Turnaj U10 v Moravanech

05.02.2017 18:33

Dne 29.01.2017 se naše mužstvo U10 zúčastnilo turnaje v Moravanech. Byl to náš teprve 2.turnaj v této věkové kategorii. Kluci a Deniska se snažili co jim ruce a nohy stačili, ale bohužel na nějaký oslnivý výsledek to nestačilo. Chceme poděkovat všem dětem za výkony které podaly a budeme se těšit na další turnaje.

               

Sestava TJ Jiskra Rybitví :

Deniska Kubátová, Marek Berka, Jiří Štěrba, Lukáš Reich, David Ardelt, Dominik Forgáč, Patrik Vlk, Alex Budinský.

 

Všechny zápasy turnaje :

9:00 SK PARDUBIČKY – SOKOL MORAVANY 1 : 5
9:14 TJ JISKRA RYBITVÍMFK CHRUDIM  0 : 6
9:28 FK BANÍK CHVALETICE  – SK POLIČKA 0 : 0
9:42 FK CHLUMEC N/C – TJ JISKRA ÚSTÍ N/O 1 : 1
9:56 TJ JISKRA RYBITVÍSK PARDUBIČKY 0 : 5
10:10 SOKOL MORAVANY – FK BANÍK CHVALETICE  9 : 0
10:24 MFK CHRUDIM – TJ JISKRA ÚSTÍ N/O 1 : 0
10:38 SK POLIČKA – FK CHLUMEC N/C 2 : 0
10:52 FK BANÍK CHVALETICE  TJ JISKRA RYBITVÍ 6 : 0
11:06 SK PARDUBIČKY – MFK CHRUDIM 1 : 1
11:20 FK CHLUMEC N/C – SOKOL MORAVANY 1 : 3
11:34 TJ JISKRA ÚSTÍ N/O – SK POLIČKA 0 : 0
11:48 TJ JISKRA RYBITVÍ –  FK CHLUMEC N/C 0 : 3
12:02 SK PARDUBIČKY – FK BANÍK CHVALETICE  0 : 2
12:16 MFK CHRUDIM – SK POLIČKA 0 : 2
12:30 SOKOL MORAVANY – TJ JISKRA ÚSTÍ N/O 4 : 0
12:44 FK CHLUMEC N/C –  SK PARDUBIČKY 4 : 0
12:58 TJ JISKRA ÚSTÍ N/O –  TJ JISKRA RYBITVÍ 1 : 0
13:12 FK BANÍK CHVALETICE  – MFK CHRUDIM 3 : 0
13:26 SK POLIČKA – SOKOL MORAVANY 0 : 3
13:40 SK PARDUBIČKY – TJ JISKRA ÚSTÍ N/O 2 : 0
13:54 FK BANÍK CHVALETICE  – FK CHLUMEC N/C 1 : 0
14:08 TJ JISKRA RYBITVÍSK POLIČKA 0 : 4
14:22 MFK CHRUDIM – SOKOL MORAVANY 0 : 3
14:36 TJ JISKRA ÚSTÍ N/O – FK BANÍK CHVALETICE  0 : 4
14:50 SK POLIČKA – SK PARDUBIČKY 1 : 1
15:04 FK CHLUMEC N/C – MFK CHRUDIM 0 : 2
15:18 SOKOL MORAVANYTJ JISKRA RYBITVÍ 9 : 0

 

 

Konečná tabulka turnaje :

     1. Sokol Moravany

     2. FK  Baník Chvaletice

     3. SK Polička

     4. MFK Chrudim

     5. SK Pardubičky

     6. FK Chlumec nad Cidlinou

     7. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

     8. TJ Jiskra Rybitví

                                                                                     Roman Melo - trenér U10

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 17.10.2021  -  14:30
     SK Tetov "B"
vs
       TJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 0
   Výhry 0
   Remízy 0
   Prohry 0
   Skóre 0 : 0
   Žluté karty 0 : 0
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   1 : 3
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 0 : 1
Ne 03.10.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 3 : 2
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 14:30
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:30
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 14:30
So 30.10.   Rybitví : Selmice 14:00
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 13:30


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
10:00   Řečany nad Labem  
11:00   Semín  

 

Tabulka  2021 / 2022

   Tabulka po 9.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 23
2.    Sokol Semín 21
3.    FC Titanic Srch B 21
4.    TJ Sokol Kojice 19
5.    TJ Přelovice "B" 16
6.    TJ Sokol Újezd "B" 14
7.    TJ Slavoj Choltice "B" 13
8.    TJ Jiskra Rybitví 12
9.    SK Selmice 12
10.    TJ Sokol Zdechovice 10
11.    TJ Jankovice 7
12.    FK Přelouč "C" 7
13.    TJ Sokol Staré Čivice 6
14.    TJ SK Tetov "B" 0

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Šáravec Václav ml. 3
  Klečka Jakub 2
  Lazar Vyacheslav 2
  Musil Jan 2
  Růžička Vojtěch 1
  Zelinka Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 12

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 2
  Zelinka Jan 2
  Císař Jakub 1
  Drapák Petr 1
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 11

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 17:00