1

Bok Petr

2

Bořil Tomáš

3

Čada Martin

4           Čada Roman

5

Černík Tomáš

6

Černý David 

7           Doušek Jaroslav

8

Dušek Miloš

9           Feil Miroslav

10

Felcman Tomáš

11

Fiala Martin

12

Fistr Martin

13

Fořt Michal

14

Gašpar Jiří

15

Horváth Miloš 

16

Hunka Dušan

17

Chládek Pavel

18

Jadrný Petr

19

Joska Petr

20           Kakrda Martin
21           Kašpar Michal

22

Klečka Jakub

23

Klusáček Luděk

24

Kopsa Petr 

25

Krejčí Břetislav

26

Levai Jan 

27           Levai Petr
28           Linek Matěj

29

Lukáš Václav

30

Merkl Jiří 

31

Musil Evžen

32

Nečil Miroslav

33

Němec Karel

34           Novotný Jiří

35

Novotný Tomáš

36

Pavelka Oldřich

37           Pecha Nikolas

38

Pejřimovský Aleš 

39

Peterka Radek

40

Píša Jaroslav 

41

Pitthard Leoš

42

Posledník Milan 

43

Řehák Jindřich

44

Steklý Roman

45

Straka Jaroslav

46

Sup Jiří

47           Svoboda Leoš

48

Szikora Lukáš 

49

Šaravec Václav ml. 

50

Šaravec Václav st. 

51

Šebek Martin

52

Těšitel Michal

53

Tichý Petr 

54

Ťopek Pavel

55

Ťopek Tomáš

56           Válek Richard
57           Válek Vít

58

Vlk Ondřej

59           Vondráček Jakub
60           Zdarsa Tomáš

 

1

Současní hráči Jiskry Rybitví

2

Bývalí hráči Jiskry Rybitví

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Sobota -  16.06.2018  -  17:00
  Rybitví
 vs
  Řečany nad Labem "B"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 5
   Výhry 4
   Remízy 0
   Prohry 1
   Skóre 13 : 5
   Žluté karty 7 : 10
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2017

Datum Zápas Čas
So  28.10.   Rybitví  :  St. Čívice 0 : 0
So  19.08.   Valy : Rybitví 4 : 0
So  26.08.   Rybitví : Lány na Důlku 0 : 4
Ne  03.09.   Lipoltice : Rybitví 1 : 4
So  09.09.   Bukovka : Rybitví 2 : 3
So  16.09.   Semín : Rybitví 2 : 3
So  23.09.   Rybitví : Selmice 4 : 1
So  30.09.   Chvaletice : Rybitví 0 : 3
So  07.10.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 4 : 2
So  14.10.   Rybitví : Rohoznice 1 : 3
So  21.10.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 3


Rozlosování  -  Jaro 2018

Datum Zápas Čas
Ne  08.04.   St. Čívice : Rybitví 0 : 0
So  14.04.   Rybitví : Valy 1 : 0
So  21.04.   Lány na Důlku : Rybitví 4 : 0
So  28.04.   Rybitví : Lipoltice 2 : 3
So  05.05.   Rybitví : Bukovka 1 : 2
So  12.05.   Rybitví : Semín 1 : 1
Ne  20.05.   Selmice : Rybitví 2 : 4
So  26.05.   Rybitví : Chvaletice 3 : 0
Ne  03.06.   Roh. Bělá "B": Rybitví 4 : 0
Ne  10.06.   Rohoznice : Rybitví 2 : 0
So  16.06.   Rybitví : Řečany n/L "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Jaro 2018

Datum Zápas Čas
 27.04.   Choltice : Rybitví 2 : 1
Ne  29.04.   Rybitví : Semín 5 : 6
Út  01.05.   Rybitví : Přelovice 5 : 7
 11.05.   Junior Pce : Rybitví 22 : 2
 08.06.   Rybitví : Srch 1 : 13
 25.05.   Újezd : Rybitví 10 : 1
Út  29.05.   Rybitví : Chvaletice 7 : 10
Út  05.06.   Rybitví : Paramo Pce 1 : 13
St  13.06.   Živanice : Rybitví 17:00

 

Tabulka  2017 / 2018

   Tabulka po 21.kole 
1.    Sokol Rohoznice 43
2.    Sokol Lány na Důlku 43
3.    TJ Valy 39
4.    1.FC Body Bukovka 36
5.    Sokol Staré Čívice 35
6.    TJ Jiskra Rybitví 33
7.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 32
8.    Sokol Semín 31
9.    SK Selmice 27
10.    TJ Lipoltice 16
11.    FK Baník Chvaletice 15
12.    SK Řečany nad Labem "B" 10

 

Střelci  2017 / 2018

     Jméno  Góly
     Válek Vít 14
     Jarmar Jiří 5
     Levai Jan 4
     Klečka Jakub 2
     Linek Matěj 2
     Šáravec Václav ml. 2
     Bořil Tomáš 1
     Hemerka Petr 1
     Stehlík Petr 1
     Sup Jiří 1
     Zelinka Jan 1
     Kontumace 3
 
     Celkem 37

 

Žluté karty  2017 / 2018

     Jméno ŽK
     Kovář Libor 8
     Klečka Jakub 5
     Hemerka Petr 4
     Jarmar Jiří 4
     Levai Jan 4
     Zelinka Jan 3
     Linek Matěj 2
     Válek Vít 2
     Bořil Tomáš 1
     Fiala Martin 1
     Stehlík Petr 1
     Šáravec Václav ml. 1
    
      Celkem 36

 

Červené karty  2017 / 2018

     Jméno ČK
     Fiala Martin 1
     Levai Jan 1
     Šáravec Václav ml. 1
    
     Celkem 3

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 17:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři