14.kolo

 Rybitví  :  Chvaletice  "A"    2  :  2  ( 1 : 1 )

27.3.2010 14.kolo 15:00
  Rozhodčí :  Syrůček Oldřich   Asistent :   Čada Roman
  Diváci :    100          
  Žluté karty :    1 : 1  
  Červené karty :    0 : 0  
             
  Střelci :   Bořil Tomáš, Peterka Radek - Sajdl Radek, Šourek Milan
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman   Dušek Miloš 90      
  Pravá obrana   Řehák Jindřich 90      
  Stoper   Peterka Radek 90 1x 1x  
  Předstoper   Čada Martin 90      
  Levá obrana   Szikora Lukáš 90      
  Pravá záloha   Vlk Ondřej 90      
  Střední záloha   Straka Jaroslav 90      
  Střední záloha   Bořil Tomáš 90 1x    
  Levá záloha   Fistr Martin 90      
  Útok   Bok Petr 50      
  Útok   Levai Jan 90      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Útok   Šaravec Václav ml. 40      
            
            

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 24.08.2019  -  17:00
 Řečany nad Labem "B"
 vs
     Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 8
   Výhry 4
   Remízy 1
   Prohry 3
   Skóre 17 : 18
   Žluté karty 9 : 12
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2019

  Datum Zápas Čas
So 17.08.   Rybitví : Přelovice "B" 0 : 2
So 24.08.   Řečany n/L "B" : Rybitví 17:00
St 28.08.   Rybitví : St. Mateřov "B" 18:00
So 31.08.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 17:00
Ne 08.09.   St. Ždánice : Rybitví 17:00
So 14.09.   Rybitví : Přelouč "C" 16:30
Ne 22.09.   Srch "B" : Rybitví 16:30
Ne 29.09.   Lány na Důlku : Rybitví 16:00
So 05.10.   Rybitví : Zdechovice 16:00
So 12.10.   Dolany : Rybitví 15:30
So 19.10.   Rybitví : Jankovice 15:30
So 26.10.   Semín : Rybitví 14:30
So 02.11.   Rybitví : Choltice "B" 14:00
So 09.11.   Kojice : Rybitví 13:30
So 16.11.   Újezd "B" : Rybitví 13:30

 

Tabulka  2019 / 2020

   Tabulka po --.kole
1.    SK Starý Mateřov "B"  
2.    FC Titanic Srch B  
3.    SK Řečany nad Labem "B"  
4.    TJ Sokol Kojice  
5.    Sokol Semín  
6.    SK Lázně Bohdaneč "B"  
7.    TJ Slavoj Choltice "B"  
8.    TJ Přelovice "B"  
9.    TJ Sokol Újezd "B"  
10.    TJ Jankovice  
11.    TJ Jiskra Rybitví  
12.    TJ Sokol Staré Ždánice  
13.    SK Dolany  
14.    FK Přelouč "C"  
15.    TJ Sokol Zdechovice  
16.    Sokol Lány na Důlku  

 

Střelci  2019 / 2020

     Jméno  Góly
     
     
     
     
     
 
     Celkem  

 

Žluté karty  2019 / 2020

     Jméno ŽK
     
     
     
     
     
    
      Celkem  

 

Červené karty  2019 / 2020

     Jméno ČK
     
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři