8.kolo

  Rybitví  :  Rohovládova Bělá  "A"     5 : 2    ( 2 : 1 )

26.9.2009 8.kolo 16:30
  Rozhodčí :  Čermák Jiří   Asistent :   Čada Roman
  Diváci :   80          
  Žluté karty :   2 : 3  
  Červené karty :   0 : 1  
             
  Střelci :  Čada Martin, Fořt Michal, Levai Jan, Merkl Jiří, Tichý Petr -
   Sejkora Zbyněk, Kmoníček Ondřej
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman  Dušek Miloš 90      
  Levá obrana  Čada Martin 90 1x 1x  
  Stoper  Peterka Radek 90   1x  
  Předstoper  Steklý Roman 90      
  Pravá obrana  Řehák Jindřich 90      
  Levá záloha  Fistr Martin 70      
  Střední záloha  Fořt Michal 45 1x    
  Střední záloha  Tichý Petr 90 1x    
  Pravá záloha  Kopsa Petr 85      
  Útok  Straka Jaroslav 90      
  Útok  Levai Jan 90 1x    
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
    Merkl Jiří 45 1x    
    Píša jaroslav 20      
    Joska Petr 5      

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.xxxx  -  xx:xx
 
 vs
      

 

Histrorická bilance
   Zápasy  
   Výhry  
   Remízy  
   Prohry  
   Skóre  
   Žluté karty  
   Červené karty  

 

Rozlosování  -  Podzim 2020

  Datum Zápas Čas
So 29.08.   Rybitví : Jankovice 5 : 1
So 05.09.   Kojice : Rybitví 2 : 0
So 12.09.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 20.09.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 3
xx xx.xx.   Rybitví : Řečany n/L "B" xx:xx
Ne 04.10.   Staré Ždánice: Rybitví  0 : 0 
So 10.10.   Rybitví : Semín 1 : 0
xx xx.xx.   Srch "B" : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Újezd "B" : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Přelouč "C" : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Rybitví : Přelovice "B" xx:xx
xx xx.xx.   Tetov "B : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Rybitví : Staré Čivice "B" xx:xx

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.09.20 Semín
16:15   Řečany nad Labem 2 : 5
17:00   Semín "B" 2 : 2
  Turnaj č.2
16.01.21 UMT Ohrazenice
10:45   Starý Mateřov  
12:15   Křičeň  
13:00   Semín "A"  
Turnaj č.3
  Sportovní hala Lázně Bohdaneč
     
      

 

Tabulka  2020 / 2021

   Tabulka po 7.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 18
2.    TJ Sokol Kojice 16
3.    FK Přelouč "C" 15
4.    Sokol Semín 13
5.    TJ Sokol Zdechovice 12
6.    TJ Jiskra Rybitví 11
7.    TJ SK Tetov "B" 10
8.    FC Titanic Srch B 9
9.    TJ Přelovice "B" 8
10.    TJ Sokol Újezd "B" 8
11.    TJ Slavoj Choltice "B" 5
12.    TJ Sokol Staré Ždánice 5
13.    TJ Jankovice 4
14.    TJ Sokol Staré Čívice 1

 

Střelci  2020 / 2021

     Jméno  Góly
   Pruhlo Konstiantyn 3
   Válek Vít 3
   Jarmar Jiří 1
   Kakrda Martin 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
 
     Celkem 10

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
   Bořil Tomáš 1
   Joska Petr 1
   Kakrda Martin 1
   Peterka Radek 1
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2020 / 2021

     Jméno ŽK
   Hunka Dušan 1
   Jadrný Petr 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
   Zelinka Jan 1
    
      Celkem 5

 

Červené karty  2020 / 2021

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři