Střelci  2012 / 2013

     Jméno  Góly
    Levai Jan 26
    Hunka Dušan 6
    Klusáček Luděk 5
    Sup Jiří 4
    Čada Martin 3
    Novotný Tomáš 3
    Klečka Jakub 2
    Řehák Jindřich 2
    Bořil Tomáš 1
    Peterka Radek 1
    Tichý Petr 1
    Vlk Ondřej 1
   
     Celkem 55

 

 

Žluté karty  2012 / 2013

     Jméno ŽK
    Fistr Martin 7
    Tichý Petr 5
    Merkl Jiří 4
    Klečka Jakub 4
    Levai Jan 4
    Bok Petr 3
    Klusáček Luděk 3
    Šaravec Václav 3
    Peterka Radek 2
    Řehák Jindřich 2
    Bořil Tomáš 1
    Čada Martin 1
    Doušek Jaroslav 1
    Steklý Roman 1
    Sup Jiří 1
    Těšitel Michal 1
    Vlk Ondřej 1
      
     Celkem 44

 

 

Červené karty  2012 / 2013

     Jméno ČK
    Klusáček Luděk 1
      
     Celkem 1

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.xxxx  -  xx:xx
 
 vs
      

 

Histrorická bilance
   Zápasy  
   Výhry  
   Remízy  
   Prohry  
   Skóre  
   Žluté karty  
   Červené karty  

 

Rozlosování  -  Podzim 2020

  Datum Zápas Čas
So 29.08.   Rybitví : Jankovice 5 : 1
So 05.09.   Kojice : Rybitví 2 : 0
So 12.09.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 20.09.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 3
xx xx.xx.   Rybitví : Řečany n/L "B" xx:xx
Ne 04.10.   Staré Ždánice: Rybitví  0 : 0 
So 10.10.   Rybitví : Semín 1 : 0
xx xx.xx.   Srch "B" : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Újezd "B" : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Přelouč "C" : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Rybitví : Přelovice "B" xx:xx
xx xx.xx.   Tetov "B : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Rybitví : Staré Čivice "B" xx:xx

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.09.20 Semín
16:15   Řečany nad Labem 2 : 5
17:00   Semín "B" 2 : 2
  Turnaj č.2
16.01.21 UMT Ohrazenice
10:45   Starý Mateřov  
12:15   Křičeň  
13:00   Semín "A"  
Turnaj č.3
  Sportovní hala Lázně Bohdaneč
     
      

 

Tabulka  2020 / 2021

   Tabulka po 7.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 18
2.    TJ Sokol Kojice 16
3.    FK Přelouč "C" 15
4.    Sokol Semín 13
5.    TJ Sokol Zdechovice 12
6.    TJ Jiskra Rybitví 11
7.    TJ SK Tetov "B" 10
8.    FC Titanic Srch B 9
9.    TJ Přelovice "B" 8
10.    TJ Sokol Újezd "B" 8
11.    TJ Slavoj Choltice "B" 5
12.    TJ Sokol Staré Ždánice 5
13.    TJ Jankovice 4
14.    TJ Sokol Staré Čívice 1

 

Střelci  2020 / 2021

     Jméno  Góly
   Pruhlo Konstiantyn 3
   Válek Vít 3
   Jarmar Jiří 1
   Kakrda Martin 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
 
     Celkem 10

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
   Bořil Tomáš 1
   Joska Petr 1
   Kakrda Martin 1
   Peterka Radek 1
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2020 / 2021

     Jméno ŽK
   Hunka Dušan 1
   Jadrný Petr 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
   Zelinka Jan 1
    
      Celkem 5

 

Červené karty  2020 / 2021

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři