3.kolo

  Valy "B"  :  Rybitví      3 : 1    (  1 : 1  )

23.8.2009 3.kolo 17:00
  Rozhodčí :   Májek Antonín   Asistent :   Bobal František
  Diváci :   80          
  Žluté karty :   2 : 2  
  Červené karty :   1 : 0  
             
  Střelci :  Kolman Roman, Petrlík Miloslav, Šrámek Jakub - Bořil Tomáš
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman  Felcman Tomáš 90      
  Levá obrana  Čada Martin 90      
  Stoper  Peterka Radek 90      
  Předstoper  Tichý Petr 90   1x  
  Pravá obrana  Řehák Jindřich 90      
  Levá záloha  Szikora Lukáš 70      
  Střední záloha  Straka Jaroslav 90      
  Střední záloha  Bořil Tomáš 90 1x    
  Pravá záloha  Vlk Ondřej 90      
  Útok  Levai Jan 75   1x  
  Útok  Kopsa Petr 60      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
   Útok  Šaravec Václav ml. 30      
   Levá záloha  Píša jaroslav 20      
   Útok  Joska Petr 15      

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

08.06.2024  -  17:00
  Sokol Kojice
vs
       TTJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 13
   Výhry 4
   Remízy 4
   Prohry 5
   Skóre 21 : 25
   Žluté karty 20 : 21
   Červené karty 3 : 0
   Shutout 3x
   Nevstřelený gól 3x

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy   Bořil Tomáš 11
Góly   Bořil Tomáš 4
  Šáravec Václav ml.
  Válek Vít
ŽK   Jarmar Jiří 2
  Merkl Jiří
  Šáravec Václav ml.
ČK   Kantur Anton 1
  Šáravec Václav ml.
  Válek Vít

 

Rozlosování  -  Podzim 2023

  Datum Zápas Čas
Ne 20.08.   Semín : Rybitví 1 : 2
So 26.08.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 2
Ne 03.09.   Lipoltice : Rybitví 4 : 1
So 09.09.   Rybitví : Rohovlád. Bělá 4 : 0
So 16.09.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 1
So 23.09.   Rybitví : Jankovice   6 : 1
Ne 01.10.   Staré Čivice : Rybitví 4 : 1
So 07.10.   Tetov : Rybitví 2 : 4
So 14.10.   Rybitví : Kojice 2 : 0
So 21.10.   Rybitví : Zdechoivice 5 : 1
So 28.10.   Selmice : Rybitví 1 : 9

 

Rozlosování  -  Jaro 2024

  Datum Zápas Čas
So 30.03.   Rybitví : Selmice 5 : 1
So 06.04.   Zdechoivice : Rybitví 3 : 0
So 13.04.   Rybitví : Semín 1 : 4
So 20.04.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 3
So 27.04.   Rybitví : Lipoltice 4 : 2
So 04.05.   Rohovlád. Bělá : Rybitví 4 : 0
So 18.05.   Jankovice : Rybitví 0 : 3
So 25.05.   Rybitví : Staré Čivice 0 : 0
So 01.06.   Rybitví : Tetov 6 : 0
So 08.06.   Kojice : Rybitví 14:30

 

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.08.23 Řečany nad Labem
17:40   Řečany nad Labem 0 : 3
19:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
01.09.23 Lázně Bohdaneč
17:00   Semín 0 : 7
17:40   Třemošnice 0 : 3
18:20   Lázně Bohdaneč 0 : 9
 Turnaj č.3
15.09.23 Křičeň
17:00   Křičeň 0 : 2
18:20   Přelouč 1 : 0
Turnaj č.4
14.01.24 UMT Ohrazenice
10:50   Semín 1 : 7
11:30   Třemošnice 0 : 2
12:10   Lázně Bohdaneč 0 : 9
Turnaj č.5
23.03.24 Rybitví
10:00   Starý Mateřov 2 : 0
10:40   Řečany nad Labem 0 : 2
Turnaj č.6
12.04.24 Přelouč
17:00   Křičeň 0 : 5
17:40   Přelouč 0 : 2

 

Tabulka  2023 / 2024

Tabulka po 17.kole
1.    Sokol Semín 34
2.    TJ Jiskra Rybitví 33
3.    Sokol Rohovládova Bělá 30
4.    TJ Sokol Kojice 29
5.    TJ Lipoltice 25
6.    TJ Sokol Zdechovice 23
7.    SK Selmice 21
8.    TJ Sokol Újezd "B" 19
9.    TJ Sokol Staré Čivice 14
10.    TJ SK Tetov 11
11.    TJ Jankovice 5
12.    - -

 

Střelci  2023 / 2024

     Jméno  Góly
  Válek Vít 15
  Čureja Petr 13
  Jenka Václav 7
  Linek Matěj 5
  Císař Jakub 3
  Vlk Patrik 3
  Klečka Jakub 2
  Lysoněk Enrique 2
  Nyč Filip 2
  Slavík Daniel 2
  Jarmar Jiří 1
  Joska Petr 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Musil Jan 1
  Píša Jaroslav 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 61

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Klečka Jakub 2
  Kembický Tomáš 1
  Zelinka Jan 1
   
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2023 / 2024

     Jméno ŽK
  Rež Martin 5
  Zelinka Jan 3
  Musil Jan 3
  Císař Jakub 2
  Čureja Petr 2
  Jarmar Jiří 2
  Klečka Jakub 2
  Lysoněk Enrique 2
  Vlk Patrik 2
  Bořil Tomáš 1
  Hotsa Vasil 1
  Jenka Václav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Slavík Daniel 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 29

 

Červené karty  2023 / 2024

     Jméno ČK
  Zelinka Jan 1
     
     
    
     Celkem 1

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30