Turnaj U8 v Rybitví

23.06.2017 22:33

TURNAJ FOTBALOVÝCH NADĚJÍ

RYBITVÍ

25. ČERVNA 2017

 

Účastníci:

SK DFO Pardubice „A“

SK DFO Pardubice „B“

SK-1. TJ Mikulovice

TJ Sokol Semín

TJ Jiskra Rybitví

 

Věková kategorie:

Rok narození 2009 a mladší (dívky r. 2008), prosíme o dodržení určených věkových kategorií!!!  Na soupisce uvedeno max. 10 dětí.

Startovné: Kč 800,-, splatné na místě proti pokladnímu dokladu

Občerstvení je možné po dobu turnaje zakoupit v areálu hřiště

 

Pravidla:

Hraje se podle platných pravidel FAČR pro mladší přípravky.

Turnaj odehrajeme systémem 4+1. Každý z pěti celků odehraje čtyři utkání systémem každý s každým. Jedno utkání turnaje trvá 2 x 8 minut.

9:00-12:20 zápasy turnaje

12:30 Vyhlášení výsledků, předání cen

 

Rozpis zápasů :

9:00

  TJ Sokol Semín

  SK DFO Pardubice „B“

9:20

  SK-1. TJ Mikulovice

  TJ Jiskra Rybitví

9:40

  SK DFO Pardubice „A“

  SK DFO Pardubice „B“

10:00

  TJ Sokol Semín

  SK-1. TJ Mikulovice

10:20

  TJ Jiskra Rybitví

  SK DFO Pardubice „A“

10:40

  SK DFO Pardubice „B“

  SK-1. TJ Mikulovice

11:00

  TJ Sokol Semín

  SK DFO Pardubice „A“

11:20

  TJ Jiskra Rybitví

  SK DFO Pardubice „B“

11:40

  SK-1. TJ Mikulovice

  SK DFO Pardubice „A“

12:00

  TJ Sokol Semín

  TJ Jiskra Rybitví

 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Neděle  -  21.10.2018  -  15:00
  Lázně Bohdaneč "B"
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 0
   Výhry 0
   Remízy 0
   Prohry 0
   Skóre 0 : 0
   Žluté karty 0 : 0
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 17:00
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 17:00
Út  11.09.   Rybitví : Semín 16:30
Út  18.09.   Srch : Rybitví 17:00
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 16:00
So  06.10.   Újezd : Rybitví 16:00
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 17:00
Út  16.10.   Rybitví : Živanice 15:30
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 09:30

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po 10.kole 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 25
2.    SK Selmice 23
3.    TJ Sokol Kojice 21
4.    Sokol Semín 20
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 18
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 15
7.    SK Řečany nad Labem "B" 15
8.    TJ Sokol Újezd "B" 12
9.    TJ Jiskra Rybitví 9
10.    TJ Přelovice "B" 9
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 8
12.    TJ Lipoltice 8
13.    TJ Jankovice 7
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Válek Vít 5
    Levai Jan 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Linek Matěj    2
    Jarmar Jiří 1
 
     Celkem 16

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 2
     
      
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři