Domácí gól č.300
23.10.2016 20:05
V sobotním zápase s Lipolticemi ( 4 : 2 ) znamenala naše poslední vstřelená branka jubilejní 300 gól, který jsme vstřelili na našem hřišti. Na tuto porci branek jsme potřebovali odehrát 129 zápasů, což činí průměr 2,33 branky na zápas.
Šťastným střelcem byl Dan Pilař.
Nejbližší utkání
30.03.2024 - 15:30 | |||
TJ Jiskra Rybitví | |||
vs | |||
SK Selmice |
Histrorická bilance | |
Zápasy | 19 |
Výhry | 10 |
Remízy | 2 |
Prohry | 7 |
Skóre | 48 : 48 |
Žluté karty | 28 : 23 |
Červené karty | 4 : 0 |
Shutout | 4x |
Nevstřelený gól | 2x |
Nejvíc s tímto soupeřem | ||
Zápasy | Klečka Jakub | 17 |
Góly | Válek Vít | 13 |
ŽK | Levai Jan | 4 |
ČK | Levai Jan | 1 |
Řehák Jindřich | ||
Sup Jiří | ||
Šáravec Václav ml. |
Rozlosování - Podzim 2023
Datum | Zápas | Čas | |
Ne | 20.08. | Semín : Rybitví | 1 : 2 |
So | 26.08. | Rybitví : Újezd "B" | 4 : 2 |
Ne | 03.09. | Lipoltice: Rybitví | 4 : 1 |
So | 09.09. | Rybitví : Rohovlád. Bělá | 4 : 0 |
So | 16.09. | Řečany n/L "B" : Rybitví | 1 : 1 |
So | 23.09. | Rybitví : Jankovice | 6 : 1 |
Ne | 01.10. | Staré Čivice : Rybitví | 4 : 1 |
So | 07.10. | Tetov : Rybitví | 2 : 4 |
So | 14.10. | Rybitví : Kojice | 2 : 0 |
So | 21.10. | Rybitví : Zdechoivice | 5 : 1 |
So | 28.10. | Selmice : Rybitví | 1 : 9 |
Rozlosování - Jaro 2024
Datum | Zápas | Čas | |
So | 30.03. | Rybitví : Selmice | 15:30 |
So | 06.04. | Zdechoivice : Rybitví | 16:00 |
Ne | 13.04. | Rybitví : Semín | 16:00 |
So | 20.04. | Újezd "B" : Rybitví | 16:30 |
So | 27.04. | Rybitví : Lipoltice | 16:30 |
So | 04.05. | Rohovlád. Bělá : Rybitví | 17:00 |
Ne | 18.05. | Jankovice : Rybitví | 17:00 |
So | 25.05. | Rybitví : Staré Čivice | 17:00 |
So | 01.06. | Rybitví : Tetov | 17:00 |
So | 08.06. | Kojice : Rybitví | 14:30 |
Rozlosování - veteráni nad 40 let
Turnaj č.1 | ||
25.08.23 | Řečany nad Labem | |
17:40 | Řečany nad Labem | 0 : 3 |
19:00 | Starý Mateřov | 0 : 2 |
Turnaj č.2 | ||
01.09.23 | Lázně Bohdaneč | |
17:00 | Semín | 0 : 7 |
17:40 | Třemošnice | 0 : 3 |
18:20 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.3 | ||
15.09.23 | Křičeň | |
17:00 | Křičeň | 0 : 2 |
18:20 | Přelouč | 1 : 0 |
Turnaj č.4 | ||
14.01.24 | UMT Ohrazenice | |
10:50 | Semín | 1 : 7 |
11:30 | Třemošnice | 0 : 2 |
12:10 | Lázně Bohdaneč | 0 : 9 |
Turnaj č.5 | ||
23.03.24 | Rybitví | |
10:00 | Starý Mateřov | 2 : 0 |
10:40 | Řečany nad Labem | 0 : 2 |
Turnaj č.6 | ||
12.04.24 | Přelouč | |
17:00 | Křičeň | |
17:40 | Přelouč |
Tabulka 2023 / 2024
Tabulka po podzimní části sezóny | ||
1. | TJ Jiskra Rybitví | 24 |
2. | Sokol Semín | 21 |
3. | TJ Lipoltice | 19 |
4. | TJ Sokol Zdechovice | 16 |
5. | Sokol Rohovládova Bělá | 15 |
6. | TJ Sokol Staré Čivice | 14 |
7. | TJ Sokol Újezd "B" | 13 |
8. | SK Selmice | 13 |
9. | TJ Sokol Kojice | 11 |
10. | TJ SK Tetov | 7 |
11. | TJ Jankovice | 4 |
12. | - | - |
Střelci 2023 / 2024
Jméno | Góly |
Čureja Petr | 11 |
Válek Vít | 9 |
Linek Matěj | 5 |
Císař Jakub | 3 |
Lysoněk Enrique | 2 |
Slavík Daniel | 2 |
Vlk Patrik | 2 |
Jarmar Jiří | 1 |
Klečka Jakub | 1 |
Píša Jaroslav | 1 |
Rež Martin | 1 |
Vlastní | 1 |
Celkem | 39 |
Střelci - veteráni nad 40 let
Jméno | Góly |
Klečka Jakub | 2 |
Kembický Tomáš | 1 |
Zelinka Jan | 1 |
Celkem | 4 |
Žluté karty 2023 / 2024
Jméno | ŽK |
Rež Martin | 4 |
Zelinka Jan | 3 |
Císař Jakub | 1 |
Čureja Petr | 1 |
Hotsa Vasil | 1 |
Jarmar Jiří | 1 |
Klečka Jakub | 1 |
Lysoněk Enrique | 1 |
Musil Jan | 1 |
Slavík Daniel | 1 |
Válek Vít | 1 |
Celkem | 16 |
Červené karty 2023 / 2024
Jméno | ČK |
Celkem |
Tréninky
A mužsto | |
Středa | 16:00 |