Výsledky

1. kolo  11-12.08.2012  - 17:00   2. kolo  18-19.08.2012 - 17:00
Staré Ždánice : Křičeň A  2 : 1    Křičeň A : Přelovice B  4 : 2 
Řečany n/L B : Rohoznice 2 : 6   Lipoltice : Lázně Bohdaneč 3 : 2
Jiskra Rybitví : Lány na Důlku 6 : 2   Srch B : Staré Čívice 1 : 6
Semín A : Kolesa 2 : 1   Kolesa : Újezd B 6 : 1
Újezd B : Srch B 1 : 0   Lány na Důlku : Semín A 1 : 3
Staré Čívice : Lipoltice 0 : 6   Rohoznice : Jiskra Rybitví 0 : 1
Lázně Bohdaneč : Přelovice B 3 : 5   Staré Ždánice : Řečany n/L B 2 : 0
                 
3. kolo  25-26.08.2012 - 17:00   4. kolo  01-02.09.2012 - 17:00
Řečany n/L B Křičeň A 3 : 3   Křičeň A : Lipoltice 1 : 1
Jiskra Rybitví Staré Ždánice 0 : 1   Srch B : Přelovice B 1 : 3
Semín A Rohoznice 1 : 1   Kolesa : Lázně Bohdaneč 2 : 5
Újezd B  :  Lány na Důlku 4 : 3   Lány na Důlku : Staré Čívice 5 : 2
Staré Čívice  :  Kolesa 1 : 2   Rohoznice : Újezd B 4 : 1
Lázně Bohdaneč  :  Srch B 6 : 0   Staré Ždánice : Semín A 3 : 1
Přelovice B  :  Lipoltice 2 : 1   Řečany n/L B : Jiskra Rybitví 1 : 3
                 
5. kolo  08-09.09.2012 - 17:00   6. kolo  15-16.09.2012 - 16:30
Jiskra Rybitví Křičeň A 0 : 1   Křičeň A : Srch B 6 : 1
Semín A Řečany n/L B 1 : 1   Kolesa : Lipoltice 4 : 2
Újezd B Staré Ždánice 3 : 2   Lány na Důlku : Přelovice B 3 : 1
Staré Čívice Rohoznice 2 : 2   Rohoznice : Lázně Bohdaneč 0 : 9
Lázně Bohdaneč Lány na Důlku 3 : 2   Staré Ždánice : Staré Čívice 4 : 4
Přelovice B Kolesa 1 : 6   Řečany n/L B : Újezd B 5 : 1
Lipoltice Srch B 8 : 0   Jiskra Rybitví : Semín A 1 : 1
                 
7. kolo  22-23.09.2012 - 16:30   8. kolo  29-30.09.2012 - 16:00
Semín A Křičeň A 1 : 4   Křičeň A : Kolesa 6 : 1
Újezd B Jiskra Rybitví 3 : 3   Lány na Důlku : Srch B 5 : 2
Staré Čívice Řečany n/L B 1 : 2   Rohoznice : Lipoltice 1 : 6
Lázně Bohdaneč Staré Ždánice 3 : 1   Staré Ždánice : Přelovice B 2 : 2
Přelovice B Rohoznice 0 : 3   Řečany n/L B : Lázně Bohdaneč 1 : 9
Lipoltice Lány na Důlku 2 : 1   Jiskra Rybitví : Staré Čívice 2 : 0
Srch B Kolesa 6 : 1   Semín A : Újezd B 1 : 2
                 
9. kolo  06-07.10.2012 - 16:00   10. kolo  13-14.10.2012 - 15:30
Újezd B Křičeň A 2 : 0   Křičeň A : Lány na Důlku 6 : 3
Staré Čívice Semín A 3 : 2   Rohoznice : Kolesa 1 : 1
Lázně Bohdaneč Jiskra Rybitví 6 : 1   Staré Ždánice : Srch B 1 : 4
Přelovice B Řečany n/L B 1 : 2   Řečany n/L B : Lipoltice 1 : 5
Lipoltice Staré Ždánice 2 : 0   Jiskra Rybitví : Přelovice B 0 : 0
Srch B Rohoznice 4 : 2   Semín A : Lázně Bohdaneč 1 : 5
Kolesa Lány na Důlku 0 : 2   Újezd B : Staré Čívice 5 : 0
                 
11. kolo  20-21.10.2012 - 15:30   12. kolo  27-28.10.2012 - 14:30
Staré Čívice Křičeň A 0 : 6   Křičeň A Rohoznice 2 : 1
Lázně Bohdaneč Újezd B 3 : 1   Staré Ždánice Lány na Důlku 1 : 3
Přelovice B Semín A 0 : 0   Řečany n/L B Kolesa 0 : 1
Lipoltice Jiskra Rybitví 2 : 0   Jiskra Rybitví Srch B 5 : 0
Srch B Řečany n/L B 2 : 1   Semín A Lipoltice 0 : 5
Kolesa Staré Ždánice 2 : 1   Újezd B Přelovice B 1 : 1
Lány na Důlku Rohoznice 5 : 0   Staré Čívice Lázně Bohdaneč 1 : 7
                 
13. kolo  03-04.11.2012 - 14:00    
Lázně Bohdaneč Křičeň A 3 : 3          
Přelovice B Staré Čívice 1 : 2          
Lipoltice Újezd B 2 : 2          
Srch B Semín A 4 : 3          
Kolesa Jiskra Rybitví 2 : 0          
Lány na Důlku Řečany n/L B 4 : 0          
Rohoznice Staré Ždánice 3 : 0          
                 
14. kolo  23-24.03.2013  - 15:00   15. kolo  30-31.03.2013 - 15:00
Křičeň A Staré Ždánice 0 : 1   Přelovice B Křičeň A 3 : 6
Rohoznice Řečany n/L B 4 : 0   Lázně Bohdaneč Lipoltice 5 : 1
Lány na Důlku Jiskra Rybitví 1 : 2   Staré Čívice Srch B 4 : 2
Kolesa Semín A 3 : 1   Újezd B Kolesa 5 : 1
Srch B Újezd B 3 : 1   Semín A Lány na Důlku 2 : 4
Lipoltice Staré Čívice 0 : 0   Jiskra Rybitví Rohoznice 0 : 2
Přelovice B Lázně Bohdaneč 1 : 2   Řečany n/L B Staré Ždánice 2 : 1
                 
16. kolo  06-07.04.2013- 16:30   17. kolo  13-14.04.2013 - 16:30
Křičeň A Řečany n/L B 2 : 0   Lipoltice : Křičeň A 2 : 0
Staré Ždánice Jiskra Rybitví 1 : 1   Přelovice B : Srch B 5 : 0
Rohoznice Semín A 4 : 2   Lázně Bohdaneč : Kolesa 8 : 0
Lány na Důlku Újezd B 3 : 1   Staré Čívice : Lány na Důlku 2 : 2
Kolesa Staré Čívice 3 : 1   Újezd B : Rohoznice 7 : 4
Srch B Lázně Bohdaneč 3 : 5   Semín A : Staré Ždánice 1 : 0
Lipoltice Přelovice B 2 : 1   Jiskra Rybitví : Řečany n/L B 3 : 1
                 
18. kolo  20-21.04.2013 - 17:00   19. kolo  27-28.04.2013 - 17:00
Křičeň A Jiskra Rybitví 3 : 0   Srch B Křičeň A 2 : 0
Řečany n/L B Semín A 2 : 0   Lipoltice Kolesa 6 : 1
Staré Ždánice Újezd B 3 : 2   Přelovice B Lány na Důlku 4 : 0
Rohoznice Staré Čívice 1 : 2   Lázně Bohdaneč Rohoznice 3 : 2
Lány na Důlku Lázně Bohdaneč 1 : 4   Staré Čívice Staré Ždánice 5 : 6
Kolesa Přelovice B 2 : 3   Újezd B Řečany n/L B 3 : 0
Srch B Lipoltice 4 : 2   Semín A Jiskra Rybitví 2 : 1
                 
20. kolo  04-05.05.2013 - 17:00   21. kolo  11-12.05.2013 - 17:00
Křičeň A Semín A 5 : 1   Kolesa : Křičeň A 2 : 4
Jiskra Rybitví Újezd B 11 : 0   Srch B : Lány na Důlku 4 : 1
Řečany n/L B Staré Čívice 3 : 1   Lipoltice : Rohoznice 2 : 1
Staré Ždánice Lázně Bohdaneč 2 : 1   Přelovice B : Staré Ždánice 1 : 0
Rohoznice Přelovice B 5 : 0   Lázně Bohdaneč : Řečany n/L B 9 : 2
Lány na Důlku Lipoltice 0 : 1   Staré Čívice : Jiskra Rybitví 2 : 4
Kolesa Srch B 2 : 1   Újezd B : Semín A 0 : 0
                 
22. kolo  18-19.05.2013 - 17:00   23. kolo  25-26.05.2013 - 17:00
Křičeň A Újezd B 5 : 1   Lány na Důlku Křičeň A 0 : 5
Semín A Staré Čívice 1 : 0   Kolesa Rohoznice 5 : 0
Jiskra Rybitví Lázně Bohdaneč 1 : 6   Srch B Staré Ždánice 1 : 3
Řečany n/L B Přelovice B 8 : 1   Lipoltice Řečany n/L B 2 : 4
Staré Ždánice Lipoltice 2 : 1   Přelovice B Jiskra Rybitví 2 : 0
Rohoznice Srch B 1 : 3   Lázně Bohdaneč Semín A 6 : 0
Lány na Důlku Kolesa 1 : 0   Staré Čívice Újezd B 3 : 2
                 
24. kolo  01-02.06.2013 - 17:00   25. kolo  08-09.06.2013 - 17:00
Křičeň A  :  Staré Čívice 4 : 4   Rohoznice : Křičeň A 0 : 2
Újezd B  :  Lázně Bohdaneč 3 : 1   Lány na Důlku : Staré Ždánice 4 : 2
Semín A  :  Přelovice B 4 : 2   Kolesa : Řečany n/L B 4 : 0
Jiskra Rybitví  :  Lipoltice 1 : 0   Srch B : Jiskra Rybitví 1 : 5
Řečany n/L B  :  Srch B 4 : 0   Lipoltice : Semín A 1 : 0
Staré Ždánice  :  Kolesa 0 : 2   Přelovice B : Újezd B 2 : 4
Rohoznice  :  Lány na Důlku 1 : 0   Lázně Bohdaneč Staré Čívice 5 : 1
                 
26. kolo  15-16.06.2013 - 17:00          
Křičeň A  :  Lázně Bohdaneč 5 : 4          
Staré Čívice  :  Přelovice B 11 : 2          
Újezd B  :  Lipoltice 4 : 3          
Semín A  :  Srch B 5 : 1          
Jiskra Rybitví  :  Kolesa 4 : 2          
Řečany n/L B  :  Lány na Důlku 3 : 3          
Staré Ždánice  :  Rohoznice 2 : 0          

 

1.kolo

St. Ždánice : Křičeň A    2:1 (0:1)    120    
Branky: Palina Patrik, Ivanov Vassil - Karela Tomáš; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Bidman Jan - Koki Bohuslav, Biath Daniel

Řečany B : Rohoznice    2:6 (1:2)    32    
Branky: Veselý Petr 2 - Ilovský Tomáš 3, Hlaváček Aleš 2, Černík Tomáš; Rozhodčí: Školout František

Rybitví : Lány    6:2 (4:1)    60    
Branky: Levai Jan 4, Klusáček Luděk, Sup Jiří - Kožený Aleš, Krpata Lukáš; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Levai Jan, Sup Jiří - Vrtáček David

Semín A : Kolesa    2:1 (1:1)    50    
Branky: Panchártek Michal, Minařík Tomáš - Minařík Petr; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Žáček Pavel, Doležal David - Minařík Petr, Zářecký Lukáš

Újezd B : Srch B    1:0 (0:0)    40    
Branky: Hývl Lukáš; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Vohralík Martin, Huňáček Jan - Slabý Petr

St. Čívice : Lipoltice    0:6 (0:4)    50    
Branky: Černohous Rudolf 2, Oliva Petr 2, Plavec Jiří, Flégr Josef; Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Zeman Milan - Kožený Radek

L. Bohdaneč : Přelovice B    3:5 (1:2)    200    
Branky: Machala Adam 2, Kvapil Sebastián - Hladík Ladislav 3, Šprojcar Petr, Šimák Ondřej; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Cincibuch Patrik - Šimák Ondřej

 

2.kolo

Křičeň A : Přelovice B    4:2 (2:1)    80    
Branky: Pavlištík Tomáš, Biath Daniel, Gloza Filip, Koki Bohuslav - Pohanka Tomáš 2; Rozhodčí: Šindler Josef

Lipoltice : L. Bohdaneč    3:2 (3:0)    80    
Branky: Švejda Pavel 2, Oliva Petr - Kalinin Aljoša 2; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: Oliva Petr, Ročín Pavel - Zackl Jakub, Machala Adam

Srch B : St. Čívice    1:6 (0:2)    50    
Branky: Biško Jaroslav - Horáček Petr 2, Záruba Patrik 2, Málek Jan, Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Nikl Vít, Tryner Michal - Vrtáček Luboš

Kolesa : Újezd B    6:1 (2:1)    30    
Branky: Zářecký Lukáš 2, Kurka Jan 2, Němec Přemysl, Musil Pavel - Šanda Zdeněk; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Vaníček Štěpán

Lány : Semín A    1:3 (0:2)    40    
Branky: Beneš Ondřej - Vokál Tomáš 2, Smolík Tomáš; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Vohradník Jaroslav - Žáček Pavel, Vojáček Jakub

Rohoznice : Rybitví    0:1 (0:0)    60    
Branky: Levai Jan; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Staroba Michal - Levai Jan, Klečka Jakub

St. Ždánice : Řečany B    2:0 (0:0)    80    
Branky: Koutník Zdeněk 2; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Bidman Jan, Bidman Tomáš, Svejštil Jakub - Křivka Petr, Blažek Martin

 

3.kolo

Řečany B : Křičeň A    3:3 (2:0)    60    
Branky: Kalina Lukáš, Tichý Tomáš, Tichý Šimon - Hanzl Lukáš 2, Koki Bohuslav; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Pirkl Zdeněk - Karela Tomáš, Malý Petr

Rybitví : St. Ždánice    0:1 (0:0)    80    
Branky: Rezler Patrik; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Šáravec Václav, Steklý Roman, Levai Jan, Doušek Jaroslav - Svejštil Jakub, Palina Patrik, Bidman Jan

Semín A : Rohoznice    1:1 (1:1)    30    
Branky: Vokál Tomáš - Hlaváček Aleš; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ŽK: Gabriel Radek - Staroba Michal

Újezd B : Lány    4:3 (2:2)    50    
Branky: Hladík Petr 3, Zima Jiří - Vohradník Jaroslav 3; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Šebek Daniel, Bosman Adam, Petříček Jiří - 0

St. Čívice : Kolesa    1:2 (0:0)    30    
Branky: Záruba Patrik - Strnad Pavel, Pokorný Jiří; Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Kopa Vít, Völkl František, Kvapil Martin - Fofoňka Jan, Sůra Václav

L. Bohdaneč : Srch B    6:0 (3:0)    70    
Branky: Kalinin Aljoša 3, Ginter Jaroslav, Izera Jan, Machala Adam; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Ryšavý Tadeáš, Blažej David - Bárta Tomáš

Přelovice B : Lipoltice    2:1 (2:0)    60    
Branky: Řehák Vladimír, Šimák Ondřej - Ročín Pavel; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Šimák Ondřej - Doležílek Michal

 

4.kolo

Křičeň A : Lipoltice    0:1 (0:1)    89    
Branky: Švejda Pavel; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Půlpán Libor, Karela Tomáš - Černohous Rudolf

Srch B : Přelovice B    1:3 (0:1)    40    
Branky: Hurta Michal - Hladík Ladislav 2, Šprync Adam; Rozhodčí: Louženský Jan; ŽK: Vodochodský Marek, Slabý Petr - Pracz Tomasz

Kolesa : L. Bohdaneč    2:5 (1:2)    40    
Branky: Strnad Pavel 2 - Ginter Jaroslav 2, Žurek Zdeněk, Kalinin Aljoša, Kvapil Sebastián; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Fofoňka Jan, Sůra Václav, Kocman Jakub - Izera Jan

Lány : St. Čívice    5:2 (2:0)    50    
Branky: Vohradník Jaroslav 3, Tichý Adam 2 - Záruba Patrik, Mzyk Daniel; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Gajdošík Matěj, Horák Zbyněk - Vrtáček Luboš, Málek Jan

Rohoznice : Újezd B    4:1 (1:1)    60    
Branky: Ilovský Tomáš, Staroba Michal, Štěpánek Jan, Metelka Ondřej - Zahradník Milan; Rozhodčí: Šindler Josef

St. Ždánice : Semín A    3:1 (2:0)    70    
Branky: Palina Patrik, Svejštil Jakub, Valenta Tomáš - Vokál Tomáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Palina Patrik - Minařík Tomáš, Doležal David; ČK: 0 - Minařík Tomáš

Řečany B : Rybitví    1:3 (1:2)    100    
Branky: Kalina Lukáš - Levai Jan 2, Čada Martin; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Kalina Lukáš, Křivka Petr, Nekola Martin, Naňka Václav - Fistr Martin

 

5.kolo

Rybitví : Křičeň A    0:1 (0:1)    60    
Branky: Karela Tomáš; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Tichý Petr - Karela Tomáš, Pavlištík Tomáš

Semín A : Řečany B    1:1 (1:0)    50    
Branky: Vojáček Jakub - Kalina Lukáš; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Barták Milan, Smolík Tomáš - Tichý Tomáš, Nekola Martin; ČK: Barták Milan - 0

Újezd B : St. Ždánice    3:2 (2:1)    70    
Branky: Vohralík Martin 2, Hataš Jan - Koutník Zdeněk 2; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: 0 - Ptáček Roman

St. Čívice : Rohoznice    2:2 (1:1)    50    
Branky: Málek Jan, Vrtáček Luboš - Staroba Michal, Skoupý Jakub; Rozhodčí: Málek Pavel; ŽK: Málek Jan - Skoupý Jakub, Černík Tomáš

L. Bohdaneč : Lány    3:2 (0:2)    150    
Branky: Kalinin Aljoša 2, Ginter Jaroslav - Šedivý Petr, Tichý Adam; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Zackl Jakub - 0; ČK: 0 - Čumpl Michal

Přelovice B : Kolesa    1:6 (1:1)    80    
Branky: Hladík Vít - Němec Přemysl 2, Strnad Stanislav, Strnad Pavel, Zářecký Lukáš, Kurka Jan; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: 0 - Strnad Stanislav, Zářecký Michal

Lipoltice : Srch B    8:0 (3:0)    80    
Branky: Švejda Pavel 4, Plavec Jiří 2, Oliva Petr 2; Rozhodčí: Volný Bohuslav; ŽK: 0 - Levínský Jiří, Bárta Tomáš

 

6.kolo

Křičeň A  : Srch B    6:1 (4:0)    25    
Branky: Biath Daniel 2, Koki Bohuslav 2, Hynek Tomáš, vlastní - Víšek Martin; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Rejfek Tomáš - 0

Kolesa : Lipoltice    4:2 (2:1)    30    
Branky: Strnad Pavel, Fábera Jaroslav, Zářecký Lukáš, vlastní - Hladík Milan, Švejda Pavel; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Sůra Václav - 0

Lány : Přelovice B    3:1 (2:1)    30    
Branky: Vohradník Jaroslav 2, Šrám Jakub - Šprync Adam; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Horák Zbyněk - Bartoš Patrik, Hladík Martin

Rohoznice : L. Bohdaneč    0:9 (0:6)    100    
Branky: Ginter Jaroslav 3, Hanza Jaromír, Žurek Zdeněk, Cincibuch Patrik, Kalinin Aljoša, Ryšavý Tadeáš, Kvapil Sebastián; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Skoupý Jakub, Školník Stanislav - 0

St. Ždánice : St. Čívice    4:4 (3:4)    120    
Branky: Ptáček Roman 2, Vosyka Jan, Palina Patrik - Málek Jan 2, Vojtíšek Radek, Völkl František; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Ptáček Roman, Pleskot René - Zeman Milan

Řečany B : Újezd B    5:1 (1:0)    50    
Branky: Veselý Petr 3, Nekola Martin, Tichý Tomáš - Sirůček Daniel; Rozhodčí: Čapek Bohuslav

Rybitví : Semín A    1:1 (0:1)    50    
Branky: Levai Jan - Devera Filip; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Řehák Jindřich - Devera Filip, Smolík Tomáš, Gabriel Radek, Vencl Martin

 

7.kolo

Semín A : Křičeň A    1:4 (1:1)    40    
Branky: Devera Filip - Koki Bohuslav 2, Malý Petr, Kopáč Petr; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: 0 - Hynek Tomáš, Pavlištík Tomáš

Újezd B : Rybitví    3:3 (2:0)    40    
Branky: Vohralík Martin, Bosman Adam, Rozsévač Michal - Klusáček Luděk, Tichý Petr, Čada Martin; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Bosman Adam, Petříček Jiří - Merkl JIří, Vlk Ondřej

St. Čívice : Řečany B    1:2 (1:2)    40    
Branky: Málek Jan - Nekola Martin, Foršt Jan; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Málek Jan, Záruba Patrik, Motyčka Michal - 0

L. Bohdaneč : St. Ždánice    3:1 (2:1)    220    
Branky: Žurek Zdeněk, Cincibuch Patrik, Kalinin Aljoša - Pleskot René; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Hron Matěj - Bidman Jan

Přelovice B : Rohoznice    0:3 (0:2)        

Lipoltice : Lány    2:1 (0:0)    100    
Branky: Oliva Petr, Švejda Pavel - Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Kopa David, Tamchyna Josef - Kožený Aleš, Gajdošík Matěj

 

8.kolo

Křičeň A : Kolesa    6:1 (3:1)    60    
Branky: Karela Tomáš 2, Hanzl Lukáš 2, Malý Petr, Koki Bohuslav - Strnad Pavel; Rozhodčí: Rokyta Václav

Lány : Srch B    5:2 (2:1)    30    
Branky: Vohradník Jaroslav 2, Zezulka Pavel, Vaňátko Jan, Horák Zbyněk - Hocque Richard, Kala Daniel; Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: Tichý Adam - Hlaváč Ondřej

Rohoznice : Lipoltice    1:6 (1:1)    60    
Branky: Hlaváček Aleš - Oliva Petr 2, Švejda Pavel 2, Plavec Jiří, Černohous Rudolf; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Skoupý Jakub, Holanec Michal - Tamchyna Josef, Ročín Pavel

St. Ždánice : Přelovice B    2:2 (0:2)    120    
Branky: Palina Patrik, Pleskot Ondřej - Šprinc Rostislav, Malý Michal; Rozhodčí: Laik

Řečany B : L. Bohdaneč    1:9 (0:4)    60    
Branky: Veselý Petr - Žurek Zdeněk 2, Cincibuch Patrik 2, Kalinin Aljoša 2, Hanza Jaromír, Hron Matěj, Kvapil Sebastián; Rozhodčí: Charvát Jaroslav; ŽK: Veselý Petr - Kalinin Aljoša

Rybitví : St. Čívice    2:0 (1:0)    60    
Branky: Klusáček Luděk, Hunka Dušan; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Klusáček Luděk, Merkl Jiří, Tichý Petr, Bořil Tomáš - Motyčka Michal, Kvapil Martin

Semín A : Újezd B    1:2 (1:1)    30    
Branky: Vokál Jan - Strnad Martin, Sirůček Daniel; Rozhodčí: Laik

 

9.kolo

Újezd B : Křičeň A    2:0 (0:0)    56    
Branky: Hataš Jan, Bosman Adam; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Strnad Martin, Rozsévač Michal - Hackenberg Petr, Karela Tomáš; ČK: 0 - Hackenberg Petr

St. Čívice : Semín A    3:2 (2:0)    20    
Branky: Vojtíšek Radek 2, Vrtáček Luboš - Devera Filip 2; Rozhodčí: Novák Tomáš; ŽK: Kvapil Martin, Suchý Jan, Mzyk Daniel, Horáček Petr - Barták Milan; ČK: Vrtáček Luboš, Horáček Petr - 0

L. Bohdaneč : Rybitví    6:1 (3:0)    152    
Branky: Žurek Zdeněk 2, Hanza Jaromír, Cincibuch Patrik, Kalinin Aljoša, Machala Adam - Čada Martin; Rozhodčí: Svoboda Aleš, Hamrník Miroslav, Syrůček Oldřich; ŽK: Ryšavý Tadeáš, Hron Matěj - Tichý Petr, Fistr Martin

Přelovice B : Řečany B    1:2 (1:1)    40    
Branky: Šprojcar Petr - Veselý Petr, Matoušek Ondřej; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Strejc Jan - Matoušek Ondřej, Špirňák Peter

Lipoltice : St. Ždánice    2:0 (1:0)        

Srch B : Rohoznice    4:2 (1:1)    60    
Branky: Hocque Richard 2, Víšek Martin, Hurta Michal - Dvořák Josef, Hlaváček Aleš; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Levínský Jiří, Hlaváč Ondřej - Flégr David

Kolesa : Lány    0:2 (0:1)    20    
Branky: Vohradník Jaroslav, Tichý Adam; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Kolařík Martin, Zářecký Lukáš, Strnad Stanislav - Horák Zbyněk

 

10.kolo

Křičeň A : Lány    6:3 (5:0)    60    
Branky: Karela Tomáš 3, Půlpán Libor, Koki Bohuslav, Hynek Tomáš - Bárta Tomáš, Vohradník Jaroslav, Tichý Adam; Rozhodčí: Charvát Jaroslav; ŽK: Rejfek Tomáš, Pavlištík Tomáš - Vohradník Jaroslav, Šedivý Petr

Rohoznice : Kolesa    1:1 (1:0)    30    
Branky: Skoupý Jakub - Zářecký Michal; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Metelka Ondřej - Zářecký Michal, Musil Pavel

St. Ždánice : Srch B    1:4 (1:2)    100    
Branky: Šmíd Denis - Levínský Jiří 2, Hocque Richard, Mužík Lukáš; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Ptáček Roman, Bartoš Kamil - Hurta Michal, Doležal Marek, Tomyška Michal; ČK: Ptáček Roman - 0

Řečany B : Lipoltice    1:5 (0:1)    40    
Branky: Kalina Lukáš - Švejda Pavel 2, Oliva Petr, Doležílek Jakub, Kožený Petr; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil

Rybitví : Přelovice B    0:0 (0:0)    50    
Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Fistr Martin, Bok Petr - Černík Ondřej, Pohanka Tomáš

Semín A : L. Bohdaneč    1:4 (1:2)    40    
Branky: Smolík Tomáš - Kopřiva Jakub, Izera Jan, Kalinin Aljoša, Hron Matěj; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Vojáček Jakub, Gabriel Radek, Kosina Radek - Zackl Jakub, Machala Adam

Újezd B : St. Čívice    5:0 (3:0)    30    
Branky: Hataš Jan 3, Zima Jiří, Hladík Petr; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Mzyk Daniel, Suchý Jan

 

11.kolo

St. Čívice : Křičeň A    0:6 (0:1)    30    
Branky: Koki Bohuslav 3, Biath Daniel 2, Karela Tomáš; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: 0 - Karela Tomáš

L. Bohdaneč : Újezd B    3:1 (0:1)    100    
Branky: Zackl Jakub, Izera Jan, Kalinin Aljoša - Rusín Tomáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Zackl Jakub, Ryšavý Tadeáš, Štěpánek Jiří - Šebek Daniel

Přelovice B : Semín A    0:0 (0:0)    60    
Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Hladík Vít, Hladík Ladislav, Šimák Ondřej, Strejc Jan, Pohanka Tomáš - Vencl Martin, Kosina Radek; ČK: 0 - Vencl Martin

Lipoltice : Rybitví    2:0 (1:0)    50    
Branky: Oliva Petr, Švejda Pavel; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: 0 - Klečka Jakub

Srch B : Řečany B    2:1 (2:0)    40    
Branky: Jahl Michal, Levínský Jiří - Veselý Petr; Rozhodčí: Baracz Tomáš

Kolesa : St. Ždánice    2:1 (1:1)    30    
Branky: Zářecký Lukáš, Kolařík Martin - Lakatos Pavel; Rozhodčí: Blažek David; ŽK: Kolařík Martin, Minařík Petr - Bidman Tomáš, Bartoš Kamil; ČK: Minařík Petr - Bidman Jan

Lány : Rohoznice    5:0 (4:0)    40    
Branky: Vohradník Jaroslav 3, Tichý Adam 2; Rozhodčí: Šlor Robert; ŽK: Kožený Aleš, Bárta Tomáš - Skoupý Jakub, Metelka Ondřej, Hlaváček Aleš, Štěpánek Jan

 

12.kolo

Křičeň A : Rohoznice    2:1 (1:0)    90    
Branky: Půlpán Libor, Koki Bohuslav - Štěpánek Jan; Rozhodčí: Klempíř Jiří

St. Ždánice : Lány    1:3 (1:1)    40    
Branky: Bartoš Kamil - Vohradník Jaroslav 3; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Ptáček Roman - Horák Zbyněk, Tomiška Milan

Řečany B : Kolesa    0:1 (0:1)    20    
Branky: Kurka Jan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Matoušek Ondřej - Musil Pavel, Němec Přemysl, Strnad Stanislav

Rybitví : Srch B    5:0 (1:0)    50    
Branky: Sup Jiří 3, Klusáček Luděk, Řehák Jindřich; Rozhodčí: Čermák Jiří

Semín A : Lipoltice    0:5 (0:2)    30    
Branky: Švejda Pavel 3, Kožený Radek, Kopa David; Rozhodčí: Pražák František; ŽK: Vencl Martin - Tamchyna Josef

Újezd B : Přelovice B    1:1 (0:1)    30    
Branky: Petříček Jakub - vlastní; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Moravec Lukáš - Šprinc Rostislav

St. Čívice : L. Bohdaneč    1:7 (1:3)    60    
Branky: Horáček Petr - Cincibuch Patrik 2, Machala Adam 2, Kopřiva Jakub, Hron Matěj, Kvapil Sebastián; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Horáček Petr, Suchý Jan, Motyčka Michal - Machala Adam, Kalinin Aljoša

 

13.kolo

L. Bohdaneč : Křičeň A    3:3 (1:2)    80    
Branky: Machala Adam 2, Kalinin Aljoša - Karela Tomáš, Koki Bohuslav, vlastní; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Hron Matěj, Zackl Jakub - Karela Tomáš, Kopáč Petr, Hynek Tomáš, Malý Petr; ČK: Zackl Jakub - 0

Přelovice B : St. Čívice    1:2 (0:2)    50    
Branky: Hladík Ladislav - Vojtíšek Radek, Motyčka Michal; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Pracz Tomasz - 0

Lipoltice : Újezd B    2:2 (1:0)    50    
Branky: Švejda Pavel 2 - Zima Jiří, Vohralík Martin; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Tamchyna Josef, Plavec Jiří, Polanecký Vladimír - Rozsévač Michal

Srch B : Semín A    4:3 (4:2)    40    
Branky: Hocque Richard 2, Horyna Radek, Víšek Martin - Vokál Tomáš, Kalousek Michal, Pokorný Jan; Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Tomyška Michal - Kalousek Michal, Vojáček Jakub, Vokál Ondřej

Kolesa : Rybitví    2:0 (2:0)    20    
Branky: Strnad Pavel, Zářecký Lukáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Strnad Stanislav - Čada Martin, Fistr Martin, Klusáček Luděk, Šáravec Václav

Lány : Řečany B    4:0 (1:0)    30    
Branky: Vašíček Ladislav, Zezulka Pavel, Horák Zbyněk, Šrám Jakub; Rozhodčí: Ledajaks Josef

Rohoznice : St. Ždánice    3:0 (2:0)    70    
Branky: Dvořák Stanislav, Holanec Michal, Ilovský Tomáš; Rozhodčí: Ziegler Vratislav; ŽK: Skoupý Jakub, Štěpánek Jan, Metelka Ondřej - Palina Patrik, Koutník Zdeněk, Vosyka Jan, Turanský Tomáš

 

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Sobota -  18.08.2018  -  17:00
  Dolany
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 6
   Výhry 4
   Remízy 0
   Prohry 2
   Skóre 16 : 11
   Žluté karty 6 : 7
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
So 18.08.   Dolany : Rybitví 17:00
So 25.08.   Rybitví : Selmice 17:00
St 29.08.   Kojice : Rybitví 18:00
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 17:00
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 17:00
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 16:30
So 29.09.   Rybitví : Semín 16:00
Hl. xx.xx   Přelovice "B" : Rybitví 16:00
So 13.10   Rybitví : Lipoltice 15:30
Hl. xx.xx   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:30
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Hl. xx.xx   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Jaro 2018

Datum Zápas Čas
 27.04.   Choltice : Rybitví 2 : 1
Ne  29.04.   Rybitví : Semín 5 : 6
Út  01.05.   Rybitví : Přelovice 5 : 7
 11.05.   Junior Pce : Rybitví 22 : 2
 08.06.   Rybitví : Srch 1 : 13
 25.05.   Újezd : Rybitví 10 : 1
Út  29.05.   Rybitví : Chvaletice 7 : 10
Út  05.06.   Rybitví : Paramo Pce 1 : 13
St  13.06.   Živanice : Rybitví 9 : 8

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po xx.kole 
1.    TJ Jankovice  
2.    TJ Slavoj Choltice "B"  
3.    TJ Sokol Staré Ždánice  
4.    TJ Jiskra Rybitví  
5.    Sokol Semín  
6.    TJ Přelovice "B"  
7.    TJ Lipoltice  
8.    SK Lázně Bohdaneč "B"  
9.    TJ Sokol Zdechovice  
10.    Sokol Rohovlád. Bělá "B"  
11.    SK Řečany nad Labem "B"  
12.    TJ Sokol Kojice  
13.    TJ Sokol Újezd "B"  
14.    SK Dolany  
15.    SK Selmice  

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
      
      
     
 
     Celkem  

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
      
     
      
    
      Celkem  

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
      
      
      
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 17:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři