Aktuální počet obdržených ČK 33
  Průměr obdržených ČK na 1 zápas 0,090
  Počet hráčů Jiskry, kteří obdrželi ČK 20

 

 

Historická bilance obdržených žlutých karet   -   1 - 120

ČK Jméno ČK Jméno ČK Jméno
1   Šaravec Václav ml. 41   81  
2   Černík Tomáš 42   82  
3   Horváth Miloš 43   83  
4   Šaravec Václav st. 44   84  
5   Fistr Martin 45   85  
6   Steklý Roman 46   86  
7   Šaravec Václav ml. 47   87  
8   Čada Martin 48   88  
9   Fiala Martin 49   89  
10   Čada Martin 50   90  
11   Fiala Martin 51   91  
12   Merkl Jiří 52   92  
13   Fistr Martin 53   93  
14   Klusáček Luděk 54   94  
15   Levai Jan 55   95  
16   Levai Jan 56   96  
17   Řehák Jindřich 57   97  
18   Němec Karel 58   98  
19   Bok Petr 59   99  
20   Hunka Dušan 60   100  
21   Černík Tomáš 61   101  
22   Levai Jan 62   102  
23   Sup Jiří 63   103  
24   Bořil Tomáš 64   104  
25   Levai Jan 65   105  
26   Fiala Martin 66   106  
27   Šaravec Václav ml. 67   107  
28   Šaravec Václav ml. 68   108  
29   Levai Jan 69   109  
30   Levai Jan 70   110  
31   Kantur Anton 71   111  
32   Válek Vít 72   112  
33   Zelinka Jan 73   113  
34   74   114  
35   75   115  
36   76   116  
37   77   117  
38   78   118  
39   79   119  
40   80   120  

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.08.2022  -  17:00
   
vs
      

 

Histrorická bilance
   Zápasy  
   Výhry  
   Remízy  
   Prohry  
   Skóre  
   Žluté karty  
   Červené karty  

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   1 : 3
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 0 : 1
Ne 03.10.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 3 : 2
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 0 : 4
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 1 : 3
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 2 : 0
So 30.10.   Rybitví : Selmice 1 : 9
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 5 : 1

 

Rozlosování  -  Jaro 2022

  Datum Zápas Čas
Ne 03.04.   Selmice : Rybitví 4 : 2
So 09.04.   Rybitví : Kojice 1 : 2
So 16.04.   Zdechovice : Rybitví 2 : 1
So 23.04.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
So 30.04.   Řečany n/L "B" : Rybitví 2 : 2
So 07.05.   Rybitví : Semín 2 : 1
Ne 15.05.   Srch "B" : Rybitví 2 : 1
So 21.05.   Rybitví : Jankovice 6 : 0
So 28.05.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 0
Ne 05.06.   Lipoltice : Rybitví 4 : 3
So 11.06.   Rybitví : Tetov "B" 4 : 0
So 18.06.   Přelovice "B" : Rybitví 6 : 0


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
09:20   Semín 0 : 14
10:10   Řečany nad Labem 0 : 6

 

Tabulka  2021 / 2022

  Konečná tabulka sezóny 2021/2022
1.    TJ Přelovice "B" 59
2.    SK Řečany nad Labem "B" 58
3.    TJ Sokol Kojice 56
4.    SK Selmice 51
5.    Sokol Semín 47
6.    FC Titanic Srch B 41
7.    TJ Sokol Újezd "B" 37
8.    FK Přelouč "C" 36
9.    TJ Jiskra Rybitví 34
10.    TJ Sokol Zdechovice 33
11.    TJ Slavoj Choltice "B" 25
12.    TJ Jankovice 19
13.    TJ Sokol Staré Čivice 18
14.    TJ SK Tetov "B" 13
  TJ Sokol Újezd "B"  

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Válek Vít 9
  Čureja Petr 6
  Drapák Petr 6
  Musil Jan 5
  Klečka Jakub 4
  Růžička Vojtěch 4
  Lazar Vyacheslav 3
  Šáravec Václav ml. 3
  Zelinka Jan 3
  Jarmar Jiří 2
  Kreml Tomáš 2
  Bořil Tomáš 1
  Levai Jan 1
  Linek Matěj 1
  Lysoněk Enrique 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 53

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 6
  Zelinka Jan 5
  Drapák Petr 3
  Císař Jakub 2
  Klečka Jakub 2
  Musil Jan 2
  Čureja Petr 1
  Feil Miroslav 1
  Jarmar Jiří 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 27

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
  Zelinka Jan 1
     
     
    
     Celkem 1

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30