13.kolo

  Křičeň  :  Rybitví    2 : 2    ( 1 : 1 )

1.11.2009 13.kolo 14:00
  Rozhodčí :  Buchta Petr   Asistent :   Bobal František
  Diváci :    60          
  Žluté karty :    2 : 3  
  Červené karty :    0 : 0  
             
  Střelci :   Koki Bohuslav, Biath Daniel - Vlk Ondřej, Peterka Radek
   
             
Sestava 
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Gólman    Dušek Miloš 90   1x  
  Levá obrana    Szikora Lukáš 90      
  Stoper    Peterka Radek 90 1x    
  Předstoper    Steklý Roman 65      
  Pravá obrana    Merkl Jiří 90   1x  
  Levá záloha    Čada Martin 90      
  Střední záloha    Bořil Tomáš 15      
  Střední záloha    Fořt Michal 90      
  Pravá záloha    Vlk Ondřej 90 1x    
  Útok    Fistr Martin 90   1x  
  Útok    Levai jan 80      
             
Střídání
Pozice Jméno Min. Góly ŽK ČK
  Střední záloha    Tichý Petr 75      
  Předstoper    Píša Jaroslav 25      
  Útok    Joska Petr 10      

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2023  -  xx:xx
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       FK Přelouč "C"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 4
   Výhry 1
   Remízy 0
   Prohry 3
   Skóre 8 : 14
   Žluté karty 5 : 4
   Červené karty 0 : 0

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Kakrda Martin 4
   Sup Jiří 4
   Zelinka Jan 4
Góly    Musil Jan 2
ŽK    Linek Matěj 1
   Lysoněk Enrique 1
   Musil Jan 1
   Rež Martin 1
   Zelinka Jan 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 3 : 0
Ne 09.10.   Semín : Rybitví 0 : 1
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 1
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 4 : 0
So 29.10.   Přelouč "C" : Rybitví 4 : 0

 

Rozlosování  -  Jaro 2023

  Datum Zápas Čas
So 01.04.   Rybitví : Přelouč "C" 15:30
So 08.04.   Rybitví : Kojice 16:00
So 15.04.   Řečany n/L "B": Rybitví 16:00
So 22.04.   Rybitví : Jankovice 16:30
Ne 30.04.   Staré Čivice : Rybitví 16:30
So 06.05.   Rybitví : Zdechovice 17:00
Ne 14.05.   Choltice "B" : Rybitví 17:00
So 20.05.   Rybitví : Selmice 17:00
So 27.05.   Dolany : Rybitví 17:00
So 03.06.   Rybitví : Semín 17:00
So 10.06.   Újezd "B" : Rybitví 17:00


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
28.10.22 Přelouč
10:30   Řečany nad Labem 0 : 8
11:20   Přelouč 3 : 4 p
 Turnaj č.3
27.11.22 UMT Ohrazenice
09:15   Křičeň 0 : 4
10:45   Semín 1 : 4
12:15   Přelouč 2 : 5

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po podzimní části sezóny
1.    SK Řečany nad Labem "B" 31
2.    FK Přelouč "C" 22
3.    TJ Jiskra Rybitví 22
4.    TJ Sokol Újezd "B" 21
5.    Sokol Semín 19
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 19
7.    TJ Sokol Kojice 13
8.    SK Dolany 13
9.    SK Selmice 10
10.    TJ Sokol Staré Čivice 9
11.    TJ Jankovice 6
12.    TJ Sokol Zdechovice 3

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 7
  Drapák Petr 5
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 3
  Linek Matěj 1
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 21

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Joska Petr 2
  Kakrda Martin 2
  Klečka Jakub 1
  Müller Jakub 1
  Pětioký Martin 1
  Píša Jaroslav 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 9

 

Žluté karty  2022 / 2023

     Jméno ŽK
  Jenka Václav 3
  Linek Matěj 2
  Lysoněk Enrique 2
  Rež Martin 2
  Musil Jan 2
  Levai Jan 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
    
      Celkem 14

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Sobota 14:30