Výsledky

1. kolo  13-14.08.2011  - 17:00   2. kolo  20-21.8.2011 - 17:00
Starý Mateřov : Kolesa 6 : 1   Kolesa : TJ Přelovice B 4 : 5
Staré Ždánice : Dražkovice 0 : 0   Rohovl. Bělá : Staré Čívice 2 : 1
Rybitví : Újezd B 3 : 5   Srch B : Semín A 4 : 0
SK Selmice : SK Křičeň 2 : 4   SK Křičeň : Lány na Důlku 5 : 1
Lány na Důlku : Srch B 2 : 2   Újezd B : SK Selmice 5 : 2
Semín A : Rohovl. Bělá 0 : 1   Dražkovice : Rybitví 1 : 2
Staré Čívice : TJ Přelovice B 3 : 1   Starý Mateřov : Staré Ždánice 4 : 1
                 
3. kolo  27-28.8.2011 - 17:00   4. kolo  03-04.9.2011 - 17:00
Staré Ždánice : Kolesa 1 : 1   Kolesa : Rohovl. Bělá 0 : 3
Rybitví : Starý Mateřov 0 : 6   Srch B : TJ Přelovice B 3 : 0
SK Selmice : Dražkovice 1 : 1   SK Křičeň : Staré Čívice 2 : 2
Lány na Důlku : Újezd B 3 : 3   Újezd B : Semín A 3 : 0
Semín A : SK Křičeň 1 : 1   Dražkovice : Lány na Důlku 1 : 4
Staré Čívice : Srch B 5 : 0   Starý Mateřov : SK Selmice 7 : 0
TJ Přelovice B : Rohovl. Bělá 1 : 4   Staré Ždánice : Rybitví 2 : 4
                 
5. kolo  10-11.9.2011 - 17:00   6. kolo  17-18.9.2011 - 16:30
Rybitví : Kolesa 1 : 1   Kolesa : Srch B 0 : 2
SK Selmice : Staré Ždánice 4 : 1   SK Křičeň : Rohovl. Bělá 2 : 3
Lány na Důlku : Starý Mateřov 0 : 1   Újezd B : TJ Přelovice B 5 : 1
Semín A : Dražkovice 1 : 3   Dražkovice : Staré Čívice 3 : 1
Staré Čívice : Újezd B 2 : 8   Starý Mateřov : Semín A 3 : 2
TJ Přelovice B : SK Křičeň 2 : 1   Staré Ždánice : Lány na Důlku 2 : 4
Rohovl. Bělá : Srch B 3 : 0   Rybitví : SK Selmice 0 : 2
                 
7. kolo  24-25.9.2011 - 16:30   8. kolo  01-02.10.2011 - 16:00
SK Selmice : Kolesa 3 : 1   Kolesa : SK Křičeň 3 : 9
Lány na Důlku : Rybitví 3 : 1   Újezd B : Srch B 1 : 1
Semín A : Staré Ždánice 1 : 1   Dražkovice : Rohovl. Bělá 1 : 1
Staré Čívice : Starý Mateřov 0 : 0   Starý Mateřov : TJ Přelovice B 6 : 0
TJ Přelovice B : Dražkovice 2 : 1   Staré Ždánice : Staré Čívice 0 : 4
Rohovl. Bělá : Újezd B 6 : 1   Rybitví : Semín A 2 : 1
Srch B : SK Křičeň 2 : 2   SK Selmice : Lány na Důlku 1 : 4
                 
9. kolo  08-09.10.2011 - 16:00   10. kolo  15-16.10.2011 - 15:30
Lány na Důlku : Kolesa 2 : 1   Kolesa : Újezd B 0 : 4
Semín A : SK Selmice 1 : 1   Dražkovice : SK Křičeň 3 : 3
Staré Čívice : Rybitví 5 : 2   Starý Mateřov : Srch B 8 : 0
TJ Přelovice B : Staré Ždánice 1 : 1   Staré Ždánice : Rohovl. Bělá 1 : 4
Rohovl. Bělá : Starý Mateřov 2 : 1   Rybitví : TJ Přelovice B 1 : 1
Srch B : Dražkovice 2 : 3   SK Selmice : Staré Čívice 2 : 3
SK Křičeň

:

Újezd B 3 : 4   Lány na Důlku : Semín A 2 : 0
                 
11. kolo  22-23.10.2011 - 15:30   12. kolo  29-30.10.2011 - 14:30
Semín A : Kolesa 1 : 4   Kolesa : Dražkovice 2 : 5
Staré Čívice : Lány na Důlku 3 : 3   Starý Mateřov : Újezd B 2 : 1
TJ Přelovice B : SK Selmice 2 : 1   Staré Ždánice : SK Křičeň 3 : 2
Rohovl. Bělá : Rybitví 8 : 0   Rybitví : Srch B 1 : 5
Srch B : Staré Ždánice 0 : 0   SK Selmice : Rohovl. Bělá 2 : 8
SK Křičeň : Starý Mateřov 3 : 2   Lány na Důlku : TJ Přelovice B 5 : 1
Újezd B : Dražkovice 2 : 1   Semín A : Staré Čívice 2 : 4
                 
13. kolo  05-06.11.2011 - 14:00    
Staré Čívice : Kolesa 8 : 2          
TJ Přelovice B : Semín A 2 : 1          
Rohovl. Bělá : Lány na Důlku 0 : 0          
Srch B : SK Selmice 5 : 1          
SK Křičeň : Rybitví 8 : 0          
Újezd B : Staré Ždánice 5 : 1          
Dražkovice : Starý Mateřov 5 : 1          
                 
14. kolo  24-25.03.2012  - 15:00   15. kolo  31.03-01.04.2012 - 16:30
Kolesa : Starý Mateřov 3 : 2   TJ Přelovice B : Kolesa 4 : 0
Dražkovice : Staré Ždánice 2 : 1   Staré Čívice : Rohovl. Bělá 1 : 5
Újezd B : Rybitví 2 : 1   Semín A : Srch B 2 : 3
SK Křičeň : SK Selmice 6 : 2   Lány na Důlku : SK Křičeň 0 : 1
Srch B : Lány na Důlku 3 : 1   SK Selmice : Újezd B 0 : 1
Rohovl. Bělá : Semín A 1 : 0   Rybitví : Dražkovice 1 : 2
TJ Přelovice B : Staré Čívice 2 : 0   Staré Ždánice : Starý Mateřov 0 : 1
                 
16. kolo  07-08.04.2012- 16:30   17. kolo  14-15.04.2012 - 16:30
Kolesa : Staré Ždánice 2 : 0   Rohovl. Bělá : Kolesa 2 : 0
Starý Mateřov : Rybitví 3 : 0   TJ Přelovice B : Srch B 5 : 1
Dražkovice : SK Selmice 4 : 0   Staré Čívice : SK Křičeň 0 : 4
Újezd B : Lány na Důlku 2 : 0   Semín A : Újezd B 1 : 1
SK Křičeň : Semín A 1 : 3   Lány na Důlku : Dražkovice 2 : 1
Srch B : Staré Čívice 2 : 0   SK Selmice : Starý Mateřov 0 : 6
Rohovl. Bělá : TJ Přelovice B 3 : 1   Rybitví : Staré Ždánice 3 : 0
                 
18. kolo  21-22.04.2012 - 17:00   19. kolo  28-29.04.2012 - 17:00
Kolesa : Rybitví 2 : 1   Srch B : Kolesa 2 : 0
Staré Ždánice : SK Selmice 1 : 1   Rohovl. Bělá : SK Křičeň 3 : 0
Starý Mateřov : Lány na Důlku 3 : 1   TJ Přelovice B : Újezd B 0 : 1
Dražkovice : Semín A 1 : 3   Staré Čívice : Dražkovice 3 : 3
Újezd B : Staré Čívice 2 : 1   Semín A : Starý Mateřov 0 : 1
SK Křičeň : TJ Přelovice B 5 : 1   Lány na Důlku : Staré Ždánice 0 : 1
Srch B : Rohovl. Bělá 2 : 0   SK Selmice : Rybitví 0 : 4
                 
20. kolo  05-06.05.2012 - 17:00   21. kolo  12-13.05.2012 - 17:00
Kolesa : SK Selmice 1 : 2   SK Křičeň : Kolesa 2 : 1
Rybitví : Lány na Důlku 2 : 0   Srch B : Újezd B 1 : 5
Staré Ždánice : Semín A 3 : 1   Rohovl. Bělá : Dražkovice 2 : 1
Starý Mateřov : Staré Čívice 5 : 0   TJ Přelovice B : Starý Mateřov 1 : 6
Dražkovice : TJ Přelovice B 4 : 1   Staré Čívice : Staré Ždánice 1 : 5
Újezd B : Rohovl. Bělá 0 : 4   Semín A : Rybitví 2 : 1
SK Křičeň : Srch B 6 : 1   Lány na Důlku : SK Selmice 6 : 1
                 
22. kolo  19-20.05.2012 - 17:00   23. kolo  26-27.05.2012 - 17:00
Kolesa : Lány na Důlku 4 : 5   Újezd B : Kolesa 2 : 1
SK Selmice : Semín A 0 : 6   SK Křičeň : Dražkovice 4 : 0
Rybitví : Staré Čívice 4 : 3   Srch B : Starý Mateřov 1 : 1
Staré Ždánice : TJ Přelovice B 1 : 2   Rohovl. Bělá : Staré Ždánice 1 : 0
Starý Mateřov : Rohovl. Bělá 2 : 1   TJ Přelovice B : Rybitví 2 : 5
Dražkovice : Srch B 6 : 0   Staré Čívice : SK Selmice 0 : 0
Újezd B : SK Křičeň 1 : 2   Semín A : Lány na Důlku 1 : 7
                 
24. kolo  02-03.06.2012 - 17:00   25. kolo  09-10.06.2012 - 17:00
Kolesa : Semín A 2 : 2   Dražkovice : Kolesa 1 : 2
Lány na Důlku : Staré Čívice 4 : 1   Újezd B : Starý Mateřov 1 : 6
SK Selmice : TJ Přelovice B 4 : 3   SK Křičeň : Staré Ždánice 4 : 1
Rybitví : Rohovl. Bělá 2 : 4   Srch B

:

Rybitví 5 : 4
Staré Ždánice : Srch B 2 : 1   Rohovl. Bělá : SK Selmice 7 : 1
Starý Mateřov : SK Křičeň 4 : 0   TJ Přelovice B : Lány na Důlku 4 : 0
Dražkovice : Újezd B 3 : 1   Staré Čívice : Semín A 1 : 3
                 
26. kolo  16-17.06.2012 - 17:00          
Kolesa : Staré Čívice 7 : 1          
Semín A : TJ Přelovice B 3 : 1          
Lány na Důlku : Rohovl. Bělá 0 : 3          
SK Selmice : Srch B 5 : 2          
Rybitví : SK Křičeň 1 : 2          
Staré Ždánice : Újezd B 2 : 1          
Starý Mateřov : Dražkovice 3 : 0          

 

1.kolo

Rybitví : Újezd B    3:5 (1:3)    60    
Branky: Čada Martin, Levai Jan, Hunka Dušan - Rozsévač Ondřej 2, Svoboda Leoš, Strnad Pavel, Huňáček Jan; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: 0 - Miláček Radek

St. Mateřov A : Kolesa    6:1 (3:1)    70    
Branky: Vašíček Milan 2, Hlaváček Jan 2, Spěvák Jiří, Hromádko Petr - Kurka Jan; Rozhodčí: Dučák Peter; ŽK: Hlaváček Jan - Tesák Luděk, Zářecký Lukáš

St. Ždánice : Dražkovice    0:0 (0:0)    70    
Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Voženílek Jan- 0

Selmice : Křičeň    2:4 (1:2)    60    
Branky: Smolík Marek, Sedlák Petr - Pilc Marek 2, Karela Tomáš, Hackenberg Petr; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Radil Miroslav- 0

Lány : Srch B    2:2 (0:1)    60    
Branky: Krpata Lukáš, Tomiška Milan - Biško Jaroslav, Novotný Lukáš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Beneš Ondřej - Mužík Lukáš

Semín A : R. Bělá    0:1 (0:1)    70    
Branky: Turanský Tomáš; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Vencl Martin, Vosáhlo Miloš - Kolmaš Pavel, Kosinka Ondřej

St. Čívice : Přelovice B    3:1 (1:0)    50    
Branky: Málek Jan, Vojtíšek Radek, Suchánek Marcel - Kaderka Radek; Rozhodčí: Sponner Ludvík

 

 

2.kolo

Kolesa : Přelovice B    4:5 (0:2)    60    
Branky: Zářecký Michal 2, Němec Přemysl, Hanáček Dag - Hladík Ladislav 3, Pracz Tomasz, Šimák Ondřej; Rozhodčí: Říha Václav

R. Bělá : St. Čívice    2:1 (1:0)    50    
Branky: Albín Roman, Morávek Ivan - Málek Jan; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Morávek Ivan - Málek Jan, Křivka Libor

Křičeň : Lány    5:1 (3:0)    120    
Branky: Biath Daniel 3, Kalinin Aljoša, Hackenberg Petr - Krpata Lukáš; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Hackenberg Petr, Pilc Marek- 0; ČK: 0 - Jirouš Zbyněk

Dražkovice : Rybitví    1:2 (1:1)    100    
Branky: El Jirafi Jakub - Vlk Ondřej, Hunka Dušan; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Kuta Lukáš, Kubíček Jan - Čada Martin, Tichý Petr; ČK: Kuta Lukáš - Čada Martin

St. Mateřov A : St. Ždánice    4:1 (1:1)    40    
Branky: Fenyk Tomáš 3, Jonáš David - Palina Patrik; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Hlaváček Jan - Knížek Pavel, Púlpán Jiří, Svejštil Jakub, Sivoň Ladislav, Zdichynec Tomáš

Srch B : Semín A    4:0 (0:0)    50    
Branky: Bárta Tomáš 2, Víšek Martin, Vladyka Lukáš; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Levínský Jiří- 0

Újezd B : Selmice    5:2 (2:1)    70    
Branky: Strnad Pavel 2, Doležal Filip 2, Erban Petr - Bedaník Pavel, Sedlák Petr; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: Svoboda Leoš, Černý Martin - Smolík Marek

 

3.kolo

Rybitví : St. Mateřov A 0:6 (0:3)   40 
Branky: Křížek Jiří 2, Fenyk Tomáš, Hlaváček Jan, Žďárský Petr, Holek Daniel; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Fiala Martin, Steklý Roman - Fenyk Tomáš, Zach Tomáš, Mynka Evžen

Přelovice B : R. Bělá 1:4 (0:3)   50  
Branky: Šimák Ondřej - Kotraš Jan 2, Kuře Jiří, vlastní; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Šimák Ondřej - Kuře Jiří, Morávek Ivan, Kolmaš Pavel

St. Ždánice : Kolesa 1:1 (1:0)   80
Branky: Rezler Patrik - Zářecký Lukáš; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Púlpán Jiří- 0

Selmice : Dražkovice 1:1 (0:1)   60
Branky: Smolík Marek - El Jirafi Jakub; Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Vavřín Vojtěch - Voleský Zdeněk, Mazánek Libor

Lány : Újezd B 3:3 (2:2)   40
Branky: Šedivý Petr, Krpata Lukáš, Šrám Jakub - Strnad Pavel, Černý Martin, Bendžík Ondřej; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Kožený Aleš - Bosman Adam

Semín A : Křičeň 1:1 (1:1)   60
Branky: Živný René - Hackenberg Petr; Rozhodčí: Svoboda Aleš; ŽK: Vokál Tomáš - Karela Tomáš, Půlpán Libor

St. Čívice : Srch B 5:0 (3:0)   50
Branky: Horáček Petr, Kulhánek Stanislav, Málek Jan, Vojtíšek Radek, Suchánek Marcel; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: 0 - Biško Jaroslav, Levínský Jiří, Novotný Lukáš

 

4.kolo

Kolesa : R. Bělá 0:3 (0:0)   23
Branky: Kotraš Jan 2, Morávek Ivan; Rozhodčí: Školout František

Srch B : Přelovice B 3:0 (2:0)   40
Branky: Víšek Martin 2, Vladyka Lukáš; Rozhodčí: Šindler Josef

Křičeň : St. Čívice 2:2 (2:1)   50
Branky: Malý Petr, Hackenberg Petr - Málek Jan 2; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Pilc Marek, Karela Tomáš - Málek Jan

Újezd B : Semín A 3:0 (1:0)   80
Branky: Svoboda Leoš, Strnad Pavel, Rozsévač Ondřej; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Petříček Jiří - 0

Dražkovice : Lány 1:4 (0:3)   100
Branky: Stehno David - Beneš Ondřej 2, Šrám Jakub, Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Kučera Luboš

St. Mateřov A : Selmice 7:0 (6:0)   60
Branky: Fenyk Tomáš 3, Hlaváček Jan 2, Janeček Vlastimil, Holek Tomáš; Rozhodčí: Binka Erik

St. Ždánice : Rybitví 2:4 (0:3)   100
Branky: Bartoš Kamil, Ptáček Roman - Šáravec Václav 2, Vlk Ondřej, Hunka Dušan; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Svejštil Jakub, Voženílek Jan - Řehák Jindřich, Bok Petr, Joska Petr

 

 

5.kolo

Rybitví : Kolesa 1:1 (1:0)   60
Branky: Hunka Dušan - Němec Přemysl; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Tichý Petr - Zářecký Lukáš, Musil Pavel

Selmice : St. Ždánice 4:1 (3:0)   80
Branky: Sedlák Petr 2, Bedaník Pavel, Vavřín Vojtěch - Palina Patrik; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Radil Miroslav, Pithart Ondřej - Rezler Patrik, Valenta Michal

Lány : St. Mateřov A 0:1 (0:0)   50
Branky: Jonáš David; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: 0 - Holek Tomáš

Semín A : Dražkovice 1:3 (1:2)   50
Branky: Vosáhlo Šimon - Stehno Tomáš, Souček Filip, Souček Ondřej; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Vencl Martin - Putnar Marek

St. Čívice : Újezd B 2:8 (0:6)   50
Branky: Málek Jan, Suchánek Marcel - Svoboda Leoš 2, Hladík Petr 2, Zima Jiří, Rozsévač Ondřej, Vohralík Martin, vlastní; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Málek Jan, Horáček Petr - Svoboda Leoš, Rozsévač Ondřej, Vohralík Martin

Přelovice B : Křičeň 2:1 (0:1)   110
Branky: Kaderka Radek 2 - Hackenberg Petr; Rozhodčí: Bém Zdeněk; Delegát: Strnad Karel; ŽK: Pohanka Petr, Uhlíř Pavel, Šimák Ondřej, Trojáček Michal - Gloza Filip, Nosek Jiří; ČK: Šimák Ondřej, Trojáček Michal - 0

R. Bělá : Srch B 3:0 (1:0)   60
Branky: Sejkora Zbyněk, Kotraš Jan, Vlasák Milan; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Vlasák Milan, Kuře Jiří - 0

 

 

6.kolo

Kolesa : Srch B 0:2 (0:2)   30
Branky: Bárta Tomáš, Nikl Vít; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: 0 - Bárta Tomáš, Biško Jaroslav

Křičeň R. : Bělá 2:3 (1:3)   60
Branky: Karela Tomáš 2 - Wohlhöfner Jaroslav 2, Vlasák Milan; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ŽK: Půlpán Libor - Kotraš Jan, Kotraš Pavel

Újezd B : Přelovice B 5:1 (3:0)   50
Branky: Rozsévač Ondřej 2, Černý Martin, Petříček Jiří, Petříček Jakub - Šprojcar Petr; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Petříček Jiří, Bosman Adam - 0

Dražkovice : St. Čívice 3:1 (0:1)   50
Branky: Krejčík Jiří, Putnar Marek, Souček Filip - Plíšek Pavel; Rozhodčí: Pražák František

St. Mateřov A : Semín A 3:2 (2:1)   60 
Branky: Křížek Jiří, Fenyk Tomáš, Jonáš David - Hrůša Lukáš, Minařík Tomáš; Rozhodčí: Novák Tomáš; ŽK: Holek Tomáš - Vencl Martin, Vokál Tomáš, Vokál Ondřej, Kalousek Michal

St. Ždánice : Lány 2:5 (1:2)   70
Branky: Vosyka Jan, Palina Patrik - Vohradník Jaroslav 2, Beneš Ondřej, Šrám Jakub, vlastní; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Palina Patrik, Valenta Michal, Pleskot Ondřej - Zezulka Pavel

Rybitví : Selmice 0:2 (0:1)   120
Branky: Smolík Marek, Moravec Miloš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Řehák Jindřich, Vlk Ondřej, Němec Karel - Smolík Marek, Sedlák Petr, Vavřín Vojtěch, Pithart Ondřej

 

7.kolo

Selmice : Kolesa 3:1 (1:0)   60
Branky: Bedaník Pavel 2, Telvák Miloš - Zářecký Lukáš; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: 0 - Kolařík Martin

Lány : Rybitví 3:1 (1:1)   70
Branky: Vohradník Jaroslav 2, Beneš Ondřej - Hunka Dušan; Rozhodčí: Řezníček Jan; ŽK: Beneš Ondřej, Šedivý Petr - Tichý Petr

Semín A : St. Ždánice 1:1 (1:0)   60
Branky: Devera Filip - Palina Patrik; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Vencl Martin - Zdichynec Tomáš, Pleskot Ondřej, Plecháček Michal

St. Čívice : St. Mateřov A 0:0 (0:0)   80
Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Zach Tomáš

Přelovice B : Dražkovice 2:1 (1:1)   90
Branky: Hladík Ladislav, Kaderka Radek - Souček Filip; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Hladík Ladislav, Dlask Pavel - Kuta Lukáš, Stehno David

R. Bělá : Újezd B 6:1 (4:1)   100
Branky: Kmoníček Ondřej 2, Kosinka Ondřej, Kotraš Jan, Vlasák Milan, Puskás Michal - Bosman Adam; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: Kmoníček Ondřej - Svoboda Leoš, Zima Jiří, Vaníček Štěpán

Srch B : Křičeň 2:2 (1:2)   65
Branky: Novotný Lukáš, vlastní - Malý Petr, Karela Tomáš; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Vladyka Lukáš, Levínský Jiří, Hlaváč Ondřej - Půlpán Libor, Biath Daniel

 

 

8.kolo

Kolesa : Křičeň 3:9 (3:4)    20
Branky: Samšiňák Ivo, Fábera Jaroslav, Hanáček Dag - Vanžura Jakub 3, Biath Daniel 3, Karela Tomáš 2, Hackenberg Petr; Rozhodčí: Rambousek Miloš

Újezd B : Srch B 1:1 (1:1)    50
Branky: Rozsévač Ondřej - Bárta Tomáš; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Strnad Martin, Šebek Daniel - Vladyka Lukáš; ČK: 0 - Slabý Petr

Dražkovice : R. Bělá 1:1 (0:0)    60
Branky: Stehno David - Vlasák Milan; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Portyš Jakub - Morávek Ivan, Havelka Ondřej, Kotraš Jan, Kmoníček Ondřej; ČK: 0 - Kunt Jiří

St. Mateřov A : Přelovice B 6:0 (1:0)    60
Branky: Tomiška Radim 2, Fenyk Tomáš 2, Křížek Jiří, Hlaváček Jan; Rozhodčí: Říha Václav

St. Ždánice : St. Čívice 0:4 (0:1)    60
Branky: Horáček Petr 3, Málek Jan; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Zdichynec Tomáš - Klobouk Petr

Rybitví : Semín A 2:1 (1:1)    80
Branky: Klečka Jakub, Hunka Dušan - Kalousek Michal; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Řehák Jindřich, Tichý Petr, Šáravec Václav, Levai Jan - Kosina Radek, Vojáček Jakub, Procházka Lukáš

Selmice : Lány 1:4 (1:2)    60
Branky: Bedaník Pavel - Kožený Aleš, Šrám Jakub, Vohradník Jaroslav, Vrtáček Luboš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Pithart Ondřej, Smolík Marek, Třasák Jaroslav - Vrtáček Luboš

 

9.kolo

Lány : Kolesa 2:1 (1:1)   30
Branky: Šedivý Petr, Vohradník Jaroslav - Hanáček Dag; Rozhodčí: Klíma Miroslav; ŽK: 0 - Hanáček Dag

Semín A : Selmice 1:1 (0:0)   40
Branky: Minařík Tomáš - Telvák Miloš; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: 0 - Telvák Miloš

St. Čívice : Rybitví 5:2 (0:1)   50
Branky: Suchánek Marcel 2, Křivka Libor, Horáček Petr, Horníček Petr - Steklý Roman, Šáravec Václav; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: 0 - Fistr Martin; ČK: 0 - Fiala Martin

Přelovice B : St. Ždánice 1:1 (0:0)   40
Branky: Hrabě Josef - Vosyka Jan; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Uhlíř Pavel, Šimák Ondřej, Bartoš Patrik, Hochman Miloš - Vosyka Jan, Púlpán Jiří, Rosenbaum Ondřej

R. Bělá : St. Mateřov A 2:1 (0:0)   50
Branky: Vlasák Milan, Kmoníček Ondřej - Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Morávek Jan, Lukeš František - Fenyk Tomáš, Jonáš David, Křížek Jiří; ČK: 0 - Jonáš David

Srch B : Dražkovice 2:3 (1:2)   50   
Branky: Víšek Martin, Mužík Lukáš - Krejčík Jiří, El Jirafi Jakub, Souček Filip; Rozhodčí: Syrůček Oldřich; ŽK: Řezníček Daniel - Solnický Ladislav, Mazánek Jan

Křičeň : Újezd B 3:4 (3:1)   40
Branky: Půlpán Libor, Karela Tomáš, Biath Daniel - Svoboda Leoš 2, Huňáček Jan, Vohralík Martin; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Karela Tomáš, Půlpán Libor - Svoboda Leoš

 

10.kolo

Kolesa : Újezd B 0:4 (0:2)   50
Branky: Vohralík Martin 2, Strnad Martin, Rozsévač Ondřej; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Tamchyna Leoš - Rambousek Tomáš

Dražkovice : Křičeň 3:3 (0:1)   50
Branky: Souček Filip 2, El Jirafi Jakub - Půlpán Libor, Biath Daniel, Hackenberg Petr; Rozhodčí: Rokyta ml. Václav; ŽK: El Jirafi Jakub - Hackenberg Petr, Půlpán Libor

St. Mateřov : A Srch B 8:0 (3:0)   50
Branky: Fenyk Tomáš 3, Hlaváček Jan 3, Janeček Vlastimil, Žďárský Petr; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: 0 - Bárta Tomáš, Chvojka Petr

St. Ždánice : R. Bělá 1:4 (0:3)   100
Branky: Koutník Zdeněk - Wohlhöfner Jaroslav, Kotraš Jan, Vlasák Milan, Kotraš Pavel; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Rezler Patrik, Palina Patrik, Korunka Martin, Koutník Zdeněk - Morávek Ivan, Havelka Ondřej

Rybitví : Přelovice B 1:1 (0:0)   80
Branky: Šáravec Václav - Pracz Tomasz; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ŽK: Šáravec Václav, Levai Jan - 0

Selmice : St. Čívice 2:3 (1:1)   94
Branky: Smolík Marek, Janák Pavel - Svoboda, ing. Marcel, Horáček Petr, Málek Jan; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Radil Miroslav - Horníček Petr

Lány : Semín A 2:0 (1:0)   40
Branky: Kožený Aleš, Šrám Jakub; Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Šrám Jakub, Letko Pavel - Žáček Pavel, Vokál Tomáš, Vokál Ondřej, Devera Filip, Černý Václav

 

11.kolo

Semín A : Kolesa 1:4 (0:2)   40
Branky: Kalousek Michal - Tamchyna Leoš, Hanáček Dag, Kolařík Martin, Fofoňka Jan; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Žáček Pavel, Kosina Radek, Černoch Vladimír - 0

St. Čívice : Lány 3:3 (1:2)   50
Branky: Svoboda, ing. Marcel, Horáček Petr, Horníček Petr - Šedivý Petr, Tomiška Milan, Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Sponner Ludvík; ŽK: Horáček Petr, Málek Jan, Kopa Vít, Zeman Milan - Kožený Aleš, Štěpán Radek

Přelovice B : Selmice 2:1 (0:1)   50
Branky: Šprojcar Petr, Kaderka Radek - Janák Pavel; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Kaderka Radek, Vaněk Robin, Bartoš Patrik - Bulánek Martin

R. Bělá : Rybitví 8:0 (5:0)   50  
Branky: Kmoníček Ondřej 4, Kotraš Jan 2, Kuře Jiří, Wohlhöfner Jaroslav; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: 0 - Merkl JIří, Vlk Ondřej; ČK: 0 - Merkl JIří

Srch B : St. Ždánice 0:0 (0:0)   50

Rozhodčí: Rokyta Václav; ŽK: Novotný Lukáš, Bárta Tomáš, Řezníček Daniel, Bárta ing. Tomáš - Palina Patrik

Křičeň : St. Mateřov A 3:2 (1:0)   50
Branky: Vanžura Jakub 2, Pilc Marek - Fenyk Tomáš, Jonáš David; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Karela Tomáš - Jonáš David, Holek Daniel; ČK: Karela Tomáš - 0

Újezd B : Dražkovice 2:1 (1:1)   40
Branky: Strnad Martin, Rozsévač Ondřej - Krejčík Jiří; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Vaníček Štěpán, Rambousek Tomáš, Huňáček Jan - Voleský Zdeněk, Portyš Jakub, Souček Filip, Solnický Ladislav

 

12.kolo

Kolesa : Dražkovice 2:5 (1:1)   30
Branky: Fábera Jaroslav, Zářecký Lukáš - Stehno David 2, Solnický Ladislav, Krejčík Jiří, Putnar Marek; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Fábera Jaroslav - Krejčík Jiří, Kuta Lukáš

St. Mateřov A : Újezd B 2:1 (1:1)   50
Branky: Fenyk Tomáš, Hlaváček Jan - Strnad Pavel; Rozhodčí: Oulický Václav; ŽK: Jonáš David - Miláček Radek, Vaníček Štěpán, Kolman Lubomír; ČK: Meduna Martin - 0

St. Ždánice : Křičeň 3:2 (1:1)   80
Branky: Bartoš Kamil, Rosenbaum Ondřej, Rezler Patrik - Nosek Jiří, Biath Daniel; Rozhodčí: Říha Václav; ŽK: Rosenbaum Ondřej, Púlpán Jiří - 0

Rybitví : Srch B 1:5 (0:3)   40
Branky: Hunka Dušan - Bárta Tomáš 3, Engelmajer Vladimír 2; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Šáravec Václav ml. - Novotný Lukáš, Levínský Jiří

Selmice : R. Bělá 2:8 (1:2)   82
Branky: Telvák Miloš 2 - Kotraš Jan 3, Tomič Aleksandar, Havelka Ondřej, Vlasák Milan, Kolmaš Pavel, vlastní; Rozhodčí: Školout František

Lány : Přelovice B 5:1 (4:1)   40
Branky: Vohradník Jaroslav 2, Šedivý Petr, Tomiška Milan, Šrám Jakub - Bartoš Patrik; Rozhodčí: Rokyta ml. Václav

Semín A : St. Čívice 2:4 (0:2)   50
Branky: Panchártek Michal, Vokál Tomáš - Málek Jan 2, Horáček Petr, Suchý Jan; Rozhodčí: Baracz Tomáš

 

 

13.kolo

St. Čívice :  Kolesa 8:2 (3:1)   40
Branky: Horáček Petr 2, Kulhánek Stanislav 2, Málek Jan 2, Suchánek Marcel 2 - Němec Přemysl, Fábera Jaroslav; Rozhodčí: Laik

Přelovice :  B Semín A 2:1 (1:1)   50
Branky: Pracz Tomasz, Trojáček Michal - Hrůša Lukáš; Rozhodčí: Čapek Jan; ŽK: Pracz Tomasz, Uhlíř Pavel, Vaněk Robin - Vokál Ondřej

R. Bělá : Lány 0:0 (0:0)   80
Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: Rejfek Tomáš, Morávek Jan, Vlasák Milan, Tomič Aleksandar - Kožený Aleš, Vohradník Jaroslav, Bárta Tomáš; ČK: 0 - Šedivý Petr

Srch B : Selmice 5:1 (3:1)   20
Branky: Jahl Michal, Levínský Jiří, Bárta Tomáš, Slabý Petr, Mužík Lukáš - Bedaník Pavel; Rozhodčí: Chvojka Jaroslav; ŽK: 0 - Janák Pavel, Radil Miroslav

Křičeň : Rybitví 8:0 (1:0)   80
Branky: Malý Petr 2, Biath Daniel 2, Kalinin Aljoša 2, Tichý Josef, Vanžura Jakub; Rozhodčí: Rokyta ml. Václav; ŽK: 0 - Fistr Martin, Vlk Ondřej

Újezd B : St. Ždánice 5:1 (1:0)   60
Branky: Vohralík Martin 3, Doležal Filip, Huňáček Jan - Koutník Zdeněk; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Zima Jiří, Svoboda Leoš, Bendžík Ondřej - Ptáček Roman, Bartoš Kamil; ČK: Doležal Filip - 0

Dražkovice : St. Mateřov A 5:1 (2:1)   60
Branky: Krejčík Jiří 2, Mazánek Jan 2, Putnar Marek - Fenyk Tomáš; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Mazánek Jan, El Jirafi Jakub - Zach Tomáš, Holek Tomáš, Tomiška Radim

 

14.kolo

Kolesa : St. Mateřov A    3:2 (1:1)    30    
Branky: Fábera Jaroslav, Němec Vojtěch, Kolařík Martin - Holek Tomáš, Vašíček Milan; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Kolařík Martin, Musil Pavel - Hlaváček Jan, Zach Tomáš, Haan David

Dražkovice : St. Ždánice    2:1 (0:1)    50    
Branky: Mazánek Jan 2 - Ptáček Roman; Rozhodčí: Triandafilu Spiros; ŽK: Stehno Tomáš, Portyš Jakub - Zdichynec Tomáš, Rosenbaum Ondřej; ČK: Kuta Lukáš - Zdichynec Tomáš

Újezd B : Rybitví    2:1 (1:1)    50    
Branky: Strnad Pavel 2 - Šáravec Václav; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Strnad Martin - Tichý Petr, Fistr Martin, Klečka Jakub

Křičeň : Selmice    6:2 (3:1)    80    
Branky: Malý Petr 3, Kopáč Petr, Biath Daniel, Kalinin Aljoša - Sedlák Petr, Moravec Miloš; Rozhodčí: Hrdý Pavel; ŽK: 0 - Sedlák Petr

Srch B : Lány    3:1 (1:1)    100    
Branky: Chocholouš Martin, Rogovik Dima, Mužík Lukáš - Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Chocholouš Martin, Levínský Jiří, Vyčítal Ladislav - Krpata Lukáš, Šrám Jakub

R. Bělá : Semín A    1:0 (1:0)    60    
Branky: Kotraš Jan; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: 0 - Šurkala Petr

Přelovice B : St. Čívice    2:0 (1:0)    50    
Branky: Hladík Ladislav, Kaderka Radek; Rozhodčí: Bém Zdeněk; ŽK: Kaderka Radek, Uhlíř Pavel, Šprinc Rostislav - Kopa Vít, Kvapil Martin, Zeman Milan, Málek Jan, Kulhánek Stanislav, Vrtáček David; ČK: 0 - Málek Jan

 

15.kolo

Přelovice B : Kolesa    0:4 (0:2)    40    
Branky: Němec Vojtěch 3, Musil Pavel; Rozhodčí: Rokyta Václav

St. Čívice : R. Bělá    1:5 (1:2)    30    
Branky: Suchánek Marcel - Vlasák Milan 2, Wohlhöfner Jaroslav, Tomič Aleksandar, Morávek Ivan; Rozhodčí: Čermák Jiří; ŽK: Kopa Vít, Kvapil Martin - 0

Semín A : Srch B    2:3 (1:1)    50    
Branky: Vokál Ondřej, Kalousek Michal - Kusý Milan, Pecháček Radek, Nikl Vít; Rozhodčí: Rambousek Miloš

Lány : Křičeň    0:1 (0:0)    20    
Branky: Malý Petr; Rozhodčí: Resl Lukáš

Selmice : Újezd B    0:1 (0:0)    40    
Branky: Moravec Lukáš; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Radil Miroslav, Bulánek Martin - Miláček Radek, Vaníček Štěpán, Huňáček Jan

Rybitví : Dražkovice    1:2 (1:2)    40    
Branky: Šáravec Václav - Mazánek Jan, Souček Ondřej; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Klečka Jakub - Mazánek Jan, Stehno David, Čermák David

St. Ždánice : St. Mateřov A    0:1 (0:1)    50    
Branky: Křížek Jiří; Rozhodčí: Havlík Jaroslav; ŽK: Rosenbaum Ondřej, Svejštil Jakub - Hlaváček Jan, Zach Tomáš

 

16.kolo

Kolesa : St. Ždánice    2:0 (1:0)    30    
Branky: Fábera Jaroslav, Němec Vojtěch; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Kolařík Martin - Zdichynec Tomáš, Koutník Zdeněk, Militký Tomáš

St. Mateřov A : Rybitví    3:0 (2:0)    40    
Branky: Fenyk Tomáš, Jonáš David, vlastní; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Vašíček Milan, Zach Tomáš, Křížek Jiří - Svoboda Leoš

Dražkovice : Selmice    4:0 (3:0)    50    
Branky: Stehno Tomáš, Stehno David, Mazánek Jan, Souček Ondřej; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: 0 - Pithart Ondřej, Moravec Miloš, Štekl Jiří

Křičeň : Semín A    1:3 (0:1)    50    
Branky: Malý Petr - Bendžík Miroslav 2, vlastní; Rozhodčí: Rambousek Miloš; ŽK: Malý Petr - Žáček Pavel

R. Bělá : Přelovice B    3:1 (2:0)    50    
Branky: Bakule Jakub 2, Tomič Aleksandar - Hochman Miloš; Rozhodčí: Skala Martin

Újezd B : Lány    2:0 (2:0)    51    
Branky: Vohralík Martin 2; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Vohralík Martin, Bosman Adam, Petříček Jiří - Vrtáček Luboš

Srch B : St. Čívice    2:0 (0:0)    30    
Branky: Rogovik Dima 2; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil; ŽK: Novotný Lukáš - Suchánek Marcel

 

 

17.kolo

R. Bělá : Kolesa    2:0 (1:0)    50    
Branky: Tomič Aleksandar 2; Rozhodčí: Čapek Bohuslav; ŽK: Morávek Ivan, Kotraš Pavel - Kolařík Martin, Tesák Luděk

Přelovice B : Srch B    5:1 (1:1)    50    
Branky: Hladík Ladislav, Pracz Tomasz, Hochman Miloš, Balog Jiří, Hladík Vít - Víšek Martin; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Pracz Tomasz - Víšek Martin, Levínský Jiří

St. Čívice : Křičeň    0:4 (0:2)    30    
Branky: Kalinin Aljoša 2, Kopáč Petr, Hackenberg Petr; Rozhodčí: Rokyta Václav

Semín A : Újezd B    1:1 (1:0)    66    
Branky: Vojáček Jakub - Petříček Jiří; Rozhodčí: Školout František

Lány : Dražkovice    2:1 (2:0)    20    
Branky: Zezulka Pavel, Šrám Jakub - Mazánek Jan; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Beneš Ondřej - 0

Selmice : St. Mateřov A    0:6 (0:4)    40    
Branky: Vašíček Milan 2, Hlaváček Jan 2, Křížek Jiří, Jonáš David; Rozhodčí: Baracz Tomáš; ŽK: Telvák Miloš, Zitta Aleš, Strnad Michal - Hlaváček Jan

Rybitví : St. Ždánice    3:0 (2:0)    40    
Branky: Svoboda Leoš, Bořil Tomáš, Hunka Dušan ; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Merkl Jiří, Levai Jan - Bartoš Kamil, Bidman Tomáš

 

 

18.kolo

Kolesa : Rybitví    2:1 (1:1)    40    
Branky: Němec Vojtěch, Kurka Jan - Gašpar Jiří; Rozhodčí: Rambousek Miloš

St. Ždánice : Selmice    1:1 (1:1)    100    
Branky: Palina Patrik - Moravec Miloš; Rozhodčí: Šindler Josef; ŽK: Palina Patrik, Militký Tomáš - Strnad Michal, Vavřín Vojtěch

St. Mateřov A : Lány    3:1 (1:1)    60    
Branky: Křížek Jiří 2, Fenyk Tomáš - Vohradník Jaroslav; Rozhodčí: Pavlas Jan; ŽK: Hlaváček Jan, Jonáš David - Zezulka Pavel, Marek Pavel, Bárta Tomáš; ČK: 0 - Bárta Tomáš

Dražkovice : Semín A    1:3 (1:2)    101    
Branky: Krejčík Jiří - Vencl Jiří, Kalousek Michal, Vojáček Jakub; Rozhodčí: Oulický Václav; ŽK: Voleský Zdeněk, Kuta Lukáš, Portyš Jakub, El Jirafi Jakub, Schejbal Petr - Šurkala Petr, Minařík Tomáš

Újezd B : St. Čívice    2:1 (1:1)    60    
Branky: Zima Jiří, Huňáček Jan - Vojtíšek Radek; Rozhodčí: Hrabě Josef; ŽK: Zima Jiří, Rozsévač Michal - 0

Křičeň : Přelovice B    5:1 (5:0)    40    
Branky: Biath Daniel 2, Malý Petr, Pilc Marek, Kalinin Aljoša - Bartoš Patrik; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Pilc Marek - Pracz Tomasz

Srch B : R. Bělá    2:0 (0:0)    74    
Branky: Kusý Milan, Víšek Martin; Rozhodčí: Školout František; ŽK: Kusý Milan, Mužík Lukáš - 0

 

19.kolo

Srch B : Kolesa    2:0 (0:0)    70    
Branky: Bárta Tomáš 2; Rozhodčí: Ledajaks Josef; ŽK: Bárta Tomáš - 0

R. Bělá : Křičeň    3:0 (0:0)    90    
Branky: Wohlhöfner Jaroslav, Kotraš Jan, Tomič Aleksandar; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Vlasák Milan - Karela Tomáš

Přelovice B : Újezd B    0:1 (0:1)    60    
Branky: Zima Jiří; Rozhodčí: Hamrník Miroslav; ŽK: Kaderka Radek - Šebek Daniel

St. Čívice : Dražkovice    3:3 (1:1)    50    
Branky: Křivka Libor 2, Suchánek Marcel - Schejbal Petr, Stehno David, Souček Ondřej; Rozhodčí: Přibyl Vlastimil

Semín A : St. Mateřov A    0:1 (0:0)    30    
Branky: Janeček Vlastimil; Rozhodčí: Klempíř Jiří; ŽK: Žáček Pavel - Fenyk Tomáš

Lány : St. Ždánice    0:1 (0:0)    40    
Branky: Palina Patrik; Rozhodčí: Májek Antonín; ŽK: Tomiška Milan, Horák Martin - Rosenbaum Ondřej, Militký Tomáš

Selmice : Rybitví    0:4 (0:2)    89    
Branky: Hunka Dušan 2, Svoboda Leoš, Šáravec Václav ; Rozhodčí: Školout František

 

20.kolo

 

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 16 - 17.03.2019  -  14:30
  Řečany nad Labem "B"
 vs
     Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 7
   Výhry 4
   Remízy 1
   Prohry 2
   Skóre 17 : 15
   Žluté karty 7 : 12
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 5 : 1
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 6 : 1
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 2 : 0
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 2
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 3 : 3

 

Rozlosování  -  Jaro 2019

  Datum Zápas Čas
Hl. xx.03.   Řečany n/L "B" : Rybitví 14:30
Hl. xx.03.   Újezd "B" : Rybitví 15:00
So 30.03.   Rybitví : Dolany 15:30
Ne 07.04.   Selmice : Rybitví 15:30
So 13.04.   Rybitví : Jankovice 16:00
Hl. xx.04.   Choltice "B" : Rybitví 16:00
So 27.04.   Rybitví : Staré Ždánice 16:30
St 08.05.   Rybitví : Kojice 17:00
Ne 12.05.   Semín : Rybitví 17:00
So 18.05.   Rybitví : Přelovice "B" 17:00
Ne 26.05.   Lipoltice : Rybitví 17:00
So 01.06.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 17:00
Ne 09.06.   Zdechovice : Rybitví 17:00
So 15.06.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 10 : 2
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 0 : 21
Út  11.09.   Rybitví : Semín 12 : 4
Út  18.09.   Srch : Rybitví 12 : 2
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 1 : 25
So  06.10.   Újezd : Rybitví 6 : 3
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 5 : 11
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 10 : 6

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po podzimní části soutěže 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 38
2.    SK Selmice 30
3.    TJ Sokol Kojice 28
4.    SK Řečany nad Labem "B" 28
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 28
6.    Sokol Semín 27
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 21
8.    TJ Sokol Újezd "B" 21
9.    TJ Sokol Staré Ždánice 17
10.    TJ Přelovice "B" 16
11.    TJ Jiskra Rybitví 13
12.    TJ Lipoltice 13
13.    TJ Jankovice 10
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Levai Jan 6
    Válek Vít 5
    Stehlík Petr 4
    Pruhlo Konstiantyn 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Jarmar Jiří 2
    Linek Matěj 2
 
     Celkem 27

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 4
    Zelinka Jan 2
    Jarmar Jiří 1
    Pruhlo Konstiantyn 1
    
      Celkem 8

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Sobota 10:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři