Přátelské utkání č.2

05.03.2017 20:27

V sobotu 11.3.2017 sehrajeme na domácím hřišti druhé přátelské utkání. Soupeřem nám tentokrát budou Rosice "B" hrající III.třídu na Holicku. Začátek zápasu ve 14:00, sraz na hřišti ve 13:00.

 

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

17.08.2024  -  17:00
 TJ Jiskra Rybitví
vs
       TTJ Sokol Újezd "B"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 15
   Výhry 7
   Remízy 4
   Prohry 4
   Skóre 41 : 19
   Žluté karty 20 : 19
   Červené karty 0 : 0
   Shutout 6x
   Nevstřelený gól 3x

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy   Bořil Tomáš 12
Góly   Levai Jan 10
ŽK   Jenka Václav 2
  Tichý Petr
ČK   - -

 

Rozlosování  -  Podzim 2024

  Datum Zápas Čas
So 17.08.   Rybitví : Újezd "B" 17:00
Ne 25.08.   Lipoltice : Rybitví 17:00
So 31.08.   Rybitví : Choltice "B" 17:00
Hl.     Chvaletice : Rybitví 17:00
So 21.09.   Rybitví : Jankovice  16:30
Ne 29.09.   Staré Čivice : Rybitví 16:00
So 05.10.   Rybitví : Selmice 16:00
Ne 13.10.   Tetov : Rybitví 15:30
So 19.10.   Rybitví : Kojice 15:30
So 26.10.   Zdechoivice : Rybitví 14:30

 

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.08.23 Řečany nad Labem
17:40   Řečany nad Labem 0 : 3
19:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
01.09.23 Lázně Bohdaneč
17:00   Semín 0 : 7
17:40   Třemošnice 0 : 3
18:20   Lázně Bohdaneč 0 : 9
 Turnaj č.3
15.09.23 Křičeň
17:00   Křičeň 0 : 2
18:20   Přelouč 1 : 0
Turnaj č.4
14.01.24 UMT Ohrazenice
10:50   Semín 1 : 7
11:30   Třemošnice 0 : 2
12:10   Lázně Bohdaneč 0 : 9
Turnaj č.5
23.03.24 Rybitví
10:00   Starý Mateřov 2 : 0
10:40   Řečany nad Labem 0 : 2
Turnaj č.6
12.04.24 Přelouč
17:00   Křičeň 0 : 5
17:40   Přelouč 0 : 2

 

Tabulka  2024 / 2025

Tabulka 2024 / 2025
1.    SK Selmice  
2.    TJ SK Tetov  
3.    TJ Sokol Kojice  
4.    TJ Sokol Zdechovice  
5.    TJ Sokol Újezd "B"  
6.    TJ Lipoltice  
7.    TJ Slavoj Choltice "B"  
8.    FK Baník Chvaletice  
9.    TJ Jiskra Rybitví  
10.    TJ Jankovice  
11.    TJ Sokol Staré Čivice  

 

Střelci  2024 / 2025

     Jméno  Góly
   
   
   
   
   
 
     Celkem  

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
   
   
   
   
   
 
     Celkem  

 

Žluté karty  2024 / 2025

     Jméno ŽK
   
   
   
   
   
    
      Celkem  

 

Červené karty  2024 / 2025

     Jméno ČK
   
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30