13.kolo

  Křičeň  :  Rybitví    2 : 2    ( 1 : 1 )

1.11.2009 13.kolo 14:00
  Rozhodčí :  Buchta Petr   Asistent :   Bobal František
  Diváci :    60          
  Žluté karty :    2 : 3  
  Červené karty :    0 : 0  
             
  Střelci :   Koki Bohuslav, Biath Daniel - Vlk Ondřej, Peterka Radek
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman    Dušek Miloš 90   1x  
  Levá obrana    Szikora Lukáš 90      
  Stoper    Peterka Radek 90 1x    
  Předstoper    Steklý Roman 65      
  Pravá obrana    Merkl Jiří 90   1x  
  Levá záloha    Čada Martin 90      
  Střední záloha    Bořil Tomáš 15      
  Střední záloha    Fořt Michal 90      
  Pravá záloha    Vlk Ondřej 90 1x    
  Útok    Fistr Martin 90   1x  
  Útok    Levai jan 80      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Střední záloha    Tichý Petr 75      
  Předstoper    Píša Jaroslav 25      
  Útok    Joska Petr 10      

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 04.10.2020  -  16:00
 Staré Ždánice
 vs
       Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 17
   Výhry 10
   Remízy 3
   Prohry 4
   Skóre 39 : 26
   Žluté karty 32 : 41
   Červené karty 1 : 6

 

Rozlosování  -  Podzim 2020

  Datum Zápas Čas
So 29.08.   Rybitví : Jankovice 5 : 1
So 05.09.   Kojice : Rybitví 2 : 0
So 12.09.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 20.09.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 3
So 26.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 16:00
Ne 04.10.   Staré Ždánice: Rybitví 16:00
So 10.10.   Rybitví : Semín 15:30
Ne 18.10.   Srch "B" : Rybitví 15:30
Ne 25.10.   Újezd "B" : Rybitví 14:30
St 28.10.   Přelouč "C" : Rybitví 14:30
So 31.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:00
Ne 08.11.   Tetov "B : Rybitví 14:00
So 14.11.   Rybitví : Staré Čivice "B" 14:00

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.09.20 Semín
16:15   Řečany nad Labem 2 : 5
17:00   Semín "B" 2 : 2
  Turnaj č.2
16.01.21 UMT Ohrazenice
10:45   Starý Mateřov  
12:15   Křičeň  
13:00   Semín "A"  
Turnaj č.3
  Sportovní hala Lázně Bohdaneč
     
      

 

Tabulka  2020 / 2021

   Tabulka po 4.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 12
2.    TJ SK Tetov "B" 10
3.    FK Přelouč "C" 9
4.    Sokol Semín 7
5.    TJ Jiskra Rybitví 7
6.    TJ Sokol Kojice 7
7.    TJ Sokol Zdechovice 6
8.    FC Titanic Srch B 6
9.    TJ Přelovice "B" 4
10.    TJ Sokol Újezd "B" 4
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 4
12.    TJ Jankovice 3
13.    TJ Sokol Staré Čívice 0
14.    TJ Slavoj Choltice "B" 0

 

Střelci  2020 / 2021

     Jméno  Góly
   Pruhlo Konstiantin 3
   Válek Vít 2
   Jarmar Jiří 1
   Kakrda Martin 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
 
     Celkem 9

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
   Bořil Tomáš 1
   Joska Petr 1
   Kakrda Martin 1
   Peterka Radek 1
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2020 / 2021

     Jméno ŽK
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
   Zelinka Jan 1
    
      Celkem 3

 

Červené karty  2020 / 2021

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři