Archiv článků

22.10.2017 11:12

Tréninky

Od 43.týdne se přesouvají tréninky všech přípravek do tělocvičny.   U9      Úterý 16:00 - 17:00      Pátek 16:00 - 17:00 Nejmladší přípravka      Středa 16:00 -...
01.10.2017 10:22

Posunutí času začátku tréninku

Začátek středečních tréninků je posunut na 16:30.
20.09.2017 20:49

Václav Šáravec ml. - oslava narozenin - 30 -

V sobotu 23.9.2017, bezprostředně po domácím utkání se Selmicemi, se koná v naší klubovně oslava Vaškových kulatých narozenin. Všichni jste srdečně zváni.
19.08.2017 07:44

Zápas s Bukovkou - změna hřiště

Z důvodu probíhajících oslav 640 let založení obce sehrajeme zápas dne 9.9.2017, oproti původnímu rozlosování, na hřišti v Bukovce.
10.08.2017 20:21

Fotky - nové dresy

Ve středu 22.3.2017 proběhlo focení v nových dresech od sponzora. Až nyní se k nám dostalo pár fotek, které si můžete prohlédnout níže.
07.08.2017 19:35

Přátelák s Dražkovicemi v PÁTEK !!!!

Druhé přátelské utkání sehrajeme na domácím hřišti netradičně v PÁTEK  11.8.2017 od 18:00. Soupeřem nám budou Dražkovice. Sraz v 17:00.
15.07.2017 07:24

Přátelské utkání

V sobotu 5.8.2017 sehrajeme na domácím hřišti přátelské utkání před začátkem sezóny 2017 / 2018. Soupeřem nám budem tým z Přelovic a výkop je v 17:00.
07.07.2017 10:42

Tréninky

Příprava na novou sezónu začíná tréninkem ve středu 19.7.2017 od 17:00 !!! Po katastrofálním jaru 2017 by bylo dobré se sejít v hojném počtu.
23.06.2017 22:33

Turnaj U8 v Rybitví

TURNAJ FOTBALOVÝCH NADĚJÍ RYBITVÍ 25. ČERVNA 2017   Účastníci: SK DFO Pardubice „A“ SK DFO Pardubice „B“ SK-1. TJ Mikulovice TJ Sokol Semín TJ Jiskra Rybitví   Věková kategorie: Rok narození 2009 a mladší (dívky r. 2008), prosíme o dodržení určených věkových kategorií!!!  Na...
12.03.2017 06:59

Přátelské utkání č.3

V sobotu 18.3.2017 sehrajeme na domácím hřišti třetí přátelské utkání. Soupeřem nám bude velmi silný soupeř z Lázní Bohdaneč hrající OP. Začátek zápasu ve 14:00, sraz na hřišti ve 13:00.

Vyhledávání

Fotogalerie

 www.rajce.idnes.cz

   A mužstvo                    Přípravka


    Uživatelské jméno :      jiskra
    Heslo :                          
rybitvi

Nejbližší utkání

 xx.xx.xxxx  -  xx:xx
 
 vs
      

 

Histrorická bilance
   Zápasy  
   Výhry  
   Remízy  
   Prohry  
   Skóre  
   Žluté karty  
   Červené karty  

 

Rozlosování  -  Podzim 2020

  Datum Zápas Čas
So 29.08.   Rybitví : Jankovice 5 : 1
So 05.09.   Kojice : Rybitví 2 : 0
So 12.09.   Rybitví : Zdechovice 1 : 1
Ne 20.09.   Choltice "B" : Rybitví 1 : 3
xx xx.xx.   Rybitví : Řečany n/L "B" xx:xx
Ne 04.10.   Staré Ždánice: Rybitví  0 : 0 
So 10.10.   Rybitví : Semín 1 : 0
xx xx.xx.   Srch "B" : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Újezd "B" : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Přelouč "C" : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Rybitví : Přelovice "B" xx:xx
xx xx.xx.   Tetov "B : Rybitví xx:xx
xx xx.xx.   Rybitví : Staré Čivice "B" xx:xx

 

Rozlosování - veteráni nad 40 let

   Turnaj č.1
25.09.20 Semín
16:15   Řečany nad Labem 2 : 5
17:00   Semín "B" 2 : 2
  Turnaj č.2
16.01.21 UMT Ohrazenice
10:45   Starý Mateřov  
12:15   Křičeň  
13:00   Semín "A"  
Turnaj č.3
  Sportovní hala Lázně Bohdaneč
     
      

 

Tabulka  2020 / 2021

   Tabulka po 7.kole
1.    SK Řečany nad Labem "B" 18
2.    TJ Sokol Kojice 16
3.    FK Přelouč "C" 15
4.    Sokol Semín 13
5.    TJ Sokol Zdechovice 12
6.    TJ Jiskra Rybitví 11
7.    TJ SK Tetov "B" 10
8.    FC Titanic Srch B 9
9.    TJ Přelovice "B" 8
10.    TJ Sokol Újezd "B" 8
11.    TJ Slavoj Choltice "B" 5
12.    TJ Sokol Staré Ždánice 5
13.    TJ Jankovice 4
14.    TJ Sokol Staré Čívice 1

 

Střelci  2020 / 2021

     Jméno  Góly
   Pruhlo Konstiantyn 3
   Válek Vít 3
   Jarmar Jiří 1
   Kakrda Martin 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
 
     Celkem 10

 

 

Střelci - veteráni nad 40 let

     Jméno  Góly
   Bořil Tomáš 1
   Joska Petr 1
   Kakrda Martin 1
   Peterka Radek 1
 
     Celkem 4

 

Žluté karty  2020 / 2021

     Jméno ŽK
   Hunka Dušan 1
   Jadrný Petr 1
   Klečka Jakub 1
   Levai Jan 1
   Zelinka Jan 1
    
      Celkem 5

 

Červené karty  2020 / 2021

     Jméno ČK
    
     
     
    
     Celkem 0

 

Tréninky

A mužsto
     Středa 16:30
U9
     Úterý 16:00 - 17:00
     Pátek 16:00 - 17:00
Nejmladší přípravka
     Středa 16:00 - 17:00
     Pátek 17:00 - 18:00

 

Partneři