Přátelské utkání

13.03.2011 08:58

V sobotu 19.3.2011 sehrajeme na našem hřišti první a zároveň poslední přátelské utkání před začátkem jarní části soutěže. Soupeřem nám bude horký kandidát na postup do III. třídy SOKOL ROHOZNICE. Začátek utkání je naplánován na 15:00. Sraz na hřišti je jako vždy hodinu před výkopem, tedy ve 14:00.

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Neděle  -  16.09.2018  -  16:30
  Staré Ždánice
 vs
    Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 14
   Výhry 8
   Remízy 3
   Prohry 3
   Skóre 30 : 19
   Žluté karty 30 : 38
   Červené karty 1 : 6

 

Rozlosování  -  Podzim 2018

  Datum Zápas Čas
Ne 19.08.   Dolany : Rybitví 2 : 0
So 25.08.   Rybitví : Selmice 0 : 5
St 29.08.   Kojice : Rybitví 4 : 2
So 01.09.   Jankovice : Rybitví 3 : 1
So 08.09.   Rybitví : Choltice "B" 3 : 1
Ne 16.09.   St. Ždánice : Rybitví 16:30
So 29.09.   Rybitví : Semín 16:00
So 06.10.   Přelovice "B" : Rybitví 16:00
So 13.10.   Rybitví : Lipoltice 15:30
Ne 21.10.   L.Bohdaneč "B" : Rybitví 15:00
So 27.10.   Rybitví : Zdechovice 14:30
Ne 04.11.   Roh. Bělá "B" : Rybitví 14:00
So 10.11.   Rybitví : Újezd "B" 13:30
So 17.11.   Rybitví : Řečany n/L "B" 13:30

 

Rozlosování U9  -  Podzim 2018

Datum Zápas Čas
Út  28.08.   Rybitví : Choltice 17:00
 07.09.   Řečany n/L : Rybitví 17:00
Út  11.09.   Rybitví : Semín 16:30
Út  18.09.   Srch : Rybitví 17:00
Út  25.09.   Rybitví : FK Pardubice B 16:00
So  06.10.   Újezd : Rybitví 16:00
Čt  11.10.   Paramo : Rybitví 17:00
Út  16.10.   Rybitví : Živanice 15:30
So  27.10.   Chvaletice : Rybitví 09:30

 

Tabulka  2018 / 2019

   Tabulka po xx.kole 
1.    TJ Jankovice  
2.    TJ Slavoj Choltice "B"  
3.    TJ Sokol Staré Ždánice  
4.    TJ Jiskra Rybitví  
5.    Sokol Semín  
6.    TJ Přelovice "B"  
7.    TJ Lipoltice  
8.    SK Lázně Bohdaneč "B"  
9.    TJ Sokol Zdechovice  
10.    Sokol Rohovlád. Bělá "B"  
11.    SK Řečany nad Labem "B"  
12.    TJ Sokol Kojice  
13.    TJ Sokol Újezd "B"  
14.    SK Dolany  
15.    SK Selmice  

 

Střelci  2018 / 2019

     Jméno  Góly
    Válek Vít 3
    Kakrda Martin 2
    Linek Matěj 1
 
     Celkem 6

 

Žluté karty  2018 / 2019

     Jméno ŽK
    Šaravec Václav ml. 1
     
      
    
      Celkem 1

 

Červené karty  2018 / 2019

     Jméno ČK
    Šaravec Václav ml. 1
    Levai Jan 1
      
    
     Celkem 2

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 17:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři