3.kolo

  Valy "B"  :  Rybitví      3 : 1    (  1 : 1  )

23.8.2009 3.kolo 17:00
  Rozhodčí :   Májek Antonín   Asistent :   Bobal František
  Diváci :   80          
  Žluté karty :   2 : 2  
  Červené karty :   1 : 0  
             
  Střelci :  Kolman Roman, Petrlík Miloslav, Šrámek Jakub - Bořil Tomáš
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman  Felcman Tomáš 90      
  Levá obrana  Čada Martin 90      
  Stoper  Peterka Radek 90      
  Předstoper  Tichý Petr 90   1x  
  Pravá obrana  Řehák Jindřich 90      
  Levá záloha  Szikora Lukáš 70      
  Střední záloha  Straka Jaroslav 90      
  Střední záloha  Bořil Tomáš 90 1x    
  Pravá záloha  Vlk Ondřej 90      
  Útok  Levai Jan 75   1x  
  Útok  Kopsa Petr 60      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
   Útok  Šaravec Václav ml. 30      
   Levá záloha  Píša jaroslav 20      
   Útok  Joska Petr 15      

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Neděle  -  21.10.2018  -  15:00
  Lázně Bohdaneč "B"
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 0
   Výhry 0
   Remízy 0
   Prohry 0
   Skóre 0 : 0
   Žluté karty 0 : 0
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 17:00
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 17:00
Út  11.09.   Rybitví : Semín 16:30
Út  18.09.   Srch : Rybitví 17:00
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 16:00
So  06.10.   Újezd : Rybitví 16:00
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 17:00
Út  16.10.   Rybitví : Živanice 15:30
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 09:30

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po 10.kole 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 25
2.    SK Selmice 23
3.    TJ Sokol Kojice 21
4.    Sokol Semín 20
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 18
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 15
7.    SK Řečany nad Labem "B" 15
8.    TJ Sokol Újezd "B" 12
9.    TJ Jiskra Rybitví 9
10.    TJ Přelovice "B" 9
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 8
12.    TJ Lipoltice 8
13.    TJ Jankovice 7
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Válek Vít 5
    Levai Jan 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Linek Matěj    2
    Jarmar Jiří 1
 
     Celkem 16

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 2
     
      
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři