5.kolo

  Přelovice  :  Rybitví      5 : 0    (  3 : 0  )

6.9.2009 5.kolo 17:00
  Rozhodčí :   Baracz Tomáš   Asistent :   Bobal František
  Diváci :   120          
  Žluté karty :   3 : 2  
  Červené karty :   0 : 0  
             
  Střelci :  2x Trojáček Michal, Řehák Vladimír, Vohralík Pavel, Rejduga Antonín
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman  Felcman Tomáš 45      
  Levá obrana  Čada Martin 90   1x  
  Stoper  Peterka Radek 90      
  Předstoper  Steklý Roman 60      
  Pravá obrana  Szikora Lukáš 90      
  Levá záloha  Pitthard Leoš 90      
  Střední záloha  Straka Jaroslav 70      
  Střední záloha  Bořil Tomáš 90      
  Pravá záloha  Vlk Ondřej 90      
  Útok  Fořt Michal 90   1x  
  Útok  Levai Jan 90      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
   Gólman  Dušek Miloš 45      
   Předstoper  Tichý Petr 30      
   Útok  Fistr Martin 20      

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 01.10.2022  -  15:00
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       TJ ZD Dolany

 

Histrorická bilance
   Zápasy 9
   Výhry 5
   Remízy 1
   Prohry 3
   Skóre 23 : 16
   Žluté karty 12 : 11
   Červené karty 2 : 2

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Bořil Tomáš 9
Góly    Levai Jan 7
ŽK    Levai Jan 1
ČK    Fistr Martin 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 15:00
So 08.10.   Semín : Rybitví 15:00
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 14:30
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 14:30
Ne 30.10.   Přelouč "C" : Rybitví 14:30

 


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
   
     
     

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po 6.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 18
2.    TJ Sokol Újezd "B" 16
3.    FK Přelouč "C" 15
4.    TJ Jiskra Rybitví 15
5.    Sokol Semín 12
6.    SK Dolany 7
7.    TJ Jankovice 6
8.    TJ Sokol Kojice 5
9.    SK Selmice 4
10.    TJ Slavoj Choltice "B" 4
11.    TJ Sokol Zdechovice 3
12.    TJ Sokol Staré Čivice 0

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 5
  Drapák Petr 4
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 2
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 16

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Kakrda Martin 1
  Pětioký Martin 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 3

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 2
  Jenka Václav 1
  Musil Jan 1
  Válek Vít 1
   
    
      Celkem 5

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30
    Úterý / Čtvrtek 18:00