Turnaj Lázně Bohdaneč - 10.9.2016

08.09.2016 20:50

Turnaj fotbalových nadějí
Lázně Bohdaneč
10. 9. 2016

Účastníci:

SK DFO Pardubice

TJ Jiskra Rybitví

MFK Chrudim

SK Lázně Bohdaneč

SK Starý Mateřov


Startovné: 800,- Kč
Občerstvení je možné po dobu turnaje zakoupit v bufetu.

Pravidla:

Hraje se podle platných pravidel FAČR pro mladší přípravky.
Turnaj odehrajeme systémem 4+1 s tím, že každá soupiska může činit maximálně 10 dětí. Každý z pěti celků odehraje čtyři utkání systémem každý s každým. Jedno utkání turnaje trvá 15 minut.
9:00-12:00 Zápasy turnaje
12:30 Vyhlášení výsledků, předání cen

ROZPIS UTKÁNÍ :


09:00    SK Lázně Bohdaneč – SK Starý Mateřov

09:20    SK DFO Pardubice – TJ Jiskra Rybitví

09:40    MFK Chrudim – SK Lázně Bohdaneč

10:00    SK DFO Pardubice – SK Starý Mateřov

10:20    TJ Jiskra Rybitví – MFK Chrudim

10:40    SK Lázně Bohdaneč – SK DFO Pardubice

11:00    SK Starý Mateřov – MFK Chrudim

11:20    TJ Jiskra Rybitví – SK Lázně Bohdaneč

11:40    SK DFO Pardubice – MFK Chrudim

12:00    TJ Jiskra Rybitví – SK Starý Mateřov
 

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Neděle  -  21.10.2018  -  15:00
  Lázně Bohdaneč "B"
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 0
   Výhry 0
   Remízy 0
   Prohry 0
   Skóre 0 : 0
   Žluté karty 0 : 0
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 5 : 2
So 29.09.   Rybitví : Semín 2 : 5
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 0 : 2
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 4 : 0
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 17:00
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 17:00
Út  11.09.   Rybitví : Semín 16:30
Út  18.09.   Srch : Rybitví 17:00
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 16:00
So  06.10.   Újezd : Rybitví 16:00
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 17:00
Út  16.10.   Rybitví : Živanice 15:30
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 09:30

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po 10.kole 
1.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 25
2.    SK Selmice 23
3.    TJ Sokol Kojice 21
4.    Sokol Semín 20
5.    SK Lázně Bohdaneč "B" 18
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 15
7.    SK Řečany nad Labem "B" 15
8.    TJ Sokol Újezd "B" 12
9.    TJ Jiskra Rybitví 9
10.    TJ Přelovice "B" 9
11.    TJ Sokol Staré Ždánice 8
12.    TJ Lipoltice 8
13.    TJ Jankovice 7
14.    SK Dolany 5
15.    TJ Sokol Zdechovice 4

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Válek Vít 5
    Levai Jan 3
    Šáravec Václav ml. 3
    Kakrda Martin 2
    Linek Matěj    2
    Jarmar Jiří 1
 
     Celkem 16

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 2
     
      
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři