš - Svoboda Luboš

Semín : Sopřeč    4:1 (0:1)
Branky: Panchártek Michal 3, Samek Josef - Kadirov Lenon; Rozhodčí: Kopač Petr

 

17.kolo

Jankovice : Semín    0:2 (0:0) 
Branky: Vosáhlo Miloš, Vokál Tomáš; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav

Rybitví : Bukovka    6:0 (3:0)
Branky: Levai Jan 3, Píša Jaroslav, Fistr Martin, Kopsa Petr; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Merkl JIří - Štrobich Pavel

Chvaletice "B" : Kojice    1:2 (1:1)
Branky: Kuch Václav - Kašička Petr, Janák Lukáš; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Černý Martin - Balán Radek

Rohoznice : Křičeň    1:1 (0:0)
Branky: Steklý Roman - Pohanka Petr; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Bauer Jan - Kopáč Petr

Chrčice : Sopřeč    2:0 (1:0)
Branky: Mišek Jaroslav, Kohoutek Petr; Rozhodčí: Kopač Petr; ŽK: Štochl Slavomír, Boudyš Jiří

 

18.kolo

Semín : Chrčice    4:2 (3:1)
Branky: Panchártek Michal 2, Vosáhlo Šimon 2 - Foldyna Jan, Kohoutek Petr; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ČK: 0 - Kiš Alexandr

Sopřeč : Chvaletice "B"    3:1 (0:1)
Branky: Huňáček Miloš, Boudyš Jiří, Malinský Bedřich - Rýdl Otakar; Rozhodčí: Schmeiser Kamil; ŽK: Chlumecký Václav, Smolík Lukáš - Šlechta Jakub

Kojice : Rohoznice    0:1 (0:0)
Branky: Kašpar Michal; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Sotona Milan, Novotný Tomáš

Křičeň : Rybitví    2:4 (0:3)
Branky: Biath Daniel 2 - Řehák Jindřich, Bořil Tomáš, Levai Jan, Šaravec Václav ; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: Baracz Tomáš, Karela Tomáš - Šaravec Václav, Tichý Petr

Bukovka : Tetov    0:0 (0:0) 
Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Vondrouš Martin, Vrška Petr - Kout Tomáš, Kratěna Marek, Jaborský Aleš; ČK: Vondrouš Martin

 

19.kolo

Jankovice : Bukovka    2:2 (1:0)
Branky: Kubát Tomáš, Hubička Tomáš - Vondrouš Martin 2; ŽK: Kubát Tomáš, Hubička Tomáš, Mariánus Karel - Tomčala David, Balšay Petr, Salavec Jan

Tetov : Křičeň    3:2 (2:1)
Branky: Benjač Miroslav, Menšl Pavel, Jaborský Aleš - Kolín Jan, Karela Tomáš; ŽK: Sabo Štefan - Karela Tomáš, Dimov Georgi, Pohanka Petr

Rybitví : Kojice    4:1 (2:0)
Branky: Levai Jan 2, Bořil Tomáš, Šaravec Václav - Franta Jan; ŽK: Merkl JIří - Sidor David

Rohoznice : Sopřeč    2:0 (2:0)
Branky: Steklý Roman, Lát Radek; ŽK: Lát Radek - Chlumecký Václav, Kopáč Jan, Fikejs Josef

Chvaletice "B" : Chrčice    0:2 (0:1)
Branky: Foldyna Jan, Matoušek Karel; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Šlechta Jakub, Černý Martin, Petržilka Roman - Štekl Pavel

 

20.kolo

Semín : Chvaletice "B"    3:0 (3:0)
Rozhodčí: Ledajaks Josef

Chrčice : Rohoznice    3:3 (3:1)
Branky: Sýkora Dominik 2, Blahák Jan - Jezdinský Ota, Steklý Roman, Stix Pavel; Rozhodčí: Budínský Petr


Sopřeč : Rybitví    1:2 (0:1)
Branky: Hrdý Pavel - Joska Petr, Bořil Tomáš; Rozhodčí: Kopač Petr; ŽK: Boudyš Jaroslav, Malinský Bedřich, Fikejs Josef - Pejřimovský Aleš, Vlk Ondřej, Levai Jan


Kojice : Tetov    6:0 (2:0)
Branky: Balán Radek 2, Janák Lukáš 2, Kašička Petr, Sláma Martin; ŽK: Janák Lukáš - 0


Křičeň : Jankovice    2:3 (0:2)
Branky: Pohanka Petr, Tichý Josef - Moravec Ivan, Šetina Libor, Mrkvička Zdeněk; Rozhodčí: Dobrovolný Miroslav; ŽK: Biath Daniel - Linhart Josef; ČK: Pohanka Petr - Šetina Marek

 

21.kolo

Bukovka : Semín    1:5 (1:2)
Branky: Balšay Josef - Panchártek Michal 2, Samek Josef, Vencl Martin, Huňáček Rostislav; Rozhodčí: Kopač Petr; ŽK: Salavec Jan - 0


Jankovice : Kojice    2:3 (1:2)
Branky: Káňa Milan, Priessnitz Vít - Steklý Vladimír 2, Janák Lukáš; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Šetina Libor - Janák Lukáš, Sotona Milan, Balán Radek


Tetov : Sopřeč    0:2 (0:2)
Branky: Kadirov Lenon, Hrdý Pavel; Rozhodčí: Budínský Petr


Rybitví : Chrčice    4:2 (3:1)
Branky: Fořt Michal 2, Černík Tomáš, Fistr Martin - Kohoutek Petr, Sýkora Dominik; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Merkl Jiří - 0


Rohoznice : Chvaletice "B"    2:3 (1:2)
Branky: Kašpar Michal, Holanec Michal - Kuch Martin 2, Černý Martin

 

22.kolo

Chvaletice "B" : Rybitví    1:7 (1:3)
Branky: Krüger Štěpán - Fořt Michal 2, Levai Jan 2, Řehák Jindřich, Bořil Tomáš, Bok Petr; ŽK: Gabrhel Vladimír, Herman Lukáš, Zajíc Milan- 0


Křičeň : Bukovka    4:3 (2:1)
Branky: Tichý Josef 2, Karela Tomáš, Biath Daniel - Grešák Marek, Vondrouš Martin, vlastní; Rozhodčí: Gernát Lukáš; ŽK: Karela Tomáš, Dimov Georgi - Vondrouš Martin, Salavec Jan, Pešta Jaroslav; ČK: Dimov Georgi - Pešta Jaroslav


Semín : Rohoznice    3:1 (0:1)
Branky: Panchártek Michal 2, Vosáhlo Šimon - Stix Pavel; ŽK: Václavek Josef - Jirousek Rostislav


Chrčice : Tetov    2:3 (2:2)
Branky: Štekl Pavel, Sýkora Dominik - Ullrich Lukáš, Sabo Štefan, Kout Tomáš


Sopřeč : Jankovice    1:3 (0:2)
Branky: Malinský Bedřich - Horký David, Kubát Tomáš, Hubička Tomáš; ŽK: Huňáček Miloš - Mrkvička Zdeněk; ČK: 0 - Mrkvička Zdeněk

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Sobota  -  26.05.2018  -  17:00
Rybitví
 vs
  Chvaletice

 

Histrorická bilance
   Zápasy 13
   Výhry 4
   Remízy 5
   Prohry 4
   Skóre 23 : 25
   Žluté karty 20 : 18
   Červené karty 1 : 2

 

Rozlosování  -  Podzim 2017

Datum Zápas Čas
So  28.10.   Rybitví  :  St. Čívice 0 : 0
So  19.08.   Valy : Rybitví 4 : 0
So  26.08.   Rybitví : Lány na Důlku 0 : 4
Ne  03.09.   Lipoltice : Rybitví 1 : 4
So  09.09.   Bukovka : Rybitví 2 : 3
So  16.09.   Semín : Rybitví 2 : 3
So  23.09.   Rybitví : Selmice 4 : 1
So  30.09.   Chvaletice : Rybitví 0 : 3
So  07.10.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 4 : 2
So  14.10.   Rybitví : Rohoznice 1 : 3
So  21.10.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 3


Rozlosování  -  Jaro 2018

Datum Zápas Čas
Ne  08.04.   St. Čívice : Rybitví 0 : 0
So  14.04.   Rybitví : Valy 1 : 0
So  21.04.   Lány na Důlku : Rybitví 4 : 0
So  28.04.   Rybitví : Lipoltice 2 : 3
So  05.05.   Rybitví : Bukovka 1 : 2
So  12.05.   Rybitví : Semín 1 : 1
Ne  20.05.   Selmice : Rybitví 2 : 4
So  26.05.   Rybitví : Chvaletice 17:00
Ne  03.06.   Roh. Bělá "B": Rybitví 17:00
Ne  10.06.   Rohoznice : Rybitví 17:00
So  16.06.   Rybitví : Řečany n/L "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Jaro 2018

Datum Zápas Čas
 27.04.   Choltice : Rybitví 2 : 1
Ne  29.04.   Rybitví : Semín 5 : 6
Út  01.05.   Rybitví : Přelovice 5 : 7
 11.05.   Junior Pce : Rybitví 22 : 2
 08.06.   Rybitví : Srch 17:00
 25.05.   Újezd : Rybitví 16:30
Út  29.05.   Rybitví : Chvaletice 17:00
Út  05.06.   Rybitví : Paramo Pce 17:00
St  13.06.   Živanice : Rybitví 17:00

 

Tabulka  2017 / 2018

   Tabulka po 18.kole 
1.    Sokol Lány na Důlku 36
2.    Sokol Rohoznice 34
3.    TJ Valy 33
4.    1.FC Body Bukovka 32
5.    Sokol Staré Čívice 31
6.    TJ Jiskra Rybitví 30
7.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 26
8.    Sokol Semín 24
9.    SK Selmice 24
10.    TJ Lipoltice 16
11.    FK Baník Chvaletice 14
12.    SK Řečany nad Labem "B" 9

 

Střelci  2017 / 2018

     Jméno  Góly
     Válek Vít 14
     Jarmar Jiří 5
     Levai Jan 4
     Klečka Jakub 2
     Linek Matěj 2
     Šáravec Václav ml. 2
     Bořil Tomáš 1
     Hemerka Petr 1
     Stehlík Petr 1
     Sup Jiří 1
     Zelinka Jan 1
 
     Celkem 34

 

Žluté karty  2017 / 2018

     Jméno ŽK
     Kovář Libor 8
     Hemerka Petr 4
     Jarmar Jiří 4
     Klečka Jakub 4
     Levai Jan 4
     Linek Matěj 2
     Válek Vít 2
     Zelinka Jan 2
     Bořil Tomáš 1
     Fiala Martin 1
     Stehlík Petr 1
     Šáravec Václav ml. 1
    
      Celkem 34

 

Červené karty  2017 / 2018

     Jméno ČK
     Fiala Martin 1
     Levai Jan 1
     Šáravec Václav ml. 1
    
     Celkem 3

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 17:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři