Selmice sestřelili mladíci

08.11.2015 11:02

V sobotu 7.11.2015 jsme sehráli výsledkově povedené utkání na půdě Selmic, když jsme domácí tým porazili 3:0. O všechny tři góly se postarali naši mladíci. První gól vstřelil Vít Válek (17), druhý Petr Levai (15) a třetí Daniel Pilař (16). Zároveň Danův gól byl jeho prvním v dresu Jiskry a jelikož mu v den vstřelení branky bylo 16 let 2 měsíce a 26 dní stal se tak třetím nejmladším střelcem Jiskry v její histori.

 

  Válek Vít                               Lévai Petr                              Pilař Daniel

                                           

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.08.2022  -  17:00
   
vs
      

 

Histrorická bilance
   Zápasy  
   Výhry  
   Remízy  
   Prohry  
   Skóre  
   Žluté karty  
   Červené karty  

 

Rozlosování  -  Podzim 2021

  Datum Zápas Čas
So 14.08.   Kojice : Rybitví 1 : 1
So 21.08.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 29.08.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 2
So 04.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 1 : 3
So 11.09.   Semín : Rybitví 5 : 2
So 18.09.   Rybitví : Srch "B"   1 : 3
So 25.09.   Jankovice : Rybitví 0 : 1
Ne 03.10.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 0
So 09.10.   Rybitví : Přelouč "C" 3 : 2
Ne 17.10.   Tetov "B" : Rybitví 0 : 4
So 23.10.   Rybitví : Přelovice "B" 1 : 3
Čt 28.10.   Staré Čivice : Rybitví 2 : 0
So 30.10.   Rybitví : Selmice 1 : 9
So 06.11.   Rybitví : Staré Čivice 5 : 1

 

Rozlosování  -  Jaro 2022

  Datum Zápas Čas
Ne 03.04.   Selmice : Rybitví 4 : 2
So 09.04.   Rybitví : Kojice 1 : 2
So 16.04.   Zdechovice : Rybitví 2 : 1
So 23.04.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
So 30.04.   Řečany n/L "B" : Rybitví 2 : 2
So 07.05.   Rybitví : Semín 2 : 1
Ne 15.05.   Srch "B" : Rybitví 2 : 1
So 21.05.   Rybitví : Jankovice 6 : 0
So 28.05.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 0
Ne 05.06.   Lipoltice : Rybitví 4 : 3
So 11.06.   Rybitví : Tetov "B" 4 : 0
So 18.06.   Přelovice "B" : Rybitví 6 : 0


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
03.09. Křičeň
17:00   Křičeň 2 : 5
18:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
15.1. UMT Ohrazenice
09:20   Semín 0 : 14
10:10   Řečany nad Labem 0 : 6

 

Tabulka  2021 / 2022

  Konečná tabulka sezóny 2021/2022
1.    TJ Přelovice "B" 59
2.    SK Řečany nad Labem "B" 58
3.    TJ Sokol Kojice 56
4.    SK Selmice 51
5.    Sokol Semín 47
6.    FC Titanic Srch B 41
7.    TJ Sokol Újezd "B" 37
8.    FK Přelouč "C" 36
9.    TJ Jiskra Rybitví 34
10.    TJ Sokol Zdechovice 33
11.    TJ Slavoj Choltice "B" 25
12.    TJ Jankovice 19
13.    TJ Sokol Staré Čivice 18
14.    TJ SK Tetov "B" 13
  TJ Sokol Újezd "B"  

 

Střelci  2021 / 2022

     Jméno  Góly
  Válek Vít 9
  Čureja Petr 6
  Drapák Petr 6
  Musil Jan 5
  Klečka Jakub 4
  Růžička Vojtěch 4
  Lazar Vyacheslav 3
  Šáravec Václav ml. 3
  Zelinka Jan 3
  Jarmar Jiří 2
  Kreml Tomáš 2
  Bořil Tomáš 1
  Levai Jan 1
  Linek Matěj 1
  Lysoněk Enrique 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 53

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Novotný Tomáš 1
  Řehák Jindřich 1
 
     Celkem 2

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 6
  Zelinka Jan 5
  Drapák Petr 3
  Císař Jakub 2
  Klečka Jakub 2
  Musil Jan 2
  Čureja Petr 1
  Feil Miroslav 1
  Jarmar Jiří 1
  Kreml Tomáš 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 27

 

Červené karty  2021 / 2022

     Jméno ČK
  Zelinka Jan 1
     
     
    
     Celkem 1

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30