26.kolo

  Rybitví  :  Křičeň     4 : 1   ( 3 : 0 )

19.5.2010 26.kolo 17:00
  Rozhodčí :  Fojtík Martin   Asistent :   Čada Roman
  Diváci :   120          
  Žluté karty :   1 : 1  
  Červené karty :   0 : 0  
             
  Střelci :   3x Levai Jan, Vlk Ondřej -
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman   Dušek Miloš 90      
  Pravá obrana   Řehák Jindřich 90      
  Stoper   Peterka Radek 90   1x  
  Předstoper   Merkl Jiří 90      
  Levá obrana   Szikora Lukáš 90      
  Pravá záloha   Vlk Ondřej 90 1x    
  Střední záloha   Bořil Tomáš 90      
  Střední záloha   Steklý Roman 60      
  Levá záloha   Bok Petr 65      
  Útok   Němec Karel 90      
  Útok   Levai Jan 80 3x    
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Střední záloha   Pejřimovský Aleš  30      
  Levá obrana   Píša Jaroslav  25      
  Útok   Bláha Vojtěch  10      

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2023  -  xx:xx
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       FK Přelouč "C"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 4
   Výhry 1
   Remízy 0
   Prohry 3
   Skóre 8 : 14
   Žluté karty 5 : 4
   Červené karty 0 : 0

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Kakrda Martin 4
   Sup Jiří 4
   Zelinka Jan 4
Góly    Musil Jan 2
ŽK    Linek Matěj 1
   Lysoněk Enrique 1
   Musil Jan 1
   Rež Martin 1
   Zelinka Jan 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 3 : 0
Ne 09.10.   Semín : Rybitví 0 : 1
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 1
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 4 : 0
So 29.10.   Přelouč "C" : Rybitví 4 : 0

 

Rozlosování  -  Jaro 2023

  Datum Zápas Čas
So 01.04.   Rybitví : Přelouč "C" 15:30
So 08.04.   Rybitví : Kojice 16:00
So 15.04.   Řečany n/L "B": Rybitví 16:00
So 22.04.   Rybitví : Jankovice 16:30
Ne 30.04.   Staré Čivice : Rybitví 16:30
So 06.05.   Rybitví : Zdechovice 17:00
Ne 14.05.   Choltice "B" : Rybitví 17:00
So 20.05.   Rybitví : Selmice 17:00
So 27.05.   Dolany : Rybitví 17:00
So 03.06.   Rybitví : Semín 17:00
So 10.06.   Újezd "B" : Rybitví 17:00


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
28.10.22 Přelouč
10:30   Řečany nad Labem 0 : 8
11:20   Přelouč 3 : 4 p
 Turnaj č.3
27.11.22 UMT Ohrazenice
09:15   Křičeň 0 : 4
10:45   Semín 1 : 4
12:15   Přelouč 2 : 5

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po podzimní části sezóny
1.    SK Řečany nad Labem "B" 31
2.    FK Přelouč "C" 22
3.    TJ Jiskra Rybitví 22
4.    TJ Sokol Újezd "B" 21
5.    Sokol Semín 19
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 19
7.    TJ Sokol Kojice 13
8.    SK Dolany 13
9.    SK Selmice 10
10.    TJ Sokol Staré Čivice 9
11.    TJ Jankovice 6
12.    TJ Sokol Zdechovice 3

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 7
  Drapák Petr 5
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 3
  Linek Matěj 1
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 21

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Joska Petr 2
  Kakrda Martin 2
  Klečka Jakub 1
  Müller Jakub 1
  Pětioký Martin 1
  Píša Jaroslav 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 9

 

Žluté karty  2022 / 2023

     Jméno ŽK
  Jenka Václav 3
  Linek Matěj 2
  Lysoněk Enrique 2
  Rež Martin 2
  Musil Jan 2
  Levai Jan 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
    
      Celkem 14

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Sobota 14:30