20.kolo

  Rybitví  :  Dolany    5 : 1   ( 3 : 0 )

8.5.2010 20.kolo 17:00
  Rozhodčí :  Rambousek Miloš   Asistent :   Tichý Martin
  Diváci :   120          
  Žluté karty :   1 : 2  
  Červené karty :   0 : 0  
             
  Střelci :   3x Levai Jan, Bořil Tomáš, Vlk Ondřej -Kněžour Aleš
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman   Dušek Miloš 90      
  Pravá obrana   Řehák Jindřich 45      
  Stoper   Čada Roman 45      
  Předstoper   Čada Martin 90      
  Levá obrana   Steklý Roman 90      
  Pravá záloha   Vlk Ondřej 90 1x    
  Střední záloha   Bořil Tomáš 90 1x    
  Střední záloha   Fořt Michal 90      
  Levá záloha   Bok Petr 90      
  Útok   Němec Karel 90      
  Útok   Levai Jan 90 3x    
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Pravá obrana   Merkl Jiří 45   1x  
  Levá obrana   Pejřimovský Aleš 45      
            

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

xx.xx.2024  -  xx:xx
  TJ Jiskra Rybitví
vs
SK Selmice       T

 

Histrorická bilance
   Zápasy 19
   Výhry 10
   Remízy 2
   Prohry 7
   Skóre 48 : 48
   Žluté karty 28 : 23
   Červené karty 4 : 0
   Shutout 4x
   Nevstřelený gól 2x

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy   Klečka Jakub 17
Góly   Válek Vít 13
ŽK   Levai Jan 4
ČK   Levai Jan 1
  Řehák Jindřich
  Sup Jiří
  Šáravec Václav ml.

 

Rozlosování  -  Podzim 2023

  Datum Zápas Čas
Ne 20.08.   Semín : Rybitví 1 : 2
So 26.08.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 2
Ne 03.09.   Lipoltice: Rybitví 4 : 1
So 09.09.   Rybitví : Rohovlád. Bělá 4 : 0
So 16.09.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 1
So 23.09.   Rybitví : Jankovice   6 : 1
Ne 01.10.   Staré Čivice : Rybitví 4 : 1
So 07.10.   Tetov : Rybitví 2 : 4
So 14.10.   Rybitví : Kojice 2 : 0
So 21.10.   Rybitví : Zdechoivice 5 : 1
So 28.10.   Selmice : Rybitví 1 : 9

 

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.08.23 Řečany nad Labem
17:40   Řečany nad Labem 0 : 3
19:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
01.09.23 Lázně Bohdaneč
17:00   Semín 0 : 7
17:40   Třemošnice 0 : 3
18:20   Lázně Bohdaneč 0 : 9
 Turnaj č.3
15.09.23 Křičeň
17:00   Křičeň 0 : 2
18:20   Přelouč 1 : 0
Turnaj č.4
14.01.24 UMT Ohrazenice
10:50   Semín  
11:30   Třemošnice  
12:10   Lázně Bohdaneč  
Turnaj č.5
23.03.24 Rybitví
10:00   Starý Mateřov  
10:40   Řečany nad Labem  
Turnaj č.6
12.04.24 Přelouč
17:00   Křičeň  
17:40   Přelouč  

 

Tabulka  2023 / 2024

Tabulka po podzimní části sezóny
1.    TJ Jiskra Rybitví 25
2.    Sokol Semín 24
3.    SK Řečany nad Labem "B" 21
4.    TJ Sokol Zdechovice 19
5.    TJ Lipoltice 19
6.    Sokol Rohovládova Bělá 16
7.    TJ Sokol Staré Čivice 14
8.    SK Selmice 14
9.    TJ Sokol Újezd "B" 13
10.    TJ Sokol Kojice 11
11.    TJ SK Tetov 7
12.    TJ Jankovice 4

 

Střelci  2023 / 2024

     Jméno  Góly
  Čureja Petr 11
  Válek Vít 9
  Linek Matěj 5
  Císař Jakub 3
  Lysoněk Enrique 2
  Slavík Daniel 2
  Vlk Patrik 2
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Píša Jaroslav 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 39

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Kembický Tomáš 1
   
   
   
 
     Celkem 1

 

Žluté karty  2023 / 2024

     Jméno ŽK
  Rež Martin 4
  Zelinka Jan 3
  Císař Jakub 1
  Čureja Petr 1
  Hotsa Vasil 1
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Lysoněk Enrique 1
  Musil Jan 1
  Slavík Daniel 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 16

 

Červené karty  2023 / 2024

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Sobota 14:30