Kontakty

  Trenér :   Asistent trenéra :
  Eva Šmeralová   Vlk Ondřej
  774 625 802   608 284 770
  Smery@centrum.cz   vlksupervlk@seznam.cz

 

Přípravka

30.04.2015 10:13

Tréninky

Tréninky přípravky jsou stanoveny na úterý a pátek vždy od 17:00 do 18:30. V případě nepříznivého počasí je v úterý možnost se přesunout z venkovního hřiště do tělocvičny, proto si v těchto případech berte na tréninky i sálovou obuv. V pátky prozatím možnost tělocvičny není, takže trénink v pátek je venku za každého počasí.
18.04.2015 08:52

Nové fotky

Ve fotogalerii jsou umístěny nové fotky přípravky. Připomínám, že uživatelské jméno je jiskra a heslo je rybitvi

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 01.10.2022  -  15:00
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       TJ ZD Dolany

 

Histrorická bilance
   Zápasy 9
   Výhry 5
   Remízy 1
   Prohry 3
   Skóre 23 : 16
   Žluté karty 12 : 11
   Červené karty 2 : 2

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Bořil Tomáš 9
Góly    Levai Jan 7
ŽK    Levai Jan 1
ČK    Fistr Martin 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 15:00
So 08.10.   Semín : Rybitví 15:00
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 14:30
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 14:30
Ne 30.10.   Přelouč "C" : Rybitví 14:30

 


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
   
     
     

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po 6.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 18
2.    TJ Sokol Újezd "B" 16
3.    FK Přelouč "C" 15
4.    TJ Jiskra Rybitví 15
5.    Sokol Semín 12
6.    SK Dolany 7
7.    TJ Jankovice 6
8.    TJ Sokol Kojice 5
9.    SK Selmice 4
10.    TJ Slavoj Choltice "B" 4
11.    TJ Sokol Zdechovice 3
12.    TJ Sokol Staré Čivice 0

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 5
  Drapák Petr 4
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 2
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 16

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Kakrda Martin 1
  Pětioký Martin 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 3

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 2
  Jenka Václav 1
  Musil Jan 1
  Válek Vít 1
   
    
      Celkem 5

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30
    Úterý / Čtvrtek 18:00