Aktuální počet obdržených ČK 32
  Průměr obdržených ČK na 1 zápas 0,095
  Počet hráčů Jiskry, kteří obdrželi ČK 19

 

 

Historická bilance obdržených žlutých karet   -   1 - 120

ČK Jméno ČK Jméno ČK Jméno
1   Šaravec Václav ml. 41   81  
2   Černík Tomáš 42   82  
3   Horváth Miloš 43   83  
4   Šaravec Václav st. 44   84  
5   Fistr Martin 45   85  
6   Steklý Roman 46   86  
7   Šaravec Václav ml. 47   87  
8   Čada Martin 48   88  
9   Fiala Martin 49   89  
10   Čada Martin 50   90  
11   Fiala Martin 51   91  
12   Merkl Jiří 52   92  
13   Fistr Martin 53   93  
14   Klusáček Luděk 54   94  
15   Levai Jan 55   95  
16   Levai Jan 56   96  
17   Řehák Jindřich 57   97  
18   Němec Karel 58   98  
19   Bok Petr 59   99  
20   Hunka Dušan 60   100  
21   Černík Tomáš 61   101  
22   Levai Jan 62   102  
23   Sup Jiří 63   103  
24   Bořil Tomáš 64   104  
25   Levai Jan 65   105  
26   Fiala Martin 66   106  
27   Šaravec Václav ml. 67   107  
28   Šaravec Václav ml. 68   108  
29   Levai Jan 69   109  
30   Levai Jan 70   110  
31   Kantur Anton 71   111  
32   Válek Vít 72   112  
33   73   113  
34   74   114  
35   75   115  
36   76   116  
37   77   117  
38   78   118  
39   79   119  
40   80   120  

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 18.09.2021  -  16:00
     TJ Jiskra Rybitví
vs
       FC Titanic Srch "B"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 11
   Výhry 4
   Remízy 3
   Prohry 4
   Skóre 34 : 27
   Žluté karty 14 : 18
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   16:00
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 15:30
So 02.10.   Újezd "B" : Rybitví 15:00
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 15:00
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 14:30
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:30
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 14:30
So 30.10.   Rybitví : Selmice 14:00
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 13:30


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
10:00   Řečany nad Labem  
11:00   Semín  

 

Tabulka  2021 / 2022

   Tabulka po 5.kole
1.    TJ Přelovice "B" 12
2.    SK Řečany nad Labem "B" 11
3.    Sokol Semín 11
4.    TJ Sokol Kojice 10
5.    SK Selmice 9
6.    FC Titanic Srch B 9
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 7
8.    TJ Sokol Zdechovice 7
9.    TJ Sokol Staré Čivice 6
10.    TJ Jiskra Rybitví 5
11.    FK Přelouč "C" 4
12.    TJ Jankovice 4
13.    TJ Sokol Újezd "B" 4
14.    TJ SK Tetov "B" 0

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Šáravec Václav ml. 3
  Klečka Jakub 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 7

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Zelinka Jan 2
  Drapák Petr 1
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 8

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 18:00