14.kolo

 Rybitví  :  Chvaletice  "A"    2  :  2  ( 1 : 1 )

27.3.2010 14.kolo 15:00
  Rozhodčí :  Syrůček Oldřich   Asistent :   Čada Roman
  Diváci :    100          
  Žluté karty :    1 : 1  
  Červené karty :    0 : 0  
             
  Střelci :   Bořil Tomáš, Peterka Radek - Sajdl Radek, Šourek Milan
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman   Dušek Miloš 90      
  Pravá obrana   Řehák Jindřich 90      
  Stoper   Peterka Radek 90 1x 1x  
  Předstoper   Čada Martin 90      
  Levá obrana   Szikora Lukáš 90      
  Pravá záloha   Vlk Ondřej 90      
  Střední záloha   Straka Jaroslav 90      
  Střední záloha   Bořil Tomáš 90 1x    
  Levá záloha   Fistr Martin 90      
  Útok   Bok Petr 50      
  Útok   Levai Jan 90      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Útok   Šaravec Václav ml. 40      
            
            

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 18.09.2021  -  16:00
     TJ Jiskra Rybitví
vs
       FC Titanic Srch "B"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 11
   Výhry 4
   Remízy 3
   Prohry 4
   Skóre 34 : 27
   Žluté karty 14 : 18
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   16:00
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 15:30
So 02.10.   Újezd "B" : Rybitví 15:00
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 15:00
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 14:30
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:30
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 14:30
So 30.10.   Rybitví : Selmice 14:00
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 13:30


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
10:00   Řečany nad Labem  
11:00   Semín  

 

Tabulka  2021 / 2022

   Tabulka po 5.kole
1.    TJ Přelovice "B" 12
2.    SK Řečany nad Labem "B" 11
3.    Sokol Semín 11
4.    TJ Sokol Kojice 10
5.    SK Selmice 9
6.    FC Titanic Srch B 9
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 7
8.    TJ Sokol Zdechovice 7
9.    TJ Sokol Staré Čivice 6
10.    TJ Jiskra Rybitví 5
11.    FK Přelouč "C" 4
12.    TJ Jankovice 4
13.    TJ Sokol Újezd "B" 4
14.    TJ SK Tetov "B" 0

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Šáravec Václav ml. 3
  Klečka Jakub 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 7

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Zelinka Jan 2
  Drapák Petr 1
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 8

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 18:00