Tipovačka - Rybitví : Lány na Důlku

05.11.2016 19:18

Tipovačky na přesný výsledek zápasu Rybitví : Lány na Důlku se zúčastnilo 8 tipující. Přesný výsledek 2:1 trefil jediný tipující a to František Bobal.

Příští zápas zajíždíme v sobotu 12.11.2016 na hřiště do Rohovládově Bělé.

Tipovat přesný výsledek tohoto utkání můžete již nyní.

 

Datum   -   Čas Jméno Výsledek
29.10.2016  -  22:16   Tomáš Bořil 3 : 1
30.10.2016  -  20:17   Jindřich Řehák 4 : 2
31.10.2016  -  10:54   Jakub Klečka 3 : 1
31.10.2016  -  18:43   František Bobal 2 : 1
02.11.2016  -  15:38   Jakub Vondráček 4 : 0
03.11.2016  -  11:27   Miloš Dušek 3 : 1
03.11.2016  -  11:30   Ivana Petrovická 4 : 2
03.11.2016  -  11:32   Renata Dušková 3 : 1

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.2022  -  xx:xx
    TJSK Selmice
vs
       TJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 15
   Výhry 7
   Remízy 2
   Prohry 6
   Skóre 29 : 42
   Žluté karty 24 : 21
   Červené karty 4 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   1 : 3
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 0 : 1
Ne 03.10.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 3 : 2
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 0 : 4
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 1 : 3
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 2 : 0
So 30.10.   Rybitví : Selmice 1 : 9
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 5 : 1


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
09:20   Semín 0 : 14
10:10   Řečany nad Labem 0 : 6

 

Tabulka  2021 / 2022

   Tabulka po 14.kole
1.    TJ Sokol Kojice 34
2.    SK Řečany nad Labem "B" 32
3.    FC Titanic Srch B 28
4.    TJ Přelovice "B" 28
5.    Sokol Semín 27
6.    TJ Sokol Újezd "B" 24
7.    SK Selmice 21
8.    TJ Jiskra Rybitví 18
9.    FK Přelouč "C" 16
10.    TJ Slavoj Choltice "B" 16
11.    TJ Sokol Zdechovice 16
12.    TJ Sokol Staré Čivice 13
13.    TJ Jankovice 7
14.    TJ SK Tetov "B" 1

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Klečka Jakub 3
  Lazar Vyacheslav 3
  Musil Jan 3
  Šáravec Václav ml. 3
  Čureja Petr 2
  Jarmar Jiří 2
  Drapák Petr 1
  Linek Matěj 1
  Rež Martin 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
  Zelinka Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 23

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 5
  Zelinka Jan 3
  Drapák Petr 2
  Císař Jakub 1
  Feil Miroslav 1
  Jarmar Jiří 1
  Klečka Jakub 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 18

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Sobota 10:00
  * Středa 17:00

 

* Středeční trénink je dobrovolný.