Fotbalový balíček

16.09.2016 20:36

Od pondělí 19.9.2016 mohou členové Fotbalové asociace ČR narozeni roku 2009 žádat zdarma o fotbalový balíček. Více informací na adrese https://formular.mujprvnigol.cz

Vyhledávání

Kalendář

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

Sobota -  16.06.2018  -  17:00
  Rybitví
 vs
  Řečany nad Labem "B"

 

Histrorická bilance
   Zápasy 5
   Výhry 4
   Remízy 0
   Prohry 1
   Skóre 13 : 5
   Žluté karty 7 : 10
   Červené karty 1 : 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2017

Datum Zápas Čas
So  28.10.   Rybitví  :  St. Čívice 0 : 0
So  19.08.   Valy : Rybitví 4 : 0
So  26.08.   Rybitví : Lány na Důlku 0 : 4
Ne  03.09.   Lipoltice : Rybitví 1 : 4
So  09.09.   Bukovka : Rybitví 2 : 3
So  16.09.   Semín : Rybitví 2 : 3
So  23.09.   Rybitví : Selmice 4 : 1
So  30.09.   Chvaletice : Rybitví 0 : 3
So  07.10.   Rybitví : Roh. Bělá "B" 4 : 2
So  14.10.   Rybitví : Rohoznice 1 : 3
So  21.10.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 3


Rozlosování  -  Jaro 2018

Datum Zápas Čas
Ne  08.04.   St. Čívice : Rybitví 0 : 0
So  14.04.   Rybitví : Valy 1 : 0
So  21.04.   Lány na Důlku : Rybitví 4 : 0
So  28.04.   Rybitví : Lipoltice 2 : 3
So  05.05.   Rybitví : Bukovka 1 : 2
So  12.05.   Rybitví : Semín 1 : 1
Ne  20.05.   Selmice : Rybitví 2 : 4
So  26.05.   Rybitví : Chvaletice 3 : 0
Ne  03.06.   Roh. Bělá "B": Rybitví 4 : 0
Ne  10.06.   Rohoznice : Rybitví 2 : 0
So  16.06.   Rybitví : Řečany n/L "B" 17:00

 

Rozlosování U9  -  Jaro 2018

Datum Zápas Čas
 27.04.   Choltice : Rybitví 2 : 1
Ne  29.04.   Rybitví : Semín 5 : 6
Út  01.05.   Rybitví : Přelovice 5 : 7
 11.05.   Junior Pce : Rybitví 22 : 2
 08.06.   Rybitví : Srch 1 : 13
 25.05.   Újezd : Rybitví 10 : 1
Út  29.05.   Rybitví : Chvaletice 7 : 10
Út  05.06.   Rybitví : Paramo Pce 1 : 13
St  13.06.   Živanice : Rybitví 17:00

 

Tabulka  2017 / 2018

   Tabulka po 21.kole 
1.    Sokol Rohoznice 43
2.    Sokol Lány na Důlku 43
3.    TJ Valy 39
4.    1.FC Body Bukovka 36
5.    Sokol Staré Čívice 35
6.    TJ Jiskra Rybitví 33
7.    Sokol Rohovlád. Bělá "B" 32
8.    Sokol Semín 31
9.    SK Selmice 27
10.    TJ Lipoltice 16
11.    FK Baník Chvaletice 15
12.    SK Řečany nad Labem "B" 10

 

Střelci  2017 / 2018

     Jméno  Góly
     Válek Vít 14
     Jarmar Jiří 5
     Levai Jan 4
     Klečka Jakub 2
     Linek Matěj 2
     Šáravec Václav ml. 2
     Bořil Tomáš 1
     Hemerka Petr 1
     Stehlík Petr 1
     Sup Jiří 1
     Zelinka Jan 1
     Kontumace 3
 
     Celkem 37

 

Žluté karty  2017 / 2018

     Jméno ŽK
     Kovář Libor 8
     Klečka Jakub 5
     Hemerka Petr 4
     Jarmar Jiří 4
     Levai Jan 4
     Zelinka Jan 3
     Linek Matěj 2
     Válek Vít 2
     Bořil Tomáš 1
     Fiala Martin 1
     Stehlík Petr 1
     Šáravec Václav ml. 1
    
      Celkem 36

 

Červené karty  2017 / 2018

     Jméno ČK
     Fiala Martin 1
     Levai Jan 1
     Šáravec Václav ml. 1
    
     Celkem 3

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 17:00
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři