Turnaj v Rohoznici

25.07.2010 10:31

 

Podrobnosti zápasů Jiskry :

 

Rybitví : Staré Hradiště "B"     1:5

Branka Jiskry : Gašpar Jiří

Sestava : Steklý Roman, Szikora Lukáš, Tichý Petr, Merkl Jiří, Píša Jaroslav, Řehák Jindřich, Joska Petr, Bořil Tomáš, Vlk Ondřej, Gašpar Jiří, Levai Jan - Vlasák Josef, Linek Milan, Bláha Vojta

 

Rybitví : Rohoznice     6:4

Branky Jiskry : 5x Levai Jan, Gašpar Jiří

Sestava : Merkl Jiří, Steklý Roman, Tichý Petr, Čada Roman, Píša Jaroslav, Řehák Jindřich, Joska Petr, Bořil Tomáš, Vlk Ondřej, Gašpar Jiří, Levai Jan - Vlasák Josef, Linek Milan

 

 

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2023  -  xx:xx
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       FK Přelouč "C"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 4
   Výhry 1
   Remízy 0
   Prohry 3
   Skóre 8 : 14
   Žluté karty 5 : 4
   Červené karty 0 : 0

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Kakrda Martin 4
   Sup Jiří 4
   Zelinka Jan 4
Góly    Musil Jan 2
ŽK    Linek Matěj 1
   Lysoněk Enrique 1
   Musil Jan 1
   Rež Martin 1
   Zelinka Jan 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 3 : 0
Ne 09.10.   Semín : Rybitví 0 : 1
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 1
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 4 : 0
So 29.10.   Přelouč "C" : Rybitví 4 : 0

 


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
28.10.22 Přelouč
10:30   Řečany nad Labem 0 : 8
11:20   Přelouč 3 : 4 p
 Turnaj č.3
27.11.22 UMT Ohrazenice
09:15   Křičeň 0 : 4
10:45   Semín 1 : 4
12:15   Přelouč 2 : 5

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po podzimní části sezóny
1.    SK Řečany nad Labem "B" 31
2.    FK Přelouč "C" 22
3.    TJ Jiskra Rybitví 22
4.    TJ Sokol Újezd "B" 21
5.    Sokol Semín 19
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 19
7.    TJ Sokol Kojice 13
8.    SK Dolany 13
9.    SK Selmice 10
10.    TJ Sokol Staré Čivice 9
11.    TJ Jankovice 6
12.    TJ Sokol Zdechovice 3

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 7
  Drapák Petr 5
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 3
  Linek Matěj 1
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 21

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Joska Petr 2
  Kakrda Martin 2
  Klečka Jakub 1
  Müller Jakub 1
  Pětioký Martin 1
  Píša Jaroslav 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 9

 

Žluté karty  2022 / 2023

     Jméno ŽK
  Jenka Václav 3
  Linek Matěj 2
  Lysoněk Enrique 2
  Rež Martin 2
  Musil Jan 2
  Levai Jan 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
    
      Celkem 14

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Sobota 14:30