Vážení přátelé kopané v Rybitví. Na těchto stránkách je pro Vás připraven prostor pro Vaše návrhy, postřehy, vzkazy a vůbec vše s čím se budete chtít podělit s dalšími diskutujícími. Aby diskuze měly smysl prosím diskutujte slušně a věcně. Příspěvky, které v kultivované diskuzi nemají místo, budou mazány

Diskuze

Datum: 28.11.2008

Vložil: :{

Titulek: Re: Re: hans

Co Ti vadí?já to nějak nechápu,že jste takový hnusný na ně.Jednou fanděj Slavii tak prostě koukaj když hrajou,nechapu co na tom je.A nikdo tady nenapsal,že si nevážej názoru jinejch...Ty seš zčejmě taky s vysokým vzděláním??R.

Datum: 28.11.2008

Vložil: Aleš

Titulek: Re: Re: hans

tve iq je velice slušné? Tak si to po sobě přečti ty ubožáčku. To jenom vi o něčem žvaníte je tvrde y. nesmysli je také tvrdé y. pak už se to nedá číst, protože meleš nesmysly.Musíš se příště víc snažit a vzít si k tomu slovník ty chudáčku. Tys určitě utek z Rábů. To je ústav pro debílky.A věř, že pan trenér má mnohem větší iq než ty.A jestli má kéééérku nebo ne po tom vám je hovno.

Datum: 29.11.2008

Vložil: AK47

Titulek: Re: Re: Re: hans

hlavne ze ty pises spisovne: meleš,tys,utek.....

Datum: 26.11.2008

Vložil: brťas

Titulek: vzkaz

Vzkaz pro všechny.Reagujte jen na normální příspěvky v diskusi a ne na příspěvky které jsou jen tlacháním o ničem a navíc mají plno gramatických chyb,svědčících zřejmě o úrovni jejich pisatele.Prosím.S pozdravem.Míru zdar.

Datum: 27.11.2008

Vložil: :(

Titulek: Re: vzkaz

Omlouvám se,ale na to se reagovat musí.Promin.

Datum: 27.11.2008

Vložil: SKS Josef

Titulek: Re: Re: vzkaz

Ahoj. Já tomu borečkovi odpovídat nebudu! Nestojí mi za to. o fotbale ví hovno , jen rejpe. Kdykoli může přijít a ukázat co umí, já myslím, že nic, jen kecáá nesmysly.

Datum: 28.11.2008

Vložil: Mára

Titulek: Re: Re: Re: vzkaz

Cau,ale ty o tom fotbale vis taky hovno.sere te to ze se nam to nelibi a divis se jo?SKS Josef si mysli ze je buhvijakej borec a trener na stary kolena,neumi tady ani poradne odpovedet.to taky o vsem svedci.

Datum: 28.11.2008

Vložil: SKS Josef

Titulek: Re: Re: Re: Re: vzkaz

Já netvrdím, že jsem umím trénovat jak Jarolím. Vůbec si nemyslím,že jsem borec. Jen jsem byl dotedˇ ochotnej se těm dětem věnovat. On se totiž každej přímo přetrhne aby trénoval děti, je to super kšeft. Tobě jsem mohl už v to úterý na vše odpovědět, jenže to by ses nesměl schovávat za ten svůj monitor a přijít.

Datum: 28.11.2008

Vložil: SKS Josef

Titulek: Re: Re: Re: Re: vzkaz

Dobře si pamatuji tvůj první příspěvek. Cituji: A nejvíc mě sere, že si myslej, že je Ramon nejlepší¨- To svědčí o tom, že ty tomu taky zrovna 2x nerozumíš. Protože kdyby jo, tak bys věděl, že to není z naší hlavy. To jsou prostě fakta. Nejvíc vstřelených golu atd.

Datum: 28.11.2008

Vložil: Mára

Titulek: Re: Re: Re: Re: Re: vzkaz

To už bys fakt nevěřil pak.Rozumím tomu dobře

Datum: 21.11.2008

Vložil: SKS Josef

Titulek: Důša

Jo a abych nezapoměl, rozpustit tenhle mančaft by byla vážně škoda, je tam pár kluků, kteří mají budoucnost. A klid taky může být, jestli se někomu nelíbí náš způsob trénování, tak může přijít a říct to. Můžem všechno vyřešit slušně a né se navzájem napadat na internetu. Příklad, Pavel Levai měl nějaký problém s Nikolasem Pechou, Přišel za námi a společně jsme to vyřešili. Jde to v pohodě ale chce to mezi sebou komunikovat a né se anonymně napadat. A myslím si, že tady už to zachází zbytečně daleko.

Datum: 22.11.2008

Vložil: brťas

Titulek: Re: Důša

Máš recht Josefe.

Datum: 26.11.2008

Vložil: Hans

Titulek: Rrrrrrr

tak kdyz sem tento wen navstivil po mesici tak se ta diskuse vyvinula a zjistil ze nesjem sam komu vadi treneri.. Myslite si jak set chytry, ze reknete ze Hans je Honza Levai a pritom to je nekdo jiny... Ty slova ze nekteri hraci maji budoucnost to mu se musim smat, budoucnost ztraci tim ze hraji v rybitvi, kdyby hrali jindy meli by jinou peci.. vim ze je to tezky dojizdet treba do pce, ale i to se dá nejak vyresit... Ptam se SKS Josef jaky ma tak zkusenosti s fotbalem a trenovanim, ze jsem ho v encyklopedii nikde nenasel :) Co se tyce sponzoringu, tak svymi kecami se o to postaral Fr.B.... Jinak by ste meli az 30 000 na rok jistejch, vase chyba.. kdyz neumite vyuzivat okolnich firem.. jako je Holcim, Sk Systems atd... Doufam ze odpovite...

Datum: 27.11.2008

Vložil: :(

Titulek: Re: Rrrrrrr

Ty seš fakt debil a už mě sereš jak ty kluky pořád urážíš a sereš se do nich.
Kdo by se toho trénování asi ujal právě v tom Rybitví???A myslím,že kdyby rodiče chtěli,že by ty svoje děti posílaly na tréninky někam do Pardubic,vždyt to je přece na každým ne?A proč by měl být Josef v encyklopedii,copak je to nějaký profesionální hráč nebo co?To si z něj děláš jako srandu za všechno?Mám takový vztek když to tady čtu,že si to ani neumíš představit.A doufám,že Ti ten Josef odpoví podle svýho...už toho musí mít taky dost.čau R.

Datum: 27.11.2008

Vložil: Důša

Titulek: Re: Rrrrrrr

Souhlasím s Hansem že to stojí za h.... myslím SKS Josefa.

Datum: 21.11.2008

Vložil: SKS Josef

Titulek: Důša

Vůbec nechápu, přoč mě urážíš. To co sem napsal Honza je jeho názor, ne můj. Já mu jasně řekl, že o takovou podporu nestojím. Ale je to jeho věc, jeho názor. Jestli tě s tím naštval tak nemusíš hned urážet mě. Nemyslím, že bych ti něco někdy udělal.

Datum: 20.11.2008

Vložil: hombre

Titulek: všichni

Nejprve se na rozdíl od mary představím. Jmenuji se Jan Dušek a bydlím v Doubravicích. S Josefem se znám z práce. Moc dobře vím, jaký s tím trénováním má problémy v práci, když potřeboval volno tak se náš šéf mohl zbláznit, i nějaký peníze pro vás vyškemral. A jak se k němu i k tomu Brtˇasovi chováte vy? Víte o trénování dětí kulový, Jen rejpete! Hlavně, že jste tu některý chytrý jak radio. Vy Rybitváci jste fakt super parta. My všichni mu v práci říkáme, ať se na to vykašle, a upřímně doufám, že to udělá. Josefa navštěvuju dost často, půjčuji si od něj dvd a díky němu můžu vám všem sdělit svůj názor. Hans je už vyřešenej, je to nějaký Honza Levai kterej si fakt může stěžovat, jeho bratrovi koupili trenéři kopačky za svoje. A ty maro jsi taky chlapec romského původu, prý jsi mladý a snad se jmenuješ Martin, to jen abys věděl, že po tobě jdu. Až tě fakt zjistím, tak spolu pokecáme.

Datum: 21.11.2008

Vložil: Luba

Titulek: Re: všichni

Nechápu co se tady navážíš do cikánů ty blbečku.Aby někdo nepokecal s tebou.

Datum: 21.11.2008

Vložil: Důša

Titulek: Re: všichni

Heled tak to sem pěkně nasranej co tady píšeš za kecy a někoho obvinuješ,tos kapičku přehnal milej jane.Zastáváš se toho vyžrance trenéra co bvy za balonem, ani běžět nemoh a napadal bys malýho kluka i roma,že to tady píše?
Rači to rozpustte at je pokoj.nazdar Rybitvák

Datum: 17.11.2008

Vložil: hombre

Titulek: mara

Hochu tak ty mě začínáš pěkně vytáčet! Co se furt do těch trenérů sereš? Nech je dělat svoji práci, podle mě ji dělaj super. Maj málo hráčů, jsou nuceni stavět i holku aby měl kdo hrát, ( i ta hraje parádně) a ty tady meleš jen samý debility. Budˇjsi někdo kdo si hojí tady svý mindráky, anebo jsi nějaký fotřík, co mu doma brečí synáček, že je trenér na něj moc tvrdej. Nemysli si že se nedá zjistit, co jsi zač, zřizovatel těchto stránek může zjistit, z kterýho počítače ty blitky choděj a moc se modli abych to nezjistil já, protože jestli se mi to povede, tak ti udělám uzel na páteři. Pokud ti ho teda neudělá v úterý SKS Josef. Blbečku!

Záznamy: 301 - 320 ze 478

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

18.05.2024  -  17:00
  Jankovice
vs
       TTJ Jiskra Rybitví

 

Histrorická bilance
   Zápasy 17
   Výhry 13
   Remízy 2
   Prohry 2
   Skóre 54 : 15
   Žluté karty 19 : 16
   Červené karty 1 : 1
   Shutout 10x
   Nevstřelený gól 1x

 

Nejvíc s tímto soupeřem
Zápasy   Klečka Jakub 11
  Levai Jan
  Sup Jiří
Góly   Válek Vít 9
ŽK   Klečka Jakub 2
  Rež Martin
  Šáravec Václav ml.
  Zelinka Jan
ČK   Horváth Miloš 1

 

Rozlosování  -  Podzim 2023

  Datum Zápas Čas
Ne 20.08.   Semín : Rybitví 1 : 2
So 26.08.   Rybitví : Újezd "B" 4 : 2
Ne 03.09.   Lipoltice: Rybitví 4 : 1
So 09.09.   Rybitví : Rohovlád. Bělá 4 : 0
So 16.09.   Řečany n/L "B" : Rybitví 1 : 1
So 23.09.   Rybitví : Jankovice   6 : 1
Ne 01.10.   Staré Čivice : Rybitví 4 : 1
So 07.10.   Tetov : Rybitví 2 : 4
So 14.10.   Rybitví : Kojice 2 : 0
So 21.10.   Rybitví : Zdechoivice 5 : 1
So 28.10.   Selmice : Rybitví 1 : 9

 

Rozlosování  -  Jaro 2024

  Datum Zápas Čas
So 30.03.   Rybitví : Selmice 5 : 1
So 06.04.   Zdechoivice : Rybitví 3 : 0
So 13.04.   Rybitví : Semín 1 : 4
So 20.04.   Újezd "B" : Rybitví 0 : 3
So 27.04.   Rybitví : Lipoltice 4 : 2
So 04.05.   Rohovlád. Bělá : Rybitví 4 : 0
So 18.05.   Jankovice : Rybitví 17:00
So 25.05.   Rybitví : Staré Čivice 17:00
So 01.06.   Rybitví : Tetov 17:00
So 08.06.   Kojice : Rybitví 14:30

 

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.08.23 Řečany nad Labem
17:40   Řečany nad Labem 0 : 3
19:00   Starý Mateřov 0 : 2
  Turnaj č.2
01.09.23 Lázně Bohdaneč
17:00   Semín 0 : 7
17:40   Třemošnice 0 : 3
18:20   Lázně Bohdaneč 0 : 9
 Turnaj č.3
15.09.23 Křičeň
17:00   Křičeň 0 : 2
18:20   Přelouč 1 : 0
Turnaj č.4
14.01.24 UMT Ohrazenice
10:50   Semín 1 : 7
11:30   Třemošnice 0 : 2
12:10   Lázně Bohdaneč 0 : 9
Turnaj č.5
23.03.24 Rybitví
10:00   Starý Mateřov 2 : 0
10:40   Řečany nad Labem 0 : 2
Turnaj č.6
12.04.24 Přelouč
17:00   Křičeň 0 : 5
17:40   Přelouč 0 : 2

 

Tabulka  2023 / 2024

Tabulka po 17.kole
1.    Sokol Semín 34
2.    TJ Jiskra Rybitví 33
3.    Sokol Rohovládova Bělá 30
4.    TJ Sokol Kojice 29
5.    TJ Lipoltice 25
6.    TJ Sokol Zdechovice 23
7.    SK Selmice 21
8.    TJ Sokol Újezd "B" 19
9.    TJ Sokol Staré Čivice 14
10.    TJ SK Tetov 11
11.    TJ Jankovice 5
12.    - -

 

Střelci  2023 / 2024

     Jméno  Góly
  Válek Vít 14
  Čureja Petr 12
  Linek Matěj 5
  Císař Jakub 3
  Vlk Patrik 3
  Jenka Václav 2
  Klečka Jakub 2
  Lysoněk Enrique 2
  Slavík Daniel 2
  Jarmar Jiří 1
  Joska Petr 1
  Lazar Vyacheslav 1
  Musil Jan 1
  Píša Jaroslav 1
  Rež Martin 1
  Vlastní 1
 
     Celkem 52

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
  Klečka Jakub 2
  Kembický Tomáš 1
  Zelinka Jan 1
   
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2023 / 2024

     Jméno ŽK
  Rež Martin 4
  Zelinka Jan 3
  Musil Jan 3
  Císař Jakub 2
  Čureja Petr 2
  Klečka Jakub 2
  Lysoněk Enrique 2
  Vlk Patrik 2
  Bořil Tomáš 1
  Hotsa Vasil 1
  Jarmar Jiří 1
  Jenka Václav 1
  Růžička Vojtěch 1
  Slavík Daniel 1
  Válek Vít 1
    
      Celkem 27

 

Červené karty  2023 / 2024

     Jméno ČK
  Zelinka Jan 1
     
     
    
     Celkem 1

 

Tréninky

A mužsto
    Středa 16:30