6.kolo

Rybitví  :  Staré Ždánice   3 : 2   ( 3 : 1 )

12.9.2009 6.kolo 17:00
  Rozhodčí : Buchta Petr Asistent : Čada Roman
  Diváci : 70          
  Žluté karty : 3 : 3  
  Červené karty : 0 : 0  
             
  Střelci : Čada Martin, Fořt Michal, Straka Jaroslav - Turanský Tomáš
  Pleskot Ondřej
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman Felcman Tomáš 90      
  Levá obrana Čada Martin 90 1x 1x  
  Stoper Steklý Roman 90      
  Předstoper Tichý Petr 90      
  Pravá obrana Píša Jaroslav 45      
  Levá záloha Němec Karel 75      
  Střední záloha Fořt Michal 90  1x 1x  
  Střední záloha Bořil Tomáš 90      
  Pravá záloha Vlk Ondřej 90      
  Útok Straka Jaroslav 90  1x    
  Útok Bok Petr 90      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Pravá obrana Řehák Jindřich  45   1x  
  Levá záloha Fistr Martin  15      
            

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 16 - 17.03.2019  -  14:30
  Řečany nad Labem "B"
 vs
     Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 7
   Výhry 4
   Remízy 1
   Prohry 2
   Skóre 17 : 15
   Žluté karty 7 : 12
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 5 : 1
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 6 : 1
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 2 : 0
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 2
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 3 : 3

 

Rozlosování  -  Jaro 2019

  Datum Zápas Čas
Hl. xx.03.   Řečany n/L "B" : Rybitví 14:30
Hl. xx.03.   Újezd "B" : Rybitví 15:00
So 30.03.   Rybitví : Dolany 15:30
Ne 07.04.   Selmice : Rybitví 15:30
So 13.04.   Rybitví : Jankovice 16:00
Hl. xx.04.   Choltice "B" : Rybitví 16:00
So 27.04.   Rybitví : Staré Ždánice 16:30
St 08.05.   Rybitví : Kojice 17:00
Ne 12.05.   Semín : Rybitví 17:00
So 18.05.   Rybitví : Přelovice "B" 17:00
Ne 26.05.   Lipoltice : Rybitví 17:00
So 01.06.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 17:00
Ne 09.06.   Zdechovice : Rybitví 17:00
So 15.06.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 10 : 2
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 0 : 21
Út  11.09.   Rybitví : Semín 12 : 4
Út  18.09.   Srch : Rybitví 12 : 2
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 1 : 25
So  06.10.   Újezd : Rybitví 6 : 3
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 5 : 11
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 10 : 6

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po podzimní části soutěže 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 38
2.    SK Selmice 30
3.    TJ Sokol Kojice 28
4.    SK Řečany nad Labem "B" 28
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 28
6.    Sokol Semín 27
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 21
8.    TJ Sokol Újezd "B" 21
9.    TJ Sokol Staré Ždánice 17
10.    TJ Přelovice "B" 16
11.    TJ Jiskra Rybitví 13
12.    TJ Lipoltice 13
13.    TJ Jankovice 10
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Levai Jan 6
    Válek Vít 5
    Stehlík Petr 4
    Pruhlo Konstiantyn 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Jarmar Jiří 2
    Linek Matěj 2
 
     Celkem 27

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 4
    Zelinka Jan 2
    Jarmar Jiří 1
    Pruhlo Konstiantyn 1
    
      Celkem 8

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Sobota 10:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři