Příprava na novou sezónu

09.07.2008 19:50

Tak jsme si pomalu ještě ani nestačili zahojit všechny šrámy z uplynulé sezóny a už ťuká na dveře začátek sezóny nové. První trénink je naplánován na středu 16.7. V sobotu 19.7. pojedeme na tradiční turnaj do Rohoznic. Tohoto turnaje se zúčastní kromě nás také domácí Rohoznice a dále týmy Dolan a Křičeňě. S kým budeme hrát první zápas ještě není jasné, ale údajně bysme měli hrát od 11:00. Poté nás čekají tři přátelská utkání, která všechny sehrajeme na domácím hřišti a shodně začínají v 17:00. Nejprve k nám zavítá v sobotu 26.7. Srch "B", poté ve čtvrtek 31.7. Staré Hradiště "B" a nakonec ve středu 6.8. Vysoká nad Labem.

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2020  -  xx:xx
 
 vs
      

 

Histrorická bilance
   Zápasy  
   Výhry  
   Remízy  
   Prohry  
   Skóre  
   Žluté karty  
   Červené karty  

 

Rozlosování  -  Podzim 2019

  Datum Zápas Čas
So 17.08.   Rybitví : Přelovice "B" 0 : 2
So 24.08.   Řečany n/L "B" : Rybitví 2 : 1
St 28.08.   Rybitví : St. Mateřov "B" 2 : 0
Ne 01.09.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 0 : 1
Ne 08.09.   St. Ždánice : Rybitví 1 : 2
So 14.09.   Rybitví : Přelouč "C" 2 : 4
Ne 22.09.   Srch "B" : Rybitví 0 : 8
Ne 29.09.   Lány na Důlku : Rybitví 1 : 0
So 05.10.   Rybitví : Zdechovice 6 : 2
So 12.10.   Dolany : Rybitví 2 : 2
So 19.10.   Rybitví : Jankovice 2 : 2
So 26.10.   Semín : Rybitví 2 : 0
So 02.11.   Rybitví : Choltice "B" 2 : 3
So 09.11.   Kojice : Rybitví 5 : 2
So 16.11.   Újezd "B" : Rybitví 1 : 3

 

Rozlosování  -  Jaro 2020

  Datum Zápas Čas
So 14.03.   Rybitví : Újezd "B" 14:30
So 21.03.   Rybitví : Kojice 15:00
So 28.03.   Přelovice "B" : Rybitví 15:30
So 04.04.   Rybitví : Řečany n/L "B" 15:30
Ne 12.04.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 18.04.   Rybitví : St. Ždánice 16:00
Ne 26.04.   Přelouč "C" : Rybitví 16:30
So 02.05.   Rybitví : Srch "B" 17:00
St 06.05.   St. Mateřov "B" : Rybitví 17:30
So 09.05.   Rybitví : Lány na Důlku 17:00
Ne 17.05.   Zdechovice : Rybitví  17:00
So 23.05.   Rybitví : Dolany 17:00
So 30.05.   Jankovice : Rybitví 17:00
So 06.06.   Rybitví : Semín 17:00
So 13.06.   Choltice "B" : Rybitví 17:00

 

Tabulka  2019 / 2020

   Konečná tabulka sezóny 2019 / 2020
1.    SK Řečany nad Labem "B" 37
2.    SK Lázně Bohdaneč "B" 37
3.    TJ Přelovice "B" 30
4.    TJ Sokol Kojice 28
5.    Sokol Semín 25
6.    Sokol Lány na Důlku 24
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 24
8.    SK Dolany 22
9.    FK Přelouč "C" 22
10.    TJ Jankovice 18
11.    TJ Jiskra Rybitví 17
12.    TJ Sokol Staré Ždánice 15
13.    TJ Sokol Újezd "B" 13
14.    SK Starý Mateřov "B" 13
15.    FC Titanic Srch B 8
16.    TJ Sokol Zdechovice 7

 

Střelci  2019 / 2020

     Jméno  Góly
   Válek Vít 12
   Šáravec Václav ml. 8
   Jarmar Jiří 3
   Kantur Anton 2
   Klečka Jakub 2
   Linek Matěj 2
   Kakrda Martin 1
   Levai Jan 1
   
   Vlastní branka soupeře 1
 
     Celkem 32

 

Žluté karty  2019 / 2020

     Jméno ŽK
   Zelinka Jan 4
   Šáravec Václav ml. 3
   Merkl Jiří 1
   Szadvári Vitálij 1
   Válek Vít 1
   Vlk Ondřej 1
     
     
    
      Celkem 11

 

Červené karty  2019 / 2020

     Jméno ČK
   Válek Vít 1
     
     
    
     Celkem 1

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 15:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři