Turnaj U10 v Moravanech

05.02.2017 18:33

Dne 29.01.2017 se naše mužstvo U10 zúčastnilo turnaje v Moravanech. Byl to náš teprve 2.turnaj v této věkové kategorii. Kluci a Deniska se snažili co jim ruce a nohy stačili, ale bohužel na nějaký oslnivý výsledek to nestačilo. Chceme poděkovat všem dětem za výkony které podaly a budeme se těšit na další turnaje.

               

Sestava TJ Jiskra Rybitví :

Deniska Kubátová, Marek Berka, Jiří Štěrba, Lukáš Reich, David Ardelt, Dominik Forgáč, Patrik Vlk, Alex Budinský.

 

Všechny zápasy turnaje :

9:00 SK PARDUBIČKY – SOKOL MORAVANY 1 : 5
9:14 TJ JISKRA RYBITVÍMFK CHRUDIM  0 : 6
9:28 FK BANÍK CHVALETICE  – SK POLIČKA 0 : 0
9:42 FK CHLUMEC N/C – TJ JISKRA ÚSTÍ N/O 1 : 1
9:56 TJ JISKRA RYBITVÍSK PARDUBIČKY 0 : 5
10:10 SOKOL MORAVANY – FK BANÍK CHVALETICE  9 : 0
10:24 MFK CHRUDIM – TJ JISKRA ÚSTÍ N/O 1 : 0
10:38 SK POLIČKA – FK CHLUMEC N/C 2 : 0
10:52 FK BANÍK CHVALETICE  TJ JISKRA RYBITVÍ 6 : 0
11:06 SK PARDUBIČKY – MFK CHRUDIM 1 : 1
11:20 FK CHLUMEC N/C – SOKOL MORAVANY 1 : 3
11:34 TJ JISKRA ÚSTÍ N/O – SK POLIČKA 0 : 0
11:48 TJ JISKRA RYBITVÍ –  FK CHLUMEC N/C 0 : 3
12:02 SK PARDUBIČKY – FK BANÍK CHVALETICE  0 : 2
12:16 MFK CHRUDIM – SK POLIČKA 0 : 2
12:30 SOKOL MORAVANY – TJ JISKRA ÚSTÍ N/O 4 : 0
12:44 FK CHLUMEC N/C –  SK PARDUBIČKY 4 : 0
12:58 TJ JISKRA ÚSTÍ N/O –  TJ JISKRA RYBITVÍ 1 : 0
13:12 FK BANÍK CHVALETICE  – MFK CHRUDIM 3 : 0
13:26 SK POLIČKA – SOKOL MORAVANY 0 : 3
13:40 SK PARDUBIČKY – TJ JISKRA ÚSTÍ N/O 2 : 0
13:54 FK BANÍK CHVALETICE  – FK CHLUMEC N/C 1 : 0
14:08 TJ JISKRA RYBITVÍSK POLIČKA 0 : 4
14:22 MFK CHRUDIM – SOKOL MORAVANY 0 : 3
14:36 TJ JISKRA ÚSTÍ N/O – FK BANÍK CHVALETICE  0 : 4
14:50 SK POLIČKA – SK PARDUBIČKY 1 : 1
15:04 FK CHLUMEC N/C – MFK CHRUDIM 0 : 2
15:18 SOKOL MORAVANYTJ JISKRA RYBITVÍ 9 : 0

 

 

Konečná tabulka turnaje :

     1. Sokol Moravany

     2. FK  Baník Chvaletice

     3. SK Polička

     4. MFK Chrudim

     5. SK Pardubičky

     6. FK Chlumec nad Cidlinou

     7. TJ Jiskra Ústí nad Orlicí

     8. TJ Jiskra Rybitví

                                                                                     Roman Melo - trenér U10

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Neděle  -  19.08.2018  -  17:00
  Dolany
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 6
   Výhry 4
   Remízy 0
   Prohry 2
   Skóre 16 : 11
   Žluté karty 6 : 7
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 17:00
So 25.08.   Rybitví : Selmice 17:00
St 29.08.   Kojice : Rybitví 18:00
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 17:00
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 17:00
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 16:30
So 29.09.   Rybitví : Semín 16:00
So 06.09.   Přelovice "B" : Rybitví 16:00
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 15:30
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 17:00
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 17:00
Út  11.09.   Rybitví : Semín 16:30
Út  18.09.   Srch : Rybitví 17:00
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 16:00
So  06.10.   Újezd : Rybitví 16:00
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 17:00
Út  16.10.   Rybitví : Živanice 15:30
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 09:30

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po xx.kole 
1.    TJ Jankovice  
2.    TJ Slavoj Choltice "B"  
3.    TJ Sokol Staré Ždánice  
4.    TJ Jiskra Rybitví  
5.    Sokol Semín  
6.    TJ Přelovice "B"  
7.    TJ Lipoltice  
8.    SK Lázně Bohdaneč "B"  
9.    TJ Sokol Zdechovice  
10.    Sokol Rohovlád. Bělá "B"  
11.    SK Řečany nad Labem "B"  
12.    TJ Sokol Kojice  
13.    TJ Sokol Újezd "B"  
14.    SK Dolany  
15.    SK Selmice  

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
      
      
     
 
     Celkem  

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
      
     
      
    
      Celkem  

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
      
      
      
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 17:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři