Poslední 4 kola sezóny 2017 / 2018

21.05.2018 17:40

Po odehraných 18-ti kolech má pořad ještě 9 týmů šanci skončit do šestého místa a tím udržet III.třídu i pro ročník 2018 / 2019. Pokud budeme předpokládat, že týmy na 1-3 místě se poperou spíše o postup a nebudou mít žádný problém se sestupem, tak zbývá 6 týmů, které se o zbývající 3 místa poperou v posledních čtyřech kolech sezóny.

Níže se můžeme podívat jak byl ke komu los přívětivý a kdo má naopak na závěr sezóny hodně těžké soupeře.

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 19.10.2019  -  15:30
 Rybitví
 vs
       Jankovice

 

Histrorická bilance
   Zápasy 10
   Výhry 7
   Remízy 1
   Prohry 2
   Skóre 25 : 11
   Žluté karty 10 : 6
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2019

  Datum Zápas Čas
So 17.08.   Rybitví : Přelovice "B" 0 : 2
So 24.08.   Řečany n/L "B" : Rybitví 2 : 1
St 28.08.   Rybitví : St. Mateřov "B" 2 : 0
Ne 01.09.   Rybitví : L.Bohdaneč "B" 0 : 1
Ne 08.09.   St. Ždánice : Rybitví 1 : 2
So 14.09.   Rybitví : Přelouč "C" 2 : 4
Ne 22.09.   Srch "B" : Rybitví 0 : 8
Ne 29.09.   Lány na Důlku : Rybitví 1 : 0
So 05.10.   Rybitví : Zdechovice 6 : 2
So 12.10.   Dolany : Rybitví 2 : 2
So 19.10.   Rybitví : Jankovice 15:30
So 26.10.   Semín : Rybitví 14:30
So 02.11.   Rybitví : Choltice "B" 14:00
So 09.11.   Kojice : Rybitví 13:30
So 16.11.   Újezd "B" : Rybitví 13:30

 

Tabulka  2019 / 2020

   Tabulka po 10.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 28
2.    SK Lázně Bohdaneč "B" 25
3.    Sokol Lány na Důlku 21
4.    TJ Přelovice "B" 18
5.    TJ Sokol Kojice 18
6.    FK Přelouč "C" 17
7.    TJ Jankovice 15
8.    TJ Slavoj Choltice "B" 14
9.    Sokol Semín 13
10.    TJ Jiskra Rybitví 13
11.    SK Dolany 12
12.    TJ Sokol Újezd "B" 9
13.    TJ Sokol Staré Ždánice 8
14.    TJ Sokol Zdechovice 6
15.    SK Starý Mateřov "B" 5
16.    FC Titanic Srch B 2

 

Střelci  2019 / 2020

     Jméno  Góly
   Válek Vít 8
   Šáravec Václav ml. 6
   Jarmar Jiří 2
   Klečka Jakub 2
   Linek Matěj 2
   Kakrda Martin 1
   Kantur Anton 1
   Levai Jan 1
 
     Celkem 23

 

Žluté karty  2019 / 2020

     Jméno ŽK
   Zelinka Jan 2
   Szadvári Vitálij 1
   Šáravec Václav ml. 1
   Vlk Ondřej 1
     
     
    
      Celkem 5

 

Červené karty  2019 / 2020

     Jméno ČK
     
     
     
    
     Celkem  

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři