Předvánoční informace

20.11.2016 07:52

Jelikož se blíží čas Vánočních svátků, máme zde pár informací pro přípravky :

 

  Kategorie U10 :   konec tréninků -  21.12.2016
    začátek tréninků -  04.01.2017
     
  Kategorie U8 :   konec tréninků -  16.12.2016
    začátek tréninků -  17.01.2017

¨

 

 

 

 

 

Rozlučkový fotbálek společný pro obě kategorie je naplánovaný na pátek 02.12.2016 od 15:30.

 

Plánované turnaje pro kategorii U10 :

  04.12.2016 -   Pardubice ( Dašická )
  29.01.2017 -   Moravany
  25.02.2017 -   Skuteč
  05.03.2017 -   Chvaletice

 

 

 

 

 

Bližší informace k těmto turnajům dostanou děti od trenérů vždy nejpozději týden před turnajem. 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 25.09.2022  -  15:30
    SK Selmice
vs
       TJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 16
   Výhry 7
   Remízy 2
   Prohry 7
   Skóre 31 : 46
   Žluté karty 25 : 21
   Červené karty 4 : 0

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy    Klečka Jakub 14
Góly    Válek Vít 11
ŽK    Levai Jan 4
ČK    Levai Jan 1
ČK    Řehák Jindřich 1
ČK    Sup Jiří 1
ČK    Šáravec Václav ml. 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2022

  Datum Zápas Čas
So 20.08.   Rybitví : Řečany n/L "B" 0 : 2
So 27.08.   Jankovice : Rybitví 0 : 4
So 03.09.   Rybitví : Staré Čivice 1 : 0
So 10.09.   Zdechovice : Rybitví 0 : 2
So 17.09.   Rybitví : Choltice "B" 4 : 0
Ne 25.09.   Selmice : Rybitví   15:30
So 01.10.   Rybitví : Dolany 15:00
So 08.10.   Semín : Rybitví 15:00
So 15.10.   Rybitví : Újezd "B" 14:30
Ne 23.10.   Kojice : Rybitví 14:30
Ne 30.10.   Přelouč "C" : Rybitví 14:30

 


 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
09.09.22 Křičeň
17:45   Křičeň 0 : 2
18:25   Starý Máteřov 3 : 4 p
  Turnaj č.2
   
     
     

 

Tabulka  2022 / 2023

  Tabulka po 5.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 15
2.    TJ Sokol Újezd "B" 13
3.    FK Přelouč "C" 12
4.    TJ Jiskra Rybitví 12
5.    Sokol Semín 12
6.    SK Dolany 7
7.    TJ Jankovice 6
8.    SK Selmice 4
9.    TJ Slavoj Choltice "B" 4
10.    TJ Sokol Kojice 2
11.    TJ Sokol Zdechovice 0
12.    TJ Sokol Staré Čivice 0

 

Střelci  2022 / 2023

     Jméno  Góly
  Drapák Petr 3
  Jenka Václav 3
  Klečka Jakub 2
  Čureja Petr 1
  Musil Jan 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 11

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Kakrda Martin 1
  Pětioký Martin 1
  Zelinka Jan 1
 
     Celkem 3

 

Žluté karty  2021 / 2022

     Jméno ŽK
  Rež Martin 1
  Válek Vít 1
   
   
   
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2022 / 2023

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30
    Čtvrtek 18:00