5.kolo

  Přelovice  :  Rybitví      5 : 0    (  3 : 0  )

6.9.2009 5.kolo 17:00
  Rozhodčí :   Baracz Tomáš   Asistent :   Bobal František
  Diváci :   120          
  Žluté karty :   3 : 2  
  Červené karty :   0 : 0  
             
  Střelci :  2x Trojáček Michal, Řehák Vladimír, Vohralík Pavel, Rejduga Antonín
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman  Felcman Tomáš 45      
  Levá obrana  Čada Martin 90   1x  
  Stoper  Peterka Radek 90      
  Předstoper  Steklý Roman 60      
  Pravá obrana  Szikora Lukáš 90      
  Levá záloha  Pitthard Leoš 90      
  Střední záloha  Straka Jaroslav 70      
  Střední záloha  Bořil Tomáš 90      
  Pravá záloha  Vlk Ondřej 90      
  Útok  Fořt Michal 90   1x  
  Útok  Levai Jan 90      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
   Gólman  Dušek Miloš 45      
   Předstoper  Tichý Petr 30      
   Útok  Fistr Martin 20      

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 24.08.2019  -  17:00
 Řečany nad Labem "B"
 vs
     Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 8
   Výhry 4
   Remízy 1
   Prohry 3
   Skóre 17 : 18
   Žluté karty 9 : 12
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2019

  Datum Zápas Čas
So 17.08.   Rybitví : Přelovice "B" 0 : 2
So 24.08.   Řečany n/L "B" : Rybitví 17:00
St 28.08.   Rybitví : St. Mateřov "B" 18:00
So 31.08.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 17:00
Ne 08.09.   St. Ždánice : Rybitví 17:00
So 14.09.   Rybitví : Přelouč "C" 16:30
Ne 22.09.   Srch "B" : Rybitví 16:30
Ne 29.09.   Lány na Důlku : Rybitví 16:00
So 05.10.   Rybitví : Zdechovice 16:00
So 12.10.   Dolany : Rybitví 15:30
So 19.10.   Rybitví : Jankovice 15:30
So 26.10.   Semín : Rybitví 14:30
So 02.11.   Rybitví : Choltice "B" 14:00
So 09.11.   Kojice : Rybitví 13:30
So 16.11.   Újezd "B" : Rybitví 13:30

 

Tabulka  2019 / 2020

   Tabulka po --.kole
1.    SK Starý Mateřov "B"  
2.    FC Titanic Srch B  
3.    SK Řečany nad Labem "B"  
4.    TJ Sokol Kojice  
5.    Sokol Semín  
6.    SK Lázně Bohdaneč "B"  
7.    TJ Slavoj Choltice "B"  
8.    TJ Přelovice "B"  
9.    TJ Sokol Újezd "B"  
10.    TJ Jankovice  
11.    TJ Jiskra Rybitví  
12.    TJ Sokol Staré Ždánice  
13.    SK Dolany  
14.    FK Přelouč "C"  
15.    TJ Sokol Zdechovice  
16.    Sokol Lány na Důlku  

 

Střelci  2019 / 2020

     Jméno  Góly
     
     
     
     
     
 
     Celkem  

 

Žluté karty  2019 / 2020

     Jméno ŽK
     
     
     
     
     
    
      Celkem  

 

Červené karty  2019 / 2020

     Jméno ČK
     
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři