Tipovačka - Srch "B" : Rybitví

17.10.2016 19:32

Tipovačky na přesný výsledek zápasu Srch "B" : Rybitví se zúčastnilo 10 tipujících ( teda vlastně 9, protože Kanťas to zvládnul 2x :-) ). Přesný výsledek 3:3 se nepodařilo tipnout nikomu.

Příští zápas nás čeká na domácím hřišti soupeř z Lipoltic.

Tipovat přesný výsledek tohoto utkání můžete již nyní.

 

Seznam tipů na zápas Srch "B" : Rybitví

Datum   -   Čas Jméno Výsledek
09.10.2016  -  09:12   Tomáš Bořil 2 : 3
09.10.2016  -  18:14   Petr Joska 1 : 4
10.10.2016  -  09:15   David Reich 1 : 4
10.10.2016  -  14:52   Miloš Dušek 2 : 3
11.10.2016  -  10:55   František Bobal 1 : 3
11.10.2016  -  14:03   Jakub Klečka 1 : 4
12.10.2016  -  20:15   Jindřich Řehák 1 : 4
14.10.2016  -  14:52   Ivana Petrovická 2 : 4
14.10.2016  -  14:57   Renata Dušková 0 : 3
16.10.2016  -  11:36   Petr Joska 2 : 3

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2023  -  xx:xx
    TJ Jiskra Rybitví
vs
       FK Přelouč "C"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 4
   Výhry 1
   Remízy 0
   Prohry 3
   Skóre 8 : 14
   Žluté karty 5 : 4
   Červené karty 0 : 0

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Kakrda Martin 4
   Sup Jiří 4
   Zelinka Jan 4
Góly    Musil Jan 2
ŽK    Linek Matěj 1
   Lysoněk Enrique 1
   Musil Jan 1
   Rež Martin 1
   Zelinka Jan 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   0 : 5
So 01.10.   Rybitví : Dolany 3 : 0
Ne 09.10.   Semín : Rybitví 0 : 1
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 1 : 1
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 4 : 0
So 29.10.   Přelouč "C" : Rybitví 4 : 0

 


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
28.10.22 Přelouč
10:30   Řečany nad Labem 0 : 8
11:20   Přelouč 3 : 4 p
 Turnaj č.3
27.11.22 UMT Ohrazenice
09:15   Křičeň 0 : 4
10:45   Semín 1 : 4
12:15   Přelouč 2 : 5

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po podzimní části sezóny
1.    SK Řečany nad Labem "B" 31
2.    FK Přelouč "C" 22
3.    TJ Jiskra Rybitví 22
4.    TJ Sokol Újezd "B" 21
5.    Sokol Semín 19
6.    TJ Slavoj Choltice "B" 19
7.    TJ Sokol Kojice 13
8.    SK Dolany 13
9.    SK Selmice 10
10.    TJ Sokol Staré Čivice 9
11.    TJ Jankovice 6
12.    TJ Sokol Zdechovice 3

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Jenka Václav 7
  Drapák Petr 5
  Čureja Petr 3
  Klečka Jakub 3
  Linek Matěj 1
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 21

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Joska Petr 2
  Kakrda Martin 2
  Klečka Jakub 1
  Müller Jakub 1
  Pětioký Martin 1
  Píša Jaroslav 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 9

 

Žluté karty  2022 / 2023

     Jméno ŽK
  Jenka Václav 3
  Linek Matěj 2
  Lysoněk Enrique 2
  Rež Martin 2
  Musil Jan 2
  Levai Jan 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
    
      Celkem 14

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Sobota 14:30