Aktuality

29.10.2007 20:52

Konec podzimní sezóny

V neděli 28.10.2007 jsme úspěšně zvládli poslední zápas podzimu a protože nám tentýž den posunuli čas, tak se přesouváme do tělocvičny. Poprvé se sejdeme ve středu 31.10.2007.
29.10.2007 20:51

Webová prezentace TJ Jiskra Rybitví bude spuštěna

Tak jsem se dočetl o možnosti vytváření webových stránek pomocí intuitivního rozhraní RUBICUS. Jelikož mě to dost zaujalo, zkouším vytvořit v tomto systému stránky fotbalového mužstva TJ Jiskra Rybitví. Doufám, že se budou líbit a že se mi povede nějaké smysluplné dílko :-)))  

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 17.10.2021  -  14:30
     SK Tetov "B"
vs
       TJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 0
   Výhry 0
   Remízy 0
   Prohry 0
   Skóre 0 : 0
   Žluté karty 0 : 0
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   1 : 3
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 0 : 1
Ne 03.10.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 3 : 2
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 14:30
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:30
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 14:30
So 30.10.   Rybitví : Selmice 14:00
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 13:30


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
10:00   Řečany nad Labem  
11:00   Semín  

 

Tabulka  2021 / 2022

   Tabulka po 9.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 23
2.    Sokol Semín 21
3.    FC Titanic Srch B 21
4.    TJ Sokol Kojice 19
5.    TJ Přelovice "B" 16
6.    TJ Sokol Újezd "B" 14
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 13
8.    TJ Jiskra Rybitví 12
9.    SK Selmice 12
10.    TJ Sokol Zdechovice 10
11.    TJ Jankovice 7
12.    FK Přelouč "C" 7
13.    TJ Sokol Staré Čivice 6
14.    TJ SK Tetov "B" 0

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Šáravec Václav ml. 3
  Klečka Jakub 2
  Lazar Vyacheslav 2
  Musil Jan 2
  Růžička Vojtěch 1
  Zelinka Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 12

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 2
  Zelinka Jan 2
  Císař Jakub 1
  Drapák Petr 1
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 11

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 17:00