1           Antonenko Andrii
2           Balog Josef
3           Baracz Marek
4           Bláha Vojtěch

5

Bok Petr

6

Bořil Tomáš

7           Bystroň Jiří
8           Císař Jakub

9

Čada Martin

10           Čada Roman

11

Černík Tomáš

12

Černý David

13           Čureja Petr
14           Doušek Jaroslav
15           Drapák Petr

16

Dušek Miloš

17           Feil Miroslav

18

Felcman Tomáš

19

Fiala Martin

20

Fistr Martin

21

Fořt Michal

22

Gašpar Jiří

23           Hemerka Petr

24

Horváth Miloš 

25           Hotsa Vasil

26

Hunka Dušan

27

Chládek Pavel

28           Ihnatenko Yevhenii

29

Jadrný Petr

30           Jarmar Jiří

31

Joska Petr

32           Kakrda Martin
33           Kalous Radim
34           Kantur Anton
35           Kašpar Michal

36

Klečka Jakub

37

Klusáček Luděk

38

Kopsa Petr 

39           Kovář Libor

40

Krejčí Břetislav

41           Kreml Tomáš
42            Lazar Vyacheslav 

43

Levai Jan 

44           Levai Petr
45           Linek Matěj

46

Lukáš Václav

47           Lysoněk Enrique

48

Merkl Jiří 

49

Musil Evžen

50           Musil Jan

51

Nečil Miroslav

52

Němec Karel

53

Novotný Tomáš

54           Papšík Jakub

55

Pavelka Oldřich

56           Pecha Nikolas

57

Pejřimovský Aleš 

58

Peterka Radek

59           Pilař Daniel

60

Píša Jaroslav 

61

Pitthard Leoš

62

Posledník Milan 

63           Pruhlo Konstiantyn
64           Rež Martin
65           Růžička Vojtěch

66

Řehák Jindřich

67           Řezníček David
68           Schletter Jakub
69           Stehlík Petr

70

Steklý Roman

71

Straka Jaroslav

72

Sup Jiří

73           Svoboda Leoš
74           Szadvári Vitálij

75

Szikora Lukáš 

76

Šaravec Václav ml. 

77

Šaravec Václav st. 

78

Šebek Martin

79

Těšitel Michal

80

Tichý Petr 

81

Ťopek Pavel

82

Ťopek Tomáš

83           Válek Richard
84           Válek Vít

85

Vlk Ondřej

86           Vondráček Jakub
87           Wagner Gabriel
88           Zdarsa Tomáš
89           Zelinka Jan

 

1

Současní hráči Jiskry Rybitví

2

Bývalí hráči Jiskry Rybitví

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.08.2022  -  17:00
   
vs
      

 

Histrorická bilance
   Zápasy  
   Výhry  
   Remízy  
   Prohry  
   Skóre  
   Žluté karty  
   Červené karty  

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   1 : 3
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 0 : 1
Ne 03.10.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 3 : 2
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 0 : 4
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 1 : 3
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 2 : 0
So 30.10.   Rybitví : Selmice 1 : 9
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 5 : 1

 

Rozlosování  -  Jaro 2022

  Datum Zápas Čas
Ne 03.04.   Selmice : Rybitví 4 : 2
So 09.04.   Rybitví : Kojice 1 : 2
So 16.04.   Zdechovice : Rybitví 2 : 1
So 23.04.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
So 30.04.   Řečany n/L "B" : Rybitví 2 : 2
So 07.05.   Rybitví : Semín 2 : 1
Ne 15.05.   Srch "B" : Rybitví 2 : 1
So 21.05.   Rybitví : Jankovice 6 : 0
So 28.05.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 0
Ne 05.06.   Lipoltice : Rybitví 4 : 3
So 11.06.   Rybitví : Tetov "B" 4 : 0
So 18.06.   Přelovice "B" : Rybitví 6 : 0


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
09:20   Semín 0 : 14
10:10   Řečany nad Labem 0 : 6

 

Tabulka  2021 / 2022

  Konečná tabulka sezóny 2021/2022
1.    TJ Přelovice "B" 59
2.    SK Řečany nad Labem "B" 58
3.    TJ Sokol Kojice 56
4.    SK Selmice 51
5.    Sokol Semín 47
6.    FC Titanic Srch B 41
7.    TJ Sokol Újezd "B" 37
8.    FK Přelouč "C" 36
9.    TJ Jiskra Rybitví 34
10.    TJ Sokol Zdechovice 33
11.    TJ Slavoj Choltice "B" 25
12.    TJ Jankovice 19
13.    TJ Sokol Staré Čivice 18
14.    TJ SK Tetov "B" 13
  TJ Sokol Újezd "B"  

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Válek Vít 9
  Čureja Petr 6
  Drapák Petr 6
  Musil Jan 5
  Klečka Jakub 4
  Růžička Vojtěch 4
  Lazar Vyacheslav 3
  Šáravec Václav ml. 3
  Zelinka Jan 3
  Jarmar Jiří 2
  Kreml Tomáš 2
  Bořil Tomáš 1
  Levai Jan 1
  Linek Matěj 1
  Lysoněk Enrique 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 53

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 6
  Zelinka Jan 5
  Drapák Petr 3
  Císař Jakub 2
  Klečka Jakub 2
  Musil Jan 2
  Čureja Petr 1
  Feil Miroslav 1
  Jarmar Jiří 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 27

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
  Zelinka Jan 1
     
     
    
     Celkem 1

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30