Aktuální počet obdržených ŽK 472
  Průměr obdržených ŽK na 1 zápas 1,528
  Počet hráčů Jiskry, kteří obdrželi ŽK 52

 

Historická bilance obdržených žlutých karet   -   1 - 500

ŽK Jméno ŽK Jméno ŽK Jméno
1   Merkl Jiří 171   Klečka Jakub 341   Pecha Nikolas
2   Šebek Martin 172   Dušek Miloš 342   Joska Petr
3   Krejčí Břetislav 173   Klečka Jakub 343   Čada Martin
4   Merkl Jiří 174   Merkl Jiří 344   Bořil Tomáš
5   Bok Petr 175   Čada Martin 345   Řehák Jindřich
6   Černík Tomáš 176   Merkl Jiří 346   Kakrda Martin
7   Levai Jan 177   Ťopek Pavel 347   Levai Jan
8   Levai Jan 178   Merkl Jiří 348   Čada Martin
9   Černík Tomáš 179   Joska Petr 349   Kovář Libor
10   Šaravec Václav ml. 180   Čada Martin 350   Levai Jan
11   Levai Jan 181   Fiala Martin 351   Levai Petr
12   Horváth Miloš 182   Čada Martin 352   Levai Jan
13   Šaravec Václav ml. 183   Klečka Jakub 353   Bok Petr
14   Pejřimovský Aleš 184   Ťopek Pavel 354   Řehák Jindřich
15   Řehák Jindřich 185   Ťopek Tomáš 355   Kovář Libor
16   Černík Tomáš 186   Bok Petr 356   Fistr Martin
17   Levai Jan 187   Merkl Jiří 357   Levai Jan
18   Píša Jaroslav 188   Klečka Jakub 358   Válek Vít
19   Šaravec Václav ml. 189   Tichý Petr 359   Sup Jiří
20   Levai Jan 190   Čada Martin 360   Bok Petr
21   Merkl Jiří 191   Čada Martin 361   Šaravec Václav ml.
22   Levai Jan 192   Šaravec Václav ml. 362   Levai Jan
23   Řehák Jindřich 193   Tichý Petr 363   Fiala Martin
24   Levai Jan 194   Merkl Jiří 364   Válek Vít
25   Tichý Petr 195   Tichý Petr 365   Kovář Libor
26   Tichý Petr 196   Čada Martin 366   Hunka Dušan
27   Fořt Michal 197   Steklý Roman 367   Levai Jan
28   Horváth Miloš 198   Fiala Martin 368   Levai Jan
29   Levai Jan 199   Bok Petr 369   Válek Vít
30   Černý David 200   Řehák Jindřich 370   Hunka Dušan
31   Fořt Michal 201   Joska Petr 371   Kovář Libor
32   Černík Tomáš 202   Tichý Petr 372   Válek Vít
33   Řehák Jindřich 203   Němec Karel 373   Sup Jiří
34   Merkl Jiří 204   Řehák Jindřich 374   Sup Jiří
35   Pejřimovský Aleš 205   Vlk Ondřej 375   Levai Jan
36   Levai Jan 206   Tichý Petr 376   Válek Vít
37   Šaravec Václav ml. 207   Tichý Petr 377   Hunka Dušan
38   Szikora Lukáš 208   Šaravec Václav ml. 378   Levai Petr
39   Merkl Jiří 209   Řehák Jindřich 379   Levai Petr
40   Bok Petr 210   Levai Jan 380   Levai Jan
41   Posledník Milan 211   Fistr Martin 381   Kovář Libor
42   Šaravec Václav ml. 212   Levai Jan 382   Levai Petr
43   Vlk Ondřej 213   Šaravec Václav ml. 383   Levai Jan
44   Černík Tomáš 214   Vlk Ondřej 384   Levai Jan
45   Šaravec Václav st. 215   Merkl Jiří 385   Sup Jiří
46   Pejřimovský Aleš 216   Šaravec Václav ml. 386   Hunka Dušan
47   Pejřimovský Aleš 217   Fistr Martin 387   Šáravec Václav ml.
48   Fořt Michal 218   Vlk Ondřej 388   Hunka Dušan
49   Fořt Michal 219   Tichý Petr 389   Klečka Jakub
50   Levai Jan 220   Fistr Martin 390   Hunka Dušan
51   Fistr Martin 221   Klečka Jakub 391   Válek Vít
52   Tichý Petr 222   Klečka Jakub 392   Levai Jan
53   Merkl Jiří 223   Svoboda Leoš 393   Kovář Libor
54   Šaravec Václav st. 224   Merkl Jiří 394   Sup Jiří
55   Tichý Petr 225   Levai Jan 395   Klečka Jakub
56   Merkl Jiří 226   Merkl Jiří 396   Sup Jiří
57   Pejřimovský Aleš 227   Tichý Petr 397   Kovář Libor
58   Vlk Ondřej 228   Fistr Martin 398   Válek Vít
59   Levai Jan 229   Levai Jan 399   Levai Jan
60   Merkl Jiří 230   Svoboda Leoš 400   Fiala Martin
61   Bořil Tomáš 231   Levai Jan 401   Bořil Tomáš
62   Fořt Michal 232   Levai Jan 402   Levai Jan
63   Pejřimovský Aleš 233   Merkl Jiří 403   Fiala Martin
64   Levai Jan 234   Levai Jan 404   Šaravec Václav ml.
65   Bok Petr 235   Sup Jiří 405   Kovář Libor
66   Posledník Milan 236   Levai Jan 406   Peterka Radek
67   Bořil Tomáš 237   Klečka Jakub 407   Kovář Libor
68   Fořt Michal 238   Šaravec Václav ml. 408   Sup Jiří
69   Steklý Roman 239   Levai Jan 409   Válek Vít
70   Fistr Martin 240   Steklý Roman 410   Šáravec Václav ml.
71   Fistr Martin 241   Doušek Jaroslav 411   Klečka Jakub
72   Levai Jan 242   Fistr Martin 412   Levai Jan
73   Tichý Petr 243   Tichý Petr 413   Válek Vít
74   Szikora Lukáš 244   Řehák Jindřich 414   Jadrný Petr
75   Vlk Ondřej 245   Merkl Jiří 415   Hunka Dušan
76   Fistr Martin 246   Vlk Ondřej 416   Jarmar Jiří
77   Fořt Michal 247   Bořil Tomáš 417   Levai Jan
78   Vlk Ondřej 248   Merkl Jiří 418   Pecha Nikolas
79   Černý David 249   Tichý Petr 419   Válek Vít
80   Levai Jan 250   Klusáček Luděk 420   Šaravec Václav ml.
81   Fistr Martin 251   Fistr Martin 421   Vlk Ondřej
82   Peterka Radek 252   Tichý Petr 422   Levai Jan
83   Tichý Petr 253   Fistr Martin 423   Jarmar Jiří
84   Čada Martin 254   Bok Petr 424   Linek Matěj
85   Fořt Michal 255   Klečka Jakub 425   Šaravec Václav ml.
86   Čada Martin 256   Šaravec Václav ml. 426   Jadrný Petr
87   Steklý Roman 257   Klusáček Luděk 427   Fiala Martin
88   Tichý Petr 258   Čada Martin 428   Levai Jan
89   Pejřimovský Aleš 259   Fistr Martin 429   Linek Matěj
90   Řehák Jindřich 260   Peterka Radek 430   Válek Vít
91   Tichý Petr 261   Tichý Petr 431   Klečka Jakub
92   Fistr Martin 262   Klusáček Luděk 432   Kovář Libor
93   Levai Jan 263   Merkl Jiří 433   Jarmar Jiří
94   Peterka Radek 264   Fistr Martin 434   Kovář Libor
95   Šaravec Václav ml. 265   Řehák Jindřich 435   Kovář Libor
96   Vlk Ondřej 266   Bok Petr 436   Bořil Tomáš
97   Čada Martin 267   Peterka Radek 437   Levai Jan
98   Merkl Jiří 268   Klečka Jakub 438   Hemerka Petr
99   Peterka Radek 269   Bok Petr 439   Stehlík Petr
100   Peterka Radek 270   Těšitel Michal 440   Fiala Martin
101   Čada Martin 271   Merkl Jiří 441   Hemerka Petr
102   Levai Jan 272   Tichý Petr 442   Klečka Jakub
103   Peterka Radek 273   Fistr Martin 443   Šaravec Václav ml.
104   Šaravec Václav ml. 274   Fistr Martin 444   Kovář Libor
105   Fořt Michal 275   Klečka Jakub 445   Hemerka Petr
106   Šaravec Václav ml. 276   Levai Jan 446   Levai Jan
107   Merkl Jiří 277   Šaravec Václav ml. 447   Kovář Libor
108   Fistr Martin 278   Klečka Jakub 448   Levai Jan
109   Čada Martin 279   Řehák Jindřich 449   Kovář Libor
110   Levai Jan 280   Tichý Petr 450   Klečka Jakub
111   Levai Jan 281   Hunka Dušan 451   Jarmar Jiří
112   Tichý Petr 282   Fistr Martin 452   Jarmar Jiří
113   Čada Martin 283   Levai Jan 453   Hemerka Petr
114   Merkl Jiří 284   Bok Petr 454   Kovář Libor
115   Tichý Petr 285   Levai Jan 455   Klečka Jakub
116   Čada Martin 286   Levai Jan 456   Jarmar Jiří
117   Fořt Michal 287   Klečka Jakub 457   Kovář Libor
118   Čada Martin 288   Fistr Martin 458   Zelinka Jan
119   Fořt Michal 289   Levai Jan 459   Zelinka Jan
120   Řehák Jindřich 290   Klečka Jakub 460   Linek Matěj
121   Levai Jan 291   Peterka Radek 461   Válek Vít
122   Peterka Radek 292   Levai Jan 462   Zelinka Jan
123   Čada Martin 293   Bok Petr 463   Klečka Jakub
124   Levai Jan 294   Šaravec Václav ml. 464   Šaravec Václav ml.
125   Čada Martin 295   Szikora Lukáš 465   Šaravec Václav ml.
126   Pitthard Leoš 296   Tichý Petr 466   Pruhlo Konstiantyn
127   Merkl Jiří 297   Peterka Radek 467   Zelinka Jan
128   Peterka Radek 298   Novotný Tomáš 468   Jarmar Jiří
129   Píša Jaroslav 299   Tichý Petr 469   Šaravec Václav ml.
130   Fistr Martin 300   Řehák Jindřich 470   Zelinka Jan
131   Čada Martin 301   Levai Jan 471   Šaravec Václav ml.
132   Pitthard Leoš 302   Tichý Petr 472   Antonenko Andrii
133   Peterka Radek 303   Levai Jan 473  
134   Peterka Radek 304   Fistr Martin 474  
135   Fořt Michal 305   Tichý Petr 475  
136   Merkl Jiří 306   Vondráček Jakub 476  
137   Fistr Martin 307   Fistr Martin 477  
138   Dušek Miloš 308   Peterka Radek 478  
139   Peterka Radek 309   Levai Jan 479  
140   Fořt Michal 310   Řehák Jindřich 480  
141   Levai Jan 311   Klečka Jakub 481  
142   Peterka Radek 312   Černík Tomáš 482  
143   Levai Jan 313   Levai Jan 483  
144   Bořil Tomáš 314   Fistr Martin 484  
145   Řehák Jindřich 315   Řehák Jindřich 485  
146   Peterka Radek 316   Černík Tomáš 486  
147   Peterka Radek 317   Klečka Jakub 487  
148   Merkl Jiří 318   Levai Jan 488  
149   Čada Martin 319   Hunka Dušan 489  
150   Šaravec Václav ml. 320   Řehák Jindřich 490  
151   Levai Jan 321   Černík Tomáš 491  
152   Peterka Radek 322   Levai Jan 492  
153   Peterka Radek 323   Řehák Jindřich 493  
154   Němec Karel 324   Černík Tomáš 494  
155   Merkl Jiří 325   Levai Jan 495  
156   Píša Jaroslav 326   Klečka Jakub 496  
157   Peterka Radek 327   Válek Vít 497  
158   Řehák Jindřich 328   Bok Petr 498  
159   Tichý Petr 329   Hunka Dušan 499  
160   Merkl Jiří 330   Čada Martin 500  
161   Řehák Jindřich 331   Levai Jan  
162   Chládek Pavel 332   Vlk Ondřej
163   Szikora Lukáš 333   Doušek Jaroslav
164   Levai Jan 334   Válek Vít
165   Klečka Jakub 335   Klečka Jakub
166   Levai Jan 336   Hunka Dušan
167   Bok Petr 337   Čada Martin
168   Levai Jan 338   Černík Tomáš
169   Píša Jaroslav 339   Válek Vít
170   Tichý Petr 340   Řehák Jindřich

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 16 - 17.03.2019  -  14:30
  Řečany nad Labem "B"
 vs
     Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 7
   Výhry 4
   Remízy 1
   Prohry 2
   Skóre 17 : 15
   Žluté karty 7 : 12
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 5 : 1
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 6 : 1
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 2 : 0
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 2
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 3 : 3

 

Rozlosování  -  Jaro 2019

  Datum Zápas Čas
Hl. xx.03.   Řečany n/L "B" : Rybitví 14:30
Hl. xx.03.   Újezd "B" : Rybitví 15:00
So 30.03.   Rybitví : Dolany 15:30
Ne 07.04.   Selmice : Rybitví 15:30
So 13.04.   Rybitví : Jankovice 16:00
Hl. xx.04.   Choltice "B" : Rybitví 16:00
So 27.04.   Rybitví : Staré Ždánice 16:30
St 08.05.   Rybitví : Kojice 17:00
Ne 12.05.   Semín : Rybitví 17:00
So 18.05.   Rybitví : Přelovice "B" 17:00
Ne 26.05.   Lipoltice : Rybitví 17:00
So 01.06.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 17:00
Ne 09.06.   Zdechovice : Rybitví 17:00
So 15.06.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 10 : 2
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 0 : 21
Út  11.09.   Rybitví : Semín 12 : 4
Út  18.09.   Srch : Rybitví 12 : 2
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 1 : 25
So  06.10.   Újezd : Rybitví 6 : 3
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 5 : 11
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 10 : 6

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po podzimní části soutěže 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 38
2.    SK Selmice 30
3.    TJ Sokol Kojice 28
4.    SK Řečany nad Labem "B" 28
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 28
6.    Sokol Semín 27
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 21
8.    TJ Sokol Újezd "B" 21
9.    TJ Sokol Staré Ždánice 17
10.    TJ Přelovice "B" 16
11.    TJ Jiskra Rybitví 13
12.    TJ Lipoltice 13
13.    TJ Jankovice 10
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Levai Jan 6
    Válek Vít 5
    Stehlík Petr 4
    Pruhlo Konstiantyn 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Jarmar Jiří 2
    Linek Matěj 2
 
     Celkem 27

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 4
    Zelinka Jan 2
    Jarmar Jiří 1
    Pruhlo Konstiantyn 1
    
      Celkem 8

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Sobota 10:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři