Turnaj Lázně Bohdaneč - 10.9.2016

08.09.2016 20:50

Turnaj fotbalových nadějí
Lázně Bohdaneč
10. 9. 2016

Účastníci:

SK DFO Pardubice

TJ Jiskra Rybitví

MFK Chrudim

SK Lázně Bohdaneč

SK Starý Mateřov


Startovné: 800,- Kč
Občerstvení je možné po dobu turnaje zakoupit v bufetu.

Pravidla:

Hraje se podle platných pravidel FAČR pro mladší přípravky.
Turnaj odehrajeme systémem 4+1 s tím, že každá soupiska může činit maximálně 10 dětí. Každý z pěti celků odehraje čtyři utkání systémem každý s každým. Jedno utkání turnaje trvá 15 minut.
9:00-12:00 Zápasy turnaje
12:30 Vyhlášení výsledků, předání cen

ROZPIS UTKÁNÍ :


09:00    SK Lázně Bohdaneč – SK Starý Mateřov

09:20    SK DFO Pardubice – TJ Jiskra Rybitví

09:40    MFK Chrudim – SK Lázně Bohdaneč

10:00    SK DFO Pardubice – SK Starý Mateřov

10:20    TJ Jiskra Rybitví – MFK Chrudim

10:40    SK Lázně Bohdaneč – SK DFO Pardubice

11:00    SK Starý Mateřov – MFK Chrudim

11:20    TJ Jiskra Rybitví – SK Lázně Bohdaneč

11:40    SK DFO Pardubice – MFK Chrudim

12:00    TJ Jiskra Rybitví – SK Starý Mateřov
 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 14.08.2021  -  14:30
  Sokol Kojice 
 vs
TJ Jiskra Rybitví      

 

Histrorická bilance
   Zápasy 8
   Výhry 3
   Remízy 2
   Prohry 3
   Skóre 14 : 15
   Žluté karty 10 : 14
   Červené karty 3 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 14:30
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 17:00
So 28.08.   Choltice "B" : Rybitví 17:00
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 16:30
So 11.09.   Semín : Rybitví 16:00
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   16:00
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 15:30
So 02.10.   Újezd "B" : Rybitví 15:00
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 15:00
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 14:30
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:30
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 14:30
So 30.10.   Rybitví : Selmice 14:00
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 13:30


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
   
     
     
  Turnaj č.2
   
     
     
     
Turnaj č.3
   
     
      

 

Tabulka  2021 / 2022

   Tabulka
1.    SK Řečany nad Labem "B"  
2.    TJ Sokol Kojice  
3.    FK Přelouč "C"  
4.    Sokol Semín  
5.    TJ Sokol Zdechovice  
6.    TJ Jiskra Rybitví  
7.    TJ SK Tetov "B"  
8.    FC Titanic Srch B  
9.    TJ Přelovice "B"  
10.    TJ Sokol Újezd "B"  
11.    TJ Slavoj Choltice "B"  
12.    SK Selmice  
13.    TJ Jankovice  
14.    TJ Sokol Staré Čívice  

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
    
    
    
    
    
    
 
     Celkem 0

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
    
    
    
    
 
     Celkem 0

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
    
    
    
    
    
    
      Celkem 0

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 18:00