14.kolo

 Rybitví  :  Chvaletice  "A"    2  :  2  ( 1 : 1 )

27.3.2010 14.kolo 15:00
  Rozhodčí :  Syrůček Oldřich   Asistent :   Čada Roman
  Diváci :    100          
  Žluté karty :    1 : 1  
  Červené karty :    0 : 0  
             
  Střelci :   Bořil Tomáš, Peterka Radek - Sajdl Radek, Šourek Milan
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman   Dušek Miloš 90      
  Pravá obrana   Řehák Jindřich 90      
  Stoper   Peterka Radek 90 1x 1x  
  Předstoper   Čada Martin 90      
  Levá obrana   Szikora Lukáš 90      
  Pravá záloha   Vlk Ondřej 90      
  Střední záloha   Straka Jaroslav 90      
  Střední záloha   Bořil Tomáš 90 1x    
  Levá záloha   Fistr Martin 90      
  Útok   Bok Petr 50      
  Útok   Levai Jan 90      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Útok   Šaravec Václav ml. 40      
            
            

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2022  -  xx:xx
    TJSK Selmice
vs
       TJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 15
   Výhry 7
   Remízy 2
   Prohry 6
   Skóre 29 : 42
   Žluté karty 24 : 21
   Červené karty 4 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   1 : 3
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 0 : 1
Ne 03.10.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 3 : 2
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 0 : 4
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 1 : 3
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 2 : 0
So 30.10.   Rybitví : Selmice 1 : 9
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 5 : 1


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
09:20   Semín 0 : 14
10:10   Řečany nad Labem 0 : 6

 

Tabulka  2021 / 2022

   Tabulka po 14.kole
1.    TJ Sokol Kojice 34
2.    SK Řečany nad Labem "B" 32
3.    FC Titanic Srch B 28
4.    TJ Přelovice "B" 28
5.    Sokol Semín 27
6.    TJ Sokol Újezd "B" 24
7.    SK Selmice 21
8.    TJ Jiskra Rybitví 18
9.    FK Přelouč "C" 16
10.    TJ Slavoj Choltice "B" 16
11.    TJ Sokol Zdechovice 16
12.    TJ Sokol Staré Čivice 13
13.    TJ Jankovice 7
14.    TJ SK Tetov "B" 1

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Klečka Jakub 3
  Lazar Vyacheslav 3
  Musil Jan 3
  Šáravec Václav ml. 3
  Čureja Petr 2
  Jarmar Jiří 2
  Drapák Petr 1
  Linek Matěj 1
  Rež Martin 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 23

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 5
  Zelinka Jan 3
  Drapák Petr 2
  Císař Jakub 1
  Feil Miroslav 1
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 18

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Sobota 10:00
  * Středa 17:00

 

* Středeční trénink je dobrovolný.