1. kolo  10-11.08.2013  - 17:00   2. kolo  17-18.08.2013 - 17:00
Staré Ždánice  :  Rohovl. Bělá B 0 : 5   Rohovl. Bělá B  :  Přelovice B 1 : 1
Selmice : Rohoznice 4 : 2   Lipoltice : Chvaletice 0 : 2
Jiskra Rybitví : Lány na Důlku 2 : 2   Staré Čívice : Újezd B 8 : 2
Srch B : Kolesa 6 : 4   Kolesa : Řečany n/L B 3 : 1
Řečany n/L B : Staré Čívice 1 : 1   Lány na Důlku : Srch B 4 : 2
Újezd B : Lipoltice 0 : 4   Rohoznice : Jiskra Rybitví 2 : 1
Chvaletice : Přelovice B 4 : 3   Staré Ždánice : Selmice 0 : 4
                 
3. kolo  24-25.08.2013 - 17:00   4. kolo  31.08.-01.09.2013 - 17:00
Selmice : Rohovl. Bělá B 2 : 2   Rohovl. Bělá B : Lipoltice 1 : 1
Jiskra Rybitví : Staré Ždánice 1 : 1   Staré Čívice : Přelovice B 3 : 0
Srch B : Rohoznice 5 : 1   Kolesa : Chvaletice 5 : 1
Řečany n/L B : Lány na Důlku 1 : 5   Lány na Důlku : Újezd B 4 : 1
Újezd B : Kolesa 5 : 0   Rohoznice : Řečany n/L B 2 : 1
Chvaletice : Staré Čívice 3 : 2   Staré Ždánice : Srch B 3 : 5
Přelovice B : Lipoltice 1 : 4   Selmice : Jiskra Rybitví 8 : 1
                 
5. kolo  07-08.09.2013 - 17:00   6. kolo  14-15.09.2013 - 16:30
Jiskra Rybitví : Rohovl. Bělá B 3 : 1   Rohovl. Bělá B : Staré Čívice 3 : 4
Srch B : Selmice 3 : 2   Kolesa : Lipoltice 1 : 2
Řečany n/L B : Staré Ždánice 0 : 2   Lány na Důlku : Přelovice B 1 : 1
Újezd B : Rohoznice 2 : 0   Rohoznice : Chvaletice 4 : 1
Chvaletice : Lány na Důlku 1 : 3   Staré Ždánice : Újezd B 3 : 1
Přelovice B : Kolesa 0 : 1   Selmice : Řečany n/L B 6 : 0
Lipoltice : Staré Čívice 0 : 4   Jiskra Rybitví : Srch B 0 : 0
                 
7. kolo  21-22.09.2013 - 16:30   8. kolo  28-29.09.2013 - 16:00
Srch B : Rohovl. Bělá B 6 : 1   Rohovl. Bělá B : Kolesa 1 : 3
Řečany n/L B : Jiskra Rybitví 1 : 0   Lány na Důlku : Staré Čívice 1 : 1
Újezd B : Selmice 3 : 0   Rohoznice : Lipoltice 1 : 0
Chvaletice : Staré Ždánice 8 : 0   Staré Ždánice : Přelovice B 3 : 3
Přelovice B : Rohoznice 2 : 2   Selmice : Chvaletice 2 : 2
Lipoltice : Lány na Důlku 2 : 0   Jiskra Rybitví : Újezd B 3 : 1
Staré Čívice : Kolesa 2 : 1   Srch B : Řečany n/L B 10 : 5
                 
9. kolo  05-06.10.2013 - 16:00   10. kolo  12-13.10.2013 - 15:30
Řečany n/L B : Rohovl. Bělá B 1 : 2   Rohovl. Bělá B : Lány na Důlku 4 : 2
Újezd B : Srch B 1 : 1   Rohoznice : Kolesa 1 : 1
Chvaletice : Jiskra Rybitví 4 : 1   Staré Ždánice : Staré Čívice 2 : 5
Přelovice B : Selmice 1 : 1   Selmice : Lipoltice 1 : 3
Lipoltice : Staré Ždánice 4 : 2   Jiskra Rybitví : Přelovice B 6 : 1
Staré Čívice : Rohoznice 4 : 0   Srch B : Chvaletice 3 : 2
Kolesa : Lány na Důlku 3 : 2   Řečany n/L B : Újezd B 4 : 0
                 
11. kolo  19-20.10.2013 - 15:30   12. kolo  26-27.10.2013 - 14:30
Újezd B : Rohovl. Bělá B 4 : 2   Rohovl. Bělá B : Rohoznice 2 : 2
Chvaletice : Řečany n/L B 1 : 1   Staré Ždánice : Lány na Důlku 1 : 2
Přelovice B : Srch B 2 : 3   Selmice : Kolesa 2 : 3
Lipoltice : Jiskra Rybitví 5 : 6   Jiskra Rybitví : Staré Čívice 2 : 0
Staré Čívice : Selmice 2 : 3   Srch B : Lipoltice 5 : 0
Kolesa : Staré Ždánice 5 : 2   Řečany n/L B : Přelovice B 0 : 4
Lány na Důlku : Rohoznice 2 : 3   Újezd B : Chvaletice 2 : 1
                 
13. kolo  02-03.11.2013 - 14:00    
Chvaletice : Rohovl. Bělá B 0 : 2          
Přelovice B : Újezd B 3 : 0          
Lipoltice : Řečany n/L B 6 : 0          
Staré Čívice : Srch B 2 : 3          
Kolesa : Jiskra Rybitví 4 : 1          
Lány na Důlku : Selmice 3 : 2          
Rohoznice : Staré Ždánice 1 : 0          
                 
14. kolo  22-23.03.2014  - 15:00   15. kolo  29-30.03.2014 - 15:00
Rohovl. Bělá B : Staré Ždánice 1 : 2   Přelovice B : Rohovl. Bělá B 0 : 5
Rohoznice : Selmice 0 : 1   Chvaletice : Lipoltice 1 : 0
Lány na Důlku : Jiskra Rybitví 1 : 0   Újezd B : Staré Čívice 3 : 2
Kolesa : Srch B 2 : 3   Řečany n/L B : Kolesa 1 : 2
Staré Čívice : Řečany n/L B 3 : 1   Srch B : Lány na Důlku 7 : 0
Lipoltice : Újezd B 3 : 2   Jiskra Rybitví : Rohoznice 2 : 1
Přelovice B : Chvaletice 2 : 3   Selmice : Staré Ždánice 3 : 3
                 
16. kolo  05-06.04.2014- 16:30   17. kolo  12-13.04.2014 - 16:30
Rohovl. Bělá B : Selmice 1 : 3   Lipoltice : Rohovl. Bělá B 0 : 0
Staré Ždánice : Jiskra Rybitví 1 : 2   Přelovice B : Staré Čívice 2 : 0
Rohoznice : Srch B 1 : 0   Chvaletice : Kolesa 2 : 2
Lány na Důlku : Řečany n/L B 5 : 0   Újezd B : Lány na Důlku 2 : 1
Kolesa : Újezd B 8 : 0   Řečany n/L B : Rohoznice 0 : 1
Staré Čívice : Chvaletice 1 : 1   Srch B : Staré Ždánice 6 : 2
Lipoltice : Přelovice B 0 : 3   Jiskra Rybitví : Selmice 2 : 1
                 
18. kolo  19-20.04.2014 - 17:00   19. kolo  26-27.04.2014 - 17:00
Rohovl. Bělá B : Jiskra Rybitví 0 : 1   Staré Čívice : Rohovl. Bělá B 3 : 1
Selmice : Srch B 3 : 1   Lipoltice : Kolesa 5 : 0
Staré Ždánice : Řečany n/L B 9 : 2   Přelovice B : Lány na Důlku 2 : 1
Rohoznice : Újezd B 1 : 1   Chvaletice : Rohoznice 2 : 2
Lány na Důlku : Chvaletice 2 : 2   Újezd B : Staré Ždánice 2 : 1
Kolesa : Přelovice B 2 : 0   Řečany n/L B : Selmice 0 : 1
Staré Čívice : Lipoltice 1 : 1   Srch B : Jiskra Rybitví 5 : 0
                 
20. kolo  03-04.05.2014 - 17:00   21. kolo  10-11.05.2014 - 17:00
Rohovl. Bělá B : Srch B 2 : 1   Kolesa : Rohovl. Bělá B 0 : 3
Jiskra Rybitví : Řečany n/L B 4 : 1   Staré Čívice : Lány na Důlku 3 : 3
Selmice : Újezd B 2 : 4   Lipoltice : Rohoznice 4 : 0
Staré Ždánice : Chvaletice 1 : 1   Přelovice B : Staré Ždánice 1 : 2
Rohoznice : Přelovice B 1 : 1   Chvaletice : Selmice 1 : 4
Lány na Důlku : Lipoltice 1 : 1   Újezd B : Jiskra Rybitví 0 : 4
Kolesa : Staré Čívice 3 : 1   Řečany n/L B : Srch B 3 : 1
                 
22. kolo  17-18.05.2014 - 17:00   23. kolo  24-25.05.2014 - 17:00
Rohovl. Bělá B : Řečany n/L B 10 : 1   Lány na Důlku : Rohovl. Bělá B 6 : 4
Srch B : Újezd B 4 : 1   Kolesa : Rohoznice 4 : 2
Jiskra Rybitví : Chvaletice 4 : 2   Staré Čívice : Staré Ždánice 0 : 3
Selmice : Přelovice B 1 : 2   Lipoltice : Selmice 4 : 1
Staré Ždánice : Lipoltice 4 : 2   Přelovice B : Jiskra Rybitví 1 : 4
Rohoznice : Staré Čívice 2 : 1   Chvaletice : Srch B 0 : 6
Lány na Důlku : Kolesa 1 : 3   Újezd B : Řečany n/L B 7 : 0
                 
24. kolo  31.05-01.06.2014 - 17:00   25. kolo  07-08.06.2014 - 17:00
Rohovl. Bělá B : Újezd B 2 : 0   Rohoznice : Rohovl. Bělá B 4 : 1
Řečany n/L B : Chvaletice 2 : 3   Lány na Důlku : Staré Ždánice 2 : 1
Srch B : Přelovice B 2 : 0   Kolesa : Selmice 3 : 2
Jiskra Rybitví : Lipoltice 1 : 0   Staré Čívice : Jiskra Rybitví 2 : 2
Selmice : Staré Čívice 2 : 2   Lipoltice : Srch B 1 : 2
Staré Ždánice : Kolesa 3 : 2   Přelovice B : Řečany n/L B 2 : 1
Rohoznice : Lány na Důlku 2 : 1   Chvaletice : Újezd B 6 : 0
                 
26. kolo  14-15.06.2014 - 17:00          
Rohovl. Bělá B : Chvaletice 0 : 2          
Újezd B : Přelovice B 5 : 2          
Řečany n/L B : Lipoltice 1 : 4          
Srch B : Staré Čívice 8 : 0          
Jiskra Rybitví : Kolesa 1 : 1          
Selmice : Lány na Důlku 5 : 2          
Staré Ždánice : Rohoznice 6 : 0          

 

1.kolo

St. Ždánice : R. Bělá B    0:5 (0:2)    100    
Branky: Wohlhöfner Jaroslav 2, Vlasák Milan 2, Rejfek Tomáš; Rozhodčí: Cirkl Petr; ŽK: Militký Tomáš - Kolmaš Pavel, Havelka Ondřej

Selmice : Rohoznice    4:2 (2:2)    60    
Branky: Bahník Martin 2, Strnad Michal, Pelant Josef - Boháček Miroslav, Ilovský Tomáš; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: Pelant František - Ilovský Tomáš, Boháček Miroslav, Metelka Ondřej, Černík Tomáš

Rybitví : Lány    2:2 (1:1)    60    
Branky: Fistr Martin, Klečka Jakub - Šrám Jakub 2; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Klečka Jakub, Řehák Jindřich, Tichý Petr - 0

Srch B : Kolesa    6:4 (2:3)    60    
Branky: Novotný Lukáš 2, Mužík Lukáš 2, Hocque Richard, Bárta Tomáš - Král Pavel 2, Fábera Jaroslav, Němec Vojtěch; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Horyna Radek, Kršák Robert, Beran Radek - Minařík Petr

Řečany B : St. Čívice    1:1 (1:1)    40    
Branky: Moravec Jakub - Horáček Petr; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: Linhart Pavel, Šlajs Ondřej - Kvapil Martin, Mzyk Daniel

Újezd B : Lipoltice    0:4 (0:2)    50    
Branky: Švejda Pavel 2, Kopa David, Hejcman Michal; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Rozsévač Michal, Rambousek Tomáš - Marek Přemysl, Ročín Pavel, Svoboda Antonín

Chvaletice : Přelovice B    4:3 (2:0)    40    
Branky: Hrbek Zdeněk 2, Svoboda Petr, vlastní - Doležal Petr 3; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Herman Lukáš - 0
 

2.kolo

R. Bělá B : Přelovice B    1:1 (0:1)    80    
Branky: Šmejda Ondřej - Doležal Petr; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Heřmánek Jakub, Remeš Michal - Kaderka Radek

Lipoltice : Chvaletice    0:2 (0:0)    50    
Branky: Kuch Jiří, Kuch Petr; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Hejcman Michal - Roubíček Radim

St. Čívice : Újezd B    8:2 (6:0)    50    
Branky: Horáček Petr 3, Mzyk Daniel 2, Svoboda, ing. Marcel, Málek Jan, Vojtíšek Radek - Zima Jiří, Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Mzyk Daniel - 0

Kolesa : Řečany B    3:1 (2:1)    30    
Branky: Král Pavel, Strnad Pavel, Tamchyna Leoš - Pirkl Zdeněk; Rozhodčí: Ledajaks Josef

Lány : Srch B    4:2 (3:0)    20    
Branky: Tichý Adam 2, Viselka Andrej, Jára Tomáš - Horyna Radek 2; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: 0 - Horyna Radek, Hocque Richard

Rohoznice : Rybitví    2:1 (1:0)    40    
Branky: Boháček Miroslav, Štěpánek Jan - Klusáček Luděk; Rozhodčí: Svoboda Aleš

St. Ždánice : Selmice    0:4 (0:1)    80    
Branky: Hochman Miloš 2, Smolík Marek, Bahník Martin; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Bidman Tomáš, Valenta Michal, Kněžour Aleš - 0

 

3.kolo

Selmice : R. Bělá B    2:2 (0:0)    50    
Branky: Smolík Marek, Hochman Miloš - Remeš Michal, Wohlhöfner Jaroslav; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: 0 - Heřmánek Jakub, Rejfek Tomáš

Rybitví : St. Ždánice    1:1 (1:1)    50    
Branky: Levai Jan - Pleskot Ondřej; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: Levai Jan, Hunka Dušan, Fistr Martin - Svejštil Jakub, Rezler Patrik, Bidman Tomáš, Bidman Jan; ČK: 0 - Bidman Tomáš, Bidman Jan

Srch B : Rohoznice    5:1 (2:0)    30    
Branky: Novotný Lukáš 2, Biško Jaroslav, Levínský Jiří, Víšek Martin - Boháček Miroslav; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Tryner Michal - 0; ČK: 0 - Skoupý Jakub

Řečany B : Lány    1:5 (1:1)    50    
Branky: Rajnet Jan - Šrám Jakub 2, Tichý Adam 2, Zezulka Pavel; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Šlajs Ondřej, Špirňák Peter - 0

Újezd B : Kolesa    5:0 (2:0)    60    
Branky: Rozsévač Ondřej, Huňáček Jan, Vohralík Martin, Hladík Petr, Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Stratil Pavel; ŽK: Vohradník Jaroslav, Zima Jiří, Rusín Tomáš, Petříček Jiří - Strnad Pavel; ČK: 0 - Fábera Jaroslav

Chvaletice : St. Čívice    3:2 (2:0)    40    
Branky: Sajdl Radek, Svoboda Petr, Herman Lukáš - Zeman Milan, Málek Jan; Rozhodčí: Volný Bohuslav; ŽK: Brunclík Jan - Suchý Jan

Přelovice B : Lipoltice    1:4 (0:1)    50    
Branky: Malý Michal - Švejda Pavel 2, Doležílek Michal, Doležílek Jakub; Rozhodčí: Binka Erik
 

4.kolo

R. Bělá B : Lipoltice    1:1 (0:0)    60    
Branky: Wohlhöfner Jaroslav - Švejda Pavel; Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: Heřmánek Jakub - Doležílek Jakub, Kopa David, Chára Lukáš

St. Čívice : Přelovice B    3:0 (1:0)    30    
Branky: Zeman Milan, Horáček Petr, Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: 0 - Šprinc Rostislav, Šimák Ondřej

Kolesa : Chvaletice    5:1 (3:0)    31    
Branky: Strnad Pavel, Němec Přemysl, Tamchyna Leoš, Němec Vojtěch, Minařík Petr - Hrbek Zdeněk; Rozhodčí: Školout František

Lány : Újezd B    4:1 (0:0)    30    
Branky: Šrám Jakub 2, Mareš Miloš, vlastní - Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Cirkl Petr

Rohoznice : Řečany B    2:1 (0:0)    40    
Branky: Holanec Michal, Staroba Michal - Moravec Jakub; Rozhodčí: Mencl Jan; ŽK: Boháček Miroslav - 0

St. Ždánice : Srch B    3:5 (1:5)    60    
Branky: Jirousek Leoš, Pleskot Ondřej, Šmíd Denis - Levínský Jiří, Novotný Lukáš, Horyna Radek, Tryner Michal, Beran Radek; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Šmíd Denis - Chocholouš Martin, Kusý Milan

Selmice : Rybitví    8:1 (2:1)    80    
Branky: Hochman Miloš 4, Bulánek Martin, Radil Miroslav, Bahník Martin, Pelant Josef - Hunka Dušan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Smolík Marek - Levai Jan, Bok Petr
 

5.kolo

Rybitví : R. Bělá B    3:1 (2:0)    70    
Branky: Levai Jan 2, Tichý Petr - Kotraš Jan; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Levai Jan, Klečka Jakub, Fistr Martin - Kotraš Jan, Šmejda Ondřej

Srch B : Selmice    3:2 (1:1)    70    
Branky: Kusý Milan, Horyna Radek, Víšek Martin - Hochman Miloš, Pelant Josef; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Levínský Jiří, Šmíd Michal, Karela Tomáš, Slabý Petr - Pithart Ondřej, Janák Pavel

Řečany B : St. Ždánice    0:2 (0:0)    50    
Branky: Púlpán Jiří, Valenta Michal; Rozhodčí: Binka Erik; ŽK: Linhart Pavel, Hajn David - Militký Tomáš

Újezd B : Rohoznice    2:0 (1:0)    40    
Branky: Zima Jiří, Vohralík Martin; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: Vohralík Martin - Holanec Michal, Kašpar Michal, Pitterle Tomáš; ČK: 0 - Holanec Michal

Chvaletice : Lány    1:3 (1:1)    60    
Branky: Mařata Filip - Tichý Adam 2, Viselka Andrej; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: Kuch Petr, Sajdl Radek - Tichý Adam, Bárta Tomáš

Přelovice B : Kolesa    0:1 (0:1)    50    
Branky: Strnad Pavel; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Blažek Bedřich - Strnad Pavel

Lipoltice : St. Čívice    0:4 (0:2)    80    
Branky: Horáček Petr 2, Svoboda, ing. Marcel, Málek Jan; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Doležílek Jakub, Ročín Pavel, Kopa David, Kožený Radek - Málek Jan, Vrtáček Luboš
 

6.kolo

R. Bělá B : St. Čívice    3:4 (1:1)    50    
Branky: Kotraš Jan, Tomič Aleksandar, Vlasák Milan - Vojtíšek Radek 3, Suchánek Marcel; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Vlasák Milan, Havelka Ondřej, Rejfek Tomáš - Vrtáček Luboš

Kolesa : Lipoltice    1:2 (1:1)    30    
Branky: Fábera Jaroslav - Švejda Pavel, Hejcman Michal; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Kolařík Martin, Fofoňka Jan - Hejcman Michal

Lány : Přelovice B    1:1 (0:0)    50    
Branky: Tichý Adam - Pracz Tomasz; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Ledvinka Ondřej

Rohoznice : Chvaletice    4:1 (4:0)    40    
Branky: Boháček Miroslav 2, Školník Stanislav, Metelka Ondřej - Doležal Filip; Rozhodčí: Hrozen Tomáš; ŽK: Školník Stanislav - Doležal Filip

St. Ždánice : Újezd B    3:1 (1:1)    100    
Branky: Bidman Jan, Jirousek Leoš, Pleskot Ondřej - Hataš Jan; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Jirousek Leoš - Jandák Martin, Moravec Lukáš

Selmice : Řečany B    6:0 (3:0)    60    
Branky: Hochman Miloš 3, Bahník Martin, Telvák Miloš, Pelant František; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Telvák Miloš, Smolík Marek - Pirkl Zdeněk, Kaňuka Michal

Rybitví : Srch B    0:0 (0:0)    50    
Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Levai Jan, Vlk Ondřej, Peterka Radek - Biško Jaroslav, Tryner Michal, Beran Radek, Horyna Radek, Novotný Lukáš
 

7.kolo

Srch B : R. Bělá B    6:1 (1:0)    40    
Branky: Víšek Martin 2, Novotný Lukáš, Horyna Radek, Karela Tomáš, Beran Radek - Remeš Michal; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Šmíd Michal - Kolmaš Pavel, Šmejda Ondřej

Řečany B : Rybitví    1:0 (0:0)    50    
Branky: Tichý Šimon; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Rosůlek Jindřich - Levai Jan, Bok Petr, Šáravec Václav

Újezd B : Selmice    3:0 (1:0)    70    
Branky: Zima Jiří, Rozsévač Michal, Kasal Leoš; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: Rozsévač Ondřej - Smolík Marek

Chvaletice : St. Ždánice    8:0 (2:0)    40    
Branky: Hrbek Zdeněk 5, Kosprt Pavel, Doležal Filip, Mařata Filip; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Doležal Filip, Herman Lukáš, Doležal Petr - Bartoš Kamil

Přelovice B : Rohoznice    2:2 (1:0)    60    
Branky: Šprojcar Petr, Kaderka Radek - Štěpánek Jan 2; Rozhodčí: Pail Nikola; ŽK: 0 - Skoupý Jakub

Lipoltice : Lány    2:0 (0:0)    80    
Branky: Švejda Pavel 2; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Melicher Lukáš - Horák Zbyněk; ČK: 0 - Bárta Tomáš

St. Čívice : Kolesa    2:1 (1:1)    50    
Branky: Horáček Petr, Vojtíšek Radek - Minařík Petr; Rozhodčí: Smolko Ondřej
 

8.kolo

R. Bělá B : Kolesa    1:3 (0:1)    50    
Branky: Postl Jiří - Němec Vojtěch 2, Fábera Jaroslav; Rozhodčí: Pail Nikola; ŽK: Tomič Aleksandar, Šmejda Ondřej - Němec Vojtěch, Strnad Stanislav

Lány : St. Čívice    1:1 (1:0)    60    
Branky: Tichý Adam - Horáček Petr; Rozhodčí: Málek Pavel; ŽK: Viselka Andrej, Zezulka Pavel - Mzyk Daniel

Rohoznice : Lipoltice    1:0 (0:0)    50    
Branky: Skoupý Jakub; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Skoupý Jakub, Boháček Miroslav - 0

St. Ždánice : Přelovice B    3:3 (1:2)    60    
Branky: Militký Tomáš, Pleskot Ondřej, Lakatos Pavel - Malý Michal 2, Šprojcar Petr; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Lakatos Pavel, Militký Tomáš, Bidman Tomáš - Šimák Ondřej

Selmice : Chvaletice    2:2 (0:0)    80    
Branky: Bahník Martin, Pelant Josef - Kosprt Pavel, Herman Lukáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Strnad Michal, Janák Pavel - Sajdl Radek, Svoboda Petr, Veselka Dušan

Rybitví : Újezd B    3:1 (3:0)    50    
Branky: Levai Jan 2, Bok Petr - Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Tichý Petr, Szikora Lukáš - Firbas Jiří, Havlíček Michal, Hývl Lukáš

Srch B : Řečany B    10:5 (4:3)    38    
Branky: Kusý Milan 3, Levínský Jiří 3, Hocque Richard 2, Horyna Radek, Nikl Vít - Pirkl Zdeněk 2, Moravec Miloš, Rosůlek Jindřich, Šlajs Ondřej; Rozhodčí: Školout František
 

9.kolo

Řečany B : R. Bělá B    1:2 (0:2)    40    
Branky: Moravec Miloš - Remeš Michal, Havelka Ondřej; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Moravec Jakub, Pirkl Zdeněk, Veselý Petr, Křivka Jaroslav - 0

Újezd B : Srch B    1:1 (1:0)    40    
Branky: Strnad Martin - Horyna Radek; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Vohralík Martin, Zima Jiří - Horyna Radek, Slabý Petr

Chvaletice : Rybitví    4:1 (0:0)    50    
Branky: Hrbek Zdeněk 2, Kosprt Pavel, Mařata Filip - Peterka Radek; Rozhodčí: Volný Bohuslav; ŽK: Herman Lukáš - Peterka Radek, Novotný Tomáš

Přelovice B : Selmice    1:1 (0:0)    80    
Branky: Šprojcar Petr - Smolík Marek; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Mrštík Josef, Šimák Ondřej - Radil Miroslav, Bahník Martin

Lipoltice : St. Ždánice    4:2 (3:2)    60    
Branky: Švejda Pavel 2, Doležílek Michal, Marek Přemysl - Jirousek Leoš, Militký Tomáš; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Plavec Patrik, Kopa David - Militký Tomáš, Bidman Tomáš

St. Čívice : Rohoznice    4:0 (3:0)    30    
Branky: Horáček Petr, Mzyk Daniel, Motyčka Michal, Vrtáček Luboš; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Vrtáček Luboš - Metelka Ondřej; ČK: 0 - Metelka Ondřej

Kolesa : Lány    3:2 (1:1)    20    
Branky: Strnad Pavel, Fábera Jaroslav, Kurka Jan - Mareš Miloš, Pilař Daniel; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: 0 - Jirouš Zbyněk
 

10.kolo

R. Bělá B : Lány    4:2 (2:2)    50    
Branky: Remeš Michal, Tomič Aleksandar, Bakule Jakub, Kotraš Pavel - Šrám Jakub, Tichý Adam; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ŽK: Tomič Aleksandar, Heřmánek Jakub - Bárta Tomáš; ČK: 0 - Posledník Jiří

Rohoznice : Kolesa    1:1 (0:1)    40    
Branky: Holanec Michal - Němec Vojtěch; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Nesládek Petr - Minařík Petr, Němec Přemysl

St. Ždánice : St. Čívice    2:5 (1:1)    60    
Branky: Hák Ondřej, Pleskot Ondřej - Vojtíšek Radek 2, Kulhánek Stanislav, Foldyna Jan, Suchánek Marcel; Rozhodčí: Kaplan Filip; ŽK: Jirousek Leoš, Svejštil Jakub - 0

Selmice : Lipoltice    1:3 (1:1)    67    
Branky: Hochman Miloš - Doležílek Jakub 2, Švejda Pavel; Rozhodčí: Školout František; ŽK: 0 - Hejcman Michal

Rybitví : Přelovice B    6:1 (3:0)    60    
Branky: Levai Jan 2, Vlk Ondřej, Novotný Tomáš, Bok Petr, Hunka Dušan - Mádr David; Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Tichý Petr - Ledvinka Ondřej, Bartoš Patrik

Srch B : Chvaletice    3:2 (2:1)    30    
Branky: Kusý Milan 2, Novotný Lukáš - Šourek Milan, Kuch Petr; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Levínský Jiří - Kuch Jiří, Doležal Filip

Řečany B : Újezd B    4:0 (1:0)    50    
Branky: Veselý Petr 2, Křivka Jaroslav, Blažek Martin; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Křivka Jaroslav, Blažek Martin, Křivka Petr - Hývl Lukáš
 

11.kolo

Újezd B : R. Bělá B    4:2 (3:2)    70    
Branky: Zima Jiří, Petříček Jiří, Hladík Petr, Pilský Jan - Wohlhöfner Jaroslav 2; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: 0 - Kunt Jiří

Chvaletice : Řečany B    1:1 (0:0)    70    
Branky: Doležal Filip - Rajnet Jan; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Doležal Filip, Kuch Jiří - Veselák Karel

Přelovice B : Srch B    2:3 (1:1)    50    
Branky: Mádr David, Šimák Ondřej - Novotný Radek 2, Horyna Radek; Rozhodčí: Stratil Petr; ŽK: Bartoš Patrik - Horyna Radek, Novotný Radek; ČK: Mádr Tomáš - Slabý Petr

Lipoltice : Rybitví    5:6 (2:4)    60    
Branky: Švejda Pavel 3, Doležílek Michal, Kopa David - Levai Jan 3, Řehák Jindřich, Novotný Tomáš, Hunka Dušan; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Tamchyna Josef, Hejcman Michal, Kasal Jan - Levai Jan, Řehák Jindřich

St. Čívice : Selmice    2:3 (0:1)    30    
Branky: Horáček Petr 2 - Smolík Marek, Janák Pavel, Pelant Josef; Rozhodčí: Cirkl Petr; ŽK: Křivka Aleš - Pithart Ondřej

Kolesa : St. Ždánice    5:2 (2:2)    20    
Branky: Zářecký Lukáš 3, Strnad Pavel, Němec Přemysl - Svejštil Jakub, Jirousek Leoš; Rozhodčí: Binka Erik

Lány : Rohoznice    2:3 (0:2)    40    
Branky: Šrám Jakub, Pilař Daniel - Štěpánek Jan 2, Boháček Miroslav; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Tichý Adam - Skoupý Jakub, Pitterle Tomáš, Nesládek Petr, Holanec Michal
 

12.kolo

R. Bělá B : Rohoznice    2:2 (0:2)    50    
Branky: Šmejda Ondřej, Bakule Jakub - Boháček Miroslav 2; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: 0 - Skoupý Jakub

St. Ždánice : Lány    1:2 (0:1)    60    
Branky: Lakatos Pavel - Tichý Adam, Pilař Daniel; Rozhodčí: Volný Bohuslav; ŽK: Militký Tomáš, Koutník Zdeněk - Bárta Tomáš, Tomiška Milan

Selmice : Kolesa    2:3 (1:1)    95    
Branky: Bahník Martin, Pelant Josef - Král Pavel, Strnad Pavel, Fábera Jaroslav; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Pelant Josef, Strnad Michal - Král Pavel, Fofoňka Jan, Němec Vojtěch, Minařík Petr

Rybitví : St. Čívice    2:0 (1:0)    50    
Branky: Klečka Jakub, Levai Jan; Rozhodčí: Hrozen Tomáš; ŽK: Tichý Petr - Kvapil Martin

Srch B : Lipoltice    5:0 (3:0)    81    
Branky: Horyna Radek 2, Doležal Marek 2, Hocque Richard; Rozhodčí: Mariánus Karel; ŽK: Horyna Radek - 0; ČK: 0 - Kopa David

Řečany B : Přelovice B    0:4 (0:0)    40    
Branky: Pracz Tomasz 2, Šprinc Rostislav, Balada Matěj; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Veselý Petr - Balada Matěj

Újezd B : Chvaletice    2:1 (0:0)    40    
Branky: Strnad Martin, Zima Jiří - Kuch Petr; Rozhodčí: Stratil Petr; ŽK: Zima Jiří, Hataš Jan - Kuch Petr, Roubíček Radim, Doležal Filip; ČK: 0 - Španko Gustáv
 

13.kolo

Chvaletice : R. Bělá B    0:2 (0:2)    30    
Branky: Kotraš Jan, Tomič Aleksandar; Rozhodčí: Fojtík Martin; ŽK: Herman Lukáš, Roubíček Radim, Brunclík Jan - Tomič Aleksandar

Přelovice B : Újezd B    3:0 (0:0)    60    
Branky: Pracz Tomasz 2, Kučera Jaroslav; Rozhodčí: Sponner Ludvík

Lipoltice : Řečany B    6:0 (3:0)    40    
Branky: Švejda Pavel 2, Doležílek Michal, Melicher Lukáš, Plavec Patrik, vlastní; Rozhodčí: Mencl Jan

St. Čívice : Srch B    2:3 (2:1)    30    
Branky: Horáček Petr 2 - Hocque Richard, Levínský Jiří, Horyna Radek; Rozhodčí: Kaplan Filip; ŽK: Horáček Petr, Mzyk Daniel, Suchý Jan - Šmíd Michal, Tryner Michal; ČK: Suchý Jan - 0

Kolesa : Rybitví    4:1 (1:1)    40    
Branky: Strnad Pavel 3, Němec Vojtěch - Novotný Tomáš; Rozhodčí: Slabý Petr; ŽK: Němec Vojtěch - Levai Jan, Fistr Martin; ČK: 0 - Levai Jan

Lány : Selmice    3:2 (1:0)    30    
Branky: Zezulka Pavel, Šrám Jakub, Pilař Daniel - Bulánek Martin, Hochman Miloš; Rozhodčí: Málek Pavel; ŽK: Viselka Andrej - Telvák Miloš

Rohoznice : St. Ždánice    1:0 (1:0)    40    
Branky: Holanec Michal; Rozhodčí: Cirkl Petr
 

14.kolo

R. Bělá B : St. Ždánice    1:2 (0:2)    60    
Branky: Kotraš Jan - Hák Ondřej 2; Rozhodčí: Slabý Petr; ŽK: Tamchyna Petr, Tomič Aleksandar, Vlasák Milan - Hák Ondřej, Šmíd Denis, Rezler Patrik; ČK: 0 - Hák Ondřej

Rohoznice : Selmice    0:1 (0:1)    24    
Branky: Hochman Miloš; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Skoupý Jakub, Nesládek Petr, Francl Zbyněk - 0

Lány : Rybitví    1:0 (1:0)    30    
Branky: Tichý Adam; Rozhodčí: Málek Pavel; ŽK: 0 - Tichý Petr

Kolesa : Srch B    2:3 (1:3)    20    
Branky: Král Pavel, Hanáček Dag - Hocque Richard, Chocholouš Martin, Horyna Radek; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Minařík Petr, Němec Přemysl, Havlas Aleš - Horyna Radek, Šmíd Michal, Tryner Michal

St. Čívice : Řečany B    3:1 (1:1)    20    
Branky: Málek Jan 2, Vojtíšek Radek - Veselý Petr; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Vrtáček Luboš - 0

Lipoltice : Újezd B    3:2 (2:0)    30    
Branky: Doležílek Michal, Doležílek Jakub, Flégr Josef - Rusín Tomáš, Rozsévač Michal; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Kopa David, Hejcman Michal - Huňáček Jan

Přelovice B : Chvaletice    2:3 (0:1)    30    
Branky: Hladík Ladislav, Šprinc Rostislav - Kosprt Pavel 2, vlastní; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Balada Matěj - 0
 

15.kolo

Přelovice B : R. Bělá B    0:5 (0:3)    60    
Branky: Kotraš Jan 3, Tomič Aleksandar, Puskás Tomáš; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Mádr David, Mrštík Josef, Hladík Ladislav, Strejc Jan - Pavliš Roman

Chvaletice : Lipoltice    1:0 (1:0)    40    
Branky: Hrbek Zdeněk; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Hrbek Zdeněk, Zajíc Milan, Bukovič Michal - Doležílek Michal, Hejcman Michal

Újezd B : St. Čívice    3:2 (1:0)    40    
Branky: Zima Jiří, Hataš Jan, Rozsévač Ondřej - Vojtíšek Radek, Suchánek Marcel; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Hataš Jan, Rambousek Tomáš, Huňáček Jan - Svoboda, ing. Marcel

Řečany B : Kolesa    1:2 (0:0)    40    
Branky: Tichý Šimon - Král Pavel, Strnad Pavel; Rozhodčí: Stratil Petr; ŽK: 0 - Strnad Pavel, Kolařík Martin

Srch B : Lány    7:0 (3:0)    62    
Branky: Hocque Richard 3, Novotný Lukáš 2, Bárta Tomáš, Doležal Marek; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: 0 - Ais Nico

Rybitví : Rohoznice    2:1 (2:0)    60    
Branky: Řehák Jindřich, Válek Vít - Pitterle Tomáš; Rozhodčí: Havlík Jaroslav; ŽK: Vondráček Jakub - Boháček Miroslav, Skoupý Jakub

Selmice : St. Ždánice    3:3 (0:1)    60    
Branky: Bahník Martin 2, Smolík Marek - Kněžour Aleš, Militký Tomáš, Pleskot Ondřej; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: Třasák Jaroslav - Kněžour Aleš, Ehl Tomáš
 

16.kolo

R. Bělá B : Selmice    1:3 (0:2)    60    
Branky: Bakule Jakub - Smolík Marek, Bahník Martin, Rosůlek Jindřich; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Pavliš Roman, Kotraš Jan - Bahník Martin, Strnad Michal

St. Ždánice : Rybitví    1:2 (0:1)    100    
Branky: vlastní - Peterka Radek, Levai Jan; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Rezler Patrik, Šmíd Denis, Pokorný Filip - Levai Jan, Peterka Radek, Fistr Martin; ČK: 0 - Levai Jan

Rohoznice : Srch B    1:0 (1:0)    40    
Branky: Holanec Michal; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Holanec Michal - Biško Jaroslav, Horyna Radek

Lány : Řečany B    5:0 (3:0)    40    
Branky: Tichý Adam 2, Kožený Aleš, Čumpl Michal, Šrám Jakub; Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: Praus Petr - 0

Kolesa : Újezd B    8:0 (3:0)    20    
Branky: Král Pavel 2, Strnad Pavel, Němec Přemysl, Musil Pavel, Fofoňka Jan, Minařík Petr, vlastní; Rozhodčí: Svatoň Ondřej; ŽK: Kolařík Martin - 0

St. Čívice : Chvaletice    1:1 (1:0)    60    
Branky: Zeman Milan - Kosprt Pavel; Rozhodčí: Dostál Milan; ŽK: 0 - Kosprt Pavel, Roubíček Radim; ČK: 0 - Roubíček Radim

Lipoltice : Přelovice B    0:3     100    kontumace
Branky: Hejcman Michal - Bidlo Luboš; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Hejcman Michal, Kopa David - Mádr David, Strejc Jan; ČK: Kasal Jan - 0
 

17.kolo

Lipoltice : R. Bělá B    0:0 (0:0)    80    
Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Mužík Marcel - 0

Přelovice B : St. Čívice    2:0 (2:0)    80    
Branky: Hladík Ladislav 2; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Blažek Lukáš - Zeman Milan, Horáček Petr

Chvaletice : Kolesa    2:2 (2:1)    50    
Branky: Doležal Filip, Moravec Radek - Strnad Pavel, Hanáček Dag; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Španko Gustáv, Brunclík Jan, Sajdl Radek - Hanáček Dag, Musil Pavel

Újezd B : Lány    2:1 (0:1)    50    
Branky: Vohralík Martin 2 - Praus Petr; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Zima Jiří - Praus Petr, Jirouš Zbyněk; ČK: Rusín Tomáš - Horák Zbyněk

Řečany B : Rohoznice    0:1 (0:0)    40    
Branky: Štěpánek Jan; Rozhodčí: Slabý Petr; ŽK: Moravec Miloš, Veselý Petr - Pitterle Tomáš, Boháček Miroslav; ČK: Veselý Petr - 0

Srch B : St. Ždánice    6:2 (2:1)    65    
Branky: Doležal Marek 2, Levínský Jiří, Chocholouš Martin, Nikl Vít, Maivald Jakub - Ehl Tomáš, Bidman Jan; Rozhodčí: Svatoň Ondřej; ŽK: Horyna Radek - Bidman Jan, Hák Ondřej

Rybitví : Selmice    2:1 (2:0)    100    
Branky: Černík Tomáš, Bok Petr - Telvák Miloš; Rozhodčí: Blažek Zdeněk; ŽK: Řehák Jindřich - Rosůlek Jindřich; ČK: Řehák Jindřich - 0
 

18.kolo

R. Bělá B : Rybitví    0:1 (0:0)    80    
Branky: Němec Karel; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Brož Tomáš, Kotraš Pavel, Tomič Aleksandar - Černík Tomáš, Klečka Jakub

Selmice : Srch B    3:1 (1:0)    80    
Branky: Hochman Miloš 2, Bahník Martin - Novotný Lukáš; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Bahník Martin, Janák Pavel - Slabý Petr, Levínský Jiří

St. Ždánice : Řečany B    9:2 (3:0)    60    
Branky: Pleskot Ondřej 2, Lakatos Pavel 2, Hák Ondřej, Bidman Jan, Militký Tomáš, Šmíd Denis, vlastní - Bank Filip 2; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Valenta Michal - Hrubeš Martin

Rohoznice : Újezd B    1:1 (1:1)    60    
Branky: Boháček Miroslav - Strnad Martin; Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: 0 - Rusín Martin

Lány : Chvaletice    2:2 (1:1)    40    
Branky: Zezulka Pavel, Pilař Daniel - Sajdl Radek, Doležal Filip; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Šrám Jakub, Kožený Aleš - Moravec Radek, Herman Lukáš

Kolesa : Přelovice B    2:0 (0:0)    20    
Branky: Fofoňka Jan, Fofoňka Filip; Rozhodčí: Kukla Karel; ŽK: Fofoňka Oldřich - Uhlíř Pavel

St. Čívice : Lipoltice    1:1 (0:0)    50    
Branky: Kulhánek Stanislav - Doležílek Michal; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: 0 - Kopa David
 

19.kolo

St. Čívice : R. Bělá B    3:1 (2:1)    50    
Branky: Vrtáček Luboš 2, Horáček Petr - Tomič Aleksandar; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Horáček Petr - Pavliš Roman

Lipoltice : Kolesa    5:0 (1:0)    60    
Branky: Beránek Ondřej 2, Svoboda Antonín, Flégr Josef, Mužík Marcel; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: 0 - Hanáček Dag, Zářecký Lukáš

Přelovice B : Lány    2:1 (1:1)    60    
Branky: Hladík Ladislav, Pracz Tomasz - Pilař Daniel; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Šimák Ondřej - Jára Tomáš

Chvaletice : Rohoznice    2:2 (1:1)    50    
Branky: Herman Lukáš 2 - Boháček Miroslav, Staroba Michal; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Herman Lukáš, Hrbek Zdeněk, Doležal Filip - Skoupý Jakub, Pitterle Tomáš, Štěpánek Jan

Újezd B : St. Ždánice    2:1 (0:0)    40    
Branky: Huňáček Jan, Rozsévač Michal - Rezler Patrik; Rozhodčí: Kukla Karel; ŽK: Vohralík Martin, Zima Jiří - Valenta Michal, Svejštil Jakub, Militký Tomáš, Hák Ondřej

Řečany B : Selmice    0:1 (0:0)    50    
Branky: Bedaník Pavel; Rozhodčí: Binka Erik; ŽK: Kaňuka Michal, Nekola Martin - 0

Srch B : Rybitví    5:0 (1:0)    80    
Branky: Hocque Richard 3, Kusý Milan, Horyna Radek; Rozhodčí: Rambousek Josef

 

20.kolo

R. Bělá B : Srch B    2:1 (1:0)    50    
Branky: Kotraš Jan, Tomič Aleksandar - Kršák Robert; Rozhodčí: Mencl Jan; ŽK: 0 - Levínský Jiří, Doležal Marek, Novotný Lukáš

Rybitví : Řečany B    4:1 (3:0)    50    
Branky: Levai Jan 2, Řehák Jindřich, Bok Petr - Tichý Šimon; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: 0 - Nekola Martin, Podávka Petr, Linhart Pavel; ČK: 0 - Linhart Pavel

Selmice : Újezd B    2:4 (1:1)    80    
Branky: Bahník Martin, Telvák Miloš - Rozsévač Ondřej 2, Zima Jiří, Bendžík Ondřej; Rozhodčí: Rambousek Josef; ŽK: Janák Pavel - 0

St. Ždánice : Chvaletice    1:1 (0:0)    90    
Branky: Voženílek Jan - Doležal Filip; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Militký Tomáš, Pleskot Ondřej - Brunclík Jan, Herman Lukáš; ČK: 0 - Brunclík Jan

Rohoznice : Přelovice B    1:1 (0:0)    60    
Branky: Štěpánek Jan - Pracz Tomasz; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: 0 - Pracz Tomasz, Strejc Jan; ČK: 0 - Strejc Jan

Lány : Lipoltice    1:1 (1:0)    30    
Branky: Šrám Jakub - Mužík Marcel; Rozhodčí: Skala Martin; ŽK: 0 - Marek Přemysl

Kolesa : St. Čívice    3:1 (2:0)    20    
Branky: Král Pavel, Fofoňka Jan, Minařík Petr - Kulhánek Stanislav; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Zářecký Lukáš, Strnad Stanislav - Vrtáček Luboš, Suchý Jakub

 

21.kolo

Kolesa : R. Bělá B    0:3 (0:2)    50    
Branky: Kotraš Jan 2, Wohlhöfner Jaroslav; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: 0 - Kotraš Pavel

St. Čívice : Lány    3:3 (1:2)    50    
Branky: Málek Jan 2, Kulhánek Stanislav - Pilař Daniel 2, Šrám Jakub; Rozhodčí: Bačo Róbert; ŽK: Horáček Petr, Vrtáček Luboš - Bárta Tomáš

Lipoltice : Rohoznice    4:0 (2:0)    70    
Branky: Hejcman Michal 3, Kopa David; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Hejcman Michal - Skoupý Jakub

Přelovice B : St. Ždánice    1:2 (0:1)    80    
Branky: Hladík Ladislav - Militký Tomáš 2; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Pracz Tomasz, Kaderka Radek, Mádr David - Rezler Patrik

Chvaletice : Selmice    1:4 (0:2)    50    
Branky: Hrbek Zdeněk - Hochman Miloš 2, Pelant Josef, vlastní; Rozhodčí: Binka Erik; ŽK: Veselka Dušan, Doležal Filip - Pithart Ondřej, Bulánek Martin

Újezd B : Rybitví    0:4 (0:2)    40    
Branky: Levai Jan 2, Bořil Tomáš, Klečka Jakub; Rozhodčí: Svatoň Ondřej

Řečany B : Srch B    3:1 (1:1)    40    
Branky: Hostinský Lukáš 2, Moravec Michael - Kusý Milan; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Moravec Jakub - Horyna Radek, Chocholouš Martin; ČK: Veselý Petr - 0

 

22.kolo

R. Bělá B : Řečany B    10:1 (4:0)    40    
Branky: Remeš Michal 2, Kotraš Jan 2, Tomič Aleksandar 2, Rejfek Tomáš, Bakule Jakub, Postl Jiří, Vlasák Milan - Kaňuka Michal; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: 0 - Bank Filip

Srch B : Újezd B    4:1 (2:1)    40    
Branky: Doležal Marek 2, Kusý Milan, Víšek Martin - Huňáček Jan; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: 0 - Rusín Tomáš

Rybitví : Chvaletice    4:2 (3:2)    50    
Branky: Řehák Jindřich, Fistr Martin, Levai Jan, Válek Vít - Kosprt Pavel, Doležal Filip; Rozhodčí: Zeman Josef; ŽK: Fistr Martin, Levai Jan - Brunclík Jan

Selmice : Přelovice B    1:2 (1:1)    60    
Branky: Pelant Josef - Hladík Ladislav, Mrštík Josef; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Pelant Josef, Janák Pavel, Rosůlek Jindřich - Mrštík Josef, Šimák Ondřej, Malý Michal

St. Ždánice : Lipoltice    4:2 (1:0)    100    
Branky: Bidman Jan 2, Hák Ondřej, Šmíd Denis - Doležílek Michal 2; Rozhodčí: Jakoubek Jiří; ŽK: Militký Tomáš - Hejcman Michal

Rohoznice : St. Čívice    2:1 (1:1)    40    
Branky: Boháček Miroslav, Holanec Michal - Suchánek Marcel; Rozhodčí: Krčmář Roman; ŽK: Staroba Michal - 0

Lány : Kolesa    1:3 (0:1)    20    
Branky: Zezulka Pavel - Král Pavel, Fábera Jaroslav, Minařík Petr; Rozhodčí: Laik

 

23.kolo

Lány : R. Bělá B    6:4 (1:2)    30    
Branky: Mareš Miloš 2, Tichý Adam 2, Zezulka Pavel, Pilař Daniel - Kotraš Jan, Vlasák Milan, Puskás Tomáš, Kotraš Pavel; Rozhodčí: Krčmář Roman; ŽK: Mareš Miloš, Praus Petr - Kotraš Jan, Puskás Tomáš

Kolesa : Rohoznice    4:2 (1:2)    10    
Branky: Strnad Pavel, Fábera Jaroslav, Zářecký Lukáš, Fofoňka Oldřich - Boháček Miroslav 2; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Zářecký Lukáš - Pitterle Tomáš

St. Čívice : St. Ždánice    0:3 (0:0)    60    
Branky: Ehl Tomáš, Rezler Patrik, Šmíd Denis; Rozhodčí: Bačo Róbert; ŽK: Vrtáček Luboš - Svejštil Jakub

Lipoltice : Selmice    4:1 (1:0)    80    
Branky: Doležílek Michal, Marek Přemysl, Mužík Marcel, Hejcman Michal - Bahník Martin; Rozhodčí: Rambousek Josef; ŽK: Doležílek Michal - Pelant Josef

Přelovice B : Rybitví    1:4 (0:4)    100    
Branky: Hladík Ladislav - Levai Jan 2, Klečka Jakub, Válek Vít; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Šimák Ondřej, Bartoš Patrik - Řehák Jindřich

Chvaletice : Srch B    0:6 (0:3)    30    
Branky: Novotný Lukáš 2, Horyna Radek 2, Hála Robert, Mužík Lukáš; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Sotona Milan - Hála Robert, Biško Jaroslav

Újezd B : Řečany B    7:0 (2:0)    33    
Branky: Strnad Martin 2, Huňáček Jan 2, Zima Jiří, Jandák Martin, Rozsévač Ondřej; Rozhodčí: Školout František

 

24.kolo

R. Bělá B : Újezd B    2:0 (2:0)    40    
Branky: Kotraš Jan, Vlasák Milan; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Kotraš Pavel - Havlíček Michal, Miláček Radek

Řečany B : Chvaletice    2:3 (2:0)    50    
Branky: Rajnet Jan, Krejčík Roman - Kosprt Pavel, Mařata Filip, Wiesner Martin; Rozhodčí: Rambousek Josef; ŽK: 0 - Roubíček Radim, Brunclík Jan

Srch B : Přelovice B    2:0 (2:0)    80    
Branky: Hála Robert, Horyna Radek; Rozhodčí: Rokyta Václav

Rybitví : Lipoltice    1:0 (1:0)    90    
Branky: Fistr Martin; Rozhodčí: Kukla Karel; ŽK: Černík Tomáš, Klečka Jakub - Chára Lukáš, Doležílek Michal

Selmice : St. Čívice    2:2 (0:1)    50    
Branky: Bahník Martin 2 - Kulhánek Stanislav, Suchánek Marcel; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Strnad Michal - Horáček Petr

St. Ždánice : Kolesa    3:2 (1:1)    80    
Branky: Zdichynec Tomáš 2, Militký Tomáš - Strnad Pavel, Němec Vojtěch; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ŽK: Sivoň Ladislav - Němec Vojtěch, Hanáček Dag, Strnad Stanislav

Rohoznice : Lány    2:1 (0:0)    50    
Branky: Boháček Miroslav, Skoupý Jakub - Šrám Jakub; Rozhodčí: Dostál Milan

 

25.kolo

Rohoznice : R. Bělá B    4:1 (2:1)    70    
Branky: Boháček Miroslav 3, Holanec Michal - Kotraš Jan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Holanec Michal, Skoupý Jakub, Štěpánek Jan, Ilovský Tomáš - Kotraš Pavel, Rejfek Tomáš

Lány : St. Ždánice    2:1 (0:0)    40    
Branky: Šrám Jakub, Tichý Adam - Valenta Tomáš; Rozhodčí: Málek Pavel; ŽK: Praus Petr - Bidman Tomáš, Militký Tomáš

Kolesa : Selmice    3:2 (1:0)    20    
Branky: Strnad Pavel 2, Fábera Jaroslav - Bahník Martin, Rosůlek Jindřich; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Zářecký Michal, Fofoňka Oldřich - Rosůlek Jindřich

St. Čívice : Rybitví    2:2 (2:0)    40    
Branky: Horáček Petr 2 - Řehák Jindřich 2; Rozhodčí: Čapek Jan; ŽK: Vrtáček Luboš, Málek Lukáš - Levai Jan, Hunka Dušan; ČK: 0 - Němec Karel

Lipoltice : Srch B    1:2 (1:0)    60    
Branky: Flégr Josef - Hála Robert, Hurta Michal; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Kasal Jan - Kusý Milan, Beran Radek

Přelovice B : Řečany B    2:1 (1:0)    60    
Branky: Hladík Ladislav, Kučera Jaroslav - Zahradník Ondřej; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Mádr David - Křivka Petr

Chvaletice : Újezd B    6:0 (3:0)    30    
Branky: Mařata Filip 3, Havrda Martin, Herman Lukáš, Wiesner Martin; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Moravec Radek, Fencl Marcel - Hrdý Tomáš

 

26.kolo

R. Bělá B : Chvaletice    0:2 (0:1)    40    
Branky: Kosprt Pavel, Doležal Filip; Rozhodčí: Čížek Miloslav; ŽK: 0 - Sajdl Radek

Újezd B : Přelovice B    5:2 (0:1)    38    
Branky: Vohralík Martin 3, Zima Jiří, Hrdý Tomáš - Kučera Jaroslav, Blažek Lukáš; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Hývl Lukáš, Šebek Daniel - Šprojcar Petr

Řečany B : Lipoltice    1:4 (1:1)    50    
Branky: Veselý Petr - Kopa David 2, Kasal Jiří, Marek Přemysl; Rozhodčí: Dostál Milan; ŽK: Veselý Petr, Krejčík Roman - Kopa David, Doležílek Jakub

Srch B : St. Čívice    8:0 (5:0)    60    
Branky: Horyna Radek 3, Hocque Richard 2, Kusý Milan, Biško Jaroslav, Novotný Lukáš; Rozhodčí: Krčmář Roman; ŽK: Beran Radek - 0

Rybitví : Kolesa    1:1 (1:0)    60    
Branky: Černík Tomáš - Fofoňka Filip; Rozhodčí: Bém Zdeněk, Klír Jonáš, Bačo Róbert; ŽK: 0 - Němec Přemysl, Fofoňka Oldřich

Selmice :  Lány    5:2 (3:1)    42    
Branky: Hochman Miloš 3, Bedaník Pavel, Rosůlek Jindřich - Tichý Adam, Pilař Daniel; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Bulánek Martin, Telvák Miloš - 0

St. Ždánice : Rohoznice    6:0 (2:0)    100    
Branky: Militký Tomáš 2, Valenta Tomáš 2, Šmíd Denis, Lakatos Pavel; Rozhodčí: Derner Vít; ŽK: Militký Tomáš, Valenta Michal, Rezler Patrik - Staroba Michal

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 22.09.2019  -  16:30
 Srch "B"
 vs
       Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 10
   Výhry 3
   Remízy 3
   Prohry 4
   Skóre 26 : 27
   Žluté karty 14 : 18
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2019

  Datum Zápas Čas
So 17.08.   Rybitví : Přelovice "B" 0 : 2
So 24.08.   Řečany n/L "B" : Rybitví 2 : 1
St 28.08.   Rybitví : St. Mateřov "B" 2 : 0
Ne 01.09.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 0 : 1
Ne 08.09.   St. Ždánice : Rybitví 1 : 2
So 14.09.   Rybitví : Přelouč "C" 2 : 4
Ne 22.09.   Srch "B" : Rybitví 16:30
Ne 29.09.   Lány na Důlku : Rybitví 16:00
So 05.10.   Rybitví : Zdechovice 16:00
So 12.10.   Dolany : Rybitví 15:30
So 19.10.   Rybitví : Jankovice 15:30
So 26.10.   Semín : Rybitví 14:30
So 02.11.   Rybitví : Choltice "B" 14:00
So 09.11.   Kojice : Rybitví 13:30
So 16.11.   Újezd "B" : Rybitví 13:30

 

Tabulka  2019 / 2020

   Tabulka po 5.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 15
2.    SK Lázně Bohdaneč "B" 15
3.    Sokol Semín 13
4.    TJ Slavoj Choltice "B" 10
5.    TJ Jankovice 9
6.    TJ Sokol Kojice 8
7.    TJ Přelovice "B" 7
8.    FK Přelouč "C" 7
9.    TJ Sokol Újezd "B" 6
10.    TJ Jiskra Rybitví 6
11.    Sokol Lány na Důlku 6
12.    SK Dolany 6
13.    SK Starý Mateřov "B" 4
14.    TJ Sokol Staré Ždánice 1
15.    FC Titanic Srch B 1
16.    TJ Sokol Zdechovice 1

 

Střelci  2019 / 2020

     Jméno  Góly
   Válek Vít 3
   Linek Matěj 2
   Kakrda Martin 1
   Jarmar Jiří 1
     
     
 
     Celkem 7

 

Žluté karty  2019 / 2020

     Jméno ŽK
   Szadvári Vitálij 1
   Zelinka Jan 1
     
     
     
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2019 / 2020

     Jméno ČK
     
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři