Domácí gól č.300

23.10.2016 20:05

V sobotním zápase s Lipolticemi ( 4 : 2 ) znamenala naše poslední vstřelená branka jubilejní 300 gól, který jsme vstřelili na našem hřišti. Na tuto porci branek jsme potřebovali odehrát 129 zápasů, což činí průměr 2,33 branky na zápas.

Šťastným střelcem byl Dan Pilař.

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 20.09.2020  -  16:30
 Choltice "B"
 vs
       Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 5
   Výhry 3
   Remízy 1
   Prohry 1
   Skóre 11 : 6
   Žluté karty 5 : 6
   Červené karty 0 : 0

 

Rozlosování  -  Podzim 2020

  Datum Zápas Čas
So 29.08.   Rybitví : Jankovice 5 : 1
So 05.09.   Kojice : Rybitví 2 : 0
So 12.09.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 20.09.   Choltice "B" : Rybitví 16:30
So 26.09.   Rybitví : Řečany n/L "B" 16:00
Ne 04.10.   Staré Ždánice: Rybitví 16:00
So 10.10.   Rybitví : Semín 15:30
Ne 18.10.   Srch "B" : Rybitví 15:30
Ne 25.10.   Újezd "B" : Rybitví 14:30
St 28.10.   Přelouč "C" : Rybitví 14:30
So 31.10.   Rybitví : Přelovice "B" 14:00
Ne 08.11.   Tetov "B : Rybitví 14:00
So 14.11.   Rybitví : Staré Čivice "B" 14:00

 

Tabulka  2020 / 2021

   Tabulka po 1.kole
1.    TJ Sokol Staré Ždánice 3
2.    TJ Jiskra Rybitví 3
3.    FC Titanic Srch B 3
4.    TJ SK Tetov "B" 3
5.    SK Řečany nad Labem "B" 3
6.    FK Přelouč "C" 3
7.    TJ Sokol Zdechovice 1
8.    Sokol Semín 1
9.    TJ Přelovice "B" 0
10.    TJ Sokol Staré Čívice 0
11.    TJ Sokol Újezd "B" 0
12.    TJ Sokol Kojice 0
13.    TJ Slavoj Choltice "B" 0
14.    TJ Jankovice 0

 

Střelci  2020 / 2021

     Jméno  Góly
   Jarmar Jiří 1
   Kakrda Martin 1
   Pruhlo Konstiantin 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
   Válek Vít 1
 
     Celkem 6

 

Žluté karty  2020 / 2021

     Jméno ŽK
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
     
    
      Celkem 2

 

Červené karty  2020 / 2021

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři